Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Šroll (Lyric mini)
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4 ... 34, 35, 36  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11177
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po január 26, 2015 21:25:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Aby se při poslechovém hodnocení tak špičkového zesilovače dalo něco poznat,
nepochybně jsou důležité i reprosoustavy. V minulosti to vedlo k návrhu vlastního
řešení, které již na firemních stránkách není zmiňováno ( i když je tam ještě foto).
Přes jaké reproduktory je zesilovač předváděn v Jičíně, případně jak to bude na výstavě ?

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Po január 26, 2015 21:40:28    Predmet: Odpovedať s citátom

WaVe_99 napísal:
PMA - "Pro mě, a nejen pro mě, jeden z nejlepších zesilovačů, jaký jsem kdy slyšel, pravděpodobně nejlepší vůbec."
Mohu se jen zeptat, zda se za ty 4 roky neco zasadniho zmenilo? Vubec nerypu, jen me zajima Vas nazor - nazor bezpochyby fundovane osoby, ja jsem jen posluchac Smile


Poslechově to byl výborný zesilovač. Ale "hloubku propasti" bych neviděl tak dramaticky, jak se to tu někdy podává. Dělali jsme i přímé poslechové srovnání jednoho mého stroje s tou verzí tzv. "bimotor", nikde se o tom moc nepsalo, nějaký rozdíl byl, ale tehdy se líbilo oboje. Každý si musí udělat svůj názor.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12743

PríspevokZaslal: Ut január 27, 2015 16:31:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak kolik máte kdo naposloucháno na tom novém Srollovi? To je hodnocené už po dlouhodobém poslechu? Jaký to je čas?
Třeba Machalík už udělil absolutorium, takže předpokládám, že už má něco "najeto"... Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sycak
Hifista - pokročilec


Založený: 22 január 2007
Príspevky: 401
Bydlisko: Brno, ČR

PríspevokZaslal: Ut január 27, 2015 16:57:09    Predmet: Odpovedať s citátom

No já mám "moc hodin". U Antonyho to odhaduji tak do deseti a doma jsem ten zesík měl skoro týden.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut január 27, 2015 17:02:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Uprimne mi chybi ty fotky vnitrku silice sroll, nevim co je na tom tak tajneho, kdyz napr. milionova znacka ze Svycarska solution ma fotek hafl a aspon se pak v diskusi muze PMA a BV a jini vyjadrit ze je to uvnitr solution slozite a komplikovane atd. a podobne.

Pak teda jasne i u solution byly vykriky jak to hraje fantasticky - a proc ne (rad si prectu basnicke obraty o cistem zvuku a hlubokem basu) ale ty chvalozpevy jsou jen subjektivni a prave propojovani informace jak je to technicky udelane a jak to hraje a proc to tak hraje a meri - to je to zajimave, a proto jsou tu hifi kecarny.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12743

PríspevokZaslal: Ut január 27, 2015 17:10:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
... a prave propojovani informace jak je to technicky udelane a jak to hraje a proc to tak hraje a meri - to je to zajimave, a proto jsou tu hifi kecarny.

No, je otázka, jestli hifi kecárna je místo, ze kterého se dají tyhle informace si odnést. Zatím to tak spíš nevypadá...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Antony
Hifi obsluha


Založený: 17 apríl 2007
Príspevky: 24

PríspevokZaslal: Ut január 27, 2015 17:35:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Výkřiky, jak to hraje fantasticky, jsou subjektivní. Souhlasím. Expresivní popisování prožitků z hudby prezentované komponenty Sroll je také jen individuální poslechová zkušenost. Každý takový zážitek je těžko sdělitelný a nepřenosný. Lze se do něj vždy nevěřícně navážet, ať už s technokratickými, nebo i prvoplánově výsměšnými narážkami, když se chce.

Jenže, jako jediný tady, mám dlouhodobější poslechovou zkušenost s tímto aparátem. A musím říct, jsem s ním bezvýhradně spokojený i bez znalosti technických parametrů a měření. Měl jsem možnost vlastnit, či dlouhodobě testovat, (krátkodobé testy jsou na nic) různé přístroje, nikdy to nebylo úplně bez problémů, člověk si musel jen zvykat na kompromisy. Tentokrát se ale poprvé projevuje efekt, že čím déle poslouchám, tím víc si uvědomuji bezchybnost. Nikdy bych tomu nevěřil, původně jsem Sroll neplánoval koupit a s chutí bych v něm našel chybu, proč si ho nenechat. No, nestalo se.

Možná jen většina zdejších účastníků odmítá uvěřit, že by mohlo vzniknout něco dobrého, kvalitně hrajícího. A tak rýpá a hledá kdeco. Je to srandovní. Já su tak rád, že nésu hifista Smile

_________________
Žiju, poslouchám hudbu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12743

PríspevokZaslal: Ut január 27, 2015 17:57:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Antony napísal:
Lze se do něj vždy nevěřícně navážet, ať už s technokratickými, nebo i prvoplánově výsměšnými narážkami, když se chce.

Říká se tomu kritické myšlení. Základní předpoklad pokroku a poznání.


Naposledy upravil MaBat dňa Ut január 27, 2015 17:58:39, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Rob
Hifi expert


Založený: 13 december 2006
Príspevky: 1094
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Ut január 27, 2015 17:58:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
Uprimne mi chybi ty fotky vnitrku silice sroll, nevim co je na tom tak tajneho, kdyz napr. milionova znacka ze Svycarska solution ma fotek hafl a aspon se pak v diskusi muze PMA a BV a jini vyjadrit ze je to uvnitr solution slozite a komplikovane atd. a podobne.

Pak teda jasne i u solution byly vykriky jak to hraje fantasticky - a proc ne (rad si prectu basnicke obraty o cistem zvuku a hlubokem basu) ale ty chvalozpevy jsou jen subjektivni a prave propojovani informace jak je to technicky udelane a jak to hraje a proc to tak hraje a meri - to je to zajimave, a proto jsou tu hifi kecarny.


Syčák mi ukazoval nějaké fotky vnitřku a skoro nic tam není Smile uprostřed velké trafo a pak dva malé plošňáky velikosti krabičky od sirek osázené SMD a dvěma výkonovými trandy. Toť vše.

To srovnání s miniaturizací mobilních přístrojů je výstižné.


Naposledy upravil Rob dňa Ut január 27, 2015 17:59:41, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Ut január 27, 2015 17:58:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli : zapomeň na nějaký objektivní hodnocení a to ze dvou důvodů : podle mejch zkušeností je těch " opravdově " slyšících setsakra málo a těch, kteří to slyší a dovedou to věrohodně vysvětlit, je ještě mnohem míň. A druhej důvod je ten, že někteří to sice slyší, nicméně to neumí přesvědčivě vysvětlit, nebo mají obavu, že by byli před ostatníma za blbce ( je-li díky demagogii výrobce obecné přesvědčení natolik pevně ukotveno, že o něm prakticky nikdo nepochybuje )...a někdy je vše ještě umocněno tím, že potenciální " objektívní " hodnotitel je majitelem konkurenčního výrobku, přičemž mu stále v hlavě hlodají pochybnosti o správnosti vlastní volby... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1404

PríspevokZaslal: Ut január 27, 2015 19:12:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Btw, docela by mě zajímalo, proč p. Šroll nepoužívá u svých zesilovačů bimonaurální koncepci, když je tam jasný přínos ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sroll
Hifi obsluha


Založený: 23 január 2015
Príspevky: 44

PríspevokZaslal: Ut január 27, 2015 21:13:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Kousek vnitřku prototypu k nahlédnutí. Kompletní foto budou v únoru nebo březnu.

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sroll
Hifi obsluha


Založený: 23 január 2015
Príspevky: 44

PríspevokZaslal: Ut január 27, 2015 21:16:58    Predmet: Odpovedať s citátom

sekal napísal:
Btw, docela by mě zajímalo, proč p. Šroll nepoužívá u svých zesilovačů bimonaurální koncepci, když je tam jasný přínos ?


V čem vidíte u kvalitního zesilovače přínos?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11177
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut január 27, 2015 21:36:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Sroll napísal:
Kousek vnitřku prototypu k nahlédnutí. Kompletní foto budou v únoru nebo březnu...

Možná by šlo do té doby alespoň prozradit, jestli je chlazení opět pomocí heatpipe ?

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11177
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut január 27, 2015 21:38:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Možná v zápalu boje zapadla moje zvědavá otázka.
Zkusím ji připomenout, jestli se najde odpověď...

opa napísal:
Aby se při poslechovém hodnocení tak špičkového zesilovače dalo něco poznat,
nepochybně jsou důležité i reprosoustavy. V minulosti to vedlo k návrhu vlastního
řešení, které již na firemních stránkách není zmiňováno ( i když je tam ještě foto).
Přes jaké reproduktory je zesilovač předváděn v Jičíně, případně jak to bude na výstavě ?

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1404

PríspevokZaslal: Ut január 27, 2015 23:01:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Sroll napísal:
V čem vidíte u kvalitního zesilovače přínos?
Bimonaurální konstrukce přináší lepší podání prostoru a detailnost přednesu. Na kvalitních nahrávkách z oblasti vážné hudby (DG; Telarc..) je výše zmíněný zvuk. posun oproti strojům s jedním zdrojem docela dobře slyšet. Já chápu, že se chcete od všech ostatních výrobců nějak odlišit, ale v tomto případě možná děláte trochu chybu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11177
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St január 28, 2015 00:02:04    Predmet: Odpovedať s citátom

sekal napísal:
Sroll napísal:
V čem vidíte u kvalitního zesilovače přínos?
Bimonaurální konstrukce přináší lepší podání prostoru a detailnost přednesu...

Bimonaurální konstrukce může eliminovat některé nedostatky standardního řešení zesilovače.
To však neznamená, že nelze navrhnout zesilovač bez těchto nedostatků.
V takovém případě by bimonaurální konstrukce znamenala jen komplikaci a zvýšení nákladů.

Abych byl ovšem upřímný, za nejlepší variantu považuju monobloky, protože je lze umístit co nejblíž reprosoustavy a minimalizovat tak čarování s kabely.

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sroll
Hifi obsluha


Založený: 23 január 2015
Príspevky: 44

PríspevokZaslal: St január 28, 2015 06:06:49    Predmet: Odpovedať s citátom

sekal napísal:
Sroll napísal:
V čem vidíte u kvalitního zesilovače přínos?
Bimonaurální konstrukce přináší lepší podání prostoru a detailnost přednesu. Na kvalitních nahrávkách z oblasti vážné hudby (DG; Telarc..) je výše zmíněný zvuk. posun oproti strojům s jedním zdrojem docela dobře slyšet. Já chápu, že se chcete od všech ostatních výrobců nějak odlišit, ale v tomto případě možná děláte trochu chybu.


Od vás jsem čekal nějakou fyzikální výhodu, a ne popis zvuku. Zesilovač má zcela oddělené kanály a zdroje nejen galvanicky, ale i polohově. Jak mezi sebou, tak i od ovládání. Na foto jsou vidět optočleny v bílém pouzdru. Transformátor má netypickou konstrukci, která zajišťuje aby se ani kapacitou vinutí nedostával rušivý potenciál do GND konců.

Obecně lze říct, že zesilovač který technicky připustí, že jeho audio výstup může být ovlivněn pohybem napětí na jeho hlavním napájení, nemohu považovat za kvalitní. Špičkový zvuk je u takového řešení zcela vyloučen a péčí o zdroj takového zesilovače mohu problém se zvukem jen trochu vylepšit.

Zajištění úplné imunity zesilovače od toho co se mu děje na hlavním napájení je nutností, pokud má jít o věrný zvuk. Takže společné primární vinutí potom nemůže přinést nevýhodu. Takže zůstávají jen výhody. Jedno trafo místo dvou menších má zhruba 2x tvrdší výstup, a tím menší ztráty a vyšší výkon. Dále to umožňuje lepší prostorový návrh vnitřku přístroje. Nedržím se zvyklostí v oboru, ale jen svého chápání fyzikálních zákonů. Proto jsem opustil i XLR konektory. Zdůvodnění je ale moc dlouhé na to, abych ho tu popisoval. Kdo chce konvenční řešení, více než náš zvuk, může jít ke konkurenci. Nemáme potřebu ji vytlačit. Budeme prodávat do celého světa, a tak nám stačí malé procento trhu. Používání obecně zažitých pravidel by naše konstrukce komplikovalo a zavádělo i kompromisy. Máme na technologie vlastní podložený názor. I foto ukazuje že se konstrukce nepodobá ničemu co existuje.


Naposledy upravil Sroll dňa St január 28, 2015 07:02:40, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sroll
Hifi obsluha


Založený: 23 január 2015
Príspevky: 44

PríspevokZaslal: St január 28, 2015 06:48:28    Predmet: Odpovedať s citátom

opa napísal:
Možná v zápalu boje zapadla moje zvědavá otázka.
Zkusím ji připomenout, jestli se najde odpověď...

opa napísal:
Aby se při poslechovém hodnocení tak špičkového zesilovače dalo něco poznat,
nepochybně jsou důležité i reprosoustavy. V minulosti to vedlo k návrhu vlastního
řešení, které již na firemních stránkách není zmiňováno ( i když je tam ještě foto).
Přes jaké reproduktory je zesilovač předváděn v Jičíně, případně jak to bude na výstavě ?


Nemáme v úmyslu se profilovat jako reprobednový výrobce. Náš projekt Soun Garden je v plánu dokončit, ale asi ne letos, a ne pro účely sériové výroby. Sortiment ultimátní elektroniky dá dost starostí. Špičkové reprosoustavy které plně ukáží co naše elektronika umí na trhu jsou. Nejvyšší doporučení platí pro Vivid G1. V Jičíně byl zesilovač předváděn na Quadral Montan. Postupně rozšíříme doporučený sortiment i o další reprosoustavy. Přínos zesilovače je slyšet na každé reprosoustavě. Rozdíl je jen v tom jestli více nebo méně, jak popisují i ti co to slyšeli na více soustavách. To jak moc jsou rozdíly slyšet nezáleží tolik na cenové kategorii, jako spíš na tom nakolik jsou reprosoustavy a kabely diplomatické. Ve všech cenových kategoriích se najdou nediplomatické reprosoustavy které otevřeně ukáží co za, někdy i pazvuky do nich pouštíte. Plus samozřejmě podle kvalitativní kategorie i vlastní nedostatky. Posluchači mají raději příjemný zvuk, a tak vzhledem k tomu co často leze ze současné elektroniky jsou oblíbené spíš diplomatické reprosoustavy které nepříjemné zvuky schovají. Nejméně diplomatické jsou reprosoustavy s kovovou membránou. Proto nejsou oblíbené. Pokud jsou dobře navržené, tak jsou měniče použity ve frekvenční oblasti kde se membrána pohybuje pístově, a tedy bez rezonance. Naše zkušenost ukazuje že to co se posluchačům na kovových repro nelíbí častěji způsobuje elektronika. Máme ověřeno že čím přesnější a detailnější řetězec, tím je výsledné podání příjemnější a zvukomalebnější. Není to problém nahrávek. To čemu se obvykle říká přesnost je spíš syntetičnost. Skutečná přesnost zní líbivě a příjemě.


Naposledy upravil Sroll dňa St január 28, 2015 07:16:30, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1404

PríspevokZaslal: St január 28, 2015 14:50:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Sroll napísal:
Od vás jsem čekal nějakou fyzikální výhodu, a ne popis zvuk.
Z fyzikálních výhod lze uvést např. lepší kanalové přeslechy (hodnoty okolo 100dB v celém akust. pásmu), které rovněž ovliňují kvalitu přednesu zesilovače.

Já bych zase od Vás - místo marketingových proklamací - čekal zveřejnění standartního komplexu měření ( http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=227130#227130 ), tak, jak to dělají i ostatní seriózní firmy, vyrábějící zesilovače (BVaudio; CW apod..). Dokud neuvidím požadované penzum korektně změřených parametrů přístroje, je pro mě valná většina Vašich prohlášení jen prázdnými PR výkřiky do tmy..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ut február 24, 2015 16:28:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Tusim budem musiet tu hifikozmonautiku a ego battle presunut Wink
Nech to tu je fakt len o tom zosilovaci, kedze sa jedna o zaujimavy projekt.

OT veci su tu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11495
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi marec 13, 2015 13:31:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Žeby to bolo to "strieborné"?
http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=229246#229246
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
exaudio
Hifista


Založený: 09 december 2013
Príspevky: 218

PríspevokZaslal: Pi marec 13, 2015 13:31:59    Predmet: Odpovedať s citátom

ano, to je ono
_________________
Náš e-shop: hifina.cz - iFi Audio, Thrax, AURALiC, AudioSolutions, PerfectSound, Chisto
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2337
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Pi marec 13, 2015 15:30:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Před časem se tu slibovalo měření.
Dočkáme se ho?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3896
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut marec 24, 2015 22:12:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Luděk Šroll je vizionár. Dnes ma milo prekvapil náhľad do útrob zosilňovača Sroll Lyric mini. Koncepciou a čistotou prevedenia je to zosilňovač budúcnosti. Nič tak prepracované som ešte medzi zosilňovačmi nevidel. Máme sa na čo tešiť, prajem veľa zdaru... hodila by sa sem fotka aby ste mi uverili, ale žiaľ tou nedisponujem
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: St marec 25, 2015 20:14:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Na požádání vkládám.

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
50MHz
Hifista


Založený: 02 apríl 2012
Príspevky: 162

PríspevokZaslal: St marec 25, 2015 21:21:51    Predmet: Odpovedať s citátom

aqa

Naposledy upravil 50MHz dňa Ut február 02, 2016 22:54:32, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11177
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St marec 25, 2015 21:34:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Hezké, čisté provedení, minimum drátů.
Stovky tranzistorů schované pod mohutnými chladiči.
Je zřejmé, že o konstrukci a zapojení se nikdy nic nedozvím.
Za uvedenou cenu (se slevou 165 tisíc) si to taky nekoupím.
Takže i když skvělý zesilovač, pro mě naprosto k ničemu.

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: St marec 25, 2015 22:04:54    Predmet: Odpovedať s citátom

opa, to my ale víme, že stěrače stírají:-)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2337
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: St marec 25, 2015 22:05:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Machalik napísal:
Na požádání vkládám.

Měření bude, nebo to skončí u té nicneříkající tajemné fotky?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4 ... 34, 35, 36  Ďalšia
Strana 3 z 36

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist