Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

AKEL 2015: debatný salón po akcii
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Po október 05, 2015 12:07:06    Predmet: Odpovedať s citátom

velky bobo napísal:
Pokud je někdo sám se sebou spokojen a necítí potřebu komunikovat s lidmi o něčem jiném než o penězích a vlastní genialitě,


Docela by mě zajímalo, jak jsi na tohle přišel, zejména na tu potřebu komunikovat o penězích. Něčí potřebu komunikovat o vlastní genialitě raději nebudu komentovat.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Lukaso
Hifi obsluha


Založený: 15 január 2009
Príspevky: 22

PríspevokZaslal: Po október 05, 2015 12:28:30    Predmet: Odpovedať s citátom

I já děkuji organizátorům i zúčastněným za tuto vydařenou sešlost! Potkal jsem zajímavé lidi se kterými si bylo co říci. Slyšel jsem zajímavou techniku, hrající hudbu, na které byly patrné rozdíly. Pro mě ze zástupců mladších je to důležité.

Prezentace se mi líbily, včetně diskusí po nich - témata se mi celkem hodí pro moje bádání.

Pro doplnění informací o mém malém audio převodníku - USB rozhraní zajišťuje mikrokontrolér TI TM4C123x + drobná logika, ADC je AD1871, DAC je AD1853 nebo AD1852 + NDK oscilátory a nízkošumové zdroje.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
KomarD-jeay
Hifista - pokročilec


Založený: 05 máj 2007
Príspevky: 309
Bydlisko: Michalovce

PríspevokZaslal: Po október 05, 2015 12:42:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Vikend super, len znova daleko, dalsi rok by sa mohol konat niekde na Morave. 500km po 2.5h spanku su velmi narocne Very Happy

BTW, z nutnych podmienok pre "verny zvuk" by som vylucil poziadavku na total rovnu frekvencku v ose Laughing

V mnoha statisticky zasadnych pripadoch sa vylucuje s poziadavkou "prijemne" a "prirodzene" hrajuce. Guitar
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11486
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po október 05, 2015 12:51:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Lukaso, dik za info. Pouvazuj o zalozeni vlakna v DIY sekcii :-)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
cough
Hifi obsluha


Založený: 16 december 2006
Príspevky: 1221

PríspevokZaslal: Po október 05, 2015 12:52:20    Predmet: Odpovedať s citátom

bubuxin napísal:
Pre mňa naj zvuk bol z kombinácie Mermaid Amphora, BV audio PA 300 SSE, SPX 2010, SP audio D1.


Pro mně taky.

Teda hned po třpytivých výškách z magického kávomlýnku cca 30 stupňů od osy zvukovodu nádoby na zrnkovou kávu a dodaným tlumením Bob-o-link směrujícím konstatně k mlecím kamenům. Kdyby byl doladěn kabeláží, byl by bezpochyby zcela bezkonkurenční. Takto - pouze jako loni - se speciální lesklou kabeláží na kávovaru, avšak nově letos se silikonovým antirezonančními podložkami pod kávovarem, které snižují neklid ve vyšším pásmu chuti a dávající kávě důležitou živost.

_________________
No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good. Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11486
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po október 05, 2015 13:12:44    Predmet: Odpovedať s citátom

KomarD-jeay napísal:
Vikend super, len znova daleko, dalsi rok by sa mohol konat niekde na Morave. 500km po 2.5h spanku su velmi narocne :D

BTW, z nutnych podmienok pre "verny zvuk" by som vylucil poziadavku na total rovnu frekvencku v ose :lol:

V mnoha statisticky zasadnych pripadoch sa vylucuje s poziadavkou "prijemne" a "prirodzene" hrajuce. :guitar:


Ale v tom pripade by sa mohlo na mieste hodit "doladit" zvuk SW ekvalizerom. Nech su tie repro porovnatelne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tm_watch
Hifi obsluha


Založený: 17 február 2015
Príspevky: 39

PríspevokZaslal: Po október 05, 2015 13:16:17    Predmet: Odpovedať s citátom

HQQF hral? Pokud ano jak?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11486
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po október 05, 2015 13:51:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Mal novy sietovy filter, a tak mohol hrat lepsie nez minule. No pocas prednasky o zosilnovacoch sa to nestihlo uz overit. A potom sa testovali ine veci.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
KomarD-jeay
Hifista - pokročilec


Založený: 05 máj 2007
Príspevky: 309
Bydlisko: Michalovce

PríspevokZaslal: Po október 05, 2015 13:57:28    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
Ale v tom pripade by sa mohlo na mieste hodit "doladit" zvuk SW ekvalizerom. Nech su tie repro porovnatelne.

Teoreticky ano, take porovnanie by mohlo byt zaujimave, ale obavam sa, ze EQ doladene bedne by zacali hrat zle.

HQQxx-12-3-4.56.789 tusim nehral, iba sa prezentoval obrazom, spolu s predzosilnovacom specifickeho budikoveho dizajnu.
HQxxx v teoretickej rovine prezentoval (ne)vlastny vyskumny postreh, napr. pokles amplitudy signalu smerom k vysokym frekvenciam do 100kHz a nepotrebnost vyssieho priebehu radovo desiatkach Volt (slew rate), ktory vraj vdaka tomu staci na urovni 160mV/uS (alebo tak nejak). To za znacneho odmietania publika s prihliadnutim faktu, ze priemerny signal sa neda povazovat za absolutny, lebo ignoruje (spolu s autorom teorie) kratkodobe amplitudove spicky audiosignalu, co znamena, ze takto postavene zariadenie nasledne skresluje.

O ine vyskumne postrehy som prisiel, lebo som uvod prezentacie zmeskal.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11486
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po október 05, 2015 14:13:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Doplnil som z emailu od Dana Vrany do prehladu v uvode vlakna info o zostave Sroll a Casea. Bolo tam viac noviniek nez sa na prvy pohlad zdalo.

V kaviarni:
citácia:
DAC Casea Lynx 39000Kč
Zesilovač Casea Cassiopeia 79000Kč
Síťový filtr ProPower PT15 75000Kč
Repro kabely SROLL
Interconnecty SROLL
Síťové kabely MIT
Repro Revel F208 SROLL MOD
PC Intel NUC i3, Gentoo, MPD


V hlavnej miestnosti:
citácia:
DAC Sroll Epos 89000Kč


Podrobne informacie o novych DACoch maju byt coskoro na webstrankach.

A este mam potvrdenu informaciu, ze NUC (aspon ten v kaviarni) resamploval vsetko prehravane na 24bit 352kHz.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kml
Hifi obsluha


Založený: 30 júl 2014
Príspevky: 3

PríspevokZaslal: Po október 05, 2015 14:23:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Zajímavé, kromě toho, že se mi ta sestava líbila nejvíce (ale v kavárně, kde se hrálo tišeji, při těch vysokých SPL ve veliké místnosti jsem měl problémy cokoliv hodnotit) tak navíc zdroj běžel na mé nejoblíbenější linuxové distribuci Smile

Co se týče mnou odkazovaného dokumentu v přednášce o čtvrtvlnném rezonátoru, je zde: http://www.quarter-wave.com/TLs/Alignment_Tables.pdf

Dále děkuji hlavnímu kavárníkovi za úvodní školení v oboru, byl to opravdu vyjímečný zážitek Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Quart
Hifi expert


Založený: 26 december 2008
Príspevky: 1377
Bydlisko: Litoměřice

PríspevokZaslal: Po október 05, 2015 14:36:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Také doplním ceny:

SPaudio
D1 54900,-
P1 34900,-
A400 99000,-

D1 zde hrál ze stařičkého NTB TP Lenovo z foobaru bez resamplingu.

CustomWorks
DAC 1 USB 22900,-
HYPA 1 17900,-
HYPA 17 29900,-
prodlužovací pes 100,-


DAC 1 USB v sestavě CustomWorks hrál z neupraveného NTB DELL latitude 6440 se systémem WIN7 64bit, z foobaru bez resamplingu - 44,1 kHz.

Při srovnání CW/Casea jsme zpočátku neměli jiné, než 7m kabely Tasker. Až po chvíli bylo možné použít kabeláž ze sestavy SPaudio, vliv této výměny mnohé překvapil.

_________________
www.facebook.com/SPaudioCZ
www.SPaudio.cz
www.CustomWorks.cz
www.revize-hc.cz
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11486
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po október 05, 2015 14:39:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Dik, doplnil som ceny do prehladu hore.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Po október 05, 2015 17:51:46    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
velky bobo napísal:
Pokud je někdo sám se sebou spokojen a necítí potřebu komunikovat s lidmi o něčem jiném než o penězích a vlastní genialitě,


Docela by mě zajímalo, jak jsi na tohle přišel, zejména na tu potřebu komunikovat o penězích. Něčí potřebu komunikovat o vlastní genialitě raději nebudu komentovat.


Prostě jsem poznal takové lidi - a vůbec nejde speciálně o hifisty, i když se samozřejmě najdou i mezi nimi.

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vlado222
Hifi expert


Založený: 10 február 2011
Príspevky: 1135

PríspevokZaslal: Po október 05, 2015 17:58:02    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
Doplnil som z emailu od Dana Vrany do prehladu v uvode vlakna info o zostave Sroll a Casea. Bolo tam viac noviniek nez sa na prvy pohlad zdalo.

V kaviarni:
citácia:
DAC Casea Lynx 39000Kč
Zesilovač Casea Cassiopeia 79000Kč
Síťový filtr ProPower PT15 75000Kč
Repro kabely SROLL
Interconnecty SROLL
Síťové kabely MIT
Repro Revel F208 SROLL MOD
PC Intel NUC i3, Gentoo, MPD


V hlavnej miestnosti:
citácia:
DAC Sroll Epos 89000Kč


Podrobne informacie o novych DACoch maju byt coskoro na webstrankach.

A este mam potvrdenu informaciu, ze NUC (aspon ten v kaviarni) resamploval vsetko prehravane na 24bit 352kHz.


Sieťovému filtru ProPower vyšla prednedávnom recenzia -> http://www.hifi-voice.com/testy-a-recenze/voodoo-a-prislusenstvi/1840-propower-pt15-a-ps15.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
samcus
Hifi obsluha


Založený: 14 jún 2012
Príspevky: 24

PríspevokZaslal: Po október 05, 2015 20:11:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Také všem zúčastněným děkuji za příjemný víkend. Hlavně Bohoušovi za jeho obdivuhodnou aktivnost to uspořádat. Zvláštní dík Ivošovi za báječnou kávičku.
Pro mě nejpříjemnější zvuk Mermaid Amphora s SP audio. Ovšem design reprosoustav bych asi neskosl ( příliš evokují tvar rakve na basu ) nehledě, že tento avandgardní tvar zvedá dosti cenu.
A to nejlepší z Akelu 2015: Potkal jsem a obnovil stará přátelství a poznal další stejně postižený lidičky. A vovovo to de. No né ?
Tak zas za rok.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
godz
Hifi expert


Založený: 05 máj 2007
Príspevky: 1077
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Po október 05, 2015 20:39:40    Predmet: Odpovedať s citátom

V sobotu popoludní vedľa mňa na stoličke "sedela" malá plastová krabička s plošákom vo vnútri. Hľadel som na ňu s dešpektom hovoriac si - čo to tu robí medzi všetkými tými hliníkovými a frézovanými krabicami. No najlepšie nakoniec. Na záver vystúpil mladý chalan a o výrobku nám niečo povedal. A domnieval som sa, že už je po srande, ale prišlo prekvapenie. Prevodník (to je tá krabička) mala skvelý zvuk! Keby som nevidel z čoho to lezie, tak by som si dodnes myslel, že hrá prevodník za 2000 Eur ! Lukaso - dobrá práca !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zorg
Hifi expert


Založený: 13 september 2008
Príspevky: 1287

PríspevokZaslal: Po október 05, 2015 22:20:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Basstl napísal:
VMA V - pro mě jednoznačně nejlepší zvuk na AKELu. Možná malinko vyčnívali výšky, ale dle zdělení Martina, je to způsobeno laděním na kabelech, které výšky postrádali a toto bude upraveno
Shocked
Question Question Question
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2337
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Po október 05, 2015 22:33:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Zorg napísal:
Basstl napísal:
VMA V - pro mě jednoznačně nejlepší zvuk na AKELu. Možná malinko vyčnívali výšky, ale dle zdělení Martina, je to způsobeno laděním na kabelech, které výšky postrádali a toto bude upraveno
Shocked
Question Question Question

Tak teď si nejsem jistej, jestli poukazuješ na tu chybu, nebo to, že kabely postrádaly výšky. Smile
Chyby jsem si všimnul, ale nechtěl jsem to už editovat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zorg
Hifi expert


Založený: 13 september 2008
Príspevky: 1287

PríspevokZaslal: Ut október 06, 2015 06:53:37    Predmet: Odpovedať s citátom

To musely bejt setsakramentsky drahý kabely, který uměj filtrovat jen vejšky až tak, aby se kvůli tomu mušíla měnit výhybka Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2337
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Ut október 06, 2015 07:05:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Víš sám, že rozhodně nejsem "kabelista". Tohle ale bylo jasně slyšitelný a rozpoznatelný. Kabel občas může bejt docela velký kurvítko.
Líbí se mi způsob testování (hledání) kabelů u Luďka Šrolla.
Na jedný straně zapojí komponent bez kabelů, co nejkratší propojkou a pak hledá kabel, kterej se tomu co nejvíc přiblíží.

PS: výhybka se měnit nebude, jen se upraví (uberou) výšky. O kolik nevím (1dB?).
To by mohl říct check.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zorg
Hifi expert


Založený: 13 september 2008
Príspevky: 1287

PríspevokZaslal: Ut október 06, 2015 07:12:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Když se řekne, co se má slyšet, tak se to taky uslyší. Aneb když mi ukážeš (řekneš), co poslouchám, už o tom nemůžu nic moc smysluplně prohlásit.
Ale pokud to jde vysvětlit lépe než opisem, pak se omlouvám. Ideálně pár grafů a bude vymalováno Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut október 06, 2015 07:13:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Basstl napísal:
Víš sám, že rozhodně nejsem "kabelista". Tohle ale bylo jasně slyšitelný a rozpoznatelný. Kabel občas může bejt docela velký kurvítko.
Líbí se mi způsob testování (hledání) kabelů u Luďka Šrolla.
Na jedný straně zapojí komponent bez kabelů, co nejkratší propojkou a pak hledá kabel, kterej se tomu co nejvíc přiblíží.


...

To jsou jen sebenaplnujici proroctvi, aneb kdyz ti o tom nekdo bude "zasvecene" povidat a mlzit tak se to pak sugestivne stane.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2337
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Ut október 06, 2015 07:19:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Pánové jděte do prdele. Ani jeden z vás tam nebyl. Jestli chcete kecárnu o kabelech, tak si o tom založte vlákno.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Ut október 06, 2015 07:56:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Zorg napísal:
Když se řekne, co se má slyšet, tak se to taky uslyší. Aneb když mi ukážeš (řekneš), co poslouchám, už o tom nemůžu nic moc smysluplně prohlásit.
Ale pokud to jde vysvětlit lépe než opisem, pak se omlouvám. Ideálně pár grafů a bude vymalováno Wink


To jsou technokratické berličky. Vliv kabelu se nikde na kmitočtové charakteristice neprojeví. Nedá se měřit přes FCH a nedá se primitivně vysvětlit přes RLC na metr. Jenže to vykládat někomu, kdo nemá s vlivem kabelů žádnou zkušenost, nemá význam. Je to přesně stejné, jako že subjektivně vnímaný nedostatek/přebytek hloubek nebo výšek vůbec nemusí souviset s kmitočtovou charakteristikou přehravače, zesilovače, kabelu ( Smile ) a nakonec ani reprobedny. Basstl si to vyzkoušel nejen teď, ale už i cca před 8 lety u Tomáše v Chomutově, bez nějakých "expectance efektů" (další oblíbená technokratická berlička) při výměně linkového kabelu. Možná si nevzpomene, ale bylo to tak. Rozdíl je v tom, že někdo se snaží hledat vliv kabelů systematicky (Luděk) a někde to přechází do nesmyslného iracionálního duchaření (většina fóristických diskusí).

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zorg
Hifi expert


Založený: 13 september 2008
Príspevky: 1287

PríspevokZaslal: Ut október 06, 2015 08:03:07    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
Vliv kabelu se nikde na kmitočtové charakteristice neprojeví.

Tak jaktože se to projeví "v uchu"?
Musí to být nějak vysvětlitelné, jinak je to jen pohádka. Fyzika je jen jedna, tak sem s tím.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Ut október 06, 2015 08:07:56    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Vliv kabelu se nikde na kmitočtové charakteristice neprojeví.
Nemoze to suvisiet so zmenou farby zvuku? Alebo nejakeho ineho parametra, ktory clovek nasledne moze subjektivne vyhodnotit ako napr. "viac basov"?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5927
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut október 06, 2015 08:10:12    Predmet: Odpovedať s citátom

2PMA
Vy skutočne veríte tomu, čo ste napísal? Nezmení sa fyzikálny parameter ("identický" signál na vstupe do kábla aj za ním..), ale počuť to je? Rolling Eyes
To je už tá druhá fáza "systematického" prístupu ,
citácia:
to přechází do nesmyslného iracionálního duchaření

2 Odar
citácia:
Nemoze to suvisiet so zmenou farby zvuku

Nutná zmena spektra, takže lineárne alebo nelineárne skreslenie v kábli nad prahom rozlíšenia sluchu, čo je niekoľko rádov nad možnosťami meraní..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2337
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Ut október 06, 2015 08:12:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Zorg napísal:
Když se řekne, co se má slyšet, tak se to taky uslyší.

Problém je v tom, že se neřeklo nic, jen se prohodil kabel a všichni seděli s otevřenou hubou.
Fakt bych byl nerad, kdyby se kecárna o AKELu, zvrhla v hádku o kabelech.
Jsem pro, aby to Troton přesunul.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11486
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut október 06, 2015 08:21:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Ta neslepa vymena kabelu za zostavou Customworks sa uskutocnila az na konci umorneho testovania a nebol uz uskutocneny ani test prechodu na povodny kabel. Stale sa porovnavalo len oproti zostave Casea.

Ja osobne som uz nevnimal na konci testu ziadne rozdiely.

A hlavne to cele brat s rezervou, aby z toho nevznikla reklama na dalsi zazracny kabel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Ďalšia
Strana 2 z 12

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist