Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

stereo zosilnovac
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
bussdriver
Nádejný hifista


Založený: 26 august 2013
Príspevky: 87

PríspevokZaslal: St január 13, 2016 20:31:33    Predmet: stereo zosilnovac Odpovedať s citátom

ahojte,

mam pred sebou peknu ulohu - vybrat si vhodny stereo zosilnovac k mojim SF Venere 2.5. samozrejme, ze si najdem cas a vypocujem, na druhej strane, ponuka v BA studiach je mizerna. v zasade nie je moznost porovnat si vedla seba rozne - aspon 3-4znacky. v ramci cenovej kategorie su v hre CA 851A, Vincent 234, NAD 375Bee (ktory je teraz dokonca ako jazdenka v bazare za slusny peniaz). odporucaju mi aj yamahu 2100a, ale to je uz drahsi kusok. samozrejme, jazdenky su tiez v hre. ma niekto skusenost a nazor s kombinaciou s repro?
dik
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
maner
Hifista


Založený: 10 august 2013
Príspevky: 160

PríspevokZaslal: St január 13, 2016 23:08:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Ak to nie je tajomstvo s čím teraz počúvaš tvoje VENERE 2.5 ?

Mne totiž ich zvuk prišiel dosť prebasovaný a mierne zadunený, basy prekrývali stredy aj výšky teraz už ale neviem či sme ich počúvali s NADOM C 375, alebo PRIMAROM i32 Question Embarassed
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bussdriver
Nádejný hifista


Založený: 26 august 2013
Príspevky: 87

PríspevokZaslal: Ne január 17, 2016 16:16:06    Predmet: Odpovedať s citátom

mal som ich zapojene v ramci domaceho kina s AVR a BD od Cambridge Audio. pri stereo posluchu, na ktory boli ale vyuzivane (preto predavam center, AVR je uz predane...) to bolo ako kedy. pri niektorych nahravkach bolo basov viac, inokedy akurat a niekedy aj malo. hral som stale cez pure direct. mam problemovu akustiku miestnosti, cize tazko hodnotit, ale predny basreflex je u man nevyhnutny...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
maner
Hifista


Založený: 10 august 2013
Príspevky: 160

PríspevokZaslal: Ne január 17, 2016 18:15:32    Predmet: Odpovedať s citátom

... a kto nemá v normálnej izbe-obývačke problémovú akustiku ? Wink , NAD C 375 a VINCENT SV 234 hraju hodne podobne, napr. ja som nebol schopný rozlíšiť ich zvuk v krátkom posluchovom teste /s DYNAUDIAMI FOCUS 260/, CA 851 hrá trochu menej výrazne, jeho zvuk je suchší, neutrálnejší, jediná správna cesta je, ale veď to vieš ... asi najschodnejšie bude keď sa dohodneš s p.Michalcom a prinesieš si k nemu svoje VENERE a vypočuješ si ich s VINCENTOM, CA aj YAMAHOU, cestou k nemu si môžeš požičať v KETOSE ešte NAD C 375, požičať si naraz všetky spomenuté siliče domov proti zálohe by bolo asi dosť drahé, ale dva ktorých zvuk bude tvojmu vkusu najbližší, by som určite vyskúšal aj doma, práve kvôli rozdielnej akustike.
P.S. bolo by dobré pri posluchu používať zdroj zvuku /CD,BD,DAC/, ktorý máš doma.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Fajadefil
Hifista


Založený: 31 júl 2015
Príspevky: 152

PríspevokZaslal: Ne január 17, 2016 18:35:40    Predmet: zvvazil by Odpovedať s citátom

som, co sa cammbridge audio tyka, ci sa neoplati viac ca 851w - az tak vyrazne drahsi ako acko nie je, kvalitativne a vykonovo je vsak uplne niekde inde.
_________________
ZOTAC ZBOX Win10 ASIO
Topping D90 SE
Topping Pre90
Cambridge Audio 851W
BV Audio F3ROY
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bussdriver
Nádejný hifista


Založený: 26 august 2013
Príspevky: 87

PríspevokZaslal: Ne január 17, 2016 19:37:01    Predmet: Odpovedať s citátom

no mne ten rozdiel medzi integracom a predzosilovacom+koncakom pride byt riadne priepastny.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11495
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne január 17, 2016 19:47:25    Predmet: Odpovedať s citátom

je to priepast dvoch krabic namiesto jednej
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
maner
Hifista


Založený: 10 august 2013
Príspevky: 160

PríspevokZaslal: Ne január 17, 2016 19:51:05    Predmet: Odpovedať s citátom

fajadefil - hm, to máš zaujímavú zostavu, bedne za 5 korún oproti zbytku zostavy, ale zvuk MAGNATOV je často opisovaný ako výrazný v basoch až prebasovaný a to dokonca aj nemeckými recenzentami, čiže počul si ich s iným siličom a ak áno ako by si ten zvuk porovnal s tvojím dac-koncom CA ?

bussdriver napísal:
no mne ten rozdiel medzi integracom a predzosilovacom+koncakom pride byt riadne priepastny.


- ty kokso ... tak to ty si iný nemtopiér ... Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1500

PríspevokZaslal: Ne január 17, 2016 20:00:50    Predmet: Odpovedať s citátom

dost o moznostiach/schopnostich SF Venere 2,5 napovie meranie:

http://www.stereophile.com/content/sonus-faber-venere-25-loudspeaker-measurements#S4E25a87Xu8tydAd.97

co sa tyka zosilnovacov tak som mal naraz u seba na test:
YBA Herritage A100, Hegel H80, Rotel RA1570, Denon PMA2000AE a Marantz KI Pearlite a porovnaval vtedy so svojim BV P1SE a BV PA300SSE napojene na B&W matrix 801S2. Najhorsie s odstupom dopadol Marantz (sedy, bez detajlu, bez dynamiky) a za nim Denon (podobne ako Marantz len vsetko kustik lepsie ale od ostatnych stale vyrazny odstup) tie by som rozhodne k tvojim bedniam neodporucal. ostatne rozdiely su uz na urovni kategorie a zalezi od pripojenych ostatnych komponetov. Rotel a Cambridge boli otvorene a dynamicke v niektorych zostavach mozu posobit trochu prezentnejsie. Mne sa z tychto dvoch o chlp viac oacil Rotel. Ma aj najlepsiu vybavu (vcitane digitalnych vstupov) a pacilo sa mi aj prevedenie.
Hegel a YBA boli teplejsie o nieco nizssie posadene.
Kombo id BV vsak bolo aj proti najlepsim cistejsie, malo viac detajlov a najlepsi priestor. Bas sa javil na prvy dojem o nieco menej objemny ale cim dlhsie sa porovnavalo tym bolo jasnejsie ze aj v tejto oblasti najlepsie rozlisuje a bas je najpevnejsi.


Naposledy upravil blesk666 dňa Ne január 17, 2016 20:19:26, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
nick
Hifista


Založený: 22 marec 2010
Príspevky: 116

PríspevokZaslal: Ne január 17, 2016 20:01:35    Predmet: Odpovedať s citátom

preco vlastne vyberas medzi takymi srotmi? tu sa predava napr. dpa380 za 800€ alebo dpa222mkII za 550€, keby si to rovno ovladal pasivne alpsom si v uplne inej rovine...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Fajadefil
Hifista


Založený: 31 júl 2015
Príspevky: 152

PríspevokZaslal: Ne január 17, 2016 20:35:48    Predmet: maner Odpovedať s citátom

Magnaty upgradujem v tomto roku. CA som poocul na inych bedniach iba v predajni, kvoli tymto maagnatom co mam teraz som to urcite nekupoval. Myslim ze tento zosik z nich vie doostat to naj co v nich je.. dokonca je tam aj nieco, co by som opisal ako "liecivy ucinok hudby" co som dovtedy nepozoroval u mojich magnatov. Mysslim ze celkovo magnarty su dost podcenovane... maju presnu zvuk, asi az strojovy. Prebasovane? No mozno, zalezi na tom s cim porovnavas a kde pocuvas. Je pravda, ze musia byt aspon meter od steny - akusticky odpor maju vzadu. Potom je to omnoho lepsie.
_________________
ZOTAC ZBOX Win10 ASIO
Topping D90 SE
Topping Pre90
Cambridge Audio 851W
BV Audio F3ROY
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
bussdriver
Nádejný hifista


Založený: 26 august 2013
Príspevky: 87

PríspevokZaslal: Ne január 17, 2016 23:02:46    Predmet: Odpovedať s citátom

maner, co je to nemtopier?
tie magnate zaskocili aj mna.
pokial ide o tie merania venere, to som nezvladol, to je na mna teraz uz vela a hlavne nie som uplne technicky vzdelany. tak co? namerali dobre, ci zle?
Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1500

PríspevokZaslal: Po január 18, 2016 00:30:22    Predmet: Odpovedať s citátom

bussdriver napísal:
maner, co je to nemtopier?
tie magnate zaskocili aj mna.
pokial ide o tie merania venere, to som nezvladol, to je na mna teraz uz vela a hlavne nie som uplne technicky vzdelany. tak co? namerali dobre, ci zle?
Very Happy


no s basmi a stredbasmi to bude s tymyto bednami v beznych obytnych priestoroch vzdy vcelku problematicke, kedze maju klasicky na bedne s malymi basakmi "nabuzerovane" pasmo okolo 80-100Hz a ich strmy pokles pod 80Hz sa snazi zachranovat basreflex ktory sa snazi byt ucinny v nezvyklo sirokom rozsahu s rezonanciou v okoli 135Hz. Bude sa to prejavovat tak ako opisujes - ze basov je niekedy privela a maskuju okolite frekvencie a niekedy primalo (tam kde sa ti to stretne s modmi miestnosti). Tiez je tam nepekna rezonancia na 227Hz (stredobasy) co bude reprodukciu urcite do nejakej miery farbit. Nie je to nejak vyslovene zle, byva to vcelku bezne takto. Preto stale hovorim ze menej problemov byva skor s velkou bednou s velkymi basakmi ako naopak.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bussdriver
Nádejný hifista


Založený: 26 august 2013
Príspevky: 87

PríspevokZaslal: Po január 18, 2016 08:56:55    Predmet: Odpovedať s citátom

mhm mhm. som v noci vela preskocil a v zavere sa mi zdalo, ze ich pochvalil chalan. v kazdom pripade, ked ich dam dalej od steny, nemam pocit, ze by tam bolo vela basov, alebo ze by bol s problem. realta je, ze jeden je zatial dost v kute, potrebujem don dat basovu pascu, pripadne premysliet nabytok inak... bol u mna pan, ktory kupoval AVR, bedne som odstunul kus od steny do priestoru a prave mi hovoril, ze jeho bas doma na wharfedale je oproti tomuto mrte dlhy. bol trosku prekvapeny...
u mna je to skor je to, ze nahravky napriklad marcusa millera tlacia dost (pochopitelne) na spodkoch. oproti tomu napr. iron maiden nejde hlboko. uvedene je iba priklad, mozem ich samozrejme menovat do aleluja. v kazdom pripade su nahravky, kde by som pritlacil a kde by som ubral. dokonca komercne jazzove nahravky ako diana krall mi nepridu v porovnani s inymi sustavami, ktore som pocul prebasovane. su aj take nahravky, kde to je akurat. ale ja nemam napocuvane obrovske mnozstvo kombinacii v tych istych podmienkach a pri tej istej hudbe. venere som priamo porovnaval s kef r 900 a tie teda tlacili umele basy fakt neuveritelne, v obrovskom objeme a v zasade dost nekonkretne (aj lacnejsie Q). bolo to prave cez CA 851A, ktory by mal byt dost neutralny a nudny. je to pritom ospevovana kombinacia. uvidim tiez ako sa mi zmeni akustika, ked dorazi na bocnu stenu kniznica (co bude hadam kazdu chvilu). chcem tiez dokupit na prednu stenu absorbery a tiez pascu. akurat tie absorbery musia byt biele ako stena Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1500

PríspevokZaslal: Po január 18, 2016 10:49:06    Predmet: Odpovedať s citátom

bussdriver: ak si spokojny s bednami tak neries. ja som sa vyjadril len k tomu meraniu v stereophlie kde je vyhodou ze roky pouzivaju rovnaku metodologiu merania a merania sa tym daju porovnavat. ako som napisal nie je to nic anomalne na dany typ bedne. To ze som ich pocul u kamarata a basy mi nesedeli je druha vec (presne ten pocit ze na nieco zaduniecanie a maskovanie zbytku spodnehi spektra a inokedy malo basov). ale kamarat nemal vobec ziadne akusticke upravy v modernom byte. Zhodou okolnosti mal vtedy doma na to zapojene CA851A.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bussdriver
Nádejný hifista


Založený: 26 august 2013
Príspevky: 87

PríspevokZaslal: Po január 18, 2016 15:49:27    Predmet: Odpovedať s citátom

ved nevravim, ze by som bol spokojny. na 851a som ich este nepocul. neviem sa dostat casovo k tomu testu teraz a uz trpim...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bussdriver
Nádejný hifista


Založený: 26 august 2013
Príspevky: 87

PríspevokZaslal: Št január 21, 2016 19:35:09    Predmet: Odpovedať s citátom

tak, je to doma. konkretne CA 851a, Vincent 234 a Yamaha A-S2100. plus 2 lacne elektronkove zosilnovace, na ktore to ale nevyzera...
prve co ma prekvapilo je, ze CA851 je od 8ohmov (to je prvy vybaleny). moje bedne su 6ohmove. ale udajne by to malo byt fit, co si pamatam zlahka z davnych dob, nemal by mat zosik viac ako reprosustavy.
nuz, uz je zapojeny, ale na realny posluch to vidim az v sobotu...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mumu
Hifista - pokročilec


Založený: 14 január 2011
Príspevky: 282

PríspevokZaslal: Št január 21, 2016 19:46:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Som zvedavý na Yamahu, napíš potom nejaké dojmy.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11495
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št január 21, 2016 20:05:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Cambridge Audio 851A

Power output:
- 120W RMS into 8 Ohms
- 200W RMS into 4 Ohms

Zdroj: https://www.cambridgeaudio.com/products/851/851a

Takze 6 Ohm bedny su v pohode.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bussdriver
Nádejný hifista


Založený: 26 august 2013
Príspevky: 87

PríspevokZaslal: Št január 21, 2016 21:44:09    Predmet: Odpovedať s citátom

mhm mhm, na panely ma napisane iba 8ohm a ziadnu moznost zapojit bananiky/svorky inak.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
maner
Hifista


Založený: 10 august 2013
Príspevky: 160

PríspevokZaslal: Št január 21, 2016 22:49:04    Predmet: Odpovedať s citátom

bussdriver napísal:
tak, je to doma. konkretne CA 851a, Vincent 234 a Yamaha A-S2100. plus 2 lacne elektronkove zosilnovace, na ktore to ale nevyzera...
prve co ma prekvapilo je, ze CA851 je od 8ohmov (to je prvy vybaleny). moje bedne su 6ohmove. ale udajne by to malo byt fit, co si pamatam zlahka z davnych dob, nemal by mat zosik viac ako reprosustavy.
nuz, uz je zapojeny, ale na realny posluch to vidim az v sobotu...


- tak za mňa máš 2x Thumbs up Thumbs up , prvý raz za tvoje odhodlanie, nadšenie, za tvoj jedinečný ťah na bránku Very Happy a druhý raz za to, že nás informuješ, mnoho ludí sem príde niečo sa opýta a viac sa neozvú, pán boh s nimi ... Very Happy

- ty koki, ako si to logisticky zvládol /3+2=5 siličov a doma!/ Clap Clap Clap ?, to si si tie siliče požičal za zálohu ?, alebo pán Michalec bol hodne ústretový ?

- ešte to chce tolerantných susedov, ak teda nebývaš v dome.

- tie ohmy nerieš ...

P.S. toto si čítal ? http://www.nisel.sk/?p=10013
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bussdriver
Nádejný hifista


Založený: 26 august 2013
Príspevky: 87

PríspevokZaslal: So január 23, 2016 18:20:31    Predmet: Odpovedať s citátom

uf, vobec to nie je jednoduche. popravde, je to dost na palicu...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
maner
Hifista


Založený: 10 august 2013
Príspevky: 160

PríspevokZaslal: So január 23, 2016 19:07:46    Predmet: Odpovedať s citátom

... verímä, Very Happy , najmä keď sú rozdiely malé ... nechaj si niečo na zajtra. Drums Guitar 2 thumbs up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bussdriver
Nádejný hifista


Založený: 26 august 2013
Príspevky: 87

PríspevokZaslal: So január 23, 2016 20:10:43    Predmet: Odpovedať s citátom

rozdiely su obrovske, ale co je lepsie a co horsie v tych rozdieloch je tazko posudit a rozhodnut. bude platit, ze kazdy sa uplatni trosku v inej hudbe. yamaha a vincent k sebe maju blizsie. cambridge je uplne iny. na jednej strane nejde mozno tak vysoko, ale tie kovy co ma, su tam plnsie s telom, s palickou na hajtke, na cineloch... yamaha hra cinely sice vysoko a dorazne, ale titerne, jemne, to mi realisticke byt nepride. vincent je medzi, ale rozhodne je to maksi zosilnovac ako cambridge. myslel som si ze vincent a yamaha nebudu mat v rockovej hudbe na CA (kedze som zacinal jazzom s zenskym vokalom). pustil som si na nich postupne rokovu hudbu a myslel som si, ze to mam potvrdene. ale potom som prehodil na CA a chvilu mi to zas bolo az uvrieskane. niekde vo vyssich stredoch, resp v nizsich vyskach hra rozhodne naliehavejsie, co obcas sadne a obcas nie. ale bicie mi pri CA nepridu nikdy tak elektronicke, ako pri yamahe.
no, klobuk dolu pred kazdym, kto si dokaze spravit nazor po narocnom posluchu, pripadne napisat nieco zmysluplne... pretoze ja som bol viac a viac zmagoreny, samozrejme unaveny (neustale prehadzovanie kablov) a unaveny som mal aj sluch. pravda bude asi taka, ze keby som si pustil teraz vincent a pocuval ho, nic mi nebude chybat. keby som si pustil CA, tiez mi nic nebude chybat. zradna je ta konfrontacia...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bussdriver
Nádejný hifista


Založený: 26 august 2013
Príspevky: 87

PríspevokZaslal: Ne január 24, 2016 13:32:53    Predmet: Odpovedať s citátom

dnes mam zatial zapojenu yamahu, iba obcas som prehodil kable. zo vsetkych 3 sa mi zdal najviac vymakany, pokial ide o kvalitu spracovania a ovladania (prepinace, material... vlastne je aj zo vsetkych najvacsi a najtazsi). zarazajuci poznatok pri zosilnovaci za 2200€, prave som zistil, ze tichy posluch je na nom nemozne nastavit. ten vymakany potenciometer je velmi nepresny. o nieco lepsie je to dialkovym ovladanim, stale je vsak skok v urovni pri akokolvek kratkom kliknutim na tlacitko markantny... skoda takej blbej chyby pri tak krastnom zosilovaci. ten retro design mi totiz sakra sedi.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
maner
Hifista


Založený: 10 august 2013
Príspevky: 160

PríspevokZaslal: Ne január 24, 2016 14:27:40    Predmet: Odpovedať s citátom

...fotečka by potešila, zajtra ich musíš vrátiť ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bussdriver
Nádejný hifista


Založený: 26 august 2013
Príspevky: 87

PríspevokZaslal: Ne január 24, 2016 19:22:17    Predmet: Odpovedať s citátom

suma sumarum, krokovej muzike, podla vsetkeho asi takto.
vincent je makky, ide sice hlbsie aj vyssie ako CA, ale celkovo maksi a nepride mi byt neutralny. je viac ucesany, mozno viac hifi ako si to pamatam z 90tych. CA ma urcite prirodzenejsi zvuk, tak ako som nan zvyknuty z bicej sady nazivo, gitara je viac prekreslena v stredoch aj s chybami, uder palickyna cinely mne pride byt pocutelnejsi, aj ked panuje nazor ze detajlny az tak CA nie je. neviem ci to ale nebude tym, ze fakt na najvyssie vysky nedociahne. toto moze byt negativum, ale pokial ide o zvuk gitary je to naopak k dobru - teda v stredoch.
yamaha je uz v krabici, s tou cenovkou ma nepresvedcila.

samozrejme, pri akustickej hudbe bude vsetko inak, ako aj pri jazze.

mam pocit, ze si potrebujem poicat Hegel...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bussdriver
Nádejný hifista


Založený: 26 august 2013
Príspevky: 87

PríspevokZaslal: Ut január 26, 2016 22:38:39    Predmet: Odpovedať s citátom

tak, ak to este niekoho zaujima...
vsetko uz bolo v krabici, vytiahol som ale pre zmenu yamahu a vincenta.
pocuvam momentalne pri nizsej intenzite - kedze je neskoro vecer a rodina spi...
zatial mozem jednoznacne povedat, ze moj problem s blatkom na spodkoch pri vincente jednoznacne yamaha nema. mal som trosku predsudky pred znackou z nayshopu a mozno som ju podedome odpiskal skor aj vzhladom na cenovku a nestastny potenciometer. hra to ale teraz fajn. skusime si rano privstat pred pracou a porovnat oba spolu na vyssej intenzite.
zafarbenie vincenta je jednoznacne aj pri nizsej urovni...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
J
Hifi expert


Založený: 24 september 2007
Príspevky: 1321
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St január 27, 2016 06:43:49    Predmet: Odpovedať s citátom

V tejto recenzii na Yamahu AS1100: http://www.hifi-voice.com/testy-a-recenze/zesilovace-integrovane/1826-yamaha-a-s1100.html píšu niečo o tom že je dosť citlivá na kvalitu napájania. U tej 2100ky by možno tiež stálo za vyskúšanie skúsiť viac káblov, aj keď chápem že teraz máš dosť starostí aj bez špekulovania nad kabelážou.
Každopádne sú tie Yamahy nádherné stroje a keby mi nejakým zázrakom spadli odniekial dostatočné financie, tak by to bola pravdepodobne moja jasná volba.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bussdriver
Nádejný hifista


Založený: 26 august 2013
Príspevky: 87

PríspevokZaslal: St január 27, 2016 12:10:40    Predmet: Odpovedať s citátom

krasne to je, to je pravda. vsetko som dnes vratil a skusim si este poziciat spominany hegel a opat yamahu 2100 na porovnanie.
ten design yamaha mi sedi dokonale.
btw kable - tomu neverim, ze by som dokazal ja ocenit v mojom priestore. ja zasa az tak neriesim, ci naozaj pocujem prudenie vzduchu cez pistalu...
2100 ma aj dobre recenzie, aj ked viem, ze na ne netreba dat. mne sa dnes rano znela fakt v priamom porovnani s vincentom 234 ako neutralnejsia, vyrovnanejsia, realistickejsia.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
Strana 1 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist