Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Sinus audio
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Značky, výrobcovia, hudobné projekty
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ne marec 29, 2015 18:20:26    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
To čo tvrdíte vy z odkukaných obrázkov zapojenia circlotronu Thorens je skoro pravda, ale podľa Vašej teorie circlotron by sme v našom zosilňovači museli mať 4 tranzistory na výstupe ale ja stále tvrdím, že sú tam len tranzistory 2 rovnakého typu v zapojení circlotron v triede A, taký je princíp v našom zosilňovači a neviem čo je na tom k nepochopeniu.??

Náš koncový stupeň používa iba jeden typ tranzistora: Nchannel FET. Používame dva MOSFETy N-kanálové na kanál.

Nikde nehovorím o 4 tranzistoroch, máte halucinácie. Nie je to žiadna moja teória, dva tranzistory a dva plávajúce zdroje tvoria mostík, v diagonále je záťaž, to je celý circlotron. Relikt z doby, keď boli aktívne prvky len jednej vodivosti (elektrónky, prvé výkonové tranzistory..), kedy pri snahe o symetriu to bola skoro nevyhnutnosť, okrem použitia výstupného trafa... To je všetko, je to primitívne , nič nové a nič výnimočné ani objavné. Ostané sú len kecy (triódové skreslenie)a nezmysly, napr. "obidve polvlny jedného signálu prechádzajú len jedným tranzistorom", čo je nezmysel, ani neviete ako to funguje. Ako môžu "prechádať" obidve polvlny jedným tranzistorom, keď počas jednej polvlny zostáva ten tranzistor "konštantnom" , kľudovom prúde ("Ano takto to pracuje,"), druhý presne tak isto v opačnej polvne budenia?Je to klasický dvojčinný zosilňovač, A trieda to nie je ani náhodou. Sú to elementárne veci a vy nechápete, ako funguje výrobok, ktorý propagujete..
Namiesto obhajoby nezmyslov a oblbovania dajte do placu jedno meranie, za hodinu sa dá zmerať všetko aj onboard zvukovkou, ktorú určite máte v počítači. Na to "triodové skreslenie" bude viac ako postačujúca...
A toto
citácia:
Keďže na výstupe máme neinvertovaný a invertovaný signál, s vyváženým zapojením, tak cieľom tejto konštrukcie bola lepšia vyvážená kontrola reproduktorov všetkých typov.
je "kravina" par excellence.. Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Ne marec 29, 2015 20:28:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Až je zosilňovač hotový vo finálnej verzii, tak meranie už dávno prebehlo, či? Stačí ho teda len ukázať. Potešila by aj fotka vnútorného prevedenia.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
funksin
Hifi obsluha


Založený: 30 marec 2015
Príspevky: 9

PríspevokZaslal: Po marec 30, 2015 18:26:02    Predmet: Re: Sinus audio Odpovedať s citátom

Sinus audio napísal:
Slovenský výrobca High End audio zariadení.
Viac o nás sa dozviete na našej stránke
http://www.sinusaudio.com/

V marci 2015 sme uviedli na trh pre High End nadšencov a nadšencov vysokej zvukovej kvality, poctivého spracovania a kvalitnej konštrukcie náš nový plne symetrický koncový hybridný stereo zosilňovač The Emotion.
High-end plne symetrický výkonový zosilňovač v triede A.
V konštrukcii Dual - Mono.

Predzosilňovacia časť:
Elekrónka 2 x 6N6P Gold grid na kanál
Frekvenčná charakteristika 0,5 Hz > 1MHz (+0 -3dB)
Harmonické skreslenie 0,001%
Vstupná citlivosť max. RCA 500 mVeff/ 20kohm
XLR 1 Veff/ 20kohm

Koncová zosilňovacia časť:
Výkon 65 W / 8 ohm, 100 W / 4 ohm
Frekvenčná charakteristika 1,9 Hz – 390 kHz (+0 -3dB)
Separácia kanálov > 116dB
Harmonické skreslenie 0,01% 1W max. výkon 0,03%
Odstup signál šum >109 dB
Rovnováha medzi kanálmi 0,3 dB 1kHz
Tlmiaci faktor > 270
Výstupná impedancia > 0,0295 ohm

Toroidný transformátor 2 x 250 VA
Váha 23 kg



Viac technických informácií sa dozviete na našej stránke a v sekcii Download, si môžete stiahnuť Technické informácie, parametre a informácie o produkte.
http://www.sinusaudio.com/index.php/download
https://www.facebook.com/pages/Sinus-audio/895830680477963?ref=hl
Vypočuť náš koncový zosilňovač The Emotion si môžete v high end štúdiu http://www.enigma-audio.sk/
Recenziu na koncový hybridný stereo zosilňovač The Emotion si môžete prečítať v časopise jar 2015 High&style http://highendstyle.sk/



Chcel by som pánom zo Sinusu poďakovať, za nádherný zážitok V Bisku v BB a mal som možnosť si vypočuť Váš zosík, to čo predviedol a ako sa pohral to som v živote nepočul s BW-kami mmmm, chlapi držím Vám palce nech sa Vám darí Fingering
https://www.youtube.com/watch?v=moGMAALICbo
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1499

PríspevokZaslal: Po marec 30, 2015 18:51:14    Predmet: Odpovedať s citátom

ktore B&W ste na ten zosik pocuval? hudbu co ste na to pocuval. podotykam ze ja som uz ten zosik tiez pocul a na svoj aparat doma a tiez som bol milo prekvapeny.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sinus audio
Hifi obsluha


Založený: 25 marec 2015
Príspevky: 22

PríspevokZaslal: Po marec 30, 2015 19:16:31    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
citácia:
To čo tvrdíte vy z odkukaných obrázkov zapojenia circlotronu Thorens je skoro pravda, ale podľa Vašej teorie circlotron by sme v našom zosilňovači museli mať 4 tranzistory na výstupe ale ja stále tvrdím, že sú tam len tranzistory 2 rovnakého typu v zapojení circlotron v triede A, taký je princíp v našom zosilňovači a neviem čo je na tom k nepochopeniu.??

Náš koncový stupeň používa iba jeden typ tranzistora: Nchannel FET. Používame dva MOSFETy N-kanálové na kanál.

Nikde nehovorím o 4 tranzistoroch, máte halucinácie. Nie je to žiadna moja teória, dva tranzistory a dva plávajúce zdroje tvoria mostík, v diagonále je záťaž, to je celý circlotron. Relikt z doby, keď boli aktívne prvky len jednej vodivosti (elektrónky, prvé výkonové tranzistory..), kedy pri snahe o symetriu to bola skoro nevyhnutnosť, okrem použitia výstupného trafa... To je všetko, je to primitívne , nič nové a nič výnimočné ani objavné. Ostané sú len kecy (triódové skreslenie)a nezmysly, napr. "obidve polvlny jedného signálu prechádzajú len jedným tranzistorom", čo je nezmysel, ani neviete ako to funguje. Ako môžu "prechádať" obidve polvlny jedným tranzistorom, keď počas jednej polvlny zostáva ten tranzistor "konštantnom" , kľudovom prúde ("Ano takto to pracuje,"), druhý presne tak isto v opačnej polvne budenia?Je to klasický dvojčinný zosilňovač, A trieda to nie je ani náhodou. Sú to elementárne veci a vy nechápete, ako funguje výrobok, ktorý propagujete..
Namiesto obhajoby nezmyslov a oblbovania dajte do placu jedno meranie, za hodinu sa dá zmerať všetko aj onboard zvukovkou, ktorú určite máte v počítači. Na to "triodové skreslenie" bude viac ako postačujúca...
A toto
citácia:
Keďže na výstupe máme neinvertovaný a invertovaný signál, s vyváženým zapojením, tak cieľom tejto konštrukcie bola lepšia vyvážená kontrola reproduktorov všetkých typov.
je "kravina" par excellence.. Laughing



Tak toto už nebudem radšej ani komentovať

Prajem ešte pekný deň



circlotron.png
 Description:
 Filesize:  8.05 KB
 Viewed:  14734 Time(s)

circlotron.png


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
funksin
Hifi obsluha


Založený: 30 marec 2015
Príspevky: 9

PríspevokZaslal: Po marec 30, 2015 19:31:23    Predmet: Odpovedať s citátom

blesk666 napísal:
ktore B&W ste na ten zosik pocuval? hudbu co ste na to pocuval. podotykam ze ja som uz ten zosik tiez pocul a na svoj aparat doma a tiez som bol milo prekvapeny.


Na B@W 802D v BIS a vypočul som si Hansa Zimmera Why So Serious? The Joker Theme The Dark Knight, Time a ešte aj klasiku a ešte aj nejaké moderné tie veľmi nepoznám to čo z tých bední vychádzalo to som naozaj nečakal, a keď som sa dozvedel, že je to slovenský výrobok, som bol milo prekvapený a Vy ste ho mal doma aj ja chcem. Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
gazy
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2010
Príspevky: 385

PríspevokZaslal: Po marec 30, 2015 19:56:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Verím, že vo vlákne budú pribúdať desiatky ďalších nadšených komentárov čerstvo zaregistrovaných spokojných poslucháčov, ktoré budú vhodne dopĺňané uznanlivým pohmkávaním miestnych znalcov. Ale inak všetkým menovaným prajem tiež pekný deň, a hlavne keep smiling a na zdravie Drunk !!!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po marec 30, 2015 21:11:09    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Tak toto už nebudem radšej ani komentovať

Asi tak, len prečo sem dávate také nezmyselné obrázky.. Vy budíte reproduktory z cez deliče z katód a cez elyty z anód? A kde sú tie "2ks Nmosfetov"?
Nevyrábate "náhodou" niečo zapojené asi takto



circ.png
 Description:
 Filesize:  43.91 KB
 Viewed:  151 Time(s)

circ.png


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
nalimko33
Nádejný hifista


Založený: 08 jún 2010
Príspevky: 54

PríspevokZaslal: Ut marec 31, 2015 19:31:48    Predmet: Odpovedať s citátom

sinus: na samom spodku stránky
http://www.sinusaudio.com/index.php/products/power-amplifier/the-emotion

váha je zariadenie na zisťovanie hmotnosti - to by si mal vedieť
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ja-kub
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 december 2007
Príspevky: 506
Bydlisko: Dolný Kubín

PríspevokZaslal: Ut apríl 07, 2015 10:12:46    Predmet: Odpovedať s citátom

sinusovi došli argumenty Sad ... a pritom stačilo zalepiť ústa diskutujúcim dokonalými meraniami ktoré by takýto zosilňovač mal mať. I fotka vnútra by nás potešila Smile)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2316
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Ut apríl 07, 2015 10:17:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Jeho jedinej argument jsou marketingový bláboly... na ty mu tady ale nikdo neskočí. Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: Ut apríl 07, 2015 17:45:55    Predmet: Slovshit Odpovedať s citátom

Správne. Rozdrapovať sa tu kadejakým slovenským výrobcom nedovolíme. Evil or Very Mad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Ut apríl 07, 2015 18:28:08    Predmet: Odpovedať s citátom

palipol napísal:
Správne. Rozdrapovať sa tu kadejakým slovenským výrobcom nedovolíme. Evil or Very Mad


Argumentace a la "Ján Slota". Už jsem zapomněl, že když není kudy kam, tak se hraje na národoveckou strunu Thumb down

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Ut apríl 07, 2015 18:37:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Obávam sa, že v tomto prípade to palipol myslel ironicky Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jmd
Hifi inventar


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 3896
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut apríl 07, 2015 20:31:54    Predmet: Odpovedať s citátom

To je neporozumenie. U nás je hajzel Slota spájaný so zlodejinou a mafiou. Národnostnú tému si vzal za svoju len kvôli jednoduchému nástupu do politiky cez citlivé rezonujúce témy. Toto je však OT.

Palipol to však zavše myslel ironicky, tak som to aj ja vnímal.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: Ut apríl 07, 2015 22:08:07    Predmet: Sinhnus Odpovedať s citátom

Áno, myslel som to ironicky, ale, zdá sa, pochopil to len Odar. Je to myslené ako krutá pravda, že miesto zamyslenia sa nad vzácnym počinom niečo vymyslieť a vyrobiť - a to skutočne poctivo - nedokážete nič viac, ako taký prístroj aj s jeho pôvodcom, bez kolegiálnej úcty čím skôr zmietnuť zo stola a dokázať (si) urýchlene, že na Vás nemá, ničomu nerozumie a všetko, čo píše sú marketingové bláboly. Jeho výrobok teda automaticky nefunguje a na takéto hviezdne fórum nepatrí. A ešte chcete, aby Vám sem dával fotečky a grafy k ďalšej posmešnej analýze. Laughing Laughing Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1388

PríspevokZaslal: Ut apríl 07, 2015 23:49:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Já si naopak myslím, že PMA ten Palipolův příspěvek pochopil správně. To, že je nějaký výrobce z tuzemska, ještě neznamená, že tady může psát bludy. Je třeba si uvědomit, že Slovanet je technicky zaměřené fórum a od výrobce audio komponentů, který si zde zadarmo dělá reklamu, se očekává, že své produkty bude prezentovat seriózním způsobem. Je dobře, že jsou zde lidé, jako BV, PMA, Danhard a Kazzatel, kteří poukazují na polopravdy a mystifikace v argumentaci některých vykutálených výrobců a prodejců. To je také jeden z hlavních důvodů, proč toto a podobná tech. fóra navštěvuji..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St apríl 08, 2015 06:03:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslím, že palipol skôr chce zhovievavý prístup k novému malému výrobcovi, nejakú "dobu hájenia" (možno od slova "hájend" Wink) , je jedno či je slovenský alebo nie. Čo by bolo vcelku namieste, ak by všetko nepostavil na suverénnych tvrdeniach typu " kvalita nadovšetko", pritom tvrdí o funkcii vlastného výrobku technické nezmysly (čo je v "hájende" v poslednej dobe štandard, cieľová skupina je iná, než ľudia čo to tu čítajú) a obvyklé oblbováky na laikov s cieľom hlavne dobre "podojiť".. Ale zásadne žiadne fakty. Mám dojem, že to píše nejaký aktívny marketingový pracovník, nie človek, čo má niečo spoločné s konštrukciou toho zosilňovača, ten by sa musel za také blbosti hanbiť. Tu zhovievavosť nemá miesto.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zelenac
Hifista - pokročilec


Založený: 13 december 2006
Príspevky: 260
Bydlisko: pri Piešťanoch

PríspevokZaslal: St apríl 08, 2015 07:56:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Presne ako pise BV. Dúfam, že toto fórum nemusí byť politicky korektné. Ak nikto tvrdí nezmysly a nevie to dokázať, tak v normálnom svete to býva prijaté ako klamstvo. Nič na tom nezmení vzletný slovník manažerštiny.
Žiaľ mnoho ľudí prežilo väčšiu časť života v jednom veľkom klamstve a preto podobné jednanie toleruje.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
palipol
Hifista - zaslúžilec


Založený: 19 február 2007
Príspevky: 589

PríspevokZaslal: St apríl 08, 2015 10:12:57    Predmet: Odpovedať s citátom

sekal napísal:
Já si naopak myslím, že PMA ten Palipolův příspěvek pochopil správně. To, že je nějaký výrobce z tuzemska, ještě neznamená, že tady může psát bludy. Je třeba si uvědomit, že Slovanet je technicky zaměřené fórum a od výrobce audio komponentů, který si zde zadarmo dělá reklamu, se očekává, že své produkty bude prezentovat seriózním způsobem. Je dobře, že jsou zde lidé, jako BV, PMA, Danhard a Kazzatel, kteří poukazují na polopravdy a mystifikace v argumentaci některých vykutálených výrobců a prodejců. To je také jeden z hlavních důvodů, proč toto a podobná tech. fóra navštěvuji..


PMA to nepochopil správne, reagoval z chodu - to je v pohode, nemusí každý vedieť čítať medzi riadkami. Moje názory poznáte, nevidím záľubu v konfrontácii a riešení extrémov tam, kde nie sú. Ak máme byť nejaká "rodina" ktorá sa síce občas poseká, ale pod určitú úroveň nedovolí veciam padnúť a hľadá pozitíva pre návrat do normálu, mali by sme na to myslieť.

Nemyslím si, že výrobca tohoto zosilňovača chcel byť za každú cenu múdry, uviedol sa bežnou mluvou - ktorá síce niekomu môže pripadať ako slaboduchý marketing a "polopravdy a mystifikácie vykutálených výrobcov" - ale podstata tkvie v tom, že je tu výrobok na úrovni, o ktorom sa pochybuje ešte predtým, ako ho niekto videl a počul. A tak, ako vyzerá pochybujem, že by sa niekto do takéhoto projektu a investícií ktoré nesie púšťal bez elementárnych znalostí, ako sa mu snažíte dokázať. Môže to byť odlišné od tu preferovaných konštrukcií, ale je to jednoducho takto štandardne navrhnuté a funguje to. Keby sa tu mali prezentovať len dokonalé výrobky a výrobcovia - ktoré a ktorí by to mali byť?

Je vôbec vôľa privitať tu niečo nové? Ja to vidím tak, že nie a keď áno, tak len vtedy, ak mu to My, "technické fórum" dovolíme. To bola tá krutá podstata môjho prvého príspevku. Niekto to opäť nepochopí, niekto sa uškrnie - ale stačí si predstaviť seba na mieste predmetného konštruktéra.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
cestmir
Hifista - zaslúžilec


Založený: 04 august 2011
Príspevky: 650
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: St apríl 08, 2015 10:32:19    Predmet: Odpovedať s citátom

palipol napísal:
uviedol sa bežnou mluvou

To by bolo v najväčšom poriadku. Akurát v momente, keď prídu hlbšie technické otázky, má zrejme len dve možnosti:
  • kompetentne na ne reagovať (v zvolenom rozsahu, ale bez snahy veci "ukecať" technickými nezmyslami a frázami pre malé deti)
  • jasne deklarovať, že je marketér/predajca/majiteľ/čokoľvek, nie konštruktér/technik a na otázky odpovedať nevie

V tomto prípade si dotyčný (na jeho škodu) nevybral ani jednu z nich, that's all.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: St apríl 08, 2015 16:10:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Neodpověděl tak, aby uspokojil pár jedinců na tomhle fóru, je tedy automaticky podvodník ?

Stejně reagoval (teda spíš nereagoval) Luděk Šroll ve svym vlákně.Je i on podvodník ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
cestmir
Hifista - zaslúžilec


Založený: 04 august 2011
Príspevky: 650
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: St apríl 08, 2015 16:46:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Automaticky nie, ale dôveru to moc nevzdbudzuje. Najmä v súvislosti s gadgetom za ~9k€.

(do kategórie "automaticky podvodník" u mňa výrobcu/predajcu kvalifikuje skôr toto)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: St apríl 08, 2015 16:52:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Nevěřil bys čestmíre kolik jsme jich prodali.Hlavně do zahraničí.

Ale chápu...ta závist a nepochopení.Tohle vlákno (a to Sroll) je toho taky důkazem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
cestmir
Hifista - zaslúžilec


Založený: 04 august 2011
Príspevky: 650
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: St apríl 08, 2015 17:02:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Nemám ilúzie o racionalite priemerného kupujúceho, takže bez problémov verím. Ono, keď sa postaví ako kritérium čo najúspešnejší predaj nezmyslov, existuje mnoho skvelých vzorov. Trebárs "šmejdi" s ich predajným modelom a sortimentom.

Ale kto chce, nech si to pokojne racionalizuje "závisťou", pokiaľ to pomáha k pozitívnemu sebaobrazu, je to skvelé.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: St apríl 08, 2015 18:17:33    Predmet: Odpovedať s citátom

šeďour --> Nikto netvrdi, ze si to nik nekupi. Isto budu ludia, ktori budu tento zosilnovac povazovat za to prave.

Ale uprimne - tebe nepride minimalne zavadzajuce, ze v prvom poste je napisane, ze ide o class A a dalej z debaty vyplyva, ze to tak celkom nie je?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ipyks
Hifista - zaslúžilec


Založený: 17 október 2008
Príspevky: 814

PríspevokZaslal: St apríl 08, 2015 19:58:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Odar napísal:
šeďour --> Nikto netvrdi, ze si to nik nekupi. Isto budu ludia, ktori budu tento zosilnovac povazovat za to prave.

Ale uprimne - tebe nepride minimalne zavadzajuce, ze v prvom poste je napisane, ze ide o class A a dalej z debaty vyplyva, ze to tak celkom nie je?


Samozřejmě, že je to zavádějící a to je ještě diplomaticky řečeno.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Št apríl 09, 2015 13:48:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Popravdě, je mi putýnka jestli to je ve třídě A nebo ne.A je mi taky putýnka jestli je to zavádějící, nebo ne.
Možná, že ty informace jsou nepřesný, ale rozumí tomu opravdu potenciální zákazník ?
A opravdu chce potencionální zákazník vidět nějaký měření ?

Zveřejňoval třeba výrobce Dártcíla nějaký měření ?
A kolik se těch krásnejch zlatočervenejch zesilovačů prodalo a jak jsou majitelé s krásným zvukem spokojený.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11427
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št apríl 09, 2015 14:06:05    Predmet: Odpovedať s citátom

ked uz nic, Sinus audio by mohlo zverejnit merania aspon pre sinusovy signal...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ipyks
Hifista - zaslúžilec


Založený: 17 október 2008
Príspevky: 814

PríspevokZaslal: Št apríl 09, 2015 18:27:34    Predmet: Odpovedať s citátom

šeďour napísal:
Popravdě, je mi putýnka jestli to je ve třídě A nebo ne.A je mi taky putýnka jestli je to zavádějící, nebo ne.
Možná, že ty informace jsou nepřesný, ale rozumí tomu opravdu potenciální zákazník ?
A opravdu chce potencionální zákazník vidět nějaký měření ?

Zveřejňoval třeba výrobce Dártcíla nějaký měření ?
A kolik se těch krásnejch zlatočervenejch zesilovačů prodalo a jak jsou majitelé s krásným zvukem spokojený.



Výborně, takže "potencionální zákazník" je pro tebe jen oškubání hodná trubka, pro kterou je relevantní informace zcela nadbytečná - takže pravděpodobně stejnou "kvalitou informací" trpí i ta vaše drátařina. Díky za cenné info, alespoň vím, kde určitě nekupovat Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Značky, výrobcovia, hudobné projekty Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Strana 3 z 5

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist