Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Tannoy
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
britishaudio
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2009
Príspevky: 778
Bydlisko: Dunajská Streda

PríspevokZaslal: So apríl 30, 2016 16:08:51    Predmet: Tannoy Odpovedať s citátom

pravdepodobný koniec ďalšieho výrobcu reproduktorových zostav po THIEL Sad

Tannoy To Close Scottish Facility And Move To China

http://hifipig.com/tannoy-to-close-scottish-facility-and-move-to-china/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: So apríl 30, 2016 18:04:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Doufam ze tam ti cinamani udelaji neco lepsiho nez treba ty trapne westminster royale.
Ony ty "vykony" Tannoy jsou k bliti, desne hifibahno a prej topmodel za mega, fuj Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: So apríl 30, 2016 19:19:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Netuším, proč to všechno vidí Bartoli tak zvláštně. Asi snědl vtipný rohlík. Obyčejné 631čky hrají třeba u PC parádně a to se dnes dají koupit za 150 Euro. Fakt je ten, že byly vyrobeny ještě v UK.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Pi máj 13, 2016 19:32:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Obvykle se znacka reprobeden hodnoti podle vyssich/nejvyssich modelu a nikoliv podle lowend 2p. k PC za treba 2780CZK...tam clovek nic neceka.

U topmodelu za mega uz prece jen chci videt snahu i o zvuk a ne jen o peknou dyhu.

Ale u Tannoy nic takoveho nevidet, neslyset.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
WaVe_99
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 688

PríspevokZaslal: So máj 14, 2016 02:15:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
Obvykle se znacka reprobeden hodnoti podle vyssich/nejvyssich modelu a nikoliv podle lowend 2p. k PC za treba 2780CZK...tam clovek nic neceka.

U topmodelu za mega uz prece jen chci videt snahu i o zvuk a ne jen o peknou dyhu.

Ale u Tannoy nic takoveho nevidet, neslyset.


Ty jsi je slysel? A kde, kdy? Hralo to naprd?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zdeny
Hifista - pokročilec


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 377

PríspevokZaslal: So máj 14, 2016 07:30:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Kuba4 napísal:
Netuším, proč to všechno vidí Bartoli tak zvláštně. Asi snědl vtipný rohlík. Obyčejné 631čky hrají třeba u PC parádně a to se dnes dají koupit za 150 Euro. Fakt je ten, že byly vyrobeny ještě v UK.


To bude tím, že asi Westminstery nikdy neviděl, natož aby je slyšel. Pak by přestal psát tyhle voloviny.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: So máj 14, 2016 09:41:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Idioti:
http://www.hifinazory.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=2413&start=0
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zdeny
Hifista - pokročilec


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 377

PríspevokZaslal: So máj 14, 2016 12:16:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
Idioti:
http://www.hifinazory.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=2413&start=0


Nějak v tom odkazu nevidím tvé dojmy a pojmy z návštěvy u Zappy. Jak tebe znám tak tohle bys nemohl přejít bez svých komentářů. Z toho po mě plyne, že jis je neslyšel. Tudíž nemůžeš naspat NIC o jejich zvuku.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
WaVe_99
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 688

PríspevokZaslal: So máj 14, 2016 15:48:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
Idioti:
http://www.hifinazory.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=2413&start=0


Idioti? Ty mongoloide, z toho linku, co jsi sem dal nejak vyplyva to, ze jsi TW videl, nebo dokonce slysel? Z toho linku vyplyva jen to, ze to ma hnusne provedenou vyhybku Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: St máj 25, 2016 07:09:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Zdeny napísal:
Bartoli napísal:
Idioti:
http://www.hifinazory.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=2413&start=0


Nějak v tom odkazu nevidím tvé dojmy a pojmy z návštěvy u Zappy. Jak tebe znám tak tohle bys nemohl přejít bez svých komentářů. Z toho po mě plyne, že jis je neslyšel. Tudíž nemůžeš naspat NIC o jejich zvuku.


Samozrejme ze jsem tuhle milionovou sracku od Tannoy neslysel a ani po tom netouzim hloupy Zdendo. Mereni tech Westminster jsou k bliti, udelany je to taky na pobliti a jen hlupak by chtel neco takovy poslouchat pres lampovy jadise a manleye treba u Zappy.

Opravdu nevim proc bych mel takovy sracky dobrovolne poslouchat....leda tak za trest.

A je tristni ze jsi tak hloupy ze tahle fakta nechapes.

Ona i ta vyhybka Westminster je k zbliti uz zdalky i pro laiky....hlavne ze to ma peknou dyhu a stoji to milion Laughing

BTW pred lety jsem slysel tuhle tehdy ultradrahou sracku od Tannoy
http://www.stereophile.com/content/tannoy-dimension-td12-loudspeaker-measurements#TBEISoETPfmB2ByX.97
Nelibilo se mi to.
Tannoy mam uz leta zapsane do pameti jako opravdu spatny zvuk.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
britishaudio
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2009
Príspevky: 778
Bydlisko: Dunajská Streda

PríspevokZaslal: St máj 25, 2016 09:03:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
Idioti:
http://www.hifinazory.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=2413&start=0


qrva... vy ste sa narodili v Nazareth a píšu o Vás aj tu?: https://sk.wikipedia.org/wiki/Biblia
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
WaVe_99
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 688

PríspevokZaslal: St máj 25, 2016 11:39:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
Zdeny napísal:
Bartoli napísal:
Idioti:
http://www.hifinazory.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=2413&start=0


Nějak v tom odkazu nevidím tvé dojmy a pojmy z návštěvy u Zappy. Jak tebe znám tak tohle bys nemohl přejít bez svých komentářů. Z toho po mě plyne, že jis je neslyšel. Tudíž nemůžeš naspat NIC o jejich zvuku.


Samozrejme ze jsem tuhle milionovou sracku od Tannoy neslysel a ani po tom netouzim hloupy Zdendo. Mereni tech Westminster jsou k bliti, udelany je to taky na pobliti a jen hlupak by chtel neco takovy poslouchat pres lampovy jadise a manleye treba u Zappy.

Opravdu nevim proc bych mel takovy sracky dobrovolne poslouchat....leda tak za trest.

A je tristni ze jsi tak hloupy ze tahle fakta nechapes.

Ona i ta vyhybka Westminster je k zbliti uz zdalky i pro laiky....hlavne ze to ma peknou dyhu a stoji to milion Laughing

BTW pred lety jsem slysel tuhle tehdy ultradrahou sracku od Tannoy
http://www.stereophile.com/content/tannoy-dimension-td12-loudspeaker-measurements#TBEISoETPfmB2ByX.97
Nelibilo se mi to.
Tannoy mam uz leta zapsane do pameti jako opravdu spatny zvuk.


A co myslis, hrajou lip Zappovi Tannoye plus Manley nebo Jadis anebo Xavian plus Audiomat? Smile Byl jsi tenkrat tak hluchy, nebo hloupy? Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: St máj 25, 2016 12:10:15    Predmet: Odpovedať s citátom

WaVe_99 napísal:
Bartoli napísal:
Zdeny napísal:
Bartoli napísal:
Idioti:
http://www.hifinazory.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=2413&start=0


Nějak v tom odkazu nevidím tvé dojmy a pojmy z návštěvy u Zappy. Jak tebe znám tak tohle bys nemohl přejít bez svých komentářů. Z toho po mě plyne, že jis je neslyšel. Tudíž nemůžeš naspat NIC o jejich zvuku.


Samozrejme ze jsem tuhle milionovou sracku od Tannoy neslysel a ani po tom netouzim hloupy Zdendo. Mereni tech Westminster jsou k bliti, udelany je to taky na pobliti a jen hlupak by chtel neco takovy poslouchat pres lampovy jadise a manleye treba u Zappy.

Opravdu nevim proc bych mel takovy sracky dobrovolne poslouchat....leda tak za trest.

A je tristni ze jsi tak hloupy ze tahle fakta nechapes.

Ona i ta vyhybka Westminster je k zbliti uz zdalky i pro laiky....hlavne ze to ma peknou dyhu a stoji to milion Laughing

BTW pred lety jsem slysel tuhle tehdy ultradrahou sracku od Tannoy
http://www.stereophile.com/content/tannoy-dimension-td12-loudspeaker-measurements#TBEISoETPfmB2ByX.97
Nelibilo se mi to.
Tannoy mam uz leta zapsane do pameti jako opravdu spatny zvuk.


A co myslis, hrajou lip Zappovi Tannoye plus Manley nebo Jadis anebo Xavian plus Audiomat? Smile Byl jsi tenkrat tak hluchy, nebo hloupy? Smile


Ono ty lampy tomu zvuku u extremne blbych beden spis pomahaji, neni to zase takovy humus kdyz se teply patlajici lamapac posloucha...zase bych to nebral dogmaticky, povedeny lampac audiomat solfege bych dokonce nazval velmi prijemnym i po letech...a taky proc ne za 30 000 co to stoji.

Horsi to je s ultradrahymi manley/jadis...tam uz pochopeni nemam - stoji to ranec a patla to vic nez solfege.

A vubec nemam duvod se navazet do xavianu na ptaci nozce, xaviany XN230 byly za 12 000 CZK...potom XN270 za neco kolem 20 000....v malym panelaku mi to tehdy stacilo.

Taky jsem driv nemel ty financni moznosti jako mam dnes, ale celkove mas pravdu vlnko, hloupy jsem byl v hifi pred 10 lety fest Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mirec1
Hifista - pokročilec


Založený: 12 november 2008
Príspevky: 312

PríspevokZaslal: St máj 25, 2016 12:39:10    Predmet: :) Odpovedať s citátom

V podstate by sme mohli Bartolimu zavidiet .
Je absolutne presvedceny o svojej jedinej pravde . Tak , ako to bolo pred 10 rokmi , ako je to teraz a tak to bude aj o dalsich desat rokov.
Ak ho v tych bludoch nechame a nebudeme sa snazit cokolvek vysvetlovat , bude od neho pokoj.
Nech si kludne ma to zvukovo najlepsie , za minimum penazi a nech si to spokojne uziva. Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: St máj 25, 2016 12:51:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Nejlepší budky od Xavů, a to XN 270, stály nové 70 000. Pokud jsi je měl za 20, lze ti závidět.

Xavy 230 s ptačí nožkou byly za 30.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: St máj 25, 2016 13:16:20    Predmet: Re: :) Odpovedať s citátom

Mirec1 napísal:
V podstate by sme mohli Bartolimu zavidiet .
Je absolutne presvedceny o svojej jedinej pravde . Tak , ako to bolo pred 10 rokmi , ako je to teraz a tak to bude aj o dalsich desat rokov.
Ak ho v tych bludoch nechame a nebudeme sa snazit cokolvek vysvetlovat , bude od neho pokoj.
Nech si kludne ma to zvukovo najlepsie , za minimum penazi a nech si to spokojne uziva. Smile


Nechci te nijak omezovat v rozletu ale nepamatuji se ze bych pred 10 lety na lopuch psal ze xavian XN230 za 12000CZK by byly top kvalitni bedny Laughing

Pokud se pamatuju na tu moji hifi minulost - tehdy jsem si myslel ze maly xaviany jsou laciny a ze hraji vzhledem k nizke cene pekne.

A vubec na xaviany ja plivat nemohu, vzdy jsem je prodal s minimalni ztratou penez takze by optikou idiota pipisezprahy mely byt nejlepsi na svete Laughing

A jelikoz jsem potom mel drahe focal electra ktere jsem prodaval rok a jeste s velkou ztratou tak jsou minimalne pro pipinazprahy xaviany lepsi/prodejnejsi nez ty ujecene focaly.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: St máj 25, 2016 13:26:20    Predmet: Odpovedať s citátom

boxer napísal:
Nejlepší budky od Xavů, a to XN 270, stály nové 70 000. Pokud jsi je měl za 20, lze ti závidět.

Xavy 230 s ptačí nožkou byly za 30.


No jo neni v tom zadne kouzlo, treba ty XN270 byly na inzerat a prodejce XN270 bydlel v Ledci nad Sazavou a tehdy pred 10 lety to bylo podobne jako dnes...jak jsi mimo Prahu tak lidi nemaji penize a Prazak do nejake diry nepojede....tak takhle koupil Bartoli XN270 lacino jen za 20 000CZK. Laughing

Si pamatuju ze jsem tehdy nemel ani vlastni auto, a do ty Ledce me vezl kamarad hifista Hlava...ty jo vzpominky....

Borec tehdy prodaval celou sestavu, mel tam 2 pekny original DPA 380 SSE za 13 000CZK + DPA 386 za 16 000CZK...a ja si to nemohl koupit, protoze jsem nemel tehda skoro zadny prachy Embarassed

Ja mel tehdy zesilovac NAD304 za 4000CZK Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: St máj 25, 2016 13:39:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Jojo, dělat závěry o zvuku XN270 se zesilovačem NAD 304 a závěry o zvuku Electer se slabým lampáčem (bodejď by to nebylo uřvaný), to může jen skutečný odborník...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: St máj 25, 2016 13:44:14    Predmet: Odpovedať s citátom

PítrsPraha napísal:
Jojo, dělat závěry o zvuku XN270 se zesilovačem NAD 304 a závěry o zvuku Electer se slabým lampáčem (bodejď by to nebylo uřvaný), to může jen skutečný odborník...



No jasny ty to vis vsechno nejlepe protoze mas Focal electra 926 doma a jsi spokojeny jak ti to pekne hraje Laughing

Ty vlastne rozumis i mereni reprosoustav ty hifisto Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: St máj 25, 2016 13:54:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Jinak jsi Pipinezprahy zatim imho nejhifiidiot tady na foru, jen ta tva hloupost jak jsi napsal treba o Dudkovi ty nesmysly...

Trochu OT - treba Pavel Dudek by ti rekl jaky jsou hifisti mazlici a jak mu nenechali vydelat a jak za vsechno co pro hifisty udelal na poli zesilovacu dostal tak ponejvice plno blbych kecu.

O Buntovi bych taky nerekl ze na hifi uspesne zbohatl...boucha ty svoje lacine zesilovace sam doma na stole a nema jedineho zamestnance, i ty hifiboxy lepi sam a o hifistech se vyjadruje v soukromi s neskryvanym despektem.

Ono vubec byt komercne uspesny v tomhle businessu je o tom delat z lidi blbce a prodavat jim drahe krabice s lacinym vnitrkem a tvarit se u toho kosmicky dulezite a cekat na toho spravneho tetreva s naditou penezenkou co vysoli za 100kg gramofon milion Laughing

...

Idiot napsal:

třeba ten Pavel Dudek (nebo a hlavně jiní úspěšní a prodávající DIY nebo původem DIY výrobci jako pánové Vitvar, Stranka, Macura, Bunta, Vrána, Sroll atd.) se nechvástal, že jeho zesilovače jsou zvukově srovnatelný s tím absolutním top, co se dá koupit. Ani pořád dokola nepsal o tom, že (téměř) vše ostatní je mrdka, mršba, sračka a podobné zamindrákované výroky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: St máj 25, 2016 14:52:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Přesně tak. Nadávky namísto argumentů. Všude a na všechny.

Jinak to, že Focaly potřebujou zesilovač jistých parametrů ví každý, kdo je slyšel (a má alespoň minimum znalostí). Kdo je nemá, tomu hrajou uřvaně.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: St máj 25, 2016 15:45:44    Predmet: Odpovedať s citátom

PítrsPraha napísal:
Přesně tak. Nadávky namísto argumentů. Všude a na všechny.

Jinak to, že Focaly potřebujou zesilovač jistých parametrů ví každý, kdo je slyšel (a má alespoň minimum znalostí). Kdo je nemá, tomu hrajou uřvaně.


Nikdo ti nebere tvoje poslechove orgasmy z Focalu, na to mas svuj narok hifisto.

Ale psat tady ty svy debilni zvasty o mereni reprosoustav bys nemusel.

Taky tady uplne debilne pises o cenach a o prodejnosti hifi.


Ted jsi tady ty svoje debilni vyplody doplnil o fantasmagorii o uspesich Dudka, Bunty, Srolla a jinych CR vyrobcu co trou bidu s nouzi....jsi fakt idiotzprahy.

Jen uplny blbec treba nevi kolikrat jenom Dudek vynadal kdejakemu patlajicimu passovi, darzell a mekintosovi a jinym srackam za meloun do jebek a tem jejich majitelum/fandum do tetrevu. To uz vubec nemluvim o Dudkove despektu k flaskam a jinym picovinam....takovy obraty jako bez do kouta a nafackuj si - to je presne jeho jadrny slovnik Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: St máj 25, 2016 16:21:50    Predmet: Odpovedať s citátom

dtto... Smile

Dudek není nula, ten na to aspoň má - znalostma, zkušenostma, výsledky své práce, nebojácností přímýho srovnání. To, že z nějakých svých důvodů zahořkl, je druhá věc.

Ty jen nadáváš. Nic víc. Navíc ve většině případů zcestně - viz hodnocená zvuku XN 270 s NADem 304 nebo Electer se slabounkýma lampama...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
WaVe_99
Hifista - zaslúžilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 688

PríspevokZaslal: St máj 25, 2016 20:12:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
WaVe_99 napísal:
Bartoli napísal:
Zdeny napísal:
Bartoli napísal:
Idioti:
http://www.hifinazory.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=2413&start=0


Nějak v tom odkazu nevidím tvé dojmy a pojmy z návštěvy u Zappy. Jak tebe znám tak tohle bys nemohl přejít bez svých komentářů. Z toho po mě plyne, že jis je neslyšel. Tudíž nemůžeš naspat NIC o jejich zvuku.


Samozrejme ze jsem tuhle milionovou sracku od Tannoy neslysel a ani po tom netouzim hloupy Zdendo. Mereni tech Westminster jsou k bliti, udelany je to taky na pobliti a jen hlupak by chtel neco takovy poslouchat pres lampovy jadise a manleye treba u Zappy.

Opravdu nevim proc bych mel takovy sracky dobrovolne poslouchat....leda tak za trest.

A je tristni ze jsi tak hloupy ze tahle fakta nechapes.

Ona i ta vyhybka Westminster je k zbliti uz zdalky i pro laiky....hlavne ze to ma peknou dyhu a stoji to milion Laughing

BTW pred lety jsem slysel tuhle tehdy ultradrahou sracku od Tannoy
http://www.stereophile.com/content/tannoy-dimension-td12-loudspeaker-measurements#TBEISoETPfmB2ByX.97
Nelibilo se mi to.
Tannoy mam uz leta zapsane do pameti jako opravdu spatny zvuk.


A co myslis, hrajou lip Zappovi Tannoye plus Manley nebo Jadis anebo Xavian plus Audiomat? Smile Byl jsi tenkrat tak hluchy, nebo hloupy? Smile


Ono ty lampy tomu zvuku u extremne blbych beden spis pomahaji, neni to zase takovy humus kdyz se teply patlajici lamapac posloucha...zase bych to nebral dogmaticky, povedeny lampac audiomat solfege bych dokonce nazval velmi prijemnym i po letech...a taky proc ne za 30 000 co to stoji.

Horsi to je s ultradrahymi manley/jadis...tam uz pochopeni nemam - stoji to ranec a patla to vic nez solfege.

A vubec nemam duvod se navazet do xavianu na ptaci nozce, xaviany XN230 byly za 12 000 CZK...potom XN270 za neco kolem 20 000....v malym panelaku mi to tehdy stacilo.

Taky jsem driv nemel ty financni moznosti jako mam dnes, ale celkove mas pravdu vlnko, hloupy jsem byl v hifi pred 10 lety fest Laughing


Hele a oni se ti od tý doby nějak zázračně vyvinuly uši? Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Št máj 26, 2016 07:32:20    Predmet: Odpovedať s citátom

PítrsPraha napísal:
dtto... Smile

Dudek není nula, ten na to aspoň má - znalostma, zkušenostma, výsledky své práce, nebojácností přímýho srovnání. To, že z nějakých svých důvodů zahořkl, je druhá věc.

Ty jen nadáváš. Nic víc. Navíc ve většině případů zcestně - viz hodnocená zvuku XN 270 s NADem 304 nebo Electer se slabounkýma lampama...


Ale ja jsem ti idiotezprahy ty duvody proc Dudek zahorkl napsal....financne byl zcela neuspesny a ti ostatni vyrobci v CR jsou na tom srovnatelne blbe.

Predstava ze hifisti oceni technickou kvalitu je predstava idiotazprahy ktery nema informace.

A BTW jde to videt i na inzerci a to jen koukam co za mrdky se rychle a draho prodaji a naopak kvalitni veci za malo penez tam jsou za lezaky.

Takovej mrdkoidni predzes jadis - trochu dratu, 2-3 kondiky za 20Kc a trapny flasky (no desna dratovacka k vybliti) a za tyden byl jadis prodany za astronomickou cenu 50 000.

Hifisti jsou k bliti.

Zato kdyz tam nekdo da kvalitni bedny 1518 nebo ted solidni maly VMA za smesnych 25 tak to hifiidioti nekoupi.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1409

PríspevokZaslal: Št máj 26, 2016 13:55:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli :

Máš trochu nepřesnou představu o tom, jak funguje trh se spotř. elektronikou. Především je třeba říci, že uživit se prodejem audio komponentů je v poměrech ČR (a SR) nereálné. Co vím, tak vesměs všichni obchodníci s HiFi technikou to mají jen jako přidruženou podnikatelskou činnost. Hlavní zdrojem jejich příjmů je zcela jiná oblast byznysu. Tímto způsobem funguje i těch několik málo tuzemských výrobců audio techniky, které tady zmiňuješ.

Nejde jen o to, že hifisté jsou idioti, jak opakovaně všude naznačuješ, ale to, že český (a slovenský) trh je prostě příliš malý na to, aby se zde bylo možné rentabilně provozovat takový druh podnikání, jako je výroba a prodej HiFi komponentů. Pavel Dudek, na kterého se všude odvoláváš, zkrachoval především z výše uvedených důvodů, když tedy pominu nedostatečný marketing a špatnou volbu obchod. partnerů (což spolu souvisí). Průnik na zahraniční trhy je pro komerční úspěch naprosto zásadním faktorem.. Zákony současného byznysu (nejen) s HiFi jsou neúprosné a je třeba se jim přizpůsobit. Kdo to nedokáže, zkrachuje...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Št máj 26, 2016 14:15:04    Predmet: Odpovedať s citátom

sekal napísal:
Bartoli :

Máš trochu nepřesnou představu o tom, jak funguje trh se spotř. elektronikou. Především je třeba říci, že uživit se prodejem audio komponentů je v poměrech ČR (a SR) nereálné. Co vím, tak vesměs všichni obchodníci s HiFi technikou to mají jen jako přidruženou podnikatelskou činnost. Hlavní zdrojem jejich příjmů je zcela jiná oblast byznysu. Tímto způsobem funguje i těch několik málo tuzemských výrobců audio techniky, které tady zmiňuješ.

Nejde jen o to, že hifisté jsou idioti, jak opakovaně všude naznačuješ, ale to, že český (a slovenský) trh je prostě příliš malý na to, aby se zde bylo možné rentabilně provozovat takový druh podnikání, jako je výroba a prodej HiFi komponentů. Pavel Dudek, na kterého se všude odvoláváš, zkrachoval především z výše uvedených důvodů, když tedy pominu nedostatečný marketing a špatnou volbu obchod. partnerů (což spolu souvisí). Průnik na zahraniční trhy je pro komerční úspěch naprosto zásadním faktorem.. Zákony současného byznysu (nejen) s HiFi jsou neúprosné a je třeba se jim přizpůsobit. Kdo to nedokáže, zkrachuje...


Ale jasny v tomhle mas pravdu.

A ja mam zase kus pravdy v tom ze kdejaka sracka od jadise s chuchvalcem dratu a flaskama v nalestene krabici se proda za ranec penez.

Je to zkratka naprosto debilni hifitrh a kdybych chtel treba ja delat komerci v zesilovacich tak bych ty hifisty ojebaval jako jadis.

Chces srackovy flasky za mega s THD 1%, tak tady je mas ve 100kg kisni s lesknoucimi se tvary skulptury Laughing

A nebo kdybych prodaval komercni bedny, klidne bych hifiidiotum prodaval wilson audio za mega poskakany jako pes poulicnismeska a tvaril bych se u toho kosmicky dulezite Cool

Kdyby me to zivilo, byl bych drsny a hifiidiotum bych prodaval i sitovou snuru s popraskem zirkonu za 1000Euro kus.

Sel bych do nich komercne drsne Twisted Evil
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5942
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Št máj 26, 2016 14:33:59    Predmet: Odpovedať s citátom

2 Bartoli
citácia:
O Buntovi bych taky nerekl ze na hifi uspesne zbohatl...boucha ty svoje lacine zesilovace sam doma na stole a nema jedineho zamestnance, i ty hifiboxy lepi sam a o hifistech se vyjadruje v soukromi s neskryvanym despektem.

Ty pako, vieš prd.. 25 rokov ma to dosť slušne živí (spomeň si kde si bol..), a že to posledných 10 rokov robím sám, je len dobre, pri súčasnej legislatíve ohľadne zamestnancov. A s dešpektom sa vyjadrujem len o takých magoroch ako si ty ( a to si teda excelentný!) a o rôznych nezmysloch typu snake oil...Do každého vlákna musíš na...ť sprostosti.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1409

PríspevokZaslal: Št máj 26, 2016 14:49:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli :

Mám pocit, že jsi trochu nas*aný z důvodu prozatímního neúspěchu prodeje 1518 a vcelku banální situace zbytečně hrotíš.. Ber to tak, že každý si může utratit své peníze za co jen chce. Stejně tak každý může prodávat své komponenty v inzerci za jakoukoliv jemu konvenující cenu. Krečka zbytečně urážíš. Cougha si také už asi definitivně nas*al, soudě dle jeho reakcí..Smile

Doporučoval bych ti, aby ses malinko zklidnil. Pokud jsi doma, tak si pusť nějakou příjemnou hudbu, zaujmi relax. (nejlépe horizontální) polohu a přemítej o světlých zítřcích..Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Št máj 26, 2016 14:55:50    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
2 Bartoli
citácia:
O Buntovi bych taky nerekl ze na hifi uspesne zbohatl...boucha ty svoje lacine zesilovace sam doma na stole a nema jedineho zamestnance, i ty hifiboxy lepi sam a o hifistech se vyjadruje v soukromi s neskryvanym despektem.

Ty pako, vieš prd.. 25 rokov ma to dosť slušne živí (spomeň si kde si bol..), a že to posledných 10 rokov robím sám, je len dobre, pri súčasnej legislatíve ohľadne zamestnancov. A s dešpektom sa vyjadrujem len o takých magoroch ako si ty ( a to si teda excelentný!) a o rôznych nezmysloch typu snake oil...Do každého vlákna musíš na...ť sprostosti.


Budte rad ze to uzivi aspon vas, jini krachli a delali to taky tak usporne jako vy.

A hlavne musite sam videt ze hifisti jsou vesmes idioti a ze hifi jde do kopru.

Ono se staci podivat jen na fotky z vystav Praha, Mnichov a jine prehlidky idiotu....samy lampy, 100kg gramofony, nesmyslny bedny prapodivnych tvaru a jine hifiidiot produkty.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2  Ďalšia
Strana 1 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist