Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

wawrik

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Členovia
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
wawrik
Hifista


Založený: 12 november 2006
Príspevky: 196
Bydlisko: Blava

PríspevokZaslal: Pi júl 27, 2007 07:56:12    Predmet: wawrik Odpovedať s citátom

CDP: Akai CD-57
AVR: Yamaha RX-V 1500
Predné repro: Audio Physic Virgo III
Center: Audio Physic Yara
Predné repro: Audio Physic Yara Evolution Floorstand
Projektor: Panasonic PT-AE900
Plátno: Maco system šedé, gain 0.8, šírka 2 metre


(Áno, sedačka je napriek rozdielnej farbe tá istá Smile)

Akustika: Obývačka má 3,8×5,6×2,7 m. Zadné odrazy som poriešil veľkou rohovou policou vzadu (roh 1,3×2,5 m, hĺbka 20–33 cm, výška 2,7 m), malo to neskutočne priaznivý vplyv na hučanie na basoch. Zvuk sa dal krásne ovplyvňovať presúvaním knižiek medzi policami Smile. Závesy sú trochu našikmo, pôvodne za ne ešte mali prísť valcové basstrapy, ale tá zadná polica zvuku pomohla tak výrazne, že tam asi už nič nedám. Musím vyskúšať. Koberec takisto, po namontovaní police rozdiel vo zvuku s kobercom a bez neho je minimálny, a keďže sme doma všetci alergici, asi sa zaobídem bez neho. Skôr zatlmím strop.

Pre pobavenie: Pred necelými dvoma rokmi vyzerala moja obývačka takto:


Do dobrého kina mi chýba už len dokončiť akustiku a kúpiť slušný DVD prehrávač – rozmýšľam nad notebookom s HDMI výstupom alebo HTPC, to by čiastočne riešilo aj odchádzajúci CD prehrávač. Potom sa vrhnem na stereo – tie Virgá si zaslúžia lepšie živenie, ako AVR Yamaha... Pôvodne som uvažoval nad integráčom Primare, ale s ním Virgá nehrajú najlepšie. Veľmi sa mi páčil lampový Cary SLI-80, ten som však nepočul v mojej obývačke a predpokladám, že bude hrať výrazne inak, ako v hifištúdiu. Navyše sa tam dosť detailov strácalo, ale zasa tá atmosféra... Cool Takže stále svoju "stereocestu" hľadám.

Počúvam: starší rock (Sisters of Mercy, Guns'n'Roses, Lard, Ministry...), etno ala Mari Boine, mám rád čokoľvek s "írskym" nádychom – Corrs, Ronan Hardiman – Lord of the dance, dokonca aj country typu Wolfe Tones Smile, kombináciu píšťal, huslí, gitár a bicích v sviežom rockovom tempe jednoducho môžem. Teraz ma chytila komornejšia muzika – Anouar Brahem. Všetky tipy na podobnú hudbu privítam, zisťujem, že nemám čo počúvať Confused. Nakoniec, tu je link na môj chudobný zoznam asi stovky CD.


Naposledy upravil wawrik dňa Ne december 02, 2007 14:08:31, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
fotolaik
Hifista


Založený: 06 marec 2007
Príspevky: 131
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi júl 27, 2007 08:08:40    Predmet: Odpovedať s citátom

pekne "kino" ...obrazove urcite super, zvukove predpokladam take... Audiophysic zaslouzi opravdu lepsi zesik !! ...ale vsechno ma svuj cas /penize na strome bohuzel nerostou Crying or Very sad / ..prijemne poslouchani ! a az "dostavis" kvalitni stereo, tak zjistis, ze nejslabsi clanek retezu jsou kvalitni nahravky - tedy ja to tak mam ..
_________________
tom_fotolaik

nic - s hifi jsem radeji skoncil....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Pi júl 27, 2007 10:47:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Wawrik
Kašli na Primare, kup si integráč od Audionetu. Je mezi nima rozdíl jak 100 a 1 ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
wawrik
Hifista


Založený: 12 november 2006
Príspevky: 196
Bydlisko: Blava

PríspevokZaslal: Pi júl 27, 2007 11:48:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Hlava
Nevyhýbam sa ničomu, ale v tejto kategórii sa ešte veľmi neorientujem. Doteraz som pokukoval po všelijakých Creekoch a spol., Primare bol pre mňa vrchol, za ktorým som už rozdiely nespoznával – všetko bolo fasa. Ale na Virgách to ide celkom v pohode, takže sa najprv musím dostať do obrazu Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mih
Hifista - pokročilec


Založený: 08 december 2006
Príspevky: 346
Bydlisko: Pribram

PríspevokZaslal: Pi júl 27, 2007 12:23:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Wawrik
Máš to pěkné, teď doplnit to stereo. Nepospíchej, u sousedů se dají koupit pěkné zesilovače a přehrávače. Na netu je nabídek dost. K tomu Audionetu (moc dobrý), přidám Musical Fidelity A5 asi za půlku ale zvukově určitě poloviční není. Ani T+A bych z výběru nevynechal. Hodně zdaru při výběru.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
lubos
Hifista


Založený: 15 december 2006
Príspevky: 214

PríspevokZaslal: Pi júl 27, 2007 12:36:41    Predmet: Odpovedať s citátom

wawrik
len tak dalej a so sterom moc neponahlaj, najprv nasetri $ a potom postupne doma skusaj, urcite najdes vhodny komponent, ktory ti bude najlepsie vyhovovat, najprv ale by som sa zameral na lepsi zdroj Thumbs up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
wawrik
Hifista


Založený: 12 november 2006
Príspevky: 196
Bydlisko: Blava

PríspevokZaslal: Pi júl 27, 2007 13:17:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Mih
T+A som počul u Coquesa, nie že by bol zlý, ale Virgá som už počul hrať lepšie. Na prvý dojem ja veľa dám, v následnom pitvaní zvuku som dosť slabý Smile
Ale vďaka za tipy, určite vyskúšam.

lubos
Ja som trpezlivý. S tým zdrojom máš – samozrejme – pravdu, ale to si nechávam až nakoniec. Zmeny CDP počujem menej, ako zosíku, a u prehrávačov na tejto úrovni som ešte rozdiel nepočul Smile Všeko má svoj čas...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
suK
Hifista - pokročilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 259
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Pi júl 27, 2007 13:35:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak to vypadá skvěle! Thumbs up

Jak máš vedený obraz do projektoru? Myslím tím, jestli máš zdroj obrazu vpředu a vedeš signál dozadu nebo naopak zdroj vzadu a zvuk pak vedeš dopředu?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
wawrik
Hifista


Založený: 12 november 2006
Príspevky: 196
Bydlisko: Blava

PríspevokZaslal: Pi júl 27, 2007 13:48:38    Predmet: Odpovedať s citátom

suK
Obraz vzadu (v polici naľavo od projektora), zvuk digitálne dopredu. Dočasný DVD prehrávač je absolútny lowend za 2000 Sk, aj to ešte pripojený cez kompozitný vstup No Neviem si predstaviť, že by som tomu obrazu ešte "pomohol" 12-metrovým káblom...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
suK
Hifista - pokročilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 259
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Pi júl 27, 2007 13:53:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Sám řeším pořízení projektoru a v tomto ještě nemá jasno. Zda dám zdroj vpřed či vzad.
_________________
Z ničeho se nemá dělat věda. Ani z vědy ne, natož ze života. --- Jan Werich ---
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Decibel
Hifista


Založený: 19 december 2006
Príspevky: 131
Bydlisko: Cheb

PríspevokZaslal: Pi júl 27, 2007 15:06:46    Predmet: Odpovedať s citátom

to WAWRIK

Parádní kino, blahopřeju Exclamation
Konečně někdo další, kdo nejede jen ve stereu Laughing

Taky budu pomalu řešit HTPC - chtěl bych ho asi počátkem nového roku a to rovnou s blu-ray mechanikou - rád se podělím o zkušenosti při výběru.
to suK

Taky jsem řešil tuto otázku. www.superkino.wz.cz

Pokud budeš mít vše nové a možnost vést zvuk i obraz do avr a projektoru po HDMI tak je skoro jedno kam to DVD dáš.

Další možná varianta je obraz po hdmi a zvuk třeba optikou - takže umístění DVD taky kdekoliv, ale pozor na SACD, DVD-A a nové zvukové HD formáty, které přivedeš v plné kvalitě jenom po hdmi (verze 1.3) a nebo kalsickýma signálovýma kabelama s cinčem na konci - zde je problém s délkou.

Zohledni taky fakt kam budeš mířit dálkovým ovladačem a jak vyřešíš koukání na display.

_________________
www.myspace.com/agave9 - podpořte skvělou českou kapelu...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: Pi júl 27, 2007 15:48:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Teda Sisters of Mercy a Ministry, to asi není mezi hifisty časté, co? Ale ty asi myslíš spíš Floodland než nějaké rané singly, žejo?

A jak jsi dopadl s klasikou na sacd? Asi nic, viď?

Mimochodem, při těch zálibách by tě možná chytlo Svěcení jara, na které se ptal Ruby v oddělení klasiky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
wawrik
Hifista


Založený: 12 november 2006
Príspevky: 196
Bydlisko: Blava

PríspevokZaslal: Pi júl 27, 2007 16:51:57    Predmet: Odpovedať s citátom

humpf
Máš pravdu, časté to nie je Smile Je to fakt mizerne ponahrávané. Ale mám to rád, sú to spomienky...

S tou klasikou som sa fakt snažil, asi päť SACD z tvojich tipov som si zohnal, k tomu na týždeň nejaký opulentný SACD TEAC za 200 papierov... Ale nešlo to. Proste mi to nič nehovorí Rolling Eyes

Na to Svěcení jara sa určite pozriem...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Pi júl 27, 2007 20:29:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Pochválím super systém rohových polic. Konečně něco prakticky použitého s dobým vlivem na zvuk.

Ale ten seznam hudby je opravdu slabý. Doporučuji další prachy vrazit do hudby!!! Ta je totiž božská, ne stroje nebo obývák. Neber to jako kritiku, prosím.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
humpf
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 775

PríspevokZaslal: So júl 28, 2007 08:18:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Do klasiky se nenuť, wawriku, nejhorší je, když se člověk přetvařuje. Lepší umět si užít Guns'n'Roses než ze sebe dělat vopičáka.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: So júl 28, 2007 09:08:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Pokud jde o klasiku, podělím se s mou vlastní zkušeností ... celou dobu co jsem měl různé a obměňované sestavy mi na nich klasika vůbec nic neříkala, do jejího poslechu bych se musel jak říká Humpf nutit, přišlo mi to furt takové prťavé, nereálné, nezáživné, nudné, pořád jsem si říkal co na té klasice a tom vrzání všichni mají ...
A dnes? S velkýma bednama, navíc v aktivu (no, vony se na tom IMHO dost podílejí i ti Audioneti), je klasika najednou něco úžasného, fascinujícího, výbušného a začínám v ní nacházet spoustu skvělé hudby! Je v tom spousta emocí.
Doposud jsem si to nějak neuměl ani představit.
Tož asi tak to bylo u mě.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
wawrik
Hifista


Založený: 12 november 2006
Príspevky: 196
Bydlisko: Blava

PríspevokZaslal: So júl 28, 2007 14:14:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Kuba4 napísal:
Doporučuji další prachy vrazit do hudby!!!
Já vím, Bohumile... Za posledné dva mesiace som kúpil viac cédečiek, ako za celé obdobie predtým dokopy... Bohužiaľ málokedy natrafím na ozaj dobrú vec. Chýba mi tu Ciba s jeho rozhľadom v severskej hudbe, ten mi dal pár pekných tipov...

Decibel napísal:
Taky budu pomalu řešit HTPC - chtěl bych ho asi počátkem nového roku a to rovnou s blu-ray mechanikou - rád se podělím o zkušenosti při výběru.
Kľudne počkám, v záležitostiach okolo PC sa orientujem len veľmi zbežne a skúsenosti druhých sú na nezaplatenie Smile Zatiaľ som, napríklad, nenašiel porovnanie medzi kvalitou obrazu z HDMI výstupu nejakého vééééľmi slušného DVD prehrávača a výstupu HDMI z PC. Alebo porovnanie obrazu z HDMI PC vs. notebook.

humpf
Nič neznásilňujem, neboj sa. Klasiku som odložil, keď ma niekedy nejaká chytí, tak to skúsim zas. Chvalabohu, aj vkus sa vyvíja...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jester
Hifista


Založený: 28 november 2006
Príspevky: 192
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Po júl 30, 2007 08:04:28    Predmet: Odpovedať s citátom

2 humpf
citácia:
Do klasiky se nenuť, wawriku, nejhorší je, když se člověk přetvařuje. Lepší umět si užít Guns'n'Roses než ze sebe dělat vopičáka.

Máš nejenom dobrý vkus v hudbě, ale jsi i rozumný chlapík!
2 wawrik
Já bych zkusil klasiku proposlouchat směrem od popu (tj. baroka) k té složitější (symfonie). Já jsem třeba do symfonií zatím nedorostl - na můj vkus je tam strašně moc nástrojů a já jsem zvyklý na pár nástrojů (můžu sledovat jejich melodické linky) a nějak se v té změti totálně ztrácím. Proto jsem skončil u kvartet a případně nějakých sólových nástrojů + basso continuo. Nejraději poslouchám třeba Corelliho a jeho Concerto Grosso (za což se mi tady milovníci klasiky asi vysmějou).
Jinak CDček máš fakt málo - na druhou stranu já mám ze své sbírky až komplexy, že namám čas si všechno poslechnout tak důkladně, jak bych chtěl. Občas jsem překvapený, co vše ve své sbírce najdu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Decibel
Hifista


Založený: 19 december 2006
Príspevky: 131
Bydlisko: Cheb

PríspevokZaslal: Ut júl 31, 2007 23:36:32    Predmet: Odpovedať s citátom

to wawrik
Jak píšeš "vedle" - taky to nechápu, ale Corrs na tom DVD zní i u mě opravdu lépe v DD.5.1 (448kbit) než v klasickým stereu. Člověk se diví co se z obyč dolby digital dá vytáhnout za zvuk...

Píšeš, že bys rád objevil severskou hudbu. Co třeba Eskobar - byl jsem víckrát naživo a doma mám všechny cd (snažím se sehnat vynil) na podzim jim vyjde nový album (5tý) jukni na http://www.myspace.com/officialeskobar a videa maj zde: http://www.youtube.com/eskobar

Severských kapel znám více (naživo), a všechny patří k mým nejoblíbenějším Very Happy

_________________
www.myspace.com/agave9 - podpořte skvělou českou kapelu...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
wawrik
Hifista


Založený: 12 november 2006
Príspevky: 196
Bydlisko: Blava

PríspevokZaslal: St august 01, 2007 08:12:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Decibel
Ja som mal skôr na mysli porovnanie DVD vs. CD Corrs Unplugged. Ale výsledok je rovnaký, ako porovnanie LPCM vs. DD5.0 stopa z DVD – najhorší formát (Dolby) hrá najlepšie... Ako som pozeral, každé z tých vydaní mixoval niekto iný. Hrôza.

Ale ako "nadšenec do multikanálu" mi určite poradíš aj iné super koncerty na DVD, najlepšie nejaké trochu netradičné vydania - aj ten Corrs Unplugged je v podstate iné aranžmá, ako radové CD. Sprievodný veľký orchester, akordeón, trúbka... Mňam.

Kamarát mi požičal DVD Depeche Mode - Live in Milano (2006). Fantázia. Dave síce spev tradične odlfákol, ale mali dosť dobrého živého bubeníka, žiadne sample. To samo osebe dodalo muzike takú šťavu, že si to DVD aj kúpim. S tým istým koncertným programom (Touring The Angel) boli aj v Blave, ale DVD je lepšie.

Nemáš v talóne podobné kúsky? Trebárs Cure atď., muzika z osemdesiatych a deväťdesiatych rokov v nejakom novom a nápaditom prevedení...

Po tých Eskobar sa poobzerám, dík za tip.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jirik
Hifista - pokročilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 258
Bydlisko: Ostrava

PríspevokZaslal: St august 01, 2007 09:00:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Eskobary taky vřele doporučuji. Znám je taky díky decibelovi a rovněž patří mezi mé nejoblíbenější kapely.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Decibel
Hifista


Založený: 19 december 2006
Príspevky: 131
Bydlisko: Cheb

PríspevokZaslal: St august 01, 2007 16:26:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Vyštrachal jsem foto starších hudebních DVD Very Happy
http://sweb.cz/gtbiker/Hudebni%20dvd%20best.jpg

Zkusím nafotit novější kousky v mé sbírce, tak se těš. Dancing happy

_________________
www.myspace.com/agave9 - podpořte skvělou českou kapelu...


Naposledy upravil Decibel dňa So december 08, 2007 14:02:26, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
wawrik
Hifista


Založený: 12 november 2006
Príspevky: 196
Bydlisko: Blava

PríspevokZaslal: St august 01, 2007 17:48:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Decibel
Foto mi nepovie nič o tom, ako to hrá a čím je to zvláštne Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Decibel
Hifista


Založený: 19 december 2006
Príspevky: 131
Bydlisko: Cheb

PríspevokZaslal: St august 01, 2007 21:51:49    Predmet: Odpovedať s citátom

wawrik
všechno jsou to zvukově nadprůměrná až vynikající DVD.
Obsah si každý musí zhodnotit sám podle svého vkusu Very Happy
(pro mě jsou to vesměs hudební lahůdky - v některých případech komerce, to uznávám)

Tady další várka.



Jinak já nový kapely nacházím na myspace, naposlouchám si mp3 a potom vyrážím na koncerty, kde si kupuju CD, DVD a různý merchandize. No a pak už to jde samo... Guitar Drums Sing

Tak třeba nastíním pár DVD:

Indochine Hanoi - francouzská rocková kapela, která si ke svému výročí zajela do vietnamu a ukázala jak se má pořádně dělat koncert spolu s orchestrem, druhá půlka dvd je čistě rocková. Obraz těžkej podprůměr, ale DTS to zvukově jistí
http://www.youtube.com/watch?v=bxTjMD9Ns5s
http://www.youtube.com/watch?v=6lP_kYw49nA
http://www.youtube.com/watch?v=uVoqt1T5gW8&mode=related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=GhWLDJ0Ob94&mode=related&search=

Eagles - no tak tady snad není co dodávat, jak DVD Hell freezes over z roku 94 tak i novější Farewell tour I jsou zvukově i obrazově to nejlepší co lze na DVD sehnat... Parádní aranže starých songů i nové pecky.
http://www.youtube.com/watch?v=JjMjZbzePMs
http://www.youtube.com/watch?v=0mNc-Jsapgg&mode=related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=fivhkVDblzs
http://www.youtube.com/watch?v=JGWPzHgUO5o
nebo ta samá písnička v rockovějším podání na sólovým DVD Dona Henley (taktéž DTS)
http://www.youtube.com/watch?v=KSHst7LF6yw

(škoda že jsem loni nesehnal lupeny do Mnichova Red angry Ani se nedostali na net... Chtěl jsem VIP za 500E ale ani ty neměli prostě bez šance)

A takhle bych mohl pokračovat i u dalších... Prostě se nebojte a využívejte internet - www.myspace.com www.youtube.com atp.

_________________
www.myspace.com/agave9 - podpořte skvělou českou kapelu...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
mach4
Hifi obsluha


Založený: 13 október 2007
Príspevky: 13

PríspevokZaslal: So október 13, 2007 06:28:23    Predmet: Odpovedať s citátom

vidím že se to tady pěkně štosuje s tím HTPC Smile
_________________
www.mach4.cz - vše o HTPC přehledně na jednom místě
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
johny
Hifista


Založený: 23 marec 2008
Príspevky: 130

PríspevokZaslal: Po január 26, 2009 23:52:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Presne taký typ políc sa mi páči. Robil ti to nejaký stolár alebo si to robil sám? Aké je to drevo? Ináč celkove to vyzerá veľmi pekne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
wawrik
Hifista


Založený: 12 november 2006
Príspevky: 196
Bydlisko: Blava

PríspevokZaslal: Ut január 27, 2009 10:26:12    Predmet: Odpovedať s citátom

johny napísal:
Presne taký typ políc sa mi páči. Robil ti to nejaký stolár alebo si to robil sám? Aké je to drevo? Ináč celkove to vyzerá veľmi pekne.

Je to masívny dub. Robil mi to stolár, stálo to majlant, lebo také široké dosky sa nerobia a musel mi to dolepovať. Mal som veľmi konkrétnu predstavu, ktorú mi aj tak neurobil a nakoniec som sa s ním pohádal tak, že sme sa odvtedy nevideli. A to bol predtým kamarát Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Lam3r_co.
Hifi obsluha


Založený: 19 január 2009
Príspevky: 35
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut január 27, 2009 11:14:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Pekna obyvacka, ake rozlisenie ma ten projektor?

Mna ku klasike doviedol film The Fountain a soundtrack od Kronos Quartet. Uplne som sa zamiloval do slakovych nastrojov. Skus to a uvidis Smile
A v tych CD Ti chyba Porcupine Tree - maju skvele masterovane nahravky. Mozem nejake zaslat na ukazku. Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
wawrik
Hifista


Založený: 12 november 2006
Príspevky: 196
Bydlisko: Blava

PríspevokZaslal: Ut január 27, 2009 11:35:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Lam3r_co. napísal:
Pekna obyvacka, ake rozlisenie ma ten projektor?
Mna ku klasike doviedol film The Fountain a soundtrack od Kronos Quartet. Uplne som sa zamiloval do slakovych nastrojov. Skus to a uvidis Smile A v tych CD Ti chyba Porcupine Tree - maju skvele masterovane nahravky. Mozem nejake zaslat na ukazku. Smile

Projektor je malé HD - 1280×720. Na moje slepé oči to je akurát.

Film určite skúsim, mohla by to byť cesta. A ukážku Porcupine Tree privítam, vždy je čas na niečo nové... Kam to hodíš? Ak mejl, tak wawrik zavináč gmail bodka com.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Členovia Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist