Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Brno a hifi
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 22, 23, 24  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: Ut jún 21, 2016 17:05:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Machalik napísal:
MaG: Samozřejmě jsem do Dynaudia psal, že jsem v autorizovaném servisu byl a nepochodil:

I'll be again in contact with our local dealer, Mr. Daniel Oudes, who's being very helpful but I doubt he can help me with this.


Ja tam čítam, že si ho kontaktoval, nie že si tam bol. A že pochybuješ, že Ti môže pomôcť, nie že Ti nevedel pomôcť. To je predsa zásadný rozdiel.

A hneď im aj oznamuješ svoj úmysel ich predať: "I cannot even sell them because nobody with ears likes their sound." Teda komerčný účel kúpy, nie osobný pre vlastnú potrebu Idea
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: Ut jún 21, 2016 17:16:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Asi jsem měl požalovat, že autorizovaný servis si vzal 200 EUR a neudělal nic, neporadil nic, nezkontroloval to, co jsem po něm chtěl (fáze basáku uvnitř), neposlechl bedny, které jsem dal do servisu kvůli jejich podezřele tenkému zvuku, a že už s ním nechci mít nic do činění. V té době jsem byl ještě slušný a snažil se s nimi domluvit.

Stran komerčního účelu koupě je to tvoje naprostá spekulace. Já chtěl Consequence pro sebe na hraní. Kdyby hrály dobře, možná je dodnes mám. Logany mám od února 2008 a teď na ně poslouchám. Consequence jsem koupil dokonce později.

Z nějakého důvodu si vymýšlíš vlastní verzi příběhu. Nerozumím tomu, ale respektuju, že máš nějaký jiný druh uvažování. Netuším však, co jsem měl dělat jinak. Měl jsem si je tedy nechat? Nelíbily se mi. Měl jsem je zničit?

_________________
"No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good." - Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaK
Hifista - pokročilec


Založený: 19 marec 2007
Príspevky: 466

PríspevokZaslal: Ut jún 21, 2016 17:18:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
MaK napísal:
Bartoli,
tvé rady jsou zbytečné. Moje ACR RP 400 měly repasované měniče. Byly a jsou naprosto v pořádku. Nedávno byly příležitostně proměřeny, výsledek OK. Kdyby nebyly v pořádku, poznal bych to i ušima, já totiž pořád slyším Smile


Ted jsem si uvedomil ze jsi to asi myslel tak ze jsi ty stare ACR mozna koupil uz jako zrepasovane.

Mel jsi to vubec vykuchane abys videl na vlastni oci co tam mas uvnitr?

Jsi si jisty ze ty tve ACR nejsou pokazene?

Opravdu jsem poctěn, že se tak zajímáš o moje bedny (rozuměj mršby) Embarassed
Ale jsem si jistý, že pokažené nejsou. Nejvíc by si zasloužily novou povrchovku.
Vykuchané jsem je ještě neměl. Nebyl důvod, hrají pěkně.

Až se přestěhuju do baráku, kde dokončuju rekonstrukci, začnu si asi zase víc hrát i s hifi. Pak se do nich hodlám taky pustit. Ty bedny by měly hrát tak dobře, jak je to jen možné. Bylo by hloupé nechat tam rezervu, jak řekl MaBat o B2 Smile A rezerva skoro vždy je, u mě např. ve výhybce.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: Ut jún 21, 2016 17:24:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Ještě ke všem těm podvodům tady. Už mi došlo, že jakýkoli prodej čehokoli z druhé ruky klasifikuje automaticky jako podvod.

MaG napísal:
Machalík kúpil "miliónové" reprosútavy a mal z nich len frustráciu. Ten, čo mu ich predal, ho pravdepodobne oklamal a po kúpe na neho z vysoka kašle. Svoj hnev Machalík obracia na výrobcu a distribútora, ktorí z jeho kúpou nemajú nič spoločné. A predá ich ďalšiemu rovnakým podvodným spôsobom.

Mě prostě jen nikdy nenapadlo, že mě prodejce Consequenců podvedl. To jsem se dozvěděl až dnes. Přitom je to dnes, nahlíženo zpětně, tak evidentní: dovolil si mi prodat Dynaudio Consequence v originálním stavu. Hajzl. Měl si je nechat a zničit je sám.

_________________
"No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good." - Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12743

PríspevokZaslal: Ut jún 21, 2016 17:30:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Machalik napísal:
Je pravda, že pajcovaný výhybky v 8115 vypadají příčetně. Přikládám to především tomu, že MaBat je celkem šikovný řemeslník, který nepokazil, co někdo jiný navrhnul.

Lžeš Machalíku. Opět a stále. Jsi lhář a lhářem zůstaneš. Mimochodem ten podvod je tu zdokumentovaný, tvým vlastním přičinením. Chápu, že tě to sejří, ale za to si můžeš jedině sám.

_________________
www.at-horns.eu | "ATH - the best waveguide designs possible" - Earl Geddes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: Ut jún 21, 2016 17:34:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Máš druhou možnost mi dokázat, v čem jsem lhal či podváděl v zde zdokladované cause Dynaudio. Důvod, proč to neuděláš, je, že to nelze. V ničem jsem nelhal.
_________________
"No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good." - Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zorg
Hifi expert


Založený: 13 september 2008
Príspevky: 1287

PríspevokZaslal: Ut jún 21, 2016 17:45:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Machalik napísal:
Je pravda, že pajcovaný výhybky v 8115 vypadají příčetně. Přikládám to především tomu, že MaBat je celkem šikovný řemeslník, který nepokazil, co někdo jiný navrhnul. Nadto ho napadlo použít černé desky, které dodají lesku i bídě. Naneštěstí na konci řetězce stejně stojí levorukej stolař, po kterým to musí opravovat třetí strany. Zase máš jiné kvality, já třeba neumím vůbec malovat a nerozumím spoustě věcem.
Machalíku ty seš fakt píča větší než Hostivař. Nejeden neurolog by si na tobě udělal docentůru.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: Ut jún 21, 2016 18:10:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Moje teorie, Mabate, proč se po mně tak vozíš a produkuješ tolika demagogického dýmu, je, že chceš maximálně odvést pozornost od toho jediného skutečného podvodu, dost možná největšího v historii československého hifi: od svého byznysu s plagiáty konstrukcí cizích odborníků. Šíře i hloubka tvých lží a podrazů je nevídaná: kradením principů a idejí to začíná a komerčním prodejem výrobků to končí. S jakou chladnokrevností i cituješ své vzory, dáváš odkazy na jejich přednášky, zaklínáš se jejich názory, nemá v tomto oboru obdoby. Nechci se vůbec ptát, jestli třeba Geddesovi posíláš nějaká procenta z prodejů, nebo jestli ten vůbec ví, jak pěkně se na jeho díle přiživuješ, odpověď na podobné otázky každý z nás ví a zná. A má cenu tohle vůbec zmiňovat, když je veřejným tajemstvím, že i on sám to ukradnul?

Nahlédnuto s odstupem roku či dvou, co celá ta tvoje šaráda trvá - řeknu to otevřeně: jako kdyby už samotná koncepce OSWG a přímého vyzařování k sobě přitahovala samé lháře a zloděje, jakož i jinak narušené osobnosti, sociopaty, hlupáky a patolízaly. Jestli je na fanoušky zn. Dynaudio potřeba si dát pozor, tak s fanoušky kostnaté směrovosti aby si člověk rovnou držel peněženku a dával pozor na jazyk. Kdoví, kdy mu nějaký další jako jsi ty - a jsi v té partě jednoznačně králem - myšlenku, nákres, blueprint či prototyp rovnou ukradne, aby se o měsíc později československá hifi scéna dozvěděla o nové referenci.

Když hledám nějaké paralely k tvému počínání, tak jediné, co mě napadá, jsou kmotři a naše politická scéna, nic jiného se s tvým labyrintem lží srovnat nedá. Nakonec i tvůj jazyk a manýry, kdykoli se někdo dostane příliš blízko pravdě, jsou ze stejného pytle. Taxikáři, vymahači a pasáci jsou proti tobě mateřská školka.

Klidně se do mě dál opírej, že jsem koupil, nechal zkontrolovat a změřit, a prodal Dynaudio Consequence, jejichž zvuk se mi nelíbil. Co jiného ti taky zbývá.

_________________
"No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good." - Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12743

PríspevokZaslal: Ut jún 21, 2016 18:26:48    Predmet: Odpovedať s citátom

A přitom by stačilo nelhat. Nebo jestli to máš potvrzený od doktora, tak to řekni narovinu (nebo někdo za tebe), můžem si to ušetřit, za to se ti nikdo smát nebude. Ale bylo by dobrý to vědět. A to píšu mimo veškerou srandu.
_________________
www.at-horns.eu | "ATH - the best waveguide designs possible" - Earl Geddes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12743

PríspevokZaslal: Ut jún 21, 2016 19:25:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Pravda, podle všeho, co tu už Machalík sám naprášil:
citácia:
Prodám pětipásmové pasivní reprosoustavy Dynaudio Consequence Mk II.
Reprosoustavy jsou v mahagonové dýze, špičkový optický stav. Bohužel se mi o nich už nepodařilo zjistit mnoho podrobností,
ani nemohu plně garantovat jejich technický stav. Byly sice v autorizovaném servisu, ale moc jsem se o jejich skutečném stavu přesto nedozvěděl, byly rozebrány, zase smontovány, ale to je všechno, co vím, víc jsem ze servisního technika nedostal, utáhl pár šroubů a přeměřil, že hrají obě stejně. Prodávám tak, jak jsou. Ideálně pro někoho, kdo si bude schopen jejich stav lépe prověřit (autorizovaný servis nedoporučuji), věřím, že mohou hrát i na své roky stále velmi dobře.


Verze Machalík:
citácia:
Prodám pětipásmové pasivní reprosoustavy Dynaudio Consequence Mk II.
Reprosoustavy jsou v mahagonové dýze. Špičkový optický i technický stav.
Před dvěma týdny byly zkontrolovány a přeměřeny oficiálním zastoupením Dynaudia u nás; měřicí protokol je k dispozici.
Reprobedny byly a jsou v pořádku, chtělo to jen utáhnout všechny šrouby na pravé bedně.
Jedná se o extrémně neutrální a dynamickou reprosoustavu, zcela v ranku těch nejlepších, co jsem kdy slyšel.


Takže ne koupit a prodat, ale koupit, lhát a prodat. V tom je ten rozdíl.

_________________
www.at-horns.eu | "ATH - the best waveguide designs possible" - Earl Geddes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: Ut jún 21, 2016 19:29:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale ony byly a jsou v poradku. Ja nebudu rozporovat vyjadreni oficialniho zastoupeni znacky jen z rozmaru, protoze se mi nelibi zvuk. Byl to spickovy opticky i technicky stav, MaGu. Takhle to melo byt, takhle to vyrobili i druhotne overili. Nikdo nikomu nelhal.
_________________
"No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good." - Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Ut jún 21, 2016 19:34:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Absurdní vlákno.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1403

PríspevokZaslal: Ut jún 21, 2016 19:59:04    Predmet: Odpovedať s citátom

MaBat napísal:
Prodám pětipásmové pasivní reprosoustavy Dynaudio Consequence Mk II. Reprosoustavy jsou v mahagonové dýze, špičkový optický stav. Bohužel se mi o nich už nepodařilo zjistit mnoho podrobností, ani nemohu plně garantovat jejich technický stav. Byly sice v autorizovaném servisu, ale moc jsem se o jejich skutečném stavu přesto nedozvěděl, byly rozebrány, zase smontovány, ale to je všechno, co vím, víc jsem ze servisního technika nedostal, utáhl pár šroubů a přeměřil, že hrají obě stejně. Prodávám tak, jak jsou. Ideálně pro někoho, kdo si bude schopen jejich stav lépe prověřit (autorizovaný servis nedoporučuji), věřím, že mohou hrát i na své roky stále velmi dobře.
Toť ideální vzor textu na úspěšný a rychlý prodej značkových beden. Lze to považovat za etalon pro všechny budoucí inzerenty..

Z MaBata se nám (kromě jiného) stal nejen odborník přes morálku, ale také na druhotný prodej zboží. Je vskutku vzácností mít zde, na fóru, k dispozici takového polyhistora. Navíc jde (zjevně) o nebývale slušného, laskavého člověka s abnormální dávkou porozumění. Myslím, že si zde všichni můžeme jen gratulovat k takovému členovi..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12743

PríspevokZaslal: Ut jún 21, 2016 20:01:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Pravda nebývá vždy příjemná a výhodná, sekale. To ale není důvod lhát. Na to, jak jsi zřejmě starej, jsi moc slušnosti v životě (zjevně) nepobral. Nicméně nezoufej, nejsi tu v tom zdaleka sám.

Rychlost prodeje je věc ceny. A neříkám, že bych ten inzerát takhle napsal. Je to stylizované do podoby inzerátu pro to srovnání, ale to jsi jistě pochopil.

_________________
www.at-horns.eu | "ATH - the best waveguide designs possible" - Earl Geddes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut jún 21, 2016 20:53:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Brno a HIFI a zle sny.

Uvod: Pamatuju na ty hifi brebtaly v Brne, pamatuju nejen debaty na tema bedny ale i tema zesilovace bylo fajn a v jiste fazi Brnaci dospeli do konecneho stadia ze sroll je nejlepsi. Zaujalo me jake hemzy na tema sroll jsem musel v minulosti vyslechnout od Sycaka a Machalika.
Jeden takovy povedeny pohadkovy pribeh byl o chlazeni heat pipe u zesilovace sroll lyric o cemz mi odprednasel zasvecenou prednasku Sycak - jak je to dokonale spolehlivy system.

Ja jsem tehdy projevil laicky nazor ze je to presne naopak a ze takovy slozity system je na pikacu z kledisla spolehlivosti:

Vesele prihody majitele sroll lyric:
Sroll Lyric má vážou konstrukční chybu. Jde o tepelnou stabilizaci obvodů koncových stupňů. Šrol zalil konce do teplovodiveho epoxidu, který měl rozvádět teplo rovnoměrně v hliníkovém bloku, ve kterém jsou konce umístěny . Nicméně časem se epoxy smršťuje a sebou strhává součástky ze spoje. Krom toho že Šrol o tomto neduhu ví, slibuje už minimálně rok opravu. Hovořím z vlastni zkušenosti, kdy mi Lyric doma leží a čeká na upgrade... Tyto konce mi odešly 3 ks. Kdysi jsem s nim spolupracoval a tudíž Lyric velmi dobře znám. Koupil jsem od něj náhradní nové konce po kolapsu původního konce. Ty nové, které jsem koupil za nemalou částku byly už od počátku vadné. Více než rok čekám na náhradu a poslouchám jen výmluvy a sliby... jak je u něj zvykem... Tento problém budou mít časem všechny... jde jen o to jak dobře byly součástky zapájeny a o kolik se časem epoxy smrštil a ještě smrští. .. Ten zes hraje opravdu dobře...Vada se projeví časem po zahřátí, kdy se posune pracovní bod a elektronická kompenzace vyrovnává změnu po zahřátí. Nicméně toleranční mez, kdy obvod dotahuje změny je příliš málá a zesilovač se dostane mimo pracovní oblast. Začne výrazně zkreslovat a na výstupu se počne objevovat DC napětí. Pak ochranné obvody odepnou výstup... Snad to bedny nepoškodí, ale kdo ví k jakému kolapsu může časem nepředvídatelně dojít. Nechci nikomu ublížit, ale peníze za tuto koupi představují riziko ztráty vysoké částky a pak měsíce čekání na opravu (spíše se nedočká ). Pokud se dočkáme upgrade a budou vyměněny konce, je na co se těšit. ..
Pavel


Machaliku a Sycaku opravdu HIFI problematice rozumite a jste jednicky, hlavne pres ty topmodely a drahy HIFI, uplni experti, radost obchodovat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: Ut jún 21, 2016 21:02:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Machalik napísal:
Ale ony byly a jsou v poradku. Ja nebudu rozporovat vyjadreni oficialniho zastoupeni znacky jen z rozmaru, protoze se mi nelibi zvuk. Byl to spickovy opticky i technicky stav, MaGu. Takhle to melo byt, takhle to vyrobili i druhotne overili. Nikdo nikomu nelhal.

Asi naozaj nie je čo rozporovať:
Machalik napísal:
Mabat: Mas pravdu. Od Oudese jsem mel potvrzenu jen existenci a zapojenost vnitrniho basaku (bez kontroly faze) + merici protokol s detailem v nem uvedenym. Nic vic.

Aj Wilfried Ehrenholz Ti to len potvrdil:
Machalik napísal:
You have bought your speakers used, sold many years ago and nobody knows what has happened to them, maybe modification, faulty drivers etc.


Ale Ty to musíš vedieť najlepšie. Veď nákupu reprosústav si venoval veľkú pozornosť a máš s tým zrejme bohaté skúsenosti:
Machalik napísal:
Stran poslechu beden před koupí: je vidět, jak málo zkušeností má většina lidí s nákupem drahého tovaru z druhé ruky. Ten probíhá tak, že najdete něco raritního, co se vyskytuje jednou za pět až deset let, v západním Německu, Holandsku, Belgii, Švýcarsku aj., dohodnete dopředu koupi či vyhrajete aukci, pošlete eventuelně zálohu, protože se jedná o věc za 4000+ EUR, a jedete na celý víkend s kombíkem či dodávkou na dvoutisícikilometrovou pouť po Evropě pro tu věc. Na místě najdete bedny už nachystané na chodbě, majitel připojí minimální řetězec, aby šla ověřit funkčnost zařízení, poslechnete každý reprák zvlášť, doplatíte zbylou částku, naložíte a jedete domů. To je celé. Trvá to jednotky minut.

Predávaci je vždy seriózny a dôveryhodný:
Machalik napísal:
Majitel se většinou stěhuje, nebo umřel, nebo se rozvádí, má zkrátka důvod to prodávat, má to už zabalené, v kumbále, v hale, připojené na cokoli, co vyprodukuje zvuk, aby bylo jasné, že je zařízení funkční.

a predávaný tovar je vždy v bezchybnom stave:
Machalik napísal:
When my friend bought a pair of B&W Matrix 800 and found out that two of the four midrange units were not original, B&W sent four new original drivers together with their wiring diagram for 250 EUR and had a local B&W distributor install them into the speakers free of charge at my friend's home.


Proste idyla, ktorú narušili len nezodpovedný výrobca a neschopný servis, ktorí nepochopili svoju úlohu:
Machalik napísal:
Tyhle věci se kupují naslepo, v dobré víře, že ikona značky za milion bude prostě fungovat (a když ne, tak se opraví), a zhusta záloha putuje ještě před tím, než to vůbec uvidíte naživo.


Ale je to ťažké vysvetľovať zaostalým ľuďom v tuzemsku:
Machalik napísal:
Jedinej, kdo je zvyklej konat mnohahodinové poslechy, které vydává za zájem o koupi, ale vskutečnosti jde o pouhé návštěvy, jsou lidé z tuzemska. Pohybujete se v úplně jiné dimenzi nákupů hifi.


Toto nevymyslíš, to je život Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12743

PríspevokZaslal: St jún 22, 2016 08:13:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Ono i lhát se musí zjevně umět. Takhle se to obecně nedoporučuje, asi proto, že pak člověk vypadá jako idiot.
_________________
www.at-horns.eu | "ATH - the best waveguide designs possible" - Earl Geddes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: St jún 22, 2016 08:31:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Hodne zajimava sonda, MaGu, diky!
_________________
"No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good." - Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: St jún 22, 2016 11:00:29    Predmet: Odpovedať s citátom

MaK napísal:
Bartoli napísal:
MaK napísal:
Bartoli,
tvé rady jsou zbytečné. Moje ACR RP 400 měly repasované měniče. Byly a jsou naprosto v pořádku. Nedávno byly příležitostně proměřeny, výsledek OK. Kdyby nebyly v pořádku, poznal bych to i ušima, já totiž pořád slyším Smile


Ted jsem si uvedomil ze jsi to asi myslel tak ze jsi ty stare ACR mozna koupil uz jako zrepasovane.

Mel jsi to vubec vykuchane abys videl na vlastni oci co tam mas uvnitr?

Jsi si jisty ze ty tve ACR nejsou pokazene?

Opravdu jsem poctěn, že se tak zajímáš o moje bedny (rozuměj mršby) Embarassed
Ale jsem si jistý, že pokažené nejsou. Nejvíc by si zasloužily novou povrchovku.
Vykuchané jsem je ještě neměl. Nebyl důvod, hrají pěkně.

Až se přestěhuju do baráku, kde dokončuju rekonstrukci, začnu si asi zase víc hrát i s hifi. Pak se do nich hodlám taky pustit. Ty bedny by měly hrát tak dobře, jak je to jen možné. Bylo by hloupé nechat tam rezervu, jak řekl MaBat o B2 Smile A rezerva skoro vždy je, u mě např. ve výhybce.



Opravdu ti doporucuju ty repasovane bedny ACR400 otevrit, prohlednout a pak promerit. Pokud ti to prodal Machalik v tom jeho "technicky perfektnim stavu" (nyni uz vis co to vlastne v jeho newspeaku znamena) - tak to muze byt cca podobne jako akce dynaudio a sroll.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: St jún 22, 2016 11:04:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Machalik napísal:
Hodne zajimava sonda, MaGu, diky!


Na tvem miste by bylo spis nyni odpovedet na otazku jestli o zavadach sroll lyric s chlazenim dobre vis a stejne to svym jmenem za kamarada prodavas za 150 000?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: Št jún 23, 2016 10:55:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli, možná by bylo fajn se teď na chvíli zastavit a rozmyslet se, jak dál. Že do sebe tesáme my dva je jedna věc, zjevně nás to baví a je to svým způsobem sranda, známe se přes deset let. Jiná věc je tahat do toho jiné lidi a potenciálně jim škodit, aniž bys byť i jen věděl, o koho jde.
Ten zesilovač není můj, z jeho prodeje nemám žádný osobní profit, není to můj kšeft ani jiná šmelina, dělám to z kamarádství výměnou za to, že ho do chvíle prodeje můžu mít doma a hrát na něj. Jeho majitele neznáš a nic ti neudělal. Stejně tak ti nic neudělal ani Luděk Šroll, jehož do toho zatahuješ taky.
Rád bych tě poprosil, aby ses na to když tak vykašlal a dál mě trollil pomocí prostředků k tomu určených: klidně se opírej do mých bývalých Dynaudií či ACR, do mých současných Titanů, Anthaeusů, Loganů, dokonce tady někde mám i inzerát na CD transport T+A, tak ten je taky můj od r. 2008, nechával jsem ho změřit a seřídit a jednou ho prodám a tím někoho podvedu. Na, tady můžeš vidět výhybku mých aktuálně prodaných Titanů Mk III, taky ji můžeš poplivat. To stejné cokoli dalšího: velmi pravděpodobně budu každou jednu věc, co mám doma, jednou podvodně prodávat. Ale vykašli se na obouvání se do třetích stran.

O příběhu zesilovače pana Kubrta nikdo nic nevíme. S Luďkem se znají osobně, je to jejich věc.

Co se mnou prodávaného zesilovače týče, tak žádnou závadu chlazení neměl a nemá, už měsíce na něj denně hraju mnoho hodin (do reprosoustav s imperančním minimem 1 Ohm na 20 kHz, kdyby to mělo cokoli znamenat) a skříň dosahuje vlažných teplot.

Buď tak hodnej a škoď mně, ne dalším lidem.
Díky.

_________________
"No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good." - Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Št jún 23, 2016 11:19:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Takze jste o tom problemu v Brne vedeli uz dlouho.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tm_watch
Hifi obsluha


Založený: 17 február 2015
Príspevky: 39

PríspevokZaslal: Št jún 23, 2016 11:48:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
Takze jste o tom problemu v Brne vedeli uz dlouho.


A na to si prosim te prisel jak?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zorg
Hifi expert


Založený: 13 september 2008
Príspevky: 1287

PríspevokZaslal: Št jún 23, 2016 11:56:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak jsem se na Machalíka ptal a neurolog nic nezmůže, prý psychiatr. Takže sorry za unáhlenej post, já se v doktorech nevyznám.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Št jún 23, 2016 11:58:29    Predmet: Odpovedať s citátom

tm_watch napísal:
Bartoli napísal:
Takze jste o tom problemu v Brne vedeli uz dlouho.


A na to si prosim te prisel jak?


Matrix mi nekolikrat napsal ze ma srolla na servisu a ze nehraje a poslech neni mozny.

Nevim zda ho mel pokazeny nebo upgradeoval nebo to bylo pokazeny a pak upgradeoval.

S informaci ze to ma zavadu se explicitne nepochlubil ale dopocitavam 1+1=2.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tm_watch
Hifi obsluha


Založený: 17 február 2015
Príspevky: 39

PríspevokZaslal: Št jún 23, 2016 12:25:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli napísal:
tm_watch napísal:
Bartoli napísal:
Takze jste o tom problemu v Brne vedeli uz dlouho.


A na to si prosim te prisel jak?


Matrix mi nekolikrat napsal ze ma srolla na servisu a ze nehraje a poslech neni mozny.

Nevim zda ho mel pokazeny nebo upgradeoval nebo to bylo pokazeny a pak upgradeoval.

S informaci ze to ma zavadu se explicitne nepochlubil ale dopocitavam 1+1=2.


Pokud jsou v diskuzi využívány informace vznikající mimo ni i forum, tak tím se častá nepochopení v rámci vedené diskuze (vedených diskuzí) minimálně částečně vysvětlují. Přínos pro nezasvěcené je však sporný. Nemají si zdánlivě nelogické souvislosti jak spojit. Někteří si pak vymyslí zcela nový příběh... Ach jo Surprised(
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: Št jún 23, 2016 13:43:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Matrix tě nechtěl doma.
_________________
"No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good." - Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sycak
Hifista - pokročilec


Založený: 22 január 2007
Príspevky: 401
Bydlisko: Brno, ČR

PríspevokZaslal: Št jún 23, 2016 14:02:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Bartoli
To je bohužel pravda. Matrix se vymluvil na zesilovač, protože si nepřál tvou návštěvu. A tentokrát si srandu nedělám.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Matrix
Hifista


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 182
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Št jún 23, 2016 14:07:11    Predmet: Odpovedať s citátom

bingo:-)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Št jún 23, 2016 14:11:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Zkrátka, Bartoli neví nic. Ví to ale opět naprosto přesně.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Reprosústavy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 22, 23, 24  Ďalšia
Strana 16 z 24

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist