Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Problem s Receiver Pioneer VSX-520 a 4ks repro

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
jaro_ba
Hifi obsluha


Založený: 23 apríl 2016
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: So apríl 23, 2016 18:00:59    Predmet: Problem s Receiver Pioneer VSX-520 a 4ks repro Odpovedať s citátom

Dobrý deň,

kedže sa nerozumiem témam audio prosím vás o pomoc - radu. Možno jednoduchá vec ale pre mńa problém s ktorým si neviem rady resp. nerád by som nechal "zhorieť" reproduktory alebo receiver tým že sa v tom budem viac vrtať a skúšať.

Mám starší receiver Pioneer VSX 520 a pripojil som k nemu (na prevádzke maloobchodu) 4ks inštalačných noname malých repro (40 W pri 8 alebo 16 Ohm ako uvádza výrobca).

Starší receiver : priemerný výkon 80 watt na kanál pri 8 ohmoch (i keď niekde sa uvádza 130W na kanál).
https://www.pioneerelectronics.com/StaticFiles/Manuals/Home/VSX-520_OperatingInstructions0302.pdf (strana 52)

ako koľvek repro pripojím síce hrajú ale (pripojil som po dva repro na kanál - jeden repro na kanál...) po chvíli hrania sa receiver vypína (pri nízkej hlasitosti ako tak v pohode - zvýšením hlasitosti sa vypne - podľa mňa to nie je ešte ani na pol plynu a vypne sa). Tiež sa mi zdá že sa receiver prehrieva (možno to je iba zdanie - neviem akú to má mať prevádzkovú teplotu).

poradíte mi prosím kde robím - kde som spravil chybu ? Ako prípadne repro zapojiť aby som stým nemal problém. Receiver je starší ale doteraz slúžil na inej prevádzke bez problémov (repro som kupoval nové)...

za akúkoľvek pomoc / radu ďakujem

jaro
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist