Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

ciba
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Členovia
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: St január 09, 2008 10:48:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Moc pěkné auto, gratuluju Thumbs up

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: St január 09, 2008 10:54:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Design se opravdu vydařil, gratuluji.

http://auto.idnes.cz/skoda-superb-dostane-devet-airbagu-a-260-koni-f2y-/ak_aktual.asp?c=A080109_101520_ak_aktual_fdv
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: St január 09, 2008 11:00:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Čau Cibo. Plánuješ jarní upgrade hifi? Jak vidíš logo Slovanetu? Co sluchátkáč Casea?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: St január 09, 2008 11:22:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak to jsi mně zaskočil.Je to sakra hodně dobré!To zamračení i ta maska.Zadek mi smrdí nějakou lagunou nebo něčím podobným.Ale předek je famózní.To musím uznat.No asi je třeba zase udělat nějaký větší kšeftík. Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: St január 09, 2008 11:27:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Zadek Laguna, předek BMW ...
Ale mě se to líbí i tak, ne že bych to kritizoval.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
zdenek3
Hifista - pokročilec


Založený: 07 február 2007
Príspevky: 453

PríspevokZaslal: St január 09, 2008 11:50:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Zadek Laguna, předek BMW

Souhlasím.
Jako celek však hezký.

Mimochodem,kdo z vás včera viděl novou Hyundai,tak to je zepředu Mercedes kapkou stříknutý Maybachem zcela.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dhfool
Hifi expert


Založený: 26 december 2006
Príspevky: 1200
Bydlisko: ČR/Ol/Dr

PríspevokZaslal: St január 09, 2008 17:30:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Promakanej každej detail Thumbs up
Konečně to odpovídá své třídě.

Až na ty kliky,ale s tím asi designer moc nendělá co... Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Decibel
Hifista


Založený: 19 december 2006
Príspevky: 131
Bydlisko: Cheb

PríspevokZaslal: St január 09, 2008 17:48:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Jo hezký to vozidlo Very Happy

Jen proboha, kdo z PR nebo z technickýho poslal na focení auto s tou příšernou anténou Question

To mohi aspoň smáznout ve photoshopu Exclamation

_________________
www.myspace.com/agave9 - podpořte skvělou českou kapelu...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Merk
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 november 2006
Príspevky: 754
Bydlisko: Praha (ne od narození! ;-))

PríspevokZaslal: St január 09, 2008 17:50:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Pevně doufám, že ten přifetlej čumák bude v reálu vypadat podstatně lépe. Takhle v něm moc vidím asi direktivně zadanou povinnost pokračovat ve stávajícím (btw dle mého názoru hrůzném) designu čumáků Škodovky. Zadek, boky, ale i kapota jinak moc hezký Thumbs up. Zvědavý jsem na interiér, motorizaci (opravdu bude 3,6 V6?!), jestli bude 4x4 a samozřejmě na ceny. Obávám se, že zvlášť ty ceny budou hodně nahoře a v ČR tuplem. Jinak by si VW úplně zabilo Passata a to si nedovolí.

A neurážejte, prosím, BMW srovnáváním jeho předku s tímhle. Leda byste měli na mysli třeba trojkový bávo první generace Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Acon
Hifista - pokročilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 441
Bydlisko: Nitra SK

PríspevokZaslal: St január 09, 2008 20:07:13    Predmet: Odpovedať s citátom


_________________
moje civilné meno je Oleg. Ak sa s niekym stretnem, nechcem byť nejaký anonym
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: St január 09, 2008 20:36:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Acon: aha, oni ty názory na audio se promítají i do aut, ale u těch to naštěstí lze okecávat jen v designu, parametry jsou jasné ihned.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
fojo
Hifista - zaslúžilec


Založený: 08 november 2006
Príspevky: 582
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St január 09, 2008 20:53:42    Predmet: Odpovedať s citátom

tiez mam taky nazor ze namiesto novej skodovky jazdeny mercedes a PMA uznavam za pravdu, ze aj hifi nove nekupujem
_________________
počúvam, teda som (Dynaudio, Ultrasone, Grado)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Acon
Hifista - pokročilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 441
Bydlisko: Nitra SK

PríspevokZaslal: St január 09, 2008 21:07:45    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Acon: aha, oni ty názory na audio se promítají i do aut, ale u těch to naštěstí lze okecávat jen v designu, parametry jsou jasné ihned.


nechápem. Niekedy som preferoval staré audio? U áut mi samozrejme ide o prametre, ale staré autá sú o inom.Hlavne ak ide o raritné kusy.

_________________
moje civilné meno je Oleg. Ak sa s niekym stretnem, nechcem byť nejaký anonym
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ciba
Hifista - pokročilec


Založený: 03 december 2006
Príspevky: 356

PríspevokZaslal: St január 09, 2008 21:29:00    Predmet: podekovani Odpovedať s citátom

vsem za prispevky (nazory) dekuji , snad ted budu mit vice dusevniho klidu a casu pro hudbu a hifi (a jeste take pro www.hifi slovanet) . chystam tez na jaro porizeni nejake schopne stereo sestavy tak to tady chci mimo jine probrat . tak zatim ciba
_________________
Vždy je lepší hovořit s rozumným člověkem o něčem hloupém, než s hlupákem o něčem rozumném . Paul-Louis Courier
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
seas
Hifi expert


Založený: 25 október 2006
Príspevky: 1236

PríspevokZaslal: St január 09, 2008 21:44:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Pfizer Spolu UA forum

Naposledy upravil seas dňa So december 24, 2022 00:07:17, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Merk
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 november 2006
Príspevky: 754
Bydlisko: Praha (ne od narození! ;-))

PríspevokZaslal: St január 09, 2008 21:55:23    Predmet: Odpovedať s citátom

seas napísal:
Vypadá to na hodně dobrej kočár
Ta fotka od ference neměla spatřit světlo světa. Vůbec tam to auto nevyniká naopak. Naopak na těch ostatních vypadá cool. Líbí se mi ty výrazný prolisy na přední kapotě. Jsem zvědavej jestli se ty pátý dveře budou otvírat jako u sedanu i jako u hatchbacku.


A co deštník v zadních dveřích a výklopné okýnko v pravé přední sedačce, budou? Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Roman St
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 1411

PríspevokZaslal: Št január 10, 2008 09:06:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Auto se mi líbí, design je na Škodovku trošičku odvážnější, asi to byl problém i prosadit. Na jedné diskusi jsem se dočetl této zajímavosti: Podle České kanceláře pojistitelů patří vyfocená SPZ vozu AUDI... Very Happy
Takže, pánové ze Škody auto, detaily jsou důležité a příště bacha na anténu a SPZ.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
gabik
Hifista - pokročilec


Založený: 26 november 2007
Príspevky: 369
Bydlisko: Usti nad Labem/Praha

PríspevokZaslal: Št január 10, 2008 10:21:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Ciba
Gratuluju, krasna prace. Jenom ty zadni (koncernovy) svetla se mi nelibej ani u Pasata, ale co uz. Je to pekna kara.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
BlackRider
Hifista - pokročilec


Založený: 11 november 2007
Príspevky: 265
Bydlisko: poblíž Brna

PríspevokZaslal: So január 12, 2008 15:53:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Moc pěkný auto, oproti starýmu superbu je super.
_________________
POSLECH: PreSonus AudioBox 22VSL > Rotel RMB-1066 / Senn. HD555 mod > miniDSP 4x10 HD > KEF iQ7SE cust.
MĚŘENÍ: Dayton Audio EMM-6 > PreSonus AudioBox 22 VSL > REW / HOLMImpulse > VituixCAD
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
ciba
Hifista - pokročilec


Založený: 03 december 2006
Príspevky: 356

PríspevokZaslal: Ne január 13, 2008 23:10:19    Predmet: Odpovedať s citátom

hned na zacatku chci poprosit trotona aby - tyto dva thready (ahoj vsem) pokud mozno presunul do meho threadu - clenove - ciba , nejak sem to umisteni v te euforii nedomyslel. k tomu autu - posledni rok (2007) to byl velky a vycerpavajici boj , no nakonec to dobre dopadlo . ja osobne kvalitu exterieru hodnotim vyse nez u octavie II , tak dobry pocit jsem pred deseti lety z ty oktavky nemel ... i kdyz ten superb vznikl uz v roce 2005 coby designova studia ve full size meritku (pastelina) tak i dnes po tom docela dlouhem case se na to auto rad podivam a verim take , ze i vy se budete se zalibenim divat na toto vozidlo a bude vam prinaset jen pozitivni emoce .
ted zpatky k hifi , snad se na me moc nezlobite , ze sem se nejaky cas neozval , bylo to pro mne nutne . ted tedy zacinam znovu procitat zameskane diskuse a chci take co nejdrive projednat s trotonem logo - grafiku stranek , tedy pokud jeste ma zajem , tez i moji novou stereo setavu . jen tak mimochodem velmi me nadchly aktivni repro bv audio f3a , tak prave toto bych chtel nekdy probrat .

_________________
Vždy je lepší hovořit s rozumným člověkem o něčem hloupém, než s hlupákem o něčem rozumném . Paul-Louis Courier
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Ludekk
Hifi obsluha


Založený: 14 február 2007
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: Po január 14, 2008 21:10:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Ciba

Chci taky vyjádřit své laické uznání, nový Superb vypadá opravdu skvěle. Lehounce sice mému oku nesedí zadní světla, ale to není podstatné. Zkrátka "kdo umí, ten umí.." Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Po január 14, 2008 22:14:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Ciba
Presunul som Ti to sem.
Akurat ten druhy thread - http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=2098&highlight= asi nema vyznam presuvat, nie je tam nejaka "pridana hodnota" Smile
Zmazem ho ?
Ak budes mat cas na nieco okolo loga, myslim, ze to vsetci privitame.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ciba
Hifista - pokročilec


Založený: 03 december 2006
Príspevky: 356

PríspevokZaslal: Po január 14, 2008 22:42:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Troton napísal:
Ciba
Presunul som Ti to sem.
Akurat ten druhy thread - http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=2098&highlight= asi nema vyznam presuvat, nie je tam nejaka "pridana hodnota" Smile
Zmazem ho ?
Ak budes mat cas na nieco okolo loga, myslim, ze to vsetci privitame.


ahoj , smaz to prosim , k tomu logu se vratim co nejdriv idealne o vikendu , jen nevim jestli chces zacit znova od nuly , nebo pokracovat v tom co jsme uz udelali (udelal) kdyz tak mi napis tvoje nejnovejsi poznatky , nebo navrhy . diky a zatim ..

_________________
Vždy je lepší hovořit s rozumným člověkem o něčem hloupém, než s hlupákem o něčem rozumném . Paul-Louis Courier
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ciba
Hifista - pokročilec


Založený: 03 december 2006
Príspevky: 356

PríspevokZaslal: Št január 24, 2008 19:00:58    Predmet: Odpovedať s citátom

aktualizace meho setupu - cdp Meridian G08 , akg 701 , senny hd 650 , beyerdynamics dt 990 pro , casea headamp II , creek obh 21 se
_________________
Vždy je lepší hovořit s rozumným člověkem o něčem hloupém, než s hlupákem o něčem rozumném . Paul-Louis Courier
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: Št január 24, 2008 21:02:15    Predmet: Odpovedať s citátom

ciba-To jsi opravdu nakoupil všechny ty sluchátka?Nebo to už jsi nabral z dřívějška?Alespoň mi řekni které jsou nej a ty si koupím.Nechce se mi kupovat všechny a pak se trápit s prodejem.Potřebuju něco k PC.A co takhle staxy?Ty 2050 jsou za míň než 700 dolarů.Tak do 20K českých se to vleze se vším všudy.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
fotolaik
Hifista


Založený: 06 marec 2007
Príspevky: 131
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št január 24, 2008 21:40:13    Predmet: Odpovedať s citátom

to Pasul : pridam svuj postreh o sluchatkach...sluchatkace mam 2 - casea Lyra ve 2 modifikacich, sluchatka Senh 650, AKG 701 a Denony 5000 - Senh jsem odnesl do kancelare ke kompu a obcas je posloucham, AKG jsem dal uplne pryc a posloucham vlastne uz jenom Denony.....ostatne za par dni vyhodi Kuba svuj test, kde jsou Denony take ..Bayery neznam vubec - ale take budou slusne....Stax - to je asi jina kategorie...treba Omegy Smile
_________________
tom_fotolaik

nic - s hifi jsem radeji skoncil....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ciba
Hifista - pokročilec


Založený: 03 december 2006
Príspevky: 356

PríspevokZaslal: Št január 24, 2008 21:43:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Pasul napísal:
ciba-To jsi opravdu nakoupil všechny ty sluchátka?Nebo to už jsi nabral z dřívějška?Alespoň mi řekni které jsou nej a ty si koupím.Nechce se mi kupovat všechny a pak se trápit s prodejem.Potřebuju něco k PC.A co takhle staxy?Ty 2050 jsou za míň než 700 dolarů.Tak do 20K českých se to vleze se vším všudy.


ahoj pasule , ty sluchatka co porad mam jsou zustatky po ruznych upgradech Smile , to uz je takova ma historie , jeste jsem mel hd 600 , ale ty uz jsou prodane . protoze ted posloucham hudbu pouze pres tyto nausniky mam uz urcite poznatky co a jak hraje , takze muj osobni subjektivni nazor na kvalitu je tento - v dynamickem systemu urcite nejlepsi akg 701 , zejmena v kvalitne nahranych akustickych one point nahravkach o dve tridy valcuji senn hd 650 , az ted kdyz muzu primo porovnat 701 s hd 650 je jasne jak v podstate spatny a zkresleny zvuk ty sennheiser produkuji a to vsech aspektech . a to jsem si dlouho myslel , ze uz to ve sluchatkach nemuze byt lepsi ... takze poradi u mych vlastnenych sluchatek je zrejme ... stax sluchatka bohuzel nevlastnim , takze je primo nejak hodnotit a srovnavat nemuzu,
nicmene urcite je nekdo na foru vlastni a muze o tom napsat vice .

_________________
Vždy je lepší hovořit s rozumným člověkem o něčem hloupém, než s hlupákem o něčem rozumném . Paul-Louis Courier
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: Št január 24, 2008 21:59:33    Predmet: Odpovedať s citátom

ciba-díky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hopp
Hifista


Založený: 18 december 2007
Príspevky: 201
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: Št január 24, 2008 22:06:33    Predmet: Odpovedať s citátom

ciba

mohol by si este zhodnotit aj tie studiove Beyery 990 Pro, v porovnani so Shenami a AKG ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ciba
Hifista - pokročilec


Založený: 03 december 2006
Príspevky: 356

PríspevokZaslal: Št január 24, 2008 22:48:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Hopp napísal:
ciba

mohol by si este zhodnotit aj tie studiove Beyery 990 Pro, v porovnani so Shenami a AKG ?


je docela slozite hodnotit (nejenom) sluchatka pomoci hudby o ktere vime , ze byla nahrana , ale nevime kde a jak a nikdy jsme tam nebyli ... dam priklad v mem hudebnim koutku jsou ukazky , napr. elektrifikovaneho blues , ale take one point recordings akustickych nastroju v prirozenem akustickem prostredi bez jakychkoliv uprav - a ted zalezi pro co se rozhodnu , kterou hudbu pouziji pro porovnani , v tomto pripade sluchatek . v pripade elektrifikovane hudby lze urcite nalezt rozdily ve zvuku : jestli ty ci ony sluchatka maji duraznejsi basy , nebo akcnejsi vysky atd. ja osobne preferuji prave nahravky akusticke hudby a primitivniho zpusobu nahravani , kde mam subjektivni pocit pritomnosti v miste nahravky a moznost alespon virtualne porovnat zvuk jednotlivych nastroju a predevsim lidskych hlasu v jednotlivych sluchatkach ci jinych komponenetech. to je pak pro mne rozhodujici pro me vlastni hodnoceni tech ci onech komponentu .. proc to vysvetluji - duvod je ten , ze davam prednost hodnoceni pomoci akusticke hudby a to neni prave parketa sluchatek firmy beyerdynamics , takze v mem osobnim zebricku nejsou hodnocena jako vhodna pro hi fi poslech . samozrejme dojem z poslechu jekekoliv jine hudby je vyrazne lepsi a muze
zmenit nahled na vyrobky a hodnoceni teto firmy v porovnani s konkurenci.

_________________
Vždy je lepší hovořit s rozumným člověkem o něčem hloupém, než s hlupákem o něčem rozumném . Paul-Louis Courier
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Členovia Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Ďalšia
Strana 2 z 8

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist