Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Projekt B2
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: Po jún 20, 2016 16:15:23    Predmet: Odpovedať s citátom

No a stejně to děláš, protože si nemůžeš pomoct.
_________________
"No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good." - Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: Po jún 20, 2016 16:27:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Snažíš se to vydržet? To by bylo poprvé v historii. Jestli se ti to podaří, tak víš, komu poděkovat.

Zloději.

_________________
"No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good." - Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Po jún 20, 2016 16:33:15    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Machalíku, ty si tak strašná a tupá kurva, že je mi blbý se s tou vůbec dál bavit.


Ty se s hifistama nestykas, ale ja vim ze Machalik je uplne prumerny hifi idiot.

Vubec se nelisi od jinych ktere znam.

Takovych jako Machalik je tady mnoho.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12737

PríspevokZaslal: Po jún 20, 2016 16:41:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Trochu už jsem si stačil všimnout. To je ale normální, v podstatě jde o formu symbiózy - každej je v něčem užitečnej, i kdyby jen jako odstrašující příklad.
_________________
www.at-horns.eu | "ATH - the best waveguide designs possible" - Earl Geddes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: Po jún 20, 2016 16:44:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Starší brácha a mecenáš přispěchal na pomoc. Jste roztomilí.
_________________
"No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good." - Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
fugo
Hifista


Založený: 12 november 2007
Príspevky: 225
Bydlisko: Křenovice

PríspevokZaslal: Po jún 20, 2016 16:54:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Machalík je jen flustrovaný, vždyť z každé srážky s Mabatem nakonec vyjde jako idiot.
Kope kolem sebe jako malá holka, vlákno Brno a hifi je toho jasným příkladem. Od takového křiváka jako je Machalík, bych nekoupil ani ň.


Naposledy upravil fugo dňa Po jún 20, 2016 17:06:42, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Po jún 20, 2016 16:55:48    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Trochu už jsem si stačil všimnout. To je ale normální, v podstatě jde o formu symbiózy - každej je v něčem užitečnej, i kdyby jen jako odstrašující příklad.


Kazdopadne 2 hochy z Brna nasralo jak nezvladli tu prezentaci - rozmazavani hoven na stenu v kauze dynaudio.

Takhle oni to nechteli, aby z toho vysli jako idioti....nejakou dobu to bude s nima cvicit, zvlast Machalik je takovy nervak....mozna tady bude chvili kopat kolem sebe jako maly decko.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zorg
Hifi expert


Založený: 13 september 2008
Príspevky: 1287

PríspevokZaslal: Po jún 20, 2016 17:03:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Machalíku, ty nejenže jsi nekonečně hloupej, ale taky seš totální zákeřnej píčus Evil or Very Mad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: Po jún 20, 2016 17:11:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Aspoň nejsem zloděj a lhář.
_________________
"No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good." - Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12737

PríspevokZaslal: Po jún 20, 2016 17:34:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
...mozna tady bude chvili kopat kolem sebe jako maly decko.

Je mi to jasné.

_________________
www.at-horns.eu | "ATH - the best waveguide designs possible" - Earl Geddes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaK
Hifista - pokročilec


Založený: 19 marec 2007
Príspevky: 466

PríspevokZaslal: Po jún 20, 2016 17:57:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Zorg napísal:
Machalíku, ty nejenže jsi nekonečně hloupej, ale taky seš totální zákeřnej píčus Evil or Very Mad

Mýlíš se, Zorgu.

1.) Machalík nemůže být "nekonečně hloupej." Bartoli, který má vždycky pravdu, napsal:
citácia:
... ja vim ze Machalik je uplne prumerny hifi idiot. Vubec se nelisi od jinych ktere znam.

Pokud by platil i tvůj výrok, znamenalo by to, že průměrný hifi idiot je nekonečně hloupý. Což není možné, protože jak hloupí by pak museli být ti podprůměrní?

2.) Kde vidíš u Machalíka zákeřnost? Že naplno napsal něco, co podle vás není pravda? Nebo co je silně zavádějící? A to je zákeřné?

On jen použil styl komunikace ala Bartoli. Myslím, že se u toho dobře baví... Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12737

PríspevokZaslal: Po jún 20, 2016 18:00:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Existují tzv. spočetná a nespočetná nekonečna, MaKu, pojem kardinalita, udávající, jak je to nekonečno velké. A vůbec, jdi s tím omlouváním lhářů do hajzlu, na to tady není nikdo zvědavej.
_________________
www.at-horns.eu | "ATH - the best waveguide designs possible" - Earl Geddes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11491
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po jún 20, 2016 20:03:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Machalik, imho zbytocne prehanas. Nahodou som nasiel takyto vyrok EG:
gedlee napísal:
I guess emulation is a highest form of compliment, so thanks.

Zdroj: http://www.diyaudio.com/forums/multi-way/167960-inexpensive-gedlee-bouska-waveguide-tweeter-midbass-idea.html#post2206673
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: Po jún 20, 2016 20:43:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak se mi libis, Miero. Diky.
_________________
"No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good." - Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Po jún 20, 2016 20:53:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Chvalabohu, ze je toto vlakno take dlhe. Aspon to nebudem mat nutkanie mazat. Jednoduchsie to bude zamknut.
Bartoli, MaBat, Machalik a spol. - ste fakt normalni ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: Ut jún 21, 2016 00:53:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Tys tu Summu, MaBate, navíc zkurvil :(
_________________
"No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good." - Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12737

PríspevokZaslal: Ut jún 21, 2016 03:58:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak to mě mrzí, dělal jsem, co bylo v mých silách. Ale jak je to možné? Mám k tomu i měření a obě bedny se chovaly stejně, tudíž by měly být v pořádku, ne? Sad
Ty bys mi to jako odborník přes zkurvený bedny mohl vysvětlit.

Mám ještě vůbec šanci to prodat, byť se ztrátou? Co pro to musím udělat? Bude stačit předstírat, že jsou špičkový? Klidně soukromě, jestli tu nechceš veřejně poskytovat know-how. Budu ti zavázán.

_________________
www.at-horns.eu | "ATH - the best waveguide designs possible" - Earl Geddes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Ut jún 21, 2016 06:41:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Machalik napísal:
Aspoň nejsem zloděj a lhář.

MaBat je zloděj proč přesně? Kvůli tomuto?

Machalik napísal:
Vyděláváš na výzkumech cizích lidí, není ti žinantní je do zblbnutí citovat a rejžovat prachy z jejich prací ...


To jako že když někdo vydělává třeba na výrobě bicyklů, tak je zloděj proto, že kolo vymyslel někdo jiný?

A nedal by se podle stejné "logiky" označit za zloděje i někdo, kdo se snaží vydělávat na prodeji starých beden, které nejen "vymyslel" (a to kompletně), ale dokonce i vyrobil někdo jiný?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zorg
Hifi expert


Založený: 13 september 2008
Príspevky: 1287

PríspevokZaslal: Ut jún 21, 2016 07:15:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Asi nejspíš proto, že to poskytl jako free projekt s komplet dokumentací aktivní i pasivní verze Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut jún 21, 2016 09:05:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Kozousch napísal:
Machalik napísal:
Aspoň nejsem zloděj a lhář.

MaBat je zloděj proč přesně? Kvůli tomuto?

Machalik napísal:
Vyděláváš na výzkumech cizích lidí, není ti žinantní je do zblbnutí citovat a rejžovat prachy z jejich prací ...


To jako že když někdo vydělává třeba na výrobě bicyklů, tak je zloděj proto, že kolo vymyslel někdo jiný?

A nedal by se podle stejné "logiky" označit za zloděje i někdo, kdo se snaží vydělávat na prodeji starých beden, které nejen "vymyslel" (a to kompletně), ale dokonce i vyrobil někdo jiný?


Myslim ze za nejnovejsi vlnou vztekajici se nenavisti ze strany Machalika bude jen ta komercni zainteresovanost na prodeji vintage veci - bohuzel toho ma doma plno na prodej a ted to nezvladnute vlakno o dynaudio consequence vyznelo tak ze tomu Machalik nerozumi a ze to klidne mohlo byt dobastlene a pokazene a kdo vi co jeste.

+ si MaBat dovolil poukazat na ty lzi kolem prodeje dynaudio kdy bylo jasne videt ze kdyz se to prodava tak se napise ze to je super, ze to je top, ze to je v perfektnim stavu a ty prodejni lzi co se tak u prodeje drahych starych beden obvykle pisou.

Asi mnoho lidi co to vlakno dynaudio consequence precetlo z toho ma dojem ze treba koupit od Machalika vintage bedny je docela riziko, a proto ted tak zurive kolem sebe Machalik kope.

No a jak vypadaji jine "super" bedny jako ACR 400 co Machalik taky prodal vim take....nema smysl si lhat ze ty bedny jsou v dobrym stavu, opak je pravda.

Kdybych k tomu vintage businessu mel vydat technicke stanovisko: obecne - hifisti dejte si na to pozor a bez dukladneho promereni a rozebrani vintage drahych beden to nekupujte a urcite vintage bedny nekupujte od takovych "odborniku" jako je Machalik.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kryton
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1022
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut jún 21, 2016 11:08:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli sám sebe vmanipuloval do role samozvaného arbitra morální čistoty audio inzerce. Pojďme se tedy podívat na jeho inzerci na bedny 1518. Jak by asi vypadala, kdyby měla být zcela upřímná a pravdivá. Dávám první návrh:

---------------------------------------
Prodám reprosoustavy s kódovým označením 1518. Jedná se o DIY projekt, o kterém sděluji následující informace:

1) Bedny jsem stavěl já, ekonom, modelář a příležitostný malíř, na základě návodu, který mi posílal můj tehnický gurů přes internet

2) Můj technický gurů navrhl a vyrobil výhybku, kterou mi poslal aniž si ji mohl poslechově ověřit

3) Výrobek neprošel standardní sadou testů. Nejedná se tedy o hotový produkt, ale o prototyp v rané alpha verzi

4) Za nižší cenu nabízím i DSP verzi. Jestli jsou součástí ceny i konfiguráky pro DSP, případně co by obnášelo takovou verzi zprovoznit vám neřeknu, protože tomu nerozumím, ale snad mi poradí můj technický gurů.

5) Přikládám i kompletní sadu měření, která byla pořízena v průběhu stavby. Pro jakou z mnoha verzí 1518 tato měření platí vám neřeknu, protože na soustavách se stále něco dolaďuje, takže jsem již ztratil přehled

6) Jsem přesvědčen, že jde o jedny z nejlepších beden na světě.

-----------------------------------

_________________
Roon server (DRC) - Roon Bridge (Allo USBBridge Signature, Shanti LPS) -> Topping E70 (XLR) -> Topping Pre90 (XLR) - BVAudio PA300SSE (XLR) -> Revel Performa F208, Supra USB, Supra EFF I XLR, QED Genesis Silver Spiral. DRC via Rephase/REW.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12737

PríspevokZaslal: Ut jún 21, 2016 11:13:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Máš v tom spoustu nepravd, krytone. Chápu, že je to první nástřel, ale když už chcete být vtipný, tak u toho fakt aspoň nelžete (nebo si přinejmenším nevymýšlejte)... Sad
_________________
www.at-horns.eu | "ATH - the best waveguide designs possible" - Earl Geddes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1403

PríspevokZaslal: Ut jún 21, 2016 11:23:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Nerad to říkám, ale MaBat má částečně pravdu. Hned v bodě 1) máš, Krytone, jednu malou chybku..Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kryton
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1022
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut jún 21, 2016 11:31:16    Predmet: Odpovedať s citátom

No však jsem psal - je to první návrh (draft). Teď očekávám, že proběhne v několika iteracích připomínkové řízení. Přijímám konkrétní korektury, opravy a doplnění. Za sebe doplňuji body 7 a 8

---------------------------------------
Prodám reprosoustavy s kódovým označením 1518. Jedná se o DIY projekt, o kterém sděluji následující informace:

1) Bedny jsem stavěl já, ekonom, modelář a příležitostný malíř, na základě návodu, který mi posílal můj tehnický gurů přes internet

2) Můj technický gurů navrhl a vyrobil výhybku, kterou mi poslal aniž si ji mohl poslechově ověřit

3) Výrobek neprošel standardní sadou testů. Nejedná se tedy o hotový produkt, ale o prototyp v rané alpha verzi

4) Za nižší cenu nabízím i DSP verzi. Jestli jsou součástí ceny i konfiguráky pro DSP, případně co by obnášelo takovou verzi zprovoznit vám neřeknu, protože tomu nerozumím, ale snad mi poradí můj technický gurů.

5) Přikládám i kompletní sadu měření, která byla pořízena v průběhu stavby. Pro jakou z mnoha verzí 1518 tato měření platí vám neřeknu, protože na soustavách se stále něco dolaďuje, takže jsem již ztratil přehled

6) Jsem přesvědčen, že jde o jedny z nejlepších beden na světě.

7) K inzerátu přikládám fotografie beden. Jsou ovšem velmi mizerné kvality, protože mé technické schopnosti na lepší nestačí

8 ) Své výjimečné bedny jsem ochoten prodat každému hifi jelitu. Pokud by nějaké hifi jelito mělo zájem o poslech, může přijet ke mně domů. Pokud si ovšem po poslechu hifi jelito mé skvělé bedny nekoupí, spustím proti němu na netu nactiutrhačnou kampaň.

_________________
Roon server (DRC) - Roon Bridge (Allo USBBridge Signature, Shanti LPS) -> Topping E70 (XLR) -> Topping Pre90 (XLR) - BVAudio PA300SSE (XLR) -> Revel Performa F208, Supra USB, Supra EFF I XLR, QED Genesis Silver Spiral. DRC via Rephase/REW.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12737

PríspevokZaslal: Ut jún 21, 2016 11:32:11    Predmet: Odpovedať s citátom

A byl bys tak laskav a přesunul se s tím někam jinam?
_________________
www.at-horns.eu | "ATH - the best waveguide designs possible" - Earl Geddes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaK
Hifista - pokročilec


Založený: 19 marec 2007
Príspevky: 466

PríspevokZaslal: Ut jún 21, 2016 11:41:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Kryton:
Návrh korektury:
Bylo by potřeba opravit toho ekonoma v bodě 1.
V bodě 6 bych upřesnil: Já a můj technický guru jsme přesvědčeni, že jde o jedny z nejlepších beden na světě.

Mám ještě příspěvek který by patřil spíše do inzerátu na Mark Levinsona:
1.)Prodám Mark Levinson 432.
Výkon 2x400W/8, 2x800W/4. Hmotnost 52 kg.
Cena 120 000 CZK.

2.) Opravdu bych zcela uprimne 1518 doporucil, je to asi tak 100x lepsi nakup nez nejaky Mark Levinson 432 nebo jine drahe nesmysly s minimalnim efektem na zvuk co jsem mel doma.

Abych nebyl nařknut ze lži, jsou výše uvedené dva body přesné citace Bartoliho Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11491
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut jún 21, 2016 12:03:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Kryton, to uz si na tom naozaj tak zle, ze sa netrafis ani do vlakna s odpovedajucim nadpisom k tvojmu prispevku?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: Ut jún 21, 2016 12:07:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Možná by jsi mohl vypomoci odkazem?
_________________
"No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good." - Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut jún 21, 2016 12:08:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Mate na to v bojisku special vlakno o Bartoliho 1518 Laughing

Tam se muzete vydovadet Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kryton
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1022
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut jún 21, 2016 12:16:18    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
Kryton, to uz si na tom naozaj tak zle, ze sa netrafis ani do vlakna s odpovedajucim nadpisom k tvojmu prispevku?

Můj příspěvek bezprostředně navazuje na téma předchozího Bartoliho příspěvku o morálce v inzerci. Takže tvoji připomínku adresuj na něj. Až to přesune on, přesunu to i já.

_________________
Roon server (DRC) - Roon Bridge (Allo USBBridge Signature, Shanti LPS) -> Topping E70 (XLR) -> Topping Pre90 (XLR) - BVAudio PA300SSE (XLR) -> Revel Performa F208, Supra USB, Supra EFF I XLR, QED Genesis Silver Spiral. DRC via Rephase/REW.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 77, 78, 79, 80, 81, 82  Ďalšia
Strana 78 z 82

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist