Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Nakamichi banana

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Predám
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
nestor
Hifi obsluha


Založený: 11 júl 2014
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: St marec 23, 2016 11:52:09    Predmet: Nakamichi banana Odpovedať s citátom

Predám tieto vysokokvalitné, pozlátené konektory.
3,-€ / pár (červ./čierny)



0534B03.jpg
 Description:
 Filesize:  19.26 KB
 Viewed:  77 Time(s)

0534B03.jpg



0534B01.jpg
 Description:
 Filesize:  26.41 KB
 Viewed:  72 Time(s)

0534B01.jpg


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mechanik
Hifista


Založený: 01 august 2007
Príspevky: 185
Bydlisko: Revúca

PríspevokZaslal: St marec 23, 2016 21:27:14    Predmet: Odpovedať s citátom

pardon ale mám ich doma a od vysokej kvality majú teda dosť daleko... Kvalita je úmerná cene.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
nestor
Hifi obsluha


Založený: 11 júl 2014
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: St marec 23, 2016 21:43:42    Predmet: Odpovedať s citátom

A v com su zle? Resp. ktore su povazovane za vysokokvalitne? Mne sa zdaju super.
Ale chapem, ze svet hi-fi ma neobmedzene moznosti.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
djrix
Hifi expert


Založený: 15 marec 2010
Príspevky: 1833

PríspevokZaslal: St marec 23, 2016 22:12:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Přivezl jsem těchto banánků do republiky asi 500 párů, i ty jiné typy s plechem stočeným do pružiny (ty jsou mmch nejlepší z těch co se nabízí od číňana) a souhlasím s Mechanikem, není to vysokokvalitné, ale za ty peníze dobré.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mechanik
Hifista


Založený: 01 august 2007
Príspevky: 185
Bydlisko: Revúca

PríspevokZaslal: St marec 23, 2016 22:16:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Reagoval som len na to "vysokokvalitné". Pardon že kazím predajné vlákno.

Potreboval som ich vlastne ku 4 koncákom takže som doma mal v celku 32 kusov a rezerva takže asi 40.

Asi 2 som mal zlomené. Tam v predu kde obruč drží napnuté plechy to bolo prasknuté a prípojka sa rozpadla. Tiež tam nejde ani z daleka vopchať tak hrubý kábel ako sa zdá. Niesom si istý či vôbec 4mm2. Kryt je možné tam našroubovať iba ked červíčky takmer neprečnievajú. Na jednom som mal nejako zle vyrezaný závit a červík v tom nedržal a nešlo prípojku vôbec použiť. Občas mal červík výstupkok tak zavadzal. Tie diery boli vyvrtané často rôzne vyosene. Proste pri počte 32 kusov bola rezerva nutná. Tiež som sa stretol s rôznymi prevedeniami a líšili sa v skosených hranách na červíkoch prípadne aj na otvoroch alebo v prevedení strieborného krytu...

Za tú smiešnu cenu sú dobré. Sám by som si priplatil za niečo lepšie ale nemám rád tie drahé prečačkané alebo zbytočne dlhé prípojky ktoré budú zavadzať. Dobré sú v jednoduchej konštrukcií, na oboch stranách dobre držia a v tom že sú krátke a teda nezavadzajú.

EDIT: djrix, s banankami a speaker terminalmi je proste problém. Tie drahé sú často prečačkané, snobské pri tom nie ani ktovie ako technicky riešené a hlavne hrozne dlhé. Najhoršia je cena pre to že pár stojí kludne 40E/1000kč. Potom je tu už len Čina kde je výber slušný aj krátkych a pekných prípojok, dobre technicky vyriešených. Bohužial vždy je to cenová kategoria 1,5E-4E/kus a tomu odpovedá kvalita. Tie drahšie od monacoru za 10E sú zase príliš dlhé a zaberajú miesto. Monacor je zase len nejaka no name Čína ktorú nakupujú a predávajú drahšie. Všetky ich produkty sú len preznačené.

Je to zlé, v dnešnej dobe chýba stredná trieda. Je len lacná Čína. Lacná Čína predávaná draho a potom už len fakt velmi drahé produkty.

Za reproduktory do DIY reprobední som dal cca 1200E. Koncáky mám 2 a vyšli tiež dosť draho. Čínske konektory za 2E tam dávať nechcem. Potrebujem každopadne 32 kusov a prípojky za 40E pár tam tiež nechcem. 40E x 16 párov to by ma stálo polovicu toho čo reproduktory, cca 600E. Pri tom ich prevedenie neni také ako potrebujem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Predám Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist