Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

nakup noveho zosilnovaca
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Likenoother
Hifista


Založený: 21 december 2015
Príspevky: 129

PríspevokZaslal: St január 20, 2016 22:13:56    Predmet: nakup noveho zosilnovaca Odpovedať s citátom

Dobry vecer prajem, je na case vymenit moj stary zosilnovac AKAI AM27 za nieco novsie a lepsie a kvalitnejsie.
Co mi odporucate? Cena : co najnizsie pri co najlepsom pomere cena vykon. Ked mi poviete ze nieco take sa da zohnat do 200e budem len rad , ked poviete do 500e tak ok. Ale najlepsie nieco do 200e.
a este nejake repro tiez do tych 200e by som poprosil, najlepsie stlpove, na vykone nezalezi, nechcem s tym buracat steny, hlavne nieco kvalitne, nech to aj nieco vydrzi Smile
dakujem velmi pekne
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1927

PríspevokZaslal: St január 20, 2016 23:19:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Kvalitné stĺpové repro za 200? To snáď ani nemyslíte vážne. Som zvedavý aké návrhy sa tu objavia, no priznám sa, že ja som nič také ani zosík do 200 zatiaľ nevidel.
_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11553
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St január 20, 2016 23:33:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Toto si uz videl?

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=251351
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1927

PríspevokZaslal: St január 20, 2016 23:50:03    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
Toto si uz videl?

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=251351


Teraz vidím, ale:
1. s NADmi nemám žiadne skúsenosti
2. nie je to za 200. Nepochybne sa dá kúpiť zosík aj za 50 ečiek, ale o kvalite tam nemôže byť reč.

Tak hoď ešte repro za 200 a toto vlákno sa môže uzavrieť Very Happy

_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11553
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St január 20, 2016 23:59:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Napríklad nejaké z týchto:
- http://reproobchod.cz/sestava-totem-100-a1137
- http://reproobchod.cz/sestava-totem-100-b-a1174
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1927

PríspevokZaslal: Št január 21, 2016 00:03:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Hotovo a kvalitné komponenty sú na svete. Zosík za 300 a repráky za 200 ečiek.
_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jupi
Hifista - zaslúžilec


Založený: 31 august 2011
Príspevky: 590
Bydlisko: skoro Bratislava

PríspevokZaslal: Št január 21, 2016 10:27:12    Predmet: Odpovedať s citátom

To je cena (200) iba za jednu bednu, nie za 2 kusy! A ale volba by to mohla byt dobra...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
vlado.ba
Hifi expert


Založený: 16 január 2007
Príspevky: 2096
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: Št január 21, 2016 11:59:35    Predmet: Odpovedať s citátom

A ake bedne mas teraz ?
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-79, AKAI GX-67, AKAI VS-F 1000, AKAI AT-57, DENON DP-23F, SAMSUNG BD-D 5100, PIONEER DV-430, PIONEER MJ-D 508, SONY DVP-NS 900V, SONY STR-DB 830, SONY RDR-HX 950, S-VHS SANYO VHR-S 700 G, CANTON GLE 407 + 455, SENNHEISER HD 558 + RS 85
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Likenoother
Hifista


Založený: 21 december 2015
Príspevky: 129

PríspevokZaslal: Št január 21, 2016 15:51:45    Predmet: Odpovedať s citátom

dakujem za navrhy.
jasne kvalita ako kvalita...pre kazdeho nieco ine je kvalita.
napr ja nedam dopustit na moju Yamahu KX330RS a ked som to porovnaval s nejakym nakamichi (ktore velmi obdivujem a mam ich rad) tak samozrejme rozdiel tam bol, ale podla mna ta yamaha dava velmi dobru kvalitku na vystupe a to neprehanam. Moje usi to miluju.
mno... k teme : teraz mam Spica TC-50, velmi zaujimave repro. aj dizajnovo (rok 1985, krmil som to s AKAI AM27 s ktorym som velmi spokojny ale je na case prejst na nieco ine vo vyssej lige)
repro : poviem po com som pozeral : pozeral som primarne do 100e aj ked by som dal aj 200e za to, ale tak radsej si priplatim za lepsi AMP, napr ten NAD vyzera fajnovo, ked by bol do 300e, uvidim,porozmyslam.
tak napr Jamo E-470 ? (viem zohnat za 90e/2ks) ?
Pure Acoustics Queen-F (viem zohnat za 80e/2ks) ?
Schneider-8030 (70e/2ks) ?
co odporucate ?
dakujem
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
hugo2
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 august 2010
Príspevky: 579
Bydlisko: Zilina

PríspevokZaslal: Št január 21, 2016 16:57:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Pri kúpe nových komponentov sa dá orientovať podľa šablóny kedy cena zosilňovača by sa mala rovnať cene regálových repro ,prípadne stĺpy za dvojnásobnú cenu. Samozrejme približne a pri bazáre duplom.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
vlado.ba
Hifi expert


Založený: 16 január 2007
Príspevky: 2096
Bydlisko: Poprad

PríspevokZaslal: Št január 21, 2016 16:58:27    Predmet: Odpovedať s citátom

myslim v dobrom, ze k tym Tvojim vyhliadnutym bednam bude stacit aj AM-27
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
maner
Hifista


Založený: 10 august 2013
Príspevky: 160

PríspevokZaslal: Št január 21, 2016 17:04:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Likenoother napísal:

mno... k teme : teraz mam Spica TC-50, velmi zaujimave repro. aj dizajnovo (rok 1985, krmil som to s AKAI AM27 s ktorym som velmi spokojny ale je na case prejst na nieco ine vo vyssej lige)
repro : poviem po com som pozeral : pozeral som primarne do 100e aj ked by som dal aj 200e za to, ale tak radsej si priplatim za lepsi AMP, napr ten NAD vyzera fajnovo, ked by bol do 300e, uvidim,porozmyslam.
tak napr Jamo E-470 ? (viem zohnat za 90e/2ks) ?
Pure Acoustics Queen-F (viem zohnat za 80e/2ks) ?
Schneider-8030 (70e/2ks) ?
co odporucate ?
dakujem


- ty kokso ako si sa dostal k tým čudám ? http://www.stereophile.com/content/spica-tc-50-loudspeaker-1988-measurements#R3cETvcMzGpMtRMt.97

- radšej si priplať za bedne ako za amp, môj názor, a na silič došetri.

- AKAI AM 27 - pre mňa velmi pekný design, zvukovo ho dnes prekoná asi tak, že všetko ... neviem kde bývaš, ale tieto YAMAHY http://elektro.bazos.sk/inzerat/56878016/Predam-zosilovace-YAMAHA-AX-430-a-YAMAHA-AX-496.php škoda že tá novšia / AX-496/ je v tej blbej titánovej farbe, hrajú celkom slušne a stáli by za vypočutie, pozor predáva to jeden z tých hi-fi kšeftárov, priekupníkov, zas to aspoň máš s čím porovnať, vezmi si aj svoj AKAI, teda ak by si tam šiel.

- http://www.hifionline.cz/hifibazar/prodam/reprosoustavy/tannoy-mercury-v4/40702-tannoy-mercury-v4/

- http://elektro.bazos.sk/inzerat/57474574/MAGNAT-VECTOR-6-ctyrpasmove-repro-levne-a-slusne.php

- žial je to v rici-pici v Čechách, tie staré Magnaty to by bolo dúňo-húčo Smile , skús tie Tannoye aj keď sú nad tvoj rozpočet.

- z toho čo si si vybral snáď len tie JAMA, ale či si polepšíš oproti tým SPICÁM, no JAMA budú asi viac basovať, teda presnejšie povedané dunieť ...

- ak si chceš naozaj zvukovo polepšiť, budeš musieť trochu viac pritlačiť na rozpočet, z hovna bič neupletieš ... Nono, alebo hlavou stenu neprerazíš ... Headbang , ak nie je sádrokartónová ... Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Likenoother
Hifista


Založený: 21 december 2015
Príspevky: 129

PríspevokZaslal: Št január 21, 2016 19:52:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Vdaka za odpovede.
viem ze rozpocet nie je velky...ale...som sice na hifi fore ale ja az taky audiofil nie som. Takze mne staci nech to je silnejsie a duni viac ako moj akai aj ked som s nim velmi spokojny.
spici su naozaj kvalitka niekde som o tom cital pekny clanok ale uz si presne nepamatam co tam pisali ale ze to zaradili vo vintage k 50 naj strojom ktore sa oplatia vypocut. Toto berte tak ze je aj 1000lepsich a drahsich ale nieco ma specialne do seba ze to treba pocut,resp ten dizajn. A ja ich mam od r 1992 ak ma pamat neklame.
a k tym hifi priekupnikom...ani nevrav este na pokazenom tuneri chcel zarobit a ze nozicky maju vacsiu cenu ako 10e...hroza.
a inak ja mam dost rad moj akai am27 aj zvukovo aj nakamichi som cez to tlacil a fajne aj ked ja preferujem yamahu.
No a k tym magnatom...tie vyzeraju krasne to ked by nebolo cr tak idem pre to.
a ps : sorry za preklepy pisem na mobile Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Likenoother
Hifista


Založený: 21 december 2015
Príspevky: 129

PríspevokZaslal: Št január 21, 2016 19:56:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Edit : inak este som zabudol... moj sen su Opery a jeden znamy z jedneho fora skladal dizajnovo velmi podobne z povedzme dobreho matrosa za nejakych 350-450e. Mal by som ist touto cestou? Aj ked sakramentsky sa mi pacia tie magnaty...mal by som pockat ci sa neobjavia ,,zazracne,, v bazari? Very Happy
sorry som nerozhodny...teraz to vidiet.
este raz vdaka za kazdu fundovanu radu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Likenoother
Hifista


Založený: 21 december 2015
Príspevky: 129

PríspevokZaslal: Pi január 22, 2016 10:50:08    Predmet: Odpovedať s citátom

prosim Vas co vravite na tieto zosilnovace ?
SONY TA-AX285 ?
Pioneer A-105 ?
LBT-D705 ?
dakujem
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Pi január 22, 2016 13:39:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Likenoother napísal:
Edit : inak este som zabudol... moj sen su Opery a jeden znamy z jedneho fora skladal dizajnovo velmi podobne z povedzme dobreho matrosa za nejakych 350-450e.

Aké Opery? Od Verdiho?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
maner
Hifista


Založený: 10 august 2013
Príspevky: 160

PríspevokZaslal: Pi január 22, 2016 15:26:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Likenoother napísal:
prosim Vas co vravite na tieto zosilnovace ?
SONY TA-AX285 ?
Pioneer A-105 ?
LBT-D705 ?
dakujem


- to si sa vydal zlou cestou, jednu starú šunku /AKAI/ chceš nahradiť inou starou šunkou, neviem ako zle, alebo ako dobre hrá ten tvoj AKAI, ale zatial aspoň hrá, tak stiahni jeho predaj, vydrž chvílu, žial ekonomika momentálne šlape a všetko dobré bazárové je hneď preč a ešte dosť draho, ale ono sa vždy niečo objaví, či už bedne al. silič, škoda že si Čechy a Moravu vyradil zo svojho dosahu.

P.S. tie OPERY by som až tak neospevoval, počul som tri modely a ... no jeden model hral ozaj dobre ... podla mňa.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Likenoother
Hifista


Založený: 21 december 2015
Príspevky: 129

PríspevokZaslal: Pi január 22, 2016 20:23:15    Predmet: Odpovedať s citátom

AKAI AM-27 hra vyborne som nadmieru spokojny, vsetko na tom funguje Smile a som spokojny, len by som uz isiel o par klas vyssie.
Opera Callas Tebaldi je moj sen. pocul si ich?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
maner
Hifista


Založený: 10 august 2013
Príspevky: 160

PríspevokZaslal: Pi január 22, 2016 21:52:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak ho zatial nepredávaj Exclamation , nóó tak TEBALDI som nepočul a pochybujem, že ich niekto na Slovensku má, ale spomenul som si, že som počul 4 modely Embarassed , a dva hrali dobre, a dva povedzme, že horšie až zle, teda pre mňa ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Likenoother
Hifista


Založený: 21 december 2015
Príspevky: 129

PríspevokZaslal: Pi január 22, 2016 22:06:04    Predmet: Odpovedať s citátom

rozumiem,
ktore si pocul ak sa smiem spytat ?
mam rad este Grand Callas a znie famozne Smile (ma ich tu niekto?)

a povedzme... ked by som zvysil svoj rozpocet (predal by som svoje stare komponenty a prislusenstvo k tomu) tak povedzme v akej cenovej hladine sa uz da nieco normalne zohnat (viem zla definicia, ale povedzme : lepsie ako mam ja aspon o jednu dve triedy nech mi to vydrzi aspon 10r.) (len amp a stlpy 2.0)

EDIT : Napadla ma taka mozno sialena vec : Vzdy som mal mensi sen, vlastnit elektronkovy zosilnovac. Existuje nejaky normalny dostupny aj ked mozno menej kvalitny ako lepsi integrovany, ale to by som ozelal pre ziaru elektronok Smile
vdaka
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
maner
Hifista


Založený: 10 august 2013
Príspevky: 160

PríspevokZaslal: So január 23, 2016 00:24:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak tie čo hrali výborne boli tieto: http://www.whathifi.com/opera/grande-mezzo/review /nové cca.1800 €, predaj za 1200 €/ a tieto: https://www.youtube.com/watch?v=HiKlBwVgROI - OPERA CALLAS DIVINA /nové cca.7000 € predaj za cca. 2700 €/
a tie pre mňa horšie boli OPERA asi SECONDA a žial aj tebou spomenuté OPERA GRAND CALLAS. http://cdn.allshops.ro/files/clients/49/7220/p/31/boxe-opera-grand-callas-11970147.png

Opera Loudspeakers používa bežne dostupné reproduktory zn. SEAS a SCAN-SPEAK takže by sa dali vyrobiť klony ...


Naposledy upravil maner dňa So január 23, 2016 00:37:16, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Likenoother
Hifista


Založený: 21 december 2015
Príspevky: 129

PríspevokZaslal: So január 23, 2016 00:32:19    Predmet: Odpovedať s citátom

zaujimave, necakal by som to. Grandky zneju dost dobre za tu cenu...
v tomto sa asi nikdy nezhodneme. mame iny sluch. Napr. ja nedam dopustit na Yamahu KX930, u mna vyhrava aj nad Nakamichi BX300. Len ja som chybny alebo suhlasi aj iny uzivatel? Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Martin_VR
Hifi obsluha


Založený: 17 apríl 2015
Príspevky: 35
Bydlisko: Vrable

PríspevokZaslal: So január 23, 2016 07:12:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj,
Hned na uvod, ak si chces vyraznejsie prilepsit a mas rozpocet 200amp + 200repro, resp. 400 v lubovolnom pomere, musel by si mat doma 15 rocny mikrosystem s odpalenymi vyskami Smile Chapem ze nie kazdy si na zvuk velmi potrpi a nie kazdy ma tisice eur na tento konicek, ale toto je proste maly rozpocet. Odporucam Ti nasledovne - 4 stovky vraz do nejakych slusnejsich regaloviek (za 400 sa pocuvatelne daju kupit aj nove), zosik si nechaj, dosetri a ked budes mat minimalne 3-4 stovky tak kup novy/bazarovy amp.
NA vianoce som rodicom poradil CA Azur 351A (kvoli vstavanemu USB DAC) a Klipsch R-15M (+-189e)... hra to, im to bohate staci, slabsi clanok samozrejme repro, ale ja by som to doma pocuvat nechcel.
Snaz sa kupit nieco, co je kusok nad Tvoj rozpocet, pises ze s tym chces zit 10 rokov, aby sa nestalo ze o pol roka budes spekulovat, este si spominal elektronkove zosilnovace, jednoducha rada - na to zabudni Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11553
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So január 23, 2016 07:27:22    Predmet: Odpovedať s citátom

prezri bazar na audiowebe, napr. tento http://www.audioweb.cz/viewtopic.php?id=21212
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Likenoother
Hifista


Založený: 21 december 2015
Príspevky: 129

PríspevokZaslal: So január 23, 2016 12:30:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Dakujem za odpovede.
tak som definitivne upustil od tych lacnych staresin...
takze : co poviete na zosik z Esprit serie. Mam moznost zohnat za 140e s dopravou TA-F570ES ?
Inak napiste prosim vas co su take dobre AMPy v priajtelnej cene na ktore sa mam specializovat a lovit npo bazaroch, ked vravite ze ekonomika funguje a dobre hned odide. mozno na nieco natrafim a uchmatnem si Smile
Vdaka.
PS : Ak by som predal svoji staru zostavu Denon MD, Celu akai zostavu,Marantz tuner, EQ, krasny Yamaha tapedeck a moje stare B115 v krasnom stave. Tak by som si vedel zohnat aj drahsiu zostavu. Povedzme aj za 500e amp + 500e stlpaky.
Este raz vdaka za ochotu poradit,vazim si to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
maner
Hifista


Založený: 10 august 2013
Príspevky: 160

PríspevokZaslal: So január 23, 2016 16:21:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Likenoother napísal:
Dakujem za odpovede.
tak som definitivne upustil od tych lacnych staresin...
takze : co poviete na zosik z Esprit serie. Mam moznost zohnat za 140e s dopravou TA-F570ES ?


- ach jo, ty si snad děláš kozy Laughing , nič proti SONY /aj keď ten zvuk .../, ale to je to isté ako si sa už raz pýtal, len v ružovom, je to iba ďalšia starešina ... No Headbang Hammer Red angry

Likenoother napísal:

Inak napiste prosim vas co su take dobre AMPy v priajtelnej cene na ktore sa mam specializovat a lovit npo bazaroch, ked vravite ze ekonomika funguje a dobre hned odide. mozno na nieco natrafim a uchmatnem si Smile
Vdaka.


- tak napríklad nedávno cca. X-XI. 2015 predával chlapík PIONEER A 30 za 100 €, alebo NAD C 316 tuším za 160 €, nejaká YAMAHA AS 500 ešte v záruke tu bola v inzercii za 280 € /za 250 by to bol asi výhodný kauf/, aha tak tá YAMAHA tu ešte je, ale či je to aktuálne ...? http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=21912

- iste ti sem mnohí napíšu iné "dobré" siliče, treba si ale uvedomiť to, že počúvaš kombináciu siliča s reprosústavami /a zdrojom zvuku/ a silič ktorý sa hodí ku napr. CANTONOM sa nemusí hodiť ku napr. nevýrazným XAVIANOM, atď ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Likenoother
Hifista


Založený: 21 december 2015
Príspevky: 129

PríspevokZaslal: So január 23, 2016 20:00:18    Predmet: Odpovedať s citátom

dakujem, rozumiem...
nerobim srandu, uprimne ja mam velmi rad Esprita. Viem pre niekoho super zvuk, pre niekoho krok spat.
Ja osobne nechcem nic nove, skor nieco tak nieco z 90s.
Ked nie ES, tak napr . nieco starsie Marantz. 80s/90s
alebo ked nove tak stale sa mi stale pacil : DENON PMA-520 co na to vravite, ten viem zohnat cisto novy za 170e a zmestim sa aj do povodnej sumy + budem mat viac na stlpaky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
maner
Hifista


Založený: 10 august 2013
Príspevky: 160

PríspevokZaslal: Ne január 24, 2016 15:13:41    Predmet: Odpovedať s citátom

... za tie pniaze, prečo nie ? snáď bude mať dobrý súbeh kanálov ... a asi lepšie ako starý SOŇÁK alebo MARANTZ niekde z nemeckého zberného dvora alebo z geriatrie ... Very Happy

P.S. 520-nu som nepočul, 720-nu áno a hrala trochu štíhlejšie, nevýrazne v basoch, ale 520-na týmto údajne netrpí.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Likenoother
Hifista


Založený: 21 december 2015
Príspevky: 129

PríspevokZaslal: Po január 25, 2016 11:38:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Dakujem.
Inak ak sa smiem spytat : Ja vobec nechapem co mate voci tym starsim kuskom? Ved nezneju az tak zle na svoju dobu + zneju o dost lepsie ako hocijaky plastacik cinsky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
maner
Hifista


Založený: 10 august 2013
Príspevky: 160

PríspevokZaslal: Po január 25, 2016 14:32:48    Predmet: Odpovedať s citátom

... proti gustu žiaden dišputát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Strana 1 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist