Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Výroba reproduktorového káblu z MK 7x0,75.
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Kabeláž
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Lečo
Nádejný hifista


Založený: 14 február 2014
Príspevky: 81

PríspevokZaslal: Ne apríl 05, 2015 11:28:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Po dlhšom čase by som rád uzavrel príspevok. Do tretice som si vyrobil aj CSSS 4x4mm. Postupne som hral na všetkých a 4x4 mi vyhovuje najviac. Ak by som mal napísať o zásadných rozdieloch, tak nie sú, tak ako mi tvrdil Bobo, rozdiely sú nepatrné. 7x0,75 a 4x2,5 sú oproti dvojlinke počuteľne detailnejšie, hlavne na stredoch a výškach. 4x4 podľa mojich uší žiadne pásmo nezvýrazňuje, ale celkovo je zvuk mohutnejší (alebo objemnejší, alebo priestorovejší, v názvosloví sa neorientujem).
Rád by som sa znovu poďakoval všetkým, kto prispeli do tohto vlákna. Začiatočníkom počúvačom, čo si skladajú zostavu a majú obmedzený rozpočet, môžem každý z týchto káblov odporučiť. Výroba bude zábavou, nebojte sa toho. A hlavne sa nebojte pýtať starších členov, osobne som narazil len na ochotu pomôcť, slušnosť a zdvorilosť.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Kabeláž Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
Strana 2 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist