Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Šroll (Lyric mini)
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, ... 34, 35, 36  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Rob
Hifi expert


Založený: 13 december 2006
Príspevky: 1094
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Pi január 23, 2015 19:03:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Také jsem měl možnost si nový zesilovač Šroll poslechnout. Zesilovač vyniká zejména velkým odstupem signálu a šumu a naprosté absence rušení nebo digitálních zbytků, pozadí je naprosto klidné a zesilovač má tím pádem i obrovskou dynamiku a hloubku prostoru. Proti jiným zesilovačům byl zvuk dynamičtější na basech (asi díky tomu většímu odstupu a absenci rušení), měl čisté a otevřené výšky. Jedinou výtku bych měl asi k tomu, že na mě zvuk působil mírně nafouknutý, např. v příměru: struna měla tak 10cm průměr Smile zatímco jsme zvyklí, že málozkreslující zesilovače mají zvuk spíše subtilní / tenčí.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Pi január 23, 2015 19:50:28    Predmet: Odpovedať s citátom

XLR vstup ? Koncepcia čisto koncový zosilnovač, alebo koncové monobloky?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Pi január 23, 2015 22:16:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Rob napísal:
zatímco jsme zvyklí, že málozkreslující zesilovače mají zvuk spíše subtilní / tenčí.


Sorry, ale to vůbec není pravda. Platí to jen pro určitou kategorii zesilovačů. Nebudu blíž specifikovat.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
WaVe_99
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 688

PríspevokZaslal: Pi január 23, 2015 23:57:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak to je moc dobre, ze pan Sroll stale vyviji. Jeste jsem neslysel zesilovac, kterej bych chtel tak moc jako jeho Lyric. Treba se jednou dockam Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: So január 24, 2015 08:39:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Už mi nějak všichni vy hifisti serete, popisovat kvalitu jako sílu struny...a jak je silná struna naživo, Roberte ? Co takhle zavýst nějakou kosmolgickou konstantu kvality? Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: So január 24, 2015 09:05:59    Predmet: Odpovedať s citátom

XLR vstup údajně není. Byla by to škoda a jeho absence IMO sníží prodejnost. Snad si to Luděk uvedomuje. Když jsem dělal před 4 lety pár ks PA4 na zakázku, všichni zákazníci, bez jediné výjimky, XLR vstup vyžadovali.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Rob
Hifi expert


Založený: 13 december 2006
Príspevky: 1094
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: So január 24, 2015 16:47:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Nechci se hádat co je vlastně správně. To ostatně nikdo neví. Chtěl jsem jen popsat ten rozdíl v objemu jednotlivých nástrojů.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: So január 24, 2015 17:18:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Správně je to jinak Smile
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: So január 24, 2015 20:26:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Mezi vystavovateli na pražské výstavě Sroll je. Takže si nový zesilovač možná můžeme poslechnout všichni.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sroll
Hifi obsluha


Založený: 23 január 2015
Príspevky: 44

PríspevokZaslal: Po január 26, 2015 11:35:49    Predmet: Sroll + Casea Odpovedať s citátom

Potvrzuji, že zesilovač bude na březnové výstavě v Praze. Je škoda že bude v jiném hotelu kde je méně velkých místností. Takže se k nám nevejde moc lidí. Ale máme v Novém Jičíně poslechové studio, kde naše výrobky budou trvale k poslechu. Jak už jsem zmínil, problém při mých nárocích na dokonalost techniky je potřebný čas pro vývoj. Navíc jsem duší vynálezce, a jiné činnosti než výzkum a vynalézání mne moc nenaplňují. Takže došlo ke spojení firem Sroll + Casea. S Danem Vránou jsme se spřátelili už v minulém století. Tehdy jsem k životu nepotřeboval počítač, a tak jsem si ho pořídil, až když při mém vývoji vznikla potřeba návrhu složitějších plošných spojů. Dan byl ten, kdo mne tehdy navrhoval plošné spoje dle mého ukazování na monitoru. Pak mne i naučil ovládání návrhového programu, abych si to mohl dělat sám. V poslední době se i Dan cítil zatížen množstvím návrhů a pokusů, které musel dělat při hledání dokonalého zvuku. Takže jsme už déle řešili jeho návrh, jestli nevytvoříme společný tým. Já jsem zase viděl kolik času zaberou návrhy elektroniky pro mou filozofii definitivní kvality zvuku. Věděl jsem, že 15 let vývoje na plný úvazek a mnohamilionové provyvíjené investice je potřeba zhodnotit tím, že se nové technologie opravdu dostanou na trh. K tomu je nutné zakomponovat je do většího sortimentu výrobků a naplno zpustit jejich výrobu. Bylo jasné, že přibrat k návrhu DPS těchto technologií mohu jen někoho, ke komu mám 101% důvěru. Takže jsem se na podzim přestěhoval na čas k Danovi do dílny. Udělali jsme sérii návrhů a poslechových pokusů kdy jsme si jednoznačně uzavřeli názor na to, kterým směrem je potřeba jít k dosažení dokonalého zvuku. A od té doby jsme jeden tým. Výrobky dál budeme produkovat pod značkou Casea a Sroll. Jaké budou řídící filozofie těchto značek mohu popsat později.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Po január 26, 2015 12:49:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Pozeram, ze informaciu o chystanom integrovanom zosilnovaci p. Vrana zverejnil aj na svojom webe.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Po január 26, 2015 12:54:03    Predmet: Odpovedať s citátom

A pak že se v hifi nic neděje Wink
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1400

PríspevokZaslal: Po január 26, 2015 13:46:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Jsem zvědav, jestli se někdy dočkám(e) nějakého seriózního testu zesilovače Šroll. Tedy takového, jak to svého času dělal např. P. Dudek v magazínech S&V a HiFi. Přiznám se, že číst marketingové texty p. Šrolla mě nejenže už nebaví, ale svým způsobem odpuzuje.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: Po január 26, 2015 14:21:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Serioznim testem myslis promereni nebo poslechovy test? K tomu druhemu neni az tak obtizne se dostat osobne, coz vypovi za stovky prectenych testu (ostatne jeden existuje, nekdo ho mozna nalinkuje).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Rob
Hifi expert


Založený: 13 december 2006
Príspevky: 1094
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Po január 26, 2015 14:34:40    Predmet: Odpovedať s citátom

A to měření bychom mohli vidět?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Po január 26, 2015 14:58:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Věřím, že něco bude. Jenže měření a la Stereo Video, co vzpomíná sekal, nic neřeknou. Jen když je to totální průser. Bezcenné informace. Žijete v klišé.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1400

PríspevokZaslal: Po január 26, 2015 15:47:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Machalik : Seriózním testem myslím zevrubné proměření a také popis konstrukce přístroje. Z měření zesilovače bych chtěl vidět jeho impul. odezvu, stabilitu a linearitu, rychlost přeběhu, přeslechy (20Hz-20kHz) a odstupy S/Š (pro 1W a plný výkon/lineárně). Dále bych chtěl vidět měření THD /+N/ a IMD /CCIF/ (pro 1W a plný výkon), popř. i TID. Subjektivní dojmy testéra z poslechu přístroje beru jen jako orientační. Úsudek o tom, jaký má přístroj zvuk si udělám až na základě vlastního poslechu. Pokud má ovšem komponent špatná měření, přestává mě zajímat a poslech nerealizuji..

PMA : Nesouhlasím. Měření řeknou minimálně to, jsou-li výrobcem uváděné tech. parametry pravdivé anebo jde o mystifikaci a ohlupování zákazníka.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5856
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Po január 26, 2015 16:19:26    Predmet: Odpovedať s citátom

http://www.sroll.com/pict/measurement/1,9+2kHz%202,2%20Ohm.GIF
"Uvádím několik měření, které ukazují na naprostou stabilitu linearity, která nereaguje na zátěž ani frekvenci."
Já bych to nazval spíš jako stabilní nelinearitu, která dobře maskuje Smile

_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Sycak
Hifista - pokročilec


Založený: 22 január 2007
Príspevky: 401
Bydlisko: Brno, ČR

PríspevokZaslal: Po január 26, 2015 16:52:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Takže nestabilní linearita je lepší?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Po január 26, 2015 17:20:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Robe jsi skromny kluk a nemas basnika v tele-) Ale zakladni dsicipliny k basnickemu popisu zvuku - kategorie 1 makrodynamika (jak to zvlada velky symfonicky orchestr ve velke hlasitosti na velkych bednach (neni problem slyset u 100W silice limitaci) a jak brzo se zvuk zacne hroutit/rozpadat. No pak jsou discipliny jako barvy zvuku (to jako jestli drevene nastroje zni drevene nebo jako z plastu a tak). Pak se jeste muzes zabyvat tim ze nahravky maji zhusta pazvuky - otaceni notoveho papiru, zvuk klimatizace v salu u live nahravek kaslani - to se taky celkem da hodnotit. Hodnotit prostor je osemetne, tam vyhravaji lampy s velkym zkresleni a gramofon - to pak je panecku prostoru vsude za bednama atd.
Ale v zasade je fajn ze je na svete novy zesilovac z CR. Ma to relatka nebo potenciometr? BTW proc jsou tak tajne fotky vnitrku, jsem nikde nenasel foto jak vypada stary lyric uvnitr.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5926
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po január 26, 2015 17:44:45    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Já bych to nazval spíš jako stabilní nelinearitu, která dobře maskuje

Wink
citácia:
Však sú to merania v 16bit režime..Ukazuje to rozlíšenie merania v takomto režime, nie vlastnosti konca. Ak urobíš loopback zvukovky v 16 bitoch, dostaneš presne rovnaké "obrázky". Viac by povedali merania v režime 24 bit. Prečo tam nie sú, je otázka. Možno by to už nebolo "SIL"...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sroll
Hifi obsluha


Založený: 23 január 2015
Príspevky: 44

PríspevokZaslal: Po január 26, 2015 18:52:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Na stránkách i tady už jsem zmínil, že měření jaká chcete budou, i kdy. V prosinci nebyl čas je připravit, v dílně jsem byl několikrát i do rána. Od prosince žádný zes nemám, a další kusy budou až v únoru. K rýpání do měření staré verze přemýšlím, jak hodně má smysl to komentovat, když ani odborníci nevidí co v grafech je i přes to že to u nich v komentáři popisuji. Přitom nikdo z nich nepředvedl měření, které by ukazovalo, že jeho přístroj nemá zkreslení při zatížení dvojtónem na výškách ještě větší. Nevím, co si mám myslet o tom, že snad připouští že tam i lžu, místo aby se na grafy pořádně podívali s cílem pochopit v nich můj komentář. Je pravdou, že během let postupně uvedli na pravou míru, co v grafech vidí, takže dnes zbývá vyjádřit se k poslední rýpavé poznámce o stabilní nelinearitě. K tomu se tedy vyjádřím v dalším příspěvku.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5856
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Po január 26, 2015 19:05:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Sroll napísal:
Přitom nikdo z nich nepředvedl měření, které by ukazovalo, že jeho přístroj nemá zkreslení při zatížení dvojtónem na výškách ještě větší.

Tak nevím, ale 2kHz za nějaké nedosažitelné výšky nepovažuji. Možná tak pro zesilovač Sroll Very Happy
Co se týče měření zkreslení v ultrazvukové oblasti u dvojtónu 19,20 kHz, tak kvůli tomu bylo vymyšleno měření IM zkreslení dvojtónem, aby se "obraz" zkreslení harmonickými promítl do audiooblasti do 20kHz, kde je měřitelný s omezením na 20kHz a kde má také slyšitelné produkty.
O nějakém lhaní nebyla žádná řeč, to si vyprošuji, ale když je tam celkem jasná nelinearita projevující se v celém pásmu produkty -80dBc, tak se mi pohádky o linearitě jaksi příčí.
Komentuji jen to, co je tam uvedeno, jestli je to nějaká historická verze, co už neplatí, tak za to nemohu, za to může autor těch stránek, co si to tam dal, jestli v tom má bordel.

_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Sroll
Hifi obsluha


Založený: 23 január 2015
Príspevky: 44

PríspevokZaslal: Po január 26, 2015 20:08:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Sroll napísal:
Je pravdou, že během let postupně uvedli na pravou míru, co v grafech vidí...


Touto větou vyjadřuji že komentuji letitou historii co se k mému měření diskutovalo. To nebylo na tebe osobně Smile Ani na dnešní přízpěvky. Ty jsou o té stabilní nelinearitě Very Happy
Ale k té je potřeba delší vysvětlení, proto jsem to uvedl shrnutím dřívějších rýpání než sepíšu svůj názor na stabilní nelinearitu. Ani už nevím na kterém foru to rýpání bylo, když jsem tehdy měření zveřejnil. A dnes už to hledat nebudu. A nečekám že zrovna ty jsi moc rýpal. Na to byli jiní Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sroll
Hifi obsluha


Založený: 23 január 2015
Príspevky: 44

PríspevokZaslal: Po január 26, 2015 20:22:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Padaly například obvinění z velmi špatného odstupu sítě, při tom pod grafy píšu o vyjimečně vysokém odstupu, tak stačilo se pořádně podívat co v grafech je, atd...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5856
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Po január 26, 2015 20:36:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Hezky zpíváš, ale do diskuze se přispívá Smile
Jedno ale vím jistě, když proženu signál "hladkou" nelinearitou, která dělá zkreslení -80dBc druhou harmonickou, tak když dám do serie další zesilovač, tak změny ve zkreslení na něm pod tuto úrověň spolehlivě zamaskuje.

_________________
Das ganze tschechische Volk ist eine Simulantenbande !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Po január 26, 2015 20:41:20    Predmet: Odpovedať s citátom

A pak to ještě proženeš reproduktorem. Nezáleží, náhodou, tak trochu dost na tom, co vyleze z repráku??
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Sroll
Hifi obsluha


Založený: 23 január 2015
Príspevky: 44

PríspevokZaslal: Po január 26, 2015 20:52:28    Predmet: Odpovedať s citátom

danhard napísal:

Jedno ale vím jistě, když proženu signál "hladkou" nelinearitou, která dělá zkreslení -80dBc druhou harmonickou, tak když dám do serie další zesilovač, tak změny ve zkreslení na něm pod tuto úrověň spolehlivě zamaskuje.


To máš pravdu. Takto zesilovač byl konstruován. Ale ne kvůli tomu aby se takto choval při měření. To bylo kvůli zvuku, což vysvětlím dále. A aby nedošlo k tomu maskování, tak jsem zvolil měření s vysokým výkonem do zátěže okolo 2 ohmy na 19+20kHz tak, aby tam byly nejen intermodulace, ale i harmoniky nad audio pásmem. Těžko by jsi v té době hledal zesilovač který by při takovém přetížení ještě v ultrazvuku dopadl tak dobře. A aby z toho vyplynulo že jde o stabilní převodní charakteristiku danou jinými stupni, proto jsem stejné měření dal na řádově odlišné frekvence. Tím je dokázáno že naměřená nelinearita je z větší části daná stabilně zakřivenou převodní charakteristikou a ne tím že by se zesilovač „položil“ ze zátěže. Což je obvyklejší příčina nedokonalých parametrů.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Po január 26, 2015 21:09:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Pro konkrétnost diskuse, ať se jen nemluví:

http://www.sroll.com/cz/technologie-cz.html

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Rob
Hifi expert


Založený: 13 december 2006
Príspevky: 1094
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Po január 26, 2015 21:10:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
Robe jsi skromny kluk a nemas basnika v tele-) Ale zakladni dsicipliny k basnickemu popisu zvuku - kategorie 1 makrodynamika (jak to zvlada velky symfonicky orchestr ve velke hlasitosti na velkych bednach (neni problem slyset u 100W silice limitaci) a jak brzo se zvuk zacne hroutit/rozpadat. No pak jsou discipliny jako barvy zvuku (to jako jestli drevene nastroje zni drevene nebo jako z plastu a tak). Pak se jeste muzes zabyvat tim ze nahravky maji zhusta pazvuky - otaceni notoveho papiru, zvuk klimatizace v salu u live nahravek kaslani - to se taky celkem da hodnotit. Hodnotit prostor je osemetne, tam vyhravaji lampy s velkym zkresleni a gramofon - to pak je panecku prostoru vsude za bednama atd.
Ale v zasade je fajn ze je na svete novy zesilovac z CR. Ma to relatka nebo potenciometr? BTW proc jsou tak tajne fotky vnitrku, jsem nikde nenasel foto jak vypada stary lyric uvnitr.


ahoj Bartoli, tak makrodynamika byla dobrá, zvuk se rozhodně nesypal, byl pevný, ale na klasice nebylo problém dostal zesilovač Šroll (asi 2x150w?) do limitace. Hrál jsem Beethovenovou šestou sympfonii (Pastoral) od Gardinera (DG) a na Šturmu to při vyšší hlasitosti blikalo často. A to má skladba dynamiku pouhých 11db. Vybral jsem ji, protože je kvalitně nahraná, jsou to ty nahrávky od cougha.
Barva zvuku - to nedokážu tak posoudit, musel bych si zesilovač poslechout déle a na více nahravkách nejlépe doma v klidu, byly to taky jen 16bit nahrávky. Takže z toho se moc poznat barva houslí nedá, Vivaldiho 4 roční období od Pinnocka zněly pěkně, housle spíše příjemně než ostře a plastově.
Mikrodynamika, nebo ty obracení listů a klimatizace jak říkáš, toho tam bylo slyšet spousta (tiché zvuky na pozadí a ozvěna sálu). Pozadí je tiché a klidné a mikrodetailů je dost. Má to na vstupu relátka, takže asi to má dobrý SNR a tím pádem jsou ty mikrodetaily dobře slyšet.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, ... 34, 35, 36  Ďalšia
Strana 2 z 36

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist