Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Nedělní chvilka bohoslužby
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Hi-Fi čitáreň
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12762

PríspevokZaslal: Št marec 10, 2016 15:20:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Laughing

Prostě slyšíš jako každej jinej, smiř se s tím...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kryton
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1022
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št marec 10, 2016 15:27:32    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Laughing

Prostě slyšíš jako každej jinej, smiř se s tím...

No samozřejmě. Vždyť to co jsem psal, platí obecně. Ne jen na mě. Ty bys to slyšel taky. Alespoň doufám.

_________________
Roon server (DRC) - Roon Bridge (Allo USBBridge Signature, Shanti LPS) -> Topping E70 (XLR) -> Topping Pre90 (XLR) - BVAudio PA300SSE (XLR) -> Revel Performa F208, Supra USB, Supra EFF I XLR, QED Genesis Silver Spiral. DRC via Rephase/REW.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12762

PríspevokZaslal: Št marec 10, 2016 15:29:24    Predmet: Odpovedať s citátom

kryton napísal:
Ty bys to slyšel taky. Alespoň doufám.

Však já vím, viděl jsem ty grafy... Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kryton
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1022
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št marec 10, 2016 15:34:40    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
kryton napísal:
Ty bys to slyšel taky. Alespoň doufám.

Však já vím, viděl jsem ty grafy... Smile

Pravda. Ty bys byl pod těžkým biasem. Ale vážně. Měl by sis občas něco poslechnout, v klidu to srovnat s něčím jiným a zpětně si to dát do souvislosti s měřením. Všechno nelze vyčíst. Víra v názor jiných nestačí.

_________________
Roon server (DRC) - Roon Bridge (Allo USBBridge Signature, Shanti LPS) -> Topping E70 (XLR) -> Topping Pre90 (XLR) - BVAudio PA300SSE (XLR) -> Revel Performa F208, Supra USB, Supra EFF I XLR, QED Genesis Silver Spiral. DRC via Rephase/REW.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12762

PríspevokZaslal: Št marec 10, 2016 15:36:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Přesně tím už jsem strávil odhaduju tak několik stovek hodin (jako každej, kdo se vrtá v bednách trochu na úrovni), a to mi bude radit někdo, kdo to nikdy nedělal! Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kryton
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1022
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št marec 10, 2016 15:40:28    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Přesně tím už jsem strávil odhaduju tak několik stovek hodin, a to mi bude radit někdo, kdo to nikdy nedělal! Laughing

Vida, tak člověk, který uznává jen slepé testy strávil stovky hodin subjektivním srovnáváním. Tak schválně se pochlub, co jsi s čím a jak srovnával. Pokud tím tedy nemyslíš poslech různých nastavení MiniDSP ve vlastních konstrukcích.

_________________
Roon server (DRC) - Roon Bridge (Allo USBBridge Signature, Shanti LPS) -> Topping E70 (XLR) -> Topping Pre90 (XLR) - BVAudio PA300SSE (XLR) -> Revel Performa F208, Supra USB, Supra EFF I XLR, QED Genesis Silver Spiral. DRC via Rephase/REW.


Naposledy upravil kryton dňa Št marec 10, 2016 15:42:43, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1406

PríspevokZaslal: Št marec 10, 2016 15:42:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Zajímalo by mě, jaké by byly reakce triumvirátu pomazaných, pokud by si Kryton (na základě komparativního poslechu) vybral VMA-I SL. Byl by označen za tetřeva hlušce a ignoranta ? Smile

Naposledy upravil sekal dňa Št marec 10, 2016 15:42:53, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12762

PríspevokZaslal: Št marec 10, 2016 15:42:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Dával jsem si do souvislostí to, co slyším, s tím, jak to měří, krytone. Dělám to jako hobby už x let. Ano, sám na sebe nemám moc jak to dělat naslepo. Naštěstí u beden bývají ty rozdíly skutečně markantní. To není jako u USB kabelů, kde to vyžaduje jedince tvého kalibru. A kde si zrovna nejsem jistý sluchem, nebo na to nejsou podmínky, věřím už spíš tomu měření.

Také tu nic z toho neventiluji, dost z toho už považuji za know-how, nicméně naučil jsem se myslím za tu dobu v těch měřeních docela slušně číst. Snad jen tolik, že moje "poznatky" se zcela shodují s tím, co se vesměs píše v literatuře, na kterou tu tak často odkazuji.


Kdyby byly v prdeli ryby, sekale.

Mně teď hlavně pobavila krytonova pobouřená reakce a ještě jednou díky RK3 - jeho první příspěvek na foru se trefil přímo do černého Laughing
Skutečně pobavilo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kryton
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1022
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št marec 10, 2016 15:59:40    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Dával jsem si do souvislostí to, co slyším, s tím, jak to měří, krytone. Dělám to jako hobby už x let. Ano, sám na sebe nemám moc jak to dělat naslepo. Naštěstí u beden bývají ty rozdíly skutečně markantní. To není jako u USB kabelů, kde to vyžaduje jedince tvého kalibru Smile
A kde si zrovna nejsem jistý sluchem, nebo na to nejsou podmínky, věřím už spíš tomu měření.

Také tu nic z toho neventiluji, dost z toho už považuji za know-how, nicméně naučil jsem se myslím za tu dobu v těch měřeních docela slušně číst. Snad jen tolik, že moje "poznatky" se zcela shodují s tím, co se vesměs píše v literatuře, na kterou tu tak často odkazuji.

Těší mě, že si na základě svých NEslepých testů došel k závěrům, které se cituji: zcela shodují s tím, co se vesměs píše v literatuře, na kterou tu tak často odkazuji. Konec citátu. Souhlasíš tedy s tím, že i neslepé testy mají svůj význam. Jsme v tom zcela v souladu.

V těch sporech tady ale nejde o Toolea, ale o tvoje pokrytectví, kdy se stylizuješ do apoštola vědy, prskáš tady na druhé, že jich názory nejsou dostatečně vědecky rigorózní a pak se najednou prořekneš, že tě tam kde jseš dovedly mimo jiné právě ty tebou vysmívané subjektivní neslepé testy.

Ale zpět k těm poslechovým srovnáním. Měl jsem především na mysli srovnání s jinými hotovými konstrukcemi a na různých řetězcích. Tedy mít i představu, jaký vliv mají ostatní články řetězce. Srovnávat vše jenom na úrovni změn nastavení MiniDSP není úplně ideální, když to MiniDSP samo o sobě je patrně nejslabším článkem řetězce.

_________________
Roon server (DRC) - Roon Bridge (Allo USBBridge Signature, Shanti LPS) -> Topping E70 (XLR) -> Topping Pre90 (XLR) - BVAudio PA300SSE (XLR) -> Revel Performa F208, Supra USB, Supra EFF I XLR, QED Genesis Silver Spiral. DRC via Rephase/REW.


Naposledy upravil kryton dňa Št marec 10, 2016 16:01:32, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12762

PríspevokZaslal: Št marec 10, 2016 16:01:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Už se nenechám strhnout k další nesmyslné bitvě s tebou, mně to takhle stačí Smile

Užívej si EVO, vybral sis vcelku dobře.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kryton
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1022
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št marec 10, 2016 16:04:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Bylo to dobré alespoň v tom, že už teď těžko budeš moci napadat NEslepé testy, protože by ses po výše uvedených svých příspěvcích znemožnil.
_________________
Roon server (DRC) - Roon Bridge (Allo USBBridge Signature, Shanti LPS) -> Topping E70 (XLR) -> Topping Pre90 (XLR) - BVAudio PA300SSE (XLR) -> Revel Performa F208, Supra USB, Supra EFF I XLR, QED Genesis Silver Spiral. DRC via Rephase/REW.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12762

PríspevokZaslal: Št marec 10, 2016 16:06:08    Predmet: Odpovedať s citátom

To říkáš ty. Já své závěry NEslepých testů neventiluji a nestavím je na pedestal pravdy. Jako to děláš třeba ty.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kryton
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1022
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št marec 10, 2016 16:07:54    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
To říkáš ty. Já své závěry NEslepých testů neventiluji a nestavím je na pedestal pravdy. Jako to děláš třeba ty.

Ty stavíš na piedestal pravdy VÝSLEDKY NEslepých testů s tím, že taktně zamlčuješ, jak byly získány.

_________________
Roon server (DRC) - Roon Bridge (Allo USBBridge Signature, Shanti LPS) -> Topping E70 (XLR) -> Topping Pre90 (XLR) - BVAudio PA300SSE (XLR) -> Revel Performa F208, Supra USB, Supra EFF I XLR, QED Genesis Silver Spiral. DRC via Rephase/REW.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12762

PríspevokZaslal: Št marec 10, 2016 16:09:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Jo takhle Laughing Tak to jsem rád, žes mi to řekl. Už jsem se bál, že to dělám poctivě...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
RK3
Hifi obsluha


Založený: 31 júl 2015
Príspevky: 14

PríspevokZaslal: Št marec 10, 2016 18:44:33    Predmet: Odpovedať s citátom

kryton napísal:
Nebo by se to taky dalo vyložit tak, že uživatel ví sám nejlépe, co chce a dokaže si to subjektuivně vybrat i bez velkých jmen za zadkem a kibicování na fórech. Což je to podstatné sdělení, o které mi vždy šlo. Detekce hlavních rozdílů mezi oběma soustavami mi subjektivně trvala 15 sekund poslechu (při srovnané hlasitosti a bednách na stejném místě a samozřejmě vhodně zvolené nahrávce). Pak několik switchnutí zpět pro kontrolu a pak už se poslouchaly je Evo.

Rozdíl mezi bednami mohl být i v něčem, co v těch grafech vůbec není. Třeba zkreslením měničů. Jak to vyloučíte? Kde je ta vaše vědecká rigoróznost?


Vždy rozhoduješ subjektivně a i kdybys rozuměl těm grafům. Ty jsi to udělal nejlépe jak jsi mohl. Našel sis poctivého výrobce prodejce a šel si to poslechnout. Dostal jsi produkt, který myslím za tu cenu nemá v komerční branži konkurenci. Vybral sis ze dvou beden ty lepší, ale byly také drahší. Museli tě tedy přesvědčit. Ta jinakost je v těch grafech a oni to vědomě staví, tak ať ty grafy vypadají ...atd.

Jinak to zkreslení u podobných měničů asi nehraje při normálních hlasitostech zásadní roli.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaK
Hifista - pokročilec


Založený: 19 marec 2007
Príspevky: 466

PríspevokZaslal: Št marec 10, 2016 19:09:28    Predmet: Odpovedať s citátom

kryton napísal:
Ale zpět k těm poslechovým srovnáním. Měl jsem především na mysli srovnání s jinými hotovými konstrukcemi a na různých řetězcích. Tedy mít i představu, jaký vliv mají ostatní články řetězce.

Vždyť je přece celkem jasné a i logické, že právě zastánci "vědeckých" a často hodně zjednodušených teorií mají velmi často (neplatí to pochopitelně absolutně) velmi malé až žádné zkušenosti s komplexním posouzením všech vlivů spojení jednotlivých komponent na výsledný zvuk audiosestavy.

Ale obdivuju Tě krytone za výdrž Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
RK3
Hifi obsluha


Založený: 31 júl 2015
Príspevky: 14

PríspevokZaslal: Št marec 10, 2016 19:59:42    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Dával jsem si do souvislostí to, co slyším, s tím, jak to měří, krytone. Dělám to jako hobby už x let. Ano, sám na sebe nemám moc jak to dělat naslepo. Naštěstí u beden bývají ty rozdíly skutečně markantní. To není jako u USB kabelů, kde to vyžaduje jedince tvého kalibru. A kde si zrovna nejsem jistý sluchem, nebo na to nejsou podmínky, věřím už spíš tomu měření.

Také tu nic z toho neventiluji, dost z toho už považuji za know-how, nicméně naučil jsem se myslím za tu dobu v těch měřeních docela slušně číst. Snad jen tolik, že moje "poznatky" se zcela shodují s tím, co se vesměs píše v literatuře, na kterou tu tak často odkazuji.


Kdyby byly v prdeli ryby, sekale.

Mně teď hlavně pobavila krytonova pobouřená reakce a ještě jednou díky RK3 - jeho první příspěvek na foru se trefil přímo do černého Laughing
Skutečně pobavilo.


Tak to jsem rád a ber to prosím jako můj "subjektivní" dík za to co jsi udělal a děláš pro stavitelskou komunitu. Je to prostě úžasné něco si doma změřit, v xoveru navrhnou výhybku a poslechnout vlastní bednu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12762

PríspevokZaslal: Št marec 10, 2016 20:19:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1406

PríspevokZaslal: Št marec 10, 2016 20:51:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Love
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: So marec 12, 2016 09:41:46    Predmet: Odpovedať s citátom

MaK napísal:
kryton napísal:
Ale zpět k těm poslechovým srovnáním. Měl jsem především na mysli srovnání s jinými hotovými konstrukcemi a na různých řetězcích. Tedy mít i představu, jaký vliv mají ostatní články řetězce.

Vždyť je přece celkem jasné a i logické, že právě zastánci "vědeckých" a často hodně zjednodušených teorií mají velmi často (neplatí to pochopitelně absolutně) velmi malé až žádné zkušenosti s komplexním posouzením všech vlivů spojení jednotlivých komponent na výsledný zvuk audiosestavy.

Ale obdivuju Tě krytone za výdrž Smile


Mozna nastal cas abys taky prestal byt liny a poslechl si nejakou kvalitni reprobednu postavenou v souladu s top poslednimi vedeckými poznatky, treba 1518, JBL M2.

Uz mi to pripada jako komedie ze strany hifistu. Spravny hifista totiz porad operuje svymi pocity z poslechu a pritom doma posloucha paskove mrdky ACR a nikdy nezvedne prdel aby si poslechl neco kvalitniho.

Jinak jsi pochopitelne jeden z mnoha hifistu co vymenil prumerne blbe male kalotove bedny dali grande za technicky horsi velke ACR s pasky a jak si chrochtas, aneb od mizerneho hifi k jeste horsimu....duta makovice si mlaska

Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20456

PríspevokZaslal: So marec 12, 2016 10:46:17    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat: ty letos vystavuješ na Audio Video Show?

http://hifinazory.cz/forum/viewtopic.php?p=144956#p144956

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12762

PríspevokZaslal: So marec 12, 2016 10:51:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Boxer je starej lhář a kokot. Nemám pro to lepší reakci, sorry.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: So marec 12, 2016 10:57:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Sorry, už se to nedalo změnit. Mělo tam být s MaBatovy oblíbené stáje.
Což asi neodmítneš.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12762

PríspevokZaslal: So marec 12, 2016 11:00:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Nemám na tom důvod cokoli měnit. Věta "všeobecně ním a jeho nohsledy popularizované všechny ty trouby z Jericha" je lež. Trouby z té fotky bych nikomu nikdy nedoporučil. A píšeš to proto, protože jsi prostě kokot. Což už asi neodmítneš.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: So marec 12, 2016 11:02:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak v tom případě jsi kokot na druhou.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12762

PríspevokZaslal: So marec 12, 2016 11:02:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Nechcete si to nechat na neděli, jeden jako druhej, chudáci? Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaK
Hifista - pokročilec


Založený: 19 marec 2007
Príspevky: 466

PríspevokZaslal: So marec 12, 2016 14:36:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
Mozna nastal cas abys taky prestal byt liny a poslechl si nejakou kvalitni reprobednu postavenou v souladu s top poslednimi vedeckými poznatky, treba 1518, JBL M2.

Neměj o mě zbytečnou péči, slyšel jsem bedny postavené podle "vědeckých" poznatků. Jak se zvukovodem, tak i jiné koncepce a pokusy o konstantní směrovost.

Bartoli napísal:
Uz mi to pripada jako komedie ze strany hifistu. Spravny hifista totiz porad operuje svymi pocity z poslechu a pritom doma posloucha paskove mrdky ACR a nikdy nezvedne prdel aby si poslechl neco kvalitniho.

Já na rozdíl o tebe jsem zvednul prdel třeba včera a byl si poslechnout něco na výstavě v Praze.

Bartoli napísal:
Jinak jsi pochopitelne jeden z mnoha hifistu co vymenil prumerne blbe male kalotove bedny dali grande za technicky horsi velke ACR s pasky a jak si chrochtas, aneb od mizerneho hifi k jeste horsimu...

Nemáš něco nového? Já vím, že se ti velké ACR líbily, sám jsi o tom psal. Ale pak ti MaBat vysvětlil, že pásky jsou fuj a obsedantní bias je na světě... Wink

Dobrá rada:
Místo zabývání se cizími audiosestavami bys měl už konečně sundat klapky z očí a začít u sebe řešit celý řetězec. Jinak ti ani B10 nepomůžou.
P.S. Řešit znamená komplexně, bez předsudků a bez "vědeckého" zjednodušování Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: So marec 12, 2016 15:42:43    Predmet: Odpovedať s citátom

MaK napísal:
Bartoli napísal:
Mozna nastal cas abys taky prestal byt liny a poslechl si nejakou kvalitni reprobednu postavenou v souladu s top poslednimi vedeckými poznatky, treba 1518, JBL M2.

Neměj o mě zbytečnou péči, slyšel jsem bedny postavené podle "vědeckých" poznatků. Jak se zvukovodem, tak i jiné koncepce a pokusy o konstantní směrovost.

Bartoli napísal:
Uz mi to pripada jako komedie ze strany hifistu. Spravny hifista totiz porad operuje svymi pocity z poslechu a pritom doma posloucha paskove mrdky ACR a nikdy nezvedne prdel aby si poslechl neco kvalitniho.

Já na rozdíl o tebe jsem zvednul prdel třeba včera a byl si poslechnout něco na výstavě v Praze.

Bartoli napísal:
Jinak jsi pochopitelne jeden z mnoha hifistu co vymenil prumerne blbe male kalotove bedny dali grande za technicky horsi velke ACR s pasky a jak si chrochtas, aneb od mizerneho hifi k jeste horsimu...

Nemáš něco nového? Já vím, že se ti velké ACR líbily, sám jsi o tom psal. Ale pak ti MaBat vysvětlil, že pásky jsou fuj a obsedantní bias je na světě... Wink

Dobrá rada:
Místo zabývání se cizími audiosestavami bys měl už konečně sundat klapky z očí a začít u sebe řešit celý řetězec. Jinak ti ani B10 nepomůžou.
P.S. Řešit znamená komplexně, bez předsudků a bez "vědeckého" zjednodušování Cool


Tak se pochlub co jsi slysel z kvalitnich beden s CD zvukovodem? Jestli to byly ty omyly z vystavy - tak to jsi na tom jako Boxer = 0 bodu.
Ze jsi liny neni jen tvuj problem, Kryton tady stale taky resi reprobedny a 0 snaha slyset velky CD zvukovod v top aplikaci 1518/JBLM2.

Pritom napr ty JBL M2 jsou dostupne v Praze a stejne jste lini si to jit poslechnout.

Zato onanovat nad paskaci to je onacejsi zabava - to musite mit kazdy den doma 2x az do 80kHz

Laughing


Naposledy upravil Bartoli dňa So marec 12, 2016 15:54:57, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: So marec 12, 2016 15:50:18    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
MaBat: ty letos vystavuješ na Audio Video Show?

http://hifinazory.cz/forum/viewtopic.php?p=144956#p144956


Vidim ze jste se za ten cca rok moc dal nedostal a stale setrvavate v bludu viz vase vlakno klipsch palladium /pekna mala draha NECD mrdka ale dle vas max mozneho se zvukovodem/.

Jste taky liny si poslechnout napr JBL M2.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaK
Hifista - pokročilec


Založený: 19 marec 2007
Príspevky: 466

PríspevokZaslal: So marec 12, 2016 17:28:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
Tak se pochlub co jsi slysel z kvalitnich beden s CD zvukovodem? Jestli to byly ty omyly z vystavy - tak to jsi na tom jako Boxer = 0 bodu.
Ze jsi liny neni jen tvuj problem, Kryton tady stale taky resi reprobedny a 0 snaha slyset velky CD zvukovod v top aplikaci 1518/JBLM2.

Slyšel jsem třeba RpM. Jsou to kvalitní bedny s CD zvukovodem? Kolik dostanu bodů?

Jinak na výstavě hrály např. tvé oblíbené Vividy (tebou často uváděná dobrá kalotová bedna), a byla to velká slabota. Tady bych mohl skončit, ale nejsem naivka (a demagog) jako ty, takže řeknu rovnou, že ta bedna s největší pravděpodobností nebyla viníkem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Hi-Fi čitáreň Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia
Strana 5 z 9

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist