Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Euromed, aneb kdo nám vládne ? Zločinci nebo rovnou ďábel ?
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 150, 151, 152  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
ZdeNek II
Hifista - zaslúžilec


Založený: 22 august 2007
Príspevky: 769

PríspevokZaslal: St február 08, 2017 09:52:13    Predmet: Odpovedať s citátom

PítrsPraha

Opravdu není chybou ostatních že něco nechceš nebo nemůžeš pochopit.

Nicméně pokud je tu více lidí kteří to vidí jako PítrsPraha prosím přihlaste se. Klidně ke mě do pm, všechny zprávy potom smažu a nikde nebudu nic zveřejňovat - jde mi jen o číslo, kolik lidí kteří to tu sledují to vidí stejně jako
PítrsPraha.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11412
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St február 08, 2017 10:18:51    Predmet: Odpovedať s citátom

zdenku, najprv tu ale zformuluj konkretny vyrok v ktorom zhrnies to, ako si pochopil, co pise pitrs.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ZdeNek II
Hifista - zaslúžilec


Založený: 22 august 2007
Príspevky: 769

PríspevokZaslal: St február 08, 2017 10:35:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Vzhledem k tomu že podle mě nemá smysl komentovat většinu výroku které tu teď má tak jediné o co mi jde je výrok o tom že obchody jsou většinou oboustranně výhodné jako protiklad k mému že na obchodě vždy jedna strana tratí - pro upřesnění na obchodě se podílí vždy více než dvě strany.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: St február 08, 2017 10:48:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Už jsme toho byli svědky při výmluvách ohledně tvrzení "nečiň druhým, co nechceš, aby oni činili tobě", u kterého ZdeNek II přes opakované výzvy několika lidí neuměl konkrétně a přímo vysvětlit, co by jeho dodržení přineslo. ZdeNek II neumí formulovat relevantní argumenty. Umí jen psát deklaratorní tvrzení bez jakéhokoliv zasazení do smysluplné argumentace (viz jeho "je to blbost").

Proto se i teď kroutí jako had, když má vysvětlit, co přesně a z jakých relevantních důvodů je "problém" a "blbost" v tomhle mém textu.

A ZdeNeku II, ano, přiznávám, neexistující argumentaci pochopit neumím. Výrok "je to blbost" není argument ani podklad pro relevantní diskusi. Je to prázdný štěk člověka, který buďto nemá co říci nebo neumí své myšlenky zformulovat do konkrétních argumentů týkajících se daného tématu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: St február 08, 2017 10:55:12    Predmet: Odpovedať s citátom

ZdeNek II napísal:
pro upřesnění na obchodě se podílí vždy více než dvě strany


U mnoha obchodů tomu tak doopravdy je, nicméně je jich zřejmá menšina. Troj a vícestranné smlouvy (dohody, obchody) jsou v dennodenním životě člověka i korporátním životě spíš výjimkou.
Mnou popsané příklady, které tuhle diskusi vyvolaly, jsou dokonalým příkladem dvoustranných obchodů. Fakt, že ony dva subjekty (nakupující a prodávající) mohou být svou vnitřní strukturou souhrnem mnoha dalších vztahů, nic nemění na tom, že oba subjekty spolu vzájemně jednají jako celky, fyzické či právnické osoby. Na objednávce SACD jsou dvě strany, na smlouvě o dodání zmiňované technologie jsou dvě strany.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ZdeNek II
Hifista - zaslúžilec


Založený: 22 august 2007
Príspevky: 769

PríspevokZaslal: St február 08, 2017 11:01:34    Predmet: Odpovedať s citátom

No vidíš že jsme se dostali dále. V tebou uváděných příkladech je zainteresováno více než dvě strany.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: St február 08, 2017 11:10:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Spíš ses dostal o krok zpět - od přetrvávající argumentační impotence k přihlouplému lhaní. Vyjmenuj ty další strany, pokud to svedeš.

I díky tvému záhadnému problému s operátorem působíš dojmem takového toho notorického kverulanta, který ale ani sám neví, co a proč říká a ani to neumí jakkoliv zdůvodnit.


..a mimochodem: "více než dvě" je množné, takže ne "je zainteresováno", ale "jsou zainteresovány". To je odhaduji druhá třída základky?

Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ZdeNek II
Hifista - zaslúžilec


Založený: 22 august 2007
Príspevky: 769

PríspevokZaslal: St február 08, 2017 11:36:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Jdi si dát něco na uklidnění a potom se znovu zamysli. Pokud na to nepřijdeš sám tak já to sem večer napíšu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: St február 08, 2017 11:40:41    Predmet: Odpovedať s citátom

ZdeNek II:
To, že věční nespokojenci vždycky nadávali, vždycky nadávají a vždycky budou nadávat na "drahotu", není důkazem, že na všech obchodech tratí. To je důkazem jejich negativistického životního postoje a/nebo chronické závisti.

Např. já mám ve většině probíraných věcí názorově blíž názorům k Pítrsovým než tvým. Ale rád si tvé názory přečtu už jen proto, že občas si zrevidovat vlastní názory porovnáním s názory odlišnými je fajn. Ovšem musí jít o názory vyjádřené jasně a ne jen o bezobsažné odmítavé fráze.

Ale plnit tvé další bizarní podmínky pro to, abys "laskavě" jasně vysvětlil své názory, fakt nebudu. Zkrátka buďto máš zájem o věcnou diskusi byť jen s jediným člověkem, nebo nemáš. Diskuse zde je zcela dobrovolná.



PítrsPraha:
Nepřímo by se jako třetí strana bilaterálního obchodu dal brát právní rámec, v jehož mantinelech se každý typ obchodu musí držet. Např. u obchodů uzavíraných mezi firmami bývá více volnosti, protože zde proti sobě stojí více méně rovnocenní partneři. Naopak např. u maloobchodního prodeje koncovým spotřebitelům bývají ty mantinely užší, protože když "uzavírá obchodní smlouvu" Pepek Vyskoč na hranici svéprávnosti se supermarketem, tak schopnosti obchodních partnerů uzavřít obchod jsou diametrálně odlišné.



ZdeNek II:
To, že např. v supermarketu je 100 zaměstnanců a Pepek Vyskoč si tam koupí kostelecké párky ze sojového prasete, opravdu neznamená, že obchod uzavřelo 101 subjektů. To znamená, že v tomto případě proběhlo (či probíhá) 101 bilaterálních obchodů - 100 obchodů zaměstnanec-supermarket a jeden obchod Pepek Vyskoč-supermarket.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ZdeNek II
Hifista - zaslúžilec


Založený: 22 august 2007
Príspevky: 769

PríspevokZaslal: St február 08, 2017 11:50:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Kozousch

Já jsem ale, kromě první, už žádnou podmínku nedal. Pouze osobní žádost v rámci mé vlastní zvědavosti která je také důvodem proč stále v této diskuzi pokračuji. Jak jsem řekl večer odpověď pošlu, to není podmínka to je proto aby se PítrsPraha zamyslel sám.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: St február 08, 2017 12:23:09    Predmet: Odpovedať s citátom

ZdeNek II:
Chápu, že si potřebuješ dodávat sebevědomí, nicméně musíš sám uznat, že tvé opakované narážky na nevzdělanost a nemyšlení ostatních jsou ve světle formy a obsahu tvých příspěvků hodně sebeironizující.

Kozousch:
Chápu, jak to s tím právním rámcem myslíš, ale to jsou nějaké vnější okolnosti a podmínky, nikoliv smluvní strana. Právní rámec dohody neuzavírá. Uzavírají je prodávající a kupující, kteří uzavřením obchodu vyjadřují vůli chovat se dle dohodnutých podmínek, mezi které patří i respektování existujícího právního rámce.

A taky si názory a formu jejich prezentace od člena ZdeNek II rád čtu. Připomíná mi to, že mám být přírodě za co vděčný, protože by mohlo být mnohem hůř.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
LJM
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 marec 2016
Príspevky: 828
Bydlisko: Kobe

PríspevokZaslal: St február 08, 2017 12:27:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Zavolal jsem na chvíli i ženu a chvíli čteme jak hifisté, ale nejenom vy, ale i modeláři, fotografové, mekisté, prostě skupiny lidí bez bůhvíjak velké osobnosti většinou flákající pracovní dobu a většinou projebávající peníze zaměstnavatelů nebo v lepším případě své, navíc skupiny zastavené v určitém věku, jakoukoli jalovou nic neřešící debatu rozvinou v čistou onanii bez výsledku. V podstatě ke každému příspěvku není od začátku co říct, ale vy jedete pořád dál :- ))) Jakoby jste soutěžili kdo je větší idiot. A budete se dotahovat, kontrovat si, jebnutě reagovat, jakože argumentovat, jednoduše jen abyste ztráceli čas. Jenom nabíráte stress. Diskuse pro diskusi a navíc o hovně. Jeden xpert vedle druhého. Otevíráte své charaktery, které většinou nejsou nic moc, co si budem povídat (u lidí každodenně sedících na fórech obvyklé) a výsledek bude akorát ten, že vám někde něco vyroste anebo praskne a budete prdět do hlíny anebo v lepším případě tahat za sebou nožičku :- ))) A jen tak, z ničeho nic, jen proto, že diskutujete s kýmkoli o čemkoli a jakkoli Very Happy
Snažím se vždy oprostit od toho kdo jsem a vžít se plně do role obyčejného pozorovatele. A jako obyčejný pozorovatel to vnímám velmi odlišně a je to mazec. Zkuste to taky tak a uvidíte jak budete vypadat Very Happy
Spravedlivý obchod a podobné utopie... to je mazec. Very Happy

Obchod je pro mě, dle mého názoru, akceptovatelný tehdy když jsou obě zůčastněné strany trochu nespokojené. Což se ale dá bohužel velmi dobře předstírat oběma stranami. Obchod je taky dobrý tehdy když kupující strana chce danou věc za každou cenu (sběratelé a podobné entity) jen aby ji měla i když jí to je nahovno. Dobrý obchod je i tehdy když kupující strana nehledí na vynaložené prostředky a je jí jedno, že vypadá jako pako, hlavně že to má, protože zafungoval marketing. Very Happy V drtivé většině jen proto "aby se vidělo". Vetšinou koupí drahou sračku, kterou potom prodává třeba se slovy "excelentní zvuk, ale prodávám, protože už mám jiné" atd... voloviny nad voloviny. Jen kokot prodá excelentní věc se kterou je spokojený Very Happy
Obchod je prostě obchod, většinou mezi prodávajícím (většinou pouhým překupníkem) a zákazníkem. A který z nich je tupější, ten tratí. Jednoduchá matematika. Na druhé straně, nikdo z nich není ničím vinen, protože zásadní rozhodnutí je na straně kupujícího. Pokud je to ovlivnitelný idiot, tak se má překupník moc dobře. Na tom není nic záhadné a není potřeba se o tom bavit tři dny Very Happy
Každý z nás mnohokrát utratil nesmyslné peníze za zjevné pičoviny, které ho nikam neposunuly.
Já nebyl výjimkou a byl jsem mnohokrát kokotem, který dal státisíce za hovadiny, které navíc už ani nemám! Dnes už bych to nepodporoval ani náhodou! Dnes, kdyby mi někdo nabízel třeba podělaný kabel za 30 tis. se slovy že "dobře hraje", tak bez jediného vysvětlaní dostane ihned pecku mezi oči, že se možná probudí až na JIPce.
Nevidím důvod to řešit nějak jinak než výchovně. Ale hlavně nevidím vůbec důvod to řešit. Kdo chce utrácet ať utrácí. Blbci vždy budou žít jen z blbců. To je vzájemné Very Happy

_________________
Lubomír Joshua Mojzes
http://www.lmatelier.cz | https://www.facebook.com/LMAtelier/?ref=bookmarks

V hifi záleží pouze na tom co je příjemnější pro uši. Také na dobrém jídle a jiných požitcích.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: St február 08, 2017 12:43:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Opět tvůj osvědčený princip se nejdříve vymezit proti formě, obsahu, hlouposti, přízemnosti, bezosobnosti diskuse, aby ses do ní následně zapojil zdaleka nejdelším a všechny kritizované atributy bezezbytku naplňujícím příspěvkem.

Ale od toho diskuse jsou. I lidé jako ty a ZdeNek II, kteří plácnou něco, co sami nechápou a když se vás pak člověk zeptá, co jste tím mysleli, nastane kličkování a výmluvy malého dítěte, jako třeba zde.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: St február 08, 2017 12:48:08    Predmet: Odpovedať s citátom

OK. Pokud jsi toto:
ZdeNek II napísal:
Nicméně pokud je tu více lidí kteří to vidí jako PítrsPraha prosím přihlaste se. Klidně ke mě do pm, všechny zprávy potom smažu a nikde nebudu nic zveřejňovat - jde mi jen o číslo, kolik lidí kteří to tu sledují to vidí stejně jako
PítrsPraha.

nemyslel tak kategoricky jako tuto podmínku:
ZdeNek II napísal:
Tak jinak, pokud se přihlásí aspoň 10 lidí kteří moje odpovědi nechápou ale mají zájem o mé vysvětlení tak pošlu podrobnější vysvětlení. Pokud ne tak považuji své odpovědi za dostatečné / zbytečné a ukončené.

tak se ti omlouvám. Špatně jsem to pochopil.



A koukám, že jsem přehlédl jeden tvůj příspěvek:
ZdeNek II napísal:
Kozousch
"Vybereš si dodavatele ... " protože tu je konkurence a konkurence je jen jiný název pro válku, v tomto případě obchodní. To je v současnosti to největší bojiště, všichni proti všem.

Když se ucházím o nějakou ženskou a nejsem sám, tak se svými konkurenty "válčím"? Já tedy k "sokům" žádnou zášť necítím. Zcela respektuji právo ženské vybrat si toho, koho uzná za vhodného.
Nebo když se jdu ucházet o místo, tak "válčím" s ostatními kandidáty?
Já osobně tedy konkurenci v obchodě rozhodně za válku nepovažuji stejně jako nepovažuji za válku konkurenci ve vztazích osobních či pracovních. To, že to ty považuješ za skutečnou válku, ještě nedokazuje, že to skutečná válka je. Možná bys tu novinářskou hantýrku neměl brát doslovně ... Smile

ZdeNek II napísal:

Ohledně dvou a vícenásobných cen, raději tedy po mě nechtěj uvádět příklady běžného zboží aby sis nepokazil večer. Jinak od člověka diskutujícím na fóru o audiu je dost zvláštní že tě příklady nenapadají Smile .

Klidně pár příkladů audia z kategorie "běžné zboží" dej - když jsou ty dvou a vícenásobné ceny běžné, tak ti to nemůže zabrat víc než pár minut:

https://av-prijimace.heureka.cz/marantz-nr1506

https://reprosoustavy-reproduktory.heureka.cz/tannoy-mercury-7_4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1386

PríspevokZaslal: St február 08, 2017 13:01:00    Predmet: Odpovedať s citátom

LJM napísal:
Zavolal jsem na chvíli i ženu a chvíli čteme jak hifisté, ale nejenom vy, ale i modeláři, fotografové, mekisté, prostě skupiny lidí bez bůhvíjak velké osobnosti většinou flákající pracovní dobu a většinou projebávající peníze zaměstnavatelů nebo v lepším případě své...
Joshuo, neflákej se. Už máš uvařeno? Jestli jste už po obědě, už jsi umyl a poklidil nádobí? Přestaň tlachat na netu a běž dělat něco smysluplného...Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: St február 08, 2017 13:03:51    Predmet: Odpovedať s citátom

LJM napísal:
Snažím se vždy oprostit od toho kdo jsem a vžít se plně do role obyčejného pozorovatele. A jako obyčejný pozorovatel to vnímám velmi odlišně a je to mazec. Zkuste to taky tak a uvidíte jak budete vypadat Very Happy

Já uznávám, že opravdu diskutuju víc než je zdrávo, ale kdybych měl být tak "obyčejný pozorovatel" jako ty a "využívat pracovní dobu" tak efektivně jako ty, tak bych musel v průměru napsat asi 3x víc příspěvků, než píšu teď. Laughing

Ale tvoje příspěvky jsou samozřejmě mnohem hodnotnější než příspěvky kohokoli jiného. A navíc jsi ta největší osobnost, jaká kdy zdejší diskuse posévala tolika primitivními sprostými urážkami všeho a všech ... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ZdeNek II
Hifista - zaslúžilec


Založený: 22 august 2007
Príspevky: 769

PríspevokZaslal: St február 08, 2017 13:25:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Kozousch
Válka - obchodní válka je regulérní termín a i v počtu lidí kteří v důsledku ní přišli o všechno si s válkou moc nezadá. Postihuje větší území v nekončícím časovém období.
Láska a válka - že ty si nesledoval dějepis Smile , aneb rčení "Za vším hledej ženu" se táhne ve vojenský konfliktech docela výrazně. Možná to s tvým zájmem o partnerku nebude tak vážné.
Zaměstnání - nevhodný termín ale jazyk je prostě omezený.

Uvědomuješ si že za prodej přes srovnávač se platí a tedy nemá cenu posílat nabídku která převyšuje ostatní? A přesto stačí si z tvého odkazu oddělat konkrétní výrobek a posunout se na stránce trochu dolů a je tam dost výrobku s "pěkným" cenovým rozpětím.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
LJM
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 marec 2016
Príspevky: 828
Bydlisko: Kobe

PríspevokZaslal: St február 08, 2017 13:39:27    Predmet: Odpovedať s citátom

sekal napísal:
LJM napísal:
Zavolal jsem na chvíli i ženu a chvíli čteme jak hifisté, ale nejenom vy, ale i modeláři, fotografové, mekisté, prostě skupiny lidí bez bůhvíjak velké osobnosti většinou flákající pracovní dobu a většinou projebávající peníze zaměstnavatelů nebo v lepším případě své...
Joshuo, neflákej se. Už máš uvařeno? Jestli jste už po obědě, už jsi umyl a poklidil nádobí? Přestaň tlachat na netu a běž dělat něco smysluplného...Very Happy


Právě jsme dojedli Smile Vařím od rána pro dvě návštěvy, u toho ještě pracuji a našel jsem si konečně chvilku dokonce i na hifisty, protože debilita je tady extrémní a tak tento občasný masochizmus mi pomáhá zjistit, že hloupost v lidech je pořád překvapivě vysoká.
Občas se tady musí člověk zastavit aby poznal, že to s ním není tak zlé, protože ještě existují hifisté, modeláři, mekisté a lidé co venku honí pokémony, což výjde asi na stejno. Honiči pokémonů jsou ale na tom lépe, protože jsou venku. Very Happy

_________________
Lubomír Joshua Mojzes
http://www.lmatelier.cz | https://www.facebook.com/LMAtelier/?ref=bookmarks

V hifi záleží pouze na tom co je příjemnější pro uši. Také na dobrém jídle a jiných požitcích.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: St február 08, 2017 13:44:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Obchodní válka je regulérní termín, nicméně to nijak neimplikuje tebou zmíněný a v plném rozsahu mylný názor, že všichni konkurenti jsou spolu ve válce. Konkurence neznamená automaticky válku, jak se nesprávně domníváš.

Stejně tak je zcela nulová spojitost mezi faktem, že např. k onomu sokovi v lásce nebo kolegovi ucházejícího se o stejné pracovní místo člověk se zdravě fungujícími emocemi necítí zášť či nenávist jako by s nimi byl ve válce, a faktem, že to se ženou nebo pracovním místem myslí vážně.

Nicméně tvá snaha rozmělňovat téma vypichováním dalších a dalších čím dál tím méně souvisejících odboček jedině potvrzuje má dřívější slova o "rabbit in the headlights".
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: St február 08, 2017 13:48:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Jak jsem psal - nevylučuji, že někdo "obchodování" jako válku bere. A pokud někdo "válčí tvrdě" a "podstřeluje ceny" tak dlouho, až zkrachuje, tak je to jen a pouze jeho chyba. Ale že bych viděl "postižení větších území v nekončícím časovém období" v důsledku toto, že jsou nějaké rozdíly v cenách reprobeden a dalších zbytných produktů, to tedy opravdu ne.

V dějepise jsem sledoval kromě rčení typu "za vším hledej ženu" taky rčení typu "ústní podání", "falešná záminka", "historii píší vítězové" atd. A pokud je podle tebe projevem skutečného zájmu o ženu zavraždění všech úspěšnějších soků, tak takovýto "skutečný zájem" jsem o žádnou ženu opravdu nikdy neměl.

To, zda je termín "zaměstnání" vhodný nebo ne, snad není důležité. Důležité je, zda se cítíš být ve válce s ostatními uchazeči o totéž zaměstnání. A pokud ano - jsi ochoten všechny úspěšné kandidáty zavraždit stejně jako své soky v lásce?

"Pěkné" cenové rozpětí vidím. Dvoj a vícenásobek ale opravdu nevidím. Samozřejmě nevylučuji, že se v některých případech vyskytuje - např. u výprodejového zboží, u "šedého" dovozu atd. Běžné ale dvoj a vícenásobky cen u běžného zboží podle mě nejsou. Ale samozřejmě máš možnost místo planých řečí svůj názor dokázat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: St február 08, 2017 13:48:35    Predmet: Odpovedať s citátom

LJM napísal:
Občas se tady musí člověk zastavit aby poznal, že to s ním není tak zlé, protože ještě existují hifisté, modeláři, mekisté a lidé co venku honí pokémony....


....nebo obsahově dutí pozéři snažící se prezentovat co nejnablýskanější pozlátko aby se aspoň pocitově bránili faktu, že jsou na tom mnohem hůř než ti, proti kterým se snaží dodávat si sebevědomí.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: St február 08, 2017 13:52:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Zase nebýt klaunů jako LJM a Bartoli, tak se tady tak často nezasmějeme ... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
LJM
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 marec 2016
Príspevky: 828
Bydlisko: Kobe

PríspevokZaslal: St február 08, 2017 13:59:07    Predmet: Odpovedať s citátom

PítrsPraha napísal:
LJM napísal:
Občas se tady musí člověk zastavit aby poznal, že to s ním není tak zlé, protože ještě existují hifisté, modeláři, mekisté a lidé co venku honí pokémony....


....nebo obsahově dutí pozéři snažící se prezentovat co nejnablýskanější pozlátko aby se aspoň pocitově bránili faktu, že jsou na tom mnohem hůř než ti, proti kterým se snaží dodávat si sebevědomí.


Smile))) jsem ochoten te uvítat u nás Pítrsi Very Happy No vážně. Odejdeš sice frustrovaný mnohem víc než jsi teď, ale to už bude Tvůj problém.
Tak si řekni termín. Nesnáším totiž imbecilní kecy bez setkání s realitou. Přijeď se přesvědčit. Navíc si konečně poslechneš dobrý zvuk. Smile
Když tak zavolej, číslo mám na webu! Nekecám, docela rád bych tě slyšel Smile

_________________
Lubomír Joshua Mojzes
http://www.lmatelier.cz | https://www.facebook.com/LMAtelier/?ref=bookmarks

V hifi záleží pouze na tom co je příjemnější pro uši. Také na dobrém jídle a jiných požitcích.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: St február 08, 2017 14:03:22    Predmet: Odpovedať s citátom

LJM napísal:
Nesnáším totiž imbecilní kecy bez setkání s realitou.

Pak by mě opravdu zajímalo, na základě čeho tu neustále imbecilně urážíš ostatní diskutéry než na základě jejich "imbecilních keců bez setkání s realitou". Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: St február 08, 2017 14:06:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Máš hodně krátkou paměť, když píšeš tohle... Sám sebe (poněkolikáté) popíráš, přestože se tu všemožně snažíš vyvolat falešný dojem velmi vědomě uvažujícího a jednajícího člověka. Prázdná póza. Namachrované nic.

Nevyhledávám lidi, kteří se chovají a vystupují jako ty. Podle toho, co a jak tady na fóru píšeš, nedisponuješ ničím, co by mě zajímalo, mohlo obohatit, lákalo, co by mělo cenu mého času.

Jen si popotahuješ pindíka, viz i ten "konečně dobrý zvuk", tos mě opravdu rozesmál.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
LJM
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 marec 2016
Príspevky: 828
Bydlisko: Kobe

PríspevokZaslal: St február 08, 2017 14:17:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Kozousch napísal:
LJM napísal:
Nesnáším totiž imbecilní kecy bez setkání s realitou.

Pak by mě opravdu zajímalo, na základě čeho tu neustále imbecilně urážíš ostatní diskutéry než na základě jejich "imbecilních keců bez setkání s realitou". Laughing


Hele klídek Smile zatím jsem nikoho ani slovem neurazil! Pouze pojmenovávám "věci" podle životních zkušeností. Jezdil jsem na hifisrazy několik let a každý rok tak dvakrát. Mám jasno :- )))
Váš problém je jediný - nedokážete otevřeně pojmenovat ani sami sebe, natož dohadnout někoho jiného. Bojíte se mluvit otevřene, osobně a bojíte se reálně pojmenovávat věci. A pokud to už udělaté tak z jakéhosi vzteku a netrefíte se. Opravdu by bylo nejlepší se setkat a pokecat narovinu osobně. Ihned se ukáže kdo je jaký ve skutečnosti. To funguje opakovaně.
A pokud uznám, že namám prvadu (což se může klidně stát) tak nemám problém se omluvit. Nicméně, ja se tady usmívám a to docela hezky, takže nechápu proč jste tak podráždení. Smile Dyť mluvím pouze pravdu a dokonce jsem se zařadil mezi vás! To vám nestačí? Very Happy Dyť jsem v jedom pytli s váma, tak o co jde? Akorát já si ze sebe v pohodě dokáži udělat legraci i říct, že jsem byl kokot. Kdo z vás si to o sobě dokáže říct? A přitom je to pravda.
Chtělo by to hospodu anebo v nejhorším případě nějakýá hifi sraz ať se poznáme Smile Nezáleží na tom sice skoro nijak, ale z principu, ať víme kdo jsme co jsme, dco děláme a jak to děláme. Minutový rozhovor osobně, pohled do očí, na mimiku, na ruce, odhalí v momentu kdo je kdo a nemusíme se tady trapně dohadovat.
Možná jsem vás špatně odhadl (většinou asi budete úplně normální jen trochu "pragmatičtí"), ale z nějakého důvodu se bojíte mít tady xichty i telefony, a jenom podle těch keců je to opravdu pouze loterie kdo jaký je Smile
Navrhuji sraz Smile V Brně! Abych nemusel moc daleko Very Happy

_________________
Lubomír Joshua Mojzes
http://www.lmatelier.cz | https://www.facebook.com/LMAtelier/?ref=bookmarks

V hifi záleží pouze na tom co je příjemnější pro uši. Také na dobrém jídle a jiných požitcích.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
LJM
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 marec 2016
Príspevky: 828
Bydlisko: Kobe

PríspevokZaslal: St február 08, 2017 14:24:02    Predmet: Odpovedať s citátom

PítrsPraha napísal:
Máš hodně krátkou paměť, když píšeš tohle... Sám sebe (poněkolikáté) popíráš, přestože se tu všemožně snažíš vyvolat falešný dojem velmi vědomě uvažujícího a jednajícího člověka. Prázdná póza. Namachrované nic.

Nevyhledávám lidi, kteří se chovají a vystupují jako ty. Podle toho, co a jak tady na fóru píšeš, nedisponuješ ničím, co by mě zajímalo, mohlo obohatit, lákalo, co by mělo cenu mého času.

Jen si popotahuješ pindíka, viz i ten "konečně dobrý zvuk", tos mě opravdu rozesmál.


Jinou odpověď jsem nečekal, to je v pohode Pííítrsi Very Happy Ale pozvání platí nadále. Klidně se stav i nečekaně. Ostatně, tady je to stejně "průchoďák", takže je to u nás normální. Smile

"cena tvého času" :-DDDDDDDDDD Ten drahocenný čas ti zaplatím v podobě dobrého jídla a pokecu u muziky. Píítrsi... Tak se koukni jestli máš koule a když je najdeš tak jsi vítán Smile Určitě se oba nad vším zasmějeme.

_________________
Lubomír Joshua Mojzes
http://www.lmatelier.cz | https://www.facebook.com/LMAtelier/?ref=bookmarks

V hifi záleží pouze na tom co je příjemnější pro uši. Také na dobrém jídle a jiných požitcích.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: St február 08, 2017 14:33:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Ani neumíš prostě přijmout, že mě nemáš čím zaujmout. A abys sám pro sebe vypadal líp, halíš to do floskule, že "nemám koule". Nemám důvod Smile.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
LJM
Hifista - zaslúžilec


Založený: 21 marec 2016
Príspevky: 828
Bydlisko: Kobe

PríspevokZaslal: St február 08, 2017 14:36:41    Predmet: Odpovedať s citátom

PítrsPraha napísal:
Ani neumíš prostě přijmout, že mě nemáš čím zaujmout. A abys sám pro sebe vypadal líp, halíš to do floskule, že "nemám koule". Nemám důvod Smile.


Hele, chlape, jak myslíš. Pak si budem i nadále o sobě myslet hovadiny.
Mě to ale problém nedělá, to ty pořád vyskakuješ jak čert z krabičky aniž bys byl tázán. Jak chceš. Smile Já jsem udělal co jsem mohl. Nechceš, nech být... ale nečerti se jiným názorům když nejsi schopen ani ukázat kdo jsi.

_________________
Lubomír Joshua Mojzes
http://www.lmatelier.cz | https://www.facebook.com/LMAtelier/?ref=bookmarks

V hifi záleží pouze na tom co je příjemnější pro uši. Také na dobrém jídle a jiných požitcích.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: St február 08, 2017 14:42:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Že si ze sebe umíš dělat legraci, uznávám. Třeba tímto:
LJM napísal:
... Jezdil jsem na hifisrazy několik let a každý rok tak dvakrát. Mám jasno :- ))) ... Akorát já si ze sebe v pohodě dokáži udělat legraci i říct, že jsem byl kokot...

jsi svými slovy vyjádřil známé pořekadlo: "Býval jsem strašně namyšlenej, ale v poslední době jsem se zlepšil." Smile

Nebo ten výčet tvých úžasných schopností, které nikdo jiný nemá - nádhera. Nebo to jakoby vážně myšlené podsouvání ostatním, že se kvůli tvému dětinsky průhlednému trollingu vztekají - pecka! Smile


LJM napísal:
Navrhuji sraz Smile V Brně! Abych nemusel moc daleko Very Happy

Takže v pohodě - já fakt věřím, že v reálu nejsi takový magor, jakého tu ze sebe ze srandy děláš. Kvůli tomu se fakt nemusím trmácet přes celou republiku ... Laughing


LJM napísal:
... když nejsi schopen ani ukázat kdo jsi.

Na vystavování ksichtů je snad ksichtokniha, líbko atd., ne? Diskusní fórum je o výměně názorů a ne o výměně podobenek ... Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 150, 151, 152  Ďalšia
Strana 23 z 152

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist