Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Sroll Lyric - konstrukcia
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Pi jún 24, 2016 07:49:51    Predmet: Odpovedať s citátom

V tomhle souhlasím s NA."Nějakej" Kubrt sem vlítne, nahází špínu a když se někdo ozve s opačným, nebo poprávu pochybovačným názorem, tak se pustí i do něj, co si to jako dovoluje.

Možná máš pravdu Kubrte, ale chováš se tady jako pitomec.Zasíráš někomu prodejní vlákno, vyvoláváš pochybnosti o tom co a jak to píšeš a taky máš asi trochu problém se zrakem.
Podívej se NA do podpisu (edit: on už to napsal).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kubrt
Hifi obsluha


Založený: 07 január 2009
Príspevky: 21

PríspevokZaslal: Pi jún 24, 2016 08:57:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Ok. nebudu sem již psát - stejně si vysvětlujete věci po svém...
Takže je to jednoduché - Luďku, vynes na světlo pravdu o Lyricu a uveď věci tak, jak jsi mi je řekl, když si přiznal konstrukční vadu. Také Tě žádám, abys zde vynesl na světlo. jak to je z upgrade Lyricu (kvůli potenciálnímu problému u všech). A teď to nejpodstatnější - je mi zde spíláno, protože říkám pravdu dle zkušeností - jak dlouho Tě žádám o nápravu i přes finanční úhradu provedenou před více než rokem (spíše už dvěma). Dnes chci jen vrátit své peníze, na Lyric už kašlu. Ten leží pod stolem a brzy jej odvezu do žida (Protože nemá konce a aura nejen kolem něj je šedá až temná). Ani ty mi nejsou vráceny. Je mi jedno co si myslíte, já vím své. Jsem právem nasraný a vy by jste byli také. Obhajujete kult, který jste si vymazlili, ale osobní zkušenost nemáte. Ano, chování nasraného člověka je vždy jiné, než kdybychom se někde potkali a dali si v pohodě kafe a poklábosili o naší radosti a koníčcích. Jenže vše končí, když vás někdo tahá za nos, vyjebává s váma a vytváří výmluvné teorie (když navíc znáte skutečnost). To pak jde civilizovanost běžně stranou. Přátelé, o nic mi zde nejde - pokud chcete Lyric koupit - chtějte s novými konci. Neb se servisu nedočkáte. A je možné, že budete muset navíc - jako já - dát peníze dopředu... Tím zde končím - své jsem sdělil a dosáhl toho, čeho jsem chtěl. Těším se na jinou - zdravou diskuzi na jiné zdravé téma - třeba za šest let. Toto téma je nemocné, jako Lyric sám... A třeba na pivku u dobrého Jazzíku, před super aparaturou, kdy ten či onen posluchač vyzvedne kvalitu přednesených alikvót... Těm dobrým, přeji vše dobré, těm spícím - otevřte oči...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ombik
Nádejný hifista


Založený: 28 september 2015
Príspevky: 88

PríspevokZaslal: Pi jún 24, 2016 09:46:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Zdar. Se zajmem to tady čtu a musim se zastat kubrta.
Jestli někdo, kdo je povážován za ultra High End praktikuje takové obchodní jednani a chovani, jako popisuje kubrt, nezasluhuje si nejake nadrzovani. Proč? Aby naletěli další lidi? Kubrtovi by jsme měli spíše všichni poděkovat. (Ta zkušenost už ho něco stála a dává ji sem zadarmo).
Jiná věc, že to nepatří sem a kazí tady někomu jinýmu obchod.. Rolling Eyes
(mohl založit vlákno a dát sem např. odkaz)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi jún 24, 2016 09:52:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Majitel/predajca predavaneho zos. by mohol uviest, ci predava zosilnovac so starymi, alebo novymi koncami, ktorych sa podla kubrta problem uz netyka...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Pi jún 24, 2016 10:25:37    Predmet: Odpovedať s citátom

A další hifi obsluha s pár příspěvky, se tady zastává jedný strany (rozuměj...tý prý poškozený a jakoby spravedlivý).
Odkud se berete vy rozhořčení, kteří víte všechno ze zákulisí ?

Přiznám se, že historku o nešťastně zvolený koncepci modulů zalitejch v pryskyřici, jsem slyšel už asi tak před osmi-deseti lety od důvěryhodnýho zdroje.Ale za ty léta jsem jí zase zapoměl, páč jsem od tý doby nikdy neslyšel o někom (majitel zesilovače), kdo by si na to konkrétně stěžoval.

Až teď...objeví se nějakej Kubrt a nahází sem spoustu špíny do prodejního vlákna.Trochu mi to připomíná kauzu nejdražších českejch reprobeden a zkrachovalýho manažera projektu, totálního zoufalce, kterej tady taky házel špínu na kde koho.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zapa
Hifista - pokročilec


Založený: 13 február 2007
Príspevky: 344
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi jún 24, 2016 10:38:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Očakával by som nejakú reakciu od výrobcu, nemám dôvod veriť, že je to pravda. Toto by si nikto nevymyslel len tak. ˇVýrobca ignorovaním poškodzuje sám seba.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Pi jún 24, 2016 11:04:41    Predmet: Odpovedať s citátom

A proč by měl výrobce reagovat do nějakýho inzerátu ? Proč myslíš, že to tady čte ?
Proč se teda neozvou další postižení, pokud je takovej "průser", jak se nám tady snaží namluvit jeden člověk ?

Já nechci zpochybňovat to, co Kubrt napsal.Třeba má pravdu.Jen je mi divný to, kde se vzal, tu se vzal...najednou je tu a máme uvěřit všemu co píše.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi jún 24, 2016 11:22:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Zapa: mozes LS upozornit na tuto temu, ak je to pre teba dolezite...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: Pi jún 24, 2016 11:54:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Panove, mohl bych vas pozadat o presun do nejakeho jineho vlakna?

Prodavany Lyric zadnou zavadou netrpi, i po mnohahodinovem poslechu je stale vlazny.

Cela zalezitost je osobniho razu mezi p. Kubrtem a Ludkem Srollem; byl bych rad, kdybyste se v tom uz dal nemazali, nebo minimalne ne tady.

Diky.

_________________
"No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good." - Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kubrt
Hifi obsluha


Založený: 07 január 2009
Príspevky: 21

PríspevokZaslal: Pi jún 24, 2016 14:18:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Šrol to čte. to si pište - už mi volal, ale nedovolal... Ale neví co napsat... A ještě - kubrt sem z čistajasna přišel... Pánové, ten zes na obrázku, jsem částečně dával dohromady já... skříň, lak, potisk, vnitřní konstrukční bižuterie, mnoho invence a mnoho zklamání z vynálezce... a všech asi 5-7ks! co se kdy prodali. Z toho cca 4ks jsem kompletně skládal... Tak proto jsem zde, protože nechci, aby někdo naletěl tak, jako já! A toto fórum je snad veřejné. Nebo jsem si dovolil hodně, vejít do dveří, které jsou jen pro vyvolené? S názorem, který se jaksi "nehodí". Jsem slušný chlap a vy jste mne tu už častovali výrazy jako pitomec atd... Ještě - žádný Lyric po hodině hraní nebyl vlažný, byl řádně teplý - cca 40st i více. Tak i můj než se po... A navíc - skříň výkon zesilovače nad 100w už neuchladila. Měl jsem vespod větrák k noťasu. Osobně se divím, že prodejce takto inzeruje, protože vím, že má osobní zkušenost, že? Ne každý. kdo není vidět, málo ví... Sakra tak si ho kupte, ale modlete se, aby při jednom nahodilém zahřátí (protože tahle skladba vás rozrajcuje k volume doprava a máte chuť to osolit) neserval epoxy jeden z důležitých obvodů a nejeblo vám v basáku tak jako mi. Málem mi Eton vyletěl oknem. já jen varuji... Vím proč. Pozdě bycha honiti
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Pi jún 24, 2016 14:22:58    Predmet: Odpovedať s citátom

kubrt napísal:
Šrol to čte. to si pište - už mi volal, ale nedovolal... Ale neví co napsat... A ještě - kubrt sem z čistajasna přišel... Pánové, ten zes na obrázku, jsem částečně dával dohromady já... skříň, lak, potisk, vnitřní konstrukční bižuterie, mnoho invence a mnoho zklamání z vynálezce... a všech asi 5-7ks! co se kdy prodali. Z toho cca 4ks jsem kompletně skládal... Tak proto jsem zde, protože nechci, aby někdo naletěl tak, jako já! A toto fórum je snad veřejné. Nebo jsem si dovolil hodně, vejít do dveří, které jsou jen pro vyvolené? S názorem, který se jaksi "nehodí". Jsem slušný chlap a vy jste mne tu už častovali výrazy jako pitomec atd... Ještě - žádný Lyric po hodině hraní nebyl vlažný, byl řádně teplý - cca 40st i více. Tak i můj než se po... A navíc - skříň výkon zesilovače nad 100w už neuchladila. Měl jsem vespod větrák k noťasu. Osobně se divím, že prodejce takto inzeruje, protože vím, že má osobní zkušenost, že? Ne každý. kdo není vidět, málo ví... Sakra tak si ho kupte, ale modlete se, aby při jednom nahodilém zahřátí (protože tahle skladba vás rozrajcuje k volume doprava a máte chuť to osolit) neserval epoxy jeden z důležitých obvodů a nejeblo vám v basáku tak jako mi. Málem mi Eton vyletěl oknem. já jen varuji... Vím proč. Pozdě bycha honiti


No je to zajimave tema, mohl bys trochu technicky objasnit jak do toho problemu s chlazenim zasahuje heet pipe?

Je jenom vim ze tam je, ale pokud jsi to mel poradne v ruce tak o tom vis asi nejvic. Docela by me zajimalo ktera cast toho chladiciho systemu vlastne nefunguje.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi jún 24, 2016 14:25:41    Predmet: Odpovedať s citátom

kubrt: Hm, tak to zamrzi az zamrazi ... :|
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi jún 24, 2016 14:30:03    Predmet: Odpovedať s citátom

kubrt: mimochodom pekna praca ta skatula :-)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Pi jún 24, 2016 14:40:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Nechte to vlákno Machalíkovi, už takhle má svejch problémů dost Confused
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
kubrt
Hifi obsluha


Založený: 07 január 2009
Príspevky: 21

PríspevokZaslal: Pi jún 24, 2016 17:00:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Děkuji za uznání. Konečně někdo normální. Pravdou je že vzhled jsem nedělal, Já jen dělal technické výkresy a předlohy pro CNC frézky. A pak samotnou výrobu. To chlazen,í jak ho nazýváte heet pipe je obyčejný chladírenský systém kdy se využívá v uzavřeném chladícím okruhu teplotní spád média - nějaký těkavý plyn, který kondenzuje vzdy na chladnější části svého okruhu a naopak odpařuje se na teplejší části. Tim je dáno, že teplo je rovnoměrně rozneseno tam, kde je okruh ve styku se skříní. .. tzn. V tomto případe zhruba v jedné čtvrtině průměru obvodu skříně v horní části. Konce visely pod okruhem a zahřívály jej zespodu, z hora pak byla na okruhu skříň a ta díky tomu ze byla chladnější vytvářela kondenzát.... a co kondenzuje, to chladne... Jednoduše sletovaný čtverec z měděných trubiček naplněný něco jako freonem.. . Snad jsem to vysvetlil. Ale jak říkám, nic světoborného, ale chápu že se tento název dá dobře zpeněžit. Heet pipe - krasne synonymum pro takovou blbost... nebylo to špatně vymyšleno, ale i přes to ten zes skříň neuchladila.
No slíbil jsem ze už psát nebudu... jen pokud se někdo staví do role High-end celebrity za high-end ceny a v pozadí dela lumpárny mne nutí reagovat. A tomu falešnému kamarádství nerozumím. Pokud někdo s L spolupracoval 15 let, tak ví o čem tu píšu. Děkuji za názory a děkuji i jizlivým za ukázku malosti. Těším se že se L vyjádří. Říkal jsi mi L. že máš svědomí .. p.s. jeden z postižených se tady už ozval... Krom mne... a ví...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi jún 24, 2016 17:20:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Jenom na okraj, Heatpipe je zcela oficiální a zavedený název tohodle chlazení, používá se to dlouhá léta, je to ve velké části chladičů na procesory atd...
https://www.alza.cz/xigmatek-sd1283-heatpipe-cooler-d190814.htm

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
davidhighend
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 júl 2008
Príspevky: 502

PríspevokZaslal: Pi jún 24, 2016 17:32:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Sedoure mam takovy dojem, ze by ses mel kubrtovi omluvit za ty své chytracke žvásty.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: Pi jún 24, 2016 18:30:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Pokud se bude kdokoli komukoli omlouvat, mohl by to udělat někde jinde? Jakož i vše ostatní. Díky.
_________________
"No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good." - Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi jún 24, 2016 19:21:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Machalik napísal:
Pokud se bude kdokoli komukoli omlouvat, mohl by to udělat někde jinde? Jakož i vše ostatní. Díky.

Jirko promiň, neber to osobně, ale máš pocit, že po tom, co se provalilo, by to ještě někdo mohl koupit ?

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Homer Simpson
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 február 2012
Príspevky: 787

PríspevokZaslal: Pi jún 24, 2016 21:29:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Machalik napísal:
...Prodavany Lyric zadnou zavadou netrpi, i po mnohahodinovem poslechu je stale vlaznyy....


Kubrt napísal:
...Ještě - žádný Lyric po hodině hraní nebyl vlažný, byl řádně teplý - cca 40st i více. Tak i můj než se po... A navíc - skříň výkon zesilovače nad 100w už neuchladila. Měl jsem vespod větrák k noťasu. Osobně se divím, že prodejce takto inzeruje, protože vím, že má osobní zkušenost, že? Ne každý. kdo není vidět, málo ví... Sakra tak si ho kupte, ale modlete se, aby při jednom nahodilém zahřátí (protože tahle skladba vás rozrajcuje k volume doprava a máte chuť to osolit) neserval epoxy jeden z důležitých obvodů a nejeblo vám v basáku tak jako mi. Málem mi Eton vyletěl oknem. já jen varuji... Vím proč. Pozdě bycha honiti


Tak ako je to Machalíku? kamarátového Šrolla ktorého predávaš počúvaš na chladiacej doske pod notebook, keď sa ti ani po hodínách neprehrieva? Alebo na kocke tekutého dusíku? Smile Kápni božskou. - http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10711289962-peceny-snehulak/41423710002-to-nejhorsi-z-peceneho-snehulaka/obsah/371908-co-se-deje-v-hlave
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zorg
Hifi expert


Založený: 13 september 2008
Príspevky: 1286

PríspevokZaslal: Pi jún 24, 2016 22:08:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Takže dynaudio prodej v bledě modrém, tam prý bylo taky vše v pořádku, tady je prý taky vše cajk než se ten epoxid vyjebe Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kubrt
Hifi obsluha


Založený: 07 január 2009
Príspevky: 21

PríspevokZaslal: So jún 25, 2016 00:32:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Pokud se koukneš pod můj příspěvek zjistíš co u mě v poslechovce zesiluje signál, když Tě ta informace zajímá.[/quote]

Máš sakra pěknou poslechovku. Ať se Ti daří a obchody se seriózně hýbou ke Tvé radosti... držím Ti upřímně palce. Mám rád lidi co něco dělají a je za nimi vidět kus svého umu. Jen pozor na umělé ikony... to je ze začátku mnoho másla a pak mnoho potíží. Podnikám 20 let a nesnáším faleš a lži. ..L mne strašně zklamal ( nejen mne ) a navíc okradl o dost tisíc. .. Rozhodl jsem se to znepříjemnit lajdakum. Navzdory falešným kámošům kteří jen sklidí nepřímo hořkou piluli.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
altea
Hifista


Založený: 26 december 2013
Príspevky: 136

PríspevokZaslal: So jún 25, 2016 04:01:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Nerozumim reci tveho kmene 😄
Pochopil jsem, ze te L zklamal - daval ti hodne masla potom asi vysoky cholesterol a problemy s vyprazdnovanim...
Chces zatopit lajdakum??? ...asi Machalikovi, proto mu takhle pomahas s prodejem...
No a pak ti falesni kamosi, co si misto masla davaji jenom horke pilulky - asi na traveni...

A ted by to jeste chtelo odhalit tvoji identitu, vzhledem k zavaznosti tvrzeni, ktera zde z tvych ust padaji.
Anonymita internetu je mocna carodejka...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Po jún 27, 2016 15:33:08    Predmet: Odpovedať s citátom

davidhighend-> k tobě mám jen jedno... Fingering
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Po jún 27, 2016 15:47:54    Predmet: Odpovedať s citátom

To, co píše kubrt, zní velmi realisticky. Kéž by tohle fórum měřilo všem stejným metrem, jsou to jen shluky kamarádíčků.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
vincent
Hifista


Založený: 10 september 2008
Príspevky: 162

PríspevokZaslal: Po jún 27, 2016 16:55:08    Predmet: Lyric Odpovedať s citátom

Jaka velka je to skoda? Bolo vyrobenych len tych 5-7 kusov? Čumím že je vo véštvorke živý človek čo to dobrovolne uplatil, tolky luxus. Ved ja tu na dedine som bol doteraz v tom ze radovo jednotky kusov až nepredajne v tej cene. Ja sa tu o svetovom dianí dozvedam len z noveho času a zo slovanetu...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kubrt
Hifi obsluha


Založený: 07 január 2009
Príspevky: 21

PríspevokZaslal: Po jún 27, 2016 17:10:43    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
To, co píše kubrt, zní velmi realisticky. Kéž by tohle fórum měřilo všem stejným metrem, jsou to jen shluky kamarádíčků.


Ano Pavle - a nejen zde. Když jsem pronikl do této "komunity", bylo mi blbě...
Náhle mne otravovalo si pustit HUDBU... Slyšel jsem tranzistory, integráče, kábly, značkové šroubky... a plno chytrých keců, které jen nabobtnávaly už tak obrovské ego mluvčích... Navíc pomlouvání konkurenčních konstruktérů - no bída...
Typycká vlastnost těch, kdo si myslí, že jsou vyjímeční až nejvyjímečnější... dost keců - Lyric jen s novými konci - které kdoví kde jsou...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Odar
Hifi inventar


Založený: 14 december 2009
Príspevky: 3180

PríspevokZaslal: Po jún 27, 2016 18:07:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Zial musim suhlasit. CZ / SK hifi fora rozdeluju. Nespajaju (cest vynimkam, spoznal som aj dobrych ludi, ktori su v pohode). Je to pre mna trochu nepochopitelne, lebo trebars na PC forach si skor ludia vedia najst to spolocne a nesustredia sa na to, co ich rozdeluje. Isto, aj tam su pacienti. Ale vacsina normalnych ich prevalcuje. To, ze par jedincov rozsere cele forum by sa v tej komunite nikdy nemohlo stat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Po jún 27, 2016 20:26:34    Predmet: Sroll Lyric - poznamky ku konstrukcii Odpovedať s citátom

Presunute. V pripade dalsieho OT, pojde do OT.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
maner
Hifista


Založený: 10 august 2013
Príspevky: 160

PríspevokZaslal: Po jún 27, 2016 22:49:53    Predmet: Odpovedať s citátom

opa napísal:
Jenom na okraj, Heatpipe je zcela oficiální a zavedený název tohodle chlazení, používá se to dlouhá léta, je to ve velké části chladičů na procesory atd...
https://www.alza.cz/xigmatek-sd1283-heatpipe-cooler-d190814.htm


Používal to už TECHNICS vo svojich shitoch ...

https://www.youtube.com/watch?v=yET8r98COf8 /od 2:20/, alebo tu: http://audio-database.com/TechnicsPanasonic/amp/su-v7a-e.html
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, ... 12, 13, 14  Ďalšia
Strana 2 z 14

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist