Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Special poistky
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: St august 21, 2019 16:13:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Merhaut

Myslím si, že elektrotechnický analfabet by se vedle čuráka Aretaxe mohl zcela oprávněně cítit velmi zneuctěn. Já osobně na všech fórech většího blba, než je Atetax, neznám. A že jich je tedy všude hafo. Ostružina se mu snaží přiblížit, ale on je jen hloupý dětinský blbeček. Přesně Pepa Vyskoč.

Kdežto Aretax je podvodník, zlý člověk, podrazák,úskočná svině a navíc debil.
On se ohání, že není odpovězeno na jeho debility, ale jak již V:Bunta napsal, na debilní otázku nemůže čekat jinou, než debilní odpověď a k té se normální člověk nesníží.

Aretaxe bych nechal b(l)ít každý den s chutí celé dopoledne.


Naposledy upravil boxer dňa St august 21, 2019 16:51:40, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: St august 21, 2019 16:27:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale no...
Mozno za to nemoze. Very Happy

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: St august 21, 2019 16:53:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Může nemůže, jedno, do pytle s ním a první hlubší tůňka. Evil or Very Mad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: St august 21, 2019 19:15:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Arrow https://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Boxer-utociaci-v-mene-zltych-viest-predstupi-pred-sud-Kamery-zachytili-ako-zasadzuje-boxerske-udery-a-kopance-prislusnikom-zandarmerie-308591

https://www.ta3.com/clanok/1161258/byvaly-majster-sveta-v-boxe-ide-za-mreze-zneuzival-vlastnu-dceru.html

https://www.youtube.com/watch?v=TgFatQXZIF8 Fingering
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: St august 21, 2019 21:16:38    Predmet: Odpovedať s citátom

boxer napísal:
Merhaut

Myslím si, že elektrotechnický analfabet by se vedle čuráka Aretaxe mohl zcela oprávněně cítit velmi zneuctěn. Já osobně na všech fórech většího blba, než je Atetax, neznám. A že jich je tedy všude hafo. Ostružina se mu snaží přiblížit, ale on je jen hloupý dětinský blbeček. Přesně Pepa Vyskoč.

Kdežto Aretax je podvodník, zlý člověk, podrazák,úskočná svině a navíc debil.
On se ohání, že není odpovězeno na jeho debility, ale jak již V:Bunta napsal, na debilní otázku nemůže čekat jinou, než debilní odpověď a k té se normální člověk nesníží.

Aretaxe bych nechal b(l)ít každý den s chutí celé dopoledne.

Ahoj, kde si bol doteraz? Asi si mal problém s opušťákom. Cítim sa mimoriadne poctený Tvojim hodnotením. Mrzí ma však, že nie som podľa Tvojho hodnotenia TOP, pretože za diagnózou debil je ešte imbecil a idiot. Ale tie dve si pravdepodobne nechávaš pre seba. Že som zlý? Samozrejme, ako čert. Ale žeby som Ťa podrazil, o tom neviem. To si sa asi potkol o vlastnú nohu, spadol na hlavu na schodoch a už to ani neregistruješ. Tvoj nick jasne hovorí, kde tú hlavu teraz máš. Ty si však odpovedal absolútne fundovane. Už som si myslel, že si na mňa zanevrel. Dúfam, že ešte niečo duchaplné mi napíšeš.
Tatko Tom: Omyl, môžem si za to sám, lebo sa tu bavím s takými volmi, ako ste sa tu zišli. Všetci normálny už odišli, takže máš pravdu.

_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mumu
Hifista - pokročilec


Založený: 14 január 2011
Príspevky: 277

PríspevokZaslal: Št august 22, 2019 19:55:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Aretax, ty večný začiatočník a Hifi laik, píš častejšie, chýba mi ten záchvat smiechu, ktorý prichádza po Tvojich príspevkoch ✌️
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Št august 22, 2019 20:02:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Ze sa s nami idiotmi bavi, lalia nebeska Very Happy
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mumu
Hifista - pokročilec


Založený: 14 január 2011
Príspevky: 277

PríspevokZaslal: Št august 22, 2019 20:11:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Nuž na jeho fóre ho dosť ignorujú tak prosí o pozornosť tu. Nech ju teda má.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Št august 22, 2019 20:14:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Aspoň je sranda. Very Happy
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...


Naposledy upravil tatko Tom dňa Pi august 23, 2019 17:18:59, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mumu
Hifista - pokročilec


Založený: 14 január 2011
Príspevky: 277

PríspevokZaslal: Št august 22, 2019 20:21:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Ako prestal vychádzať Dikobraz a omrzel ma MR. Bean, jediná istota je Aretax, a za to mu budem vďačný naveky. ☠️
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Št august 22, 2019 20:23:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Traged skrizeny s komikom vzdy potesi Smile
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: Št august 22, 2019 20:59:07    Predmet: Odpovedať s citátom

tatko Tom napísal:
Aspom je sranda. Very Happy

Vidíš, aspoň v niečom sa zhodneme ...

_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: Št august 22, 2019 21:15:59    Predmet: Odpovedať s citátom

mumu napísal:
Nuž na jeho fóre ho dosť ignorujú tak prosí o pozornosť tu. Nech ju teda má.


Ja síce žiadne fórum nevlastním, ale teší ma, že ma na vedľajšom fóre neignoruje aspoň vaša suita. Nie je vás síce veľa, ale zlého je aj málo dosť. Hreje ma pri srdci, že vás (síce iba zopár "géniov") tak fascinuje moja osoba. Nie že by som obzvlášť túžil práve po Tvojej pozornosti, ale keď inak nedáš...
P.S. Na tú vďačnosť nezabudni !!!

_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mumu
Hifista - pokročilec


Založený: 14 január 2011
Príspevky: 277

PríspevokZaslal: Pi august 23, 2019 07:34:30    Predmet: Odpovedať s citátom

No vidíš ako vždy sa mýliš. Iba zopár je vás, vrtacov slipmatov, drvivá väčšina sú normálni ľudia, vedel by si to, keby si si občas vyšiel von. A ešte raz ďakujem, naozaj mi vždy zlepšíš náladu. ✌️
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Pi august 23, 2019 08:33:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Je pravda, že pojistkářů je podobně málo jako lidí, kteří problematice opravdu rozumí. Normální ve smyslu nejrozšířenější je věřit fámám typu "Yamaha je ostrá". Normální ve smyslu rozumné to ale není...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mirec1
Hifista - pokročilec


Založený: 12 november 2008
Príspevky: 312

PríspevokZaslal: Pi august 23, 2019 08:43:36    Predmet: :) Odpovedať s citátom

Zase na druhej strane , ludia , ktori dokazu pocut zmenu zvuku pri otoceni 2 cm drotika v poistkovom puzdre musia byt urcite vynimocni .
To sa potom nemozeme divit , ze pocuju vymenu poistky , posun zvukovej kvality zostavy o triedu pri vymene kablu , pri odvrtani slipmatu vedia popisat zmenu zvuku .... atd. Variacii je neskutocne vela. Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Pi august 23, 2019 15:48:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Aretax

Ono se stačí podívat na tvoji fotku a každýmu je hned jasný, kde je "zádrhel". Megapuke
Ale ty za to nemůžeš. to je zase fakt. Možná.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: Pi august 23, 2019 16:07:57    Predmet: Odpovedať s citátom

boxer napísal:
Aretax

Ono se stačí podívat na tvoji fotku a každýmu je hned jasný, kde je "zádrhel". Megapuke
Ale ty za to nemůžeš. to je zase fakt. Možná.

Ty sa pozeráš na moju fotku? To musí byť naozaj veľká láska. Ľutujem, nemôžem poslúžiť. Nie som homosexuál. Ale poteším Ťa. Aj ja sa občas pozriem na Tvoj portrét v Tvojom nicku a hneď ma začne svrbieť noha - len kopať a kopať...To by som však mohol poškodiť to málo, čo Ti tam ostalo zo sivej hmoty (u ostatných ľudí sa tomu hovorí mozog).
Mumu: Nie je za čo. Rád poslúžim.

_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: Pi august 23, 2019 16:40:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Ano, podívám se vždy na tvoji fotku, abych se ubezpečil, co za kokota jsi.
Chceš ji vidět ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1898

PríspevokZaslal: Pi august 23, 2019 19:10:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale no tak pani! Co takto sa dohodnut na nejakom hi-fi deatmatchi nazivo a dat si do drzky ako chlapi? Takto je to dost detinske...
_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi august 23, 2019 20:02:35    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
No tak, chlapci, prosím vás, nechte toho, neperte se. To nemá za mák smyslu, co tady děláte. No to jste družstevníci?

Pretoźe
citácia:
Nemůžeš napsat, že je magor.
Poloviční blázen, bych napsal...
Doktor říkal, že je momentálně zavostalej.
Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Pi august 23, 2019 20:46:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Nemozu suvisiet tie poistky s nedostatkom sebavedomia?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: Pi august 23, 2019 22:01:11    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
Nemozu suvisiet tie poistky s nedostatkom sebavedomia?

Určite súvisia - vidíš, zas s niečím súhlasím. Iba doplním je to nedostatok sebavedomia u tých, ktorí mudrujú bez toho, aby vyskúšali. Navzájom si pritakávate aby ste potlačili svoje komplexy a dodali si spomínané sebavedomie.
Ak si si nevšimol vo svojej zaujatosti, ja som na tomto fóre o poistkách nepísal.
Čo sa týka môjho predchádzajúceho príspevku:
"Tatko Tom: Omyl, môžem si za to sám, lebo sa tu bavím s takými volmi, ako ste sa tu zišli. Všetci normálny už odišli, takže máš pravdu."
Nemyslel som úplne všetkých členov, ale iba tých, čo ste reagovali, teda "trafená hus zagágala"
BVa: nemyslíš, že si serieš do vlastnej huby? Na Hifiroome sa chváliš, ako od Teba nakúpili Buntofóny ľudia, čo nemerajú, ale počúvajú, pričom týchto ľudí neustále napádaš a degraduješ. Na druhej strane si "hrdý" na to, že u Teba nakupujú Buntofóny, ktoré sú určené pre meračov a nie na počúvanie...
Čo sa mňa týka, už som sa pobavil, stačilo. Bola to veľmi plodná a odborná debata o hovne. "Odborníci", ako vždy, nič nepriniesli a nedokázali ani odpovedať na pár základných otázok. Napriek vašim urputným útokom ste urobili blbcov sami zo seba. Zas niekedy inokedy pri nejakej inej téme, napr. nožičky, káble, konektory a pod.
_________________

_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mumu
Hifista - pokročilec


Založený: 14 január 2011
Príspevky: 277

PríspevokZaslal: Pi august 23, 2019 22:21:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Neodchádzaj, zostaň...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: So august 24, 2019 05:53:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Aretax.
Hej blbe, a na co chceš odpověď? Vždyť si vystačíš se svými bláboly. Sám si na ně odpovídáš a jiné tě nezajímají. Tak čo kokotko? Chceš tu fotku?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: So august 24, 2019 06:18:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Hmmm...
Hodnotiť ľudí podľa fotky ???
To fakt radšej poistky podľa sluchu ...

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: So august 24, 2019 07:23:33    Predmet: Odpovedať s citátom

boxer napísal:
Aretax.
Hej blbe, a na co chceš odpověď? Vždyť si vystačíš se svými bláboly. Sám si na ně odpovídáš a jiné tě nezajímají. Tak čo kokotko? Chceš tu fotku?

_________________
112233


Naposledy upravil aretax dňa So august 24, 2019 07:26:40, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: So august 24, 2019 08:08:15    Predmet: Odpovedať s citátom

boxer napísal:
Aretax.
Hej blbe, a na co chceš odpověď? Vždyť si vystačíš se svými bláboly. Sám si na ně odpovídáš a jiné tě nezajímají. Tak čo kokotko? Chceš tu fotku?

Načo, "priateľ" môj? Stačí, keď vidím Tvoju fotku na Tvojom nicku. Tá sa Ti naozaj vydarila. (Tebe ešte odpovedať musím na základe našich dlhoročných vzťahov)

_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: So august 24, 2019 08:24:57    Predmet: Odpovedať s citátom

tatko Tom napísal:
Hmmm...
Hodnotiť ľudí podľa fotky ???
To fakt radšej poistky podľa sluchu ...

Súhlasím. Dokonca si ani nedovolím hodnotiť ľudí podľa ich prejavu na fórach. Viac ráz sa mi stalo, že sme si na fóre nerozumeli a po vzájomnom stretnutí sme priatelia a navštevujeme sa napriek rôznym názorom na hifi. Tu, na fóre sa pustíme do seba na základe toho, či niekto počúva, alebo meria. Vystupujeme tu pod rôznymi menami, niektorí sú viac, iní menej anonymní. V realite aj ten najväčší "blbec" môže byť super človekom. Oceňujem, že až na pár výnimiek nikto nezasahuje do súkromia toho druhého. Celé hifi je len malá epizóda v živote väčšiny z nás. Priznávam, rád sa bavím na úkor ostatných, ale rozhodne nikomu nemienim zasahovať do súkromia.
BOXER: Ty si osobitný prípad. Nikdy som Ti nedal a ani nedám súhlas na to, aby si čokoľvek z môjho súkromia zverejňoval. Ty si myslíš, že si anonymný. Po tých rokoch nášho "priateľstva" viem o Tebe viac, ako si myslíš. Ak si si všimol, nikdy som nič nezverejnil, ani Tvoje meno a adresu. Pred pár rokmi som Ti navrhol stretnutie, prišiel som do Prahy vo vopred oznámenom termíne, ale Ty si sa zbabelo nedostavil. Upozorňujem Ťa, že akékoľvek zverejnenie z môjho súkromia bude mať právnu dohru (práve Ty to celkom iste nepotrebuješ). Ak ma niekto osloví, nemám problém sa s ním stretnúť (až na pár výnimiek). Dokonca som bol ochotný aj niektorých pozvať ku mne (aj prišli). Čo sa týka Teba, Tvoje milé oslovenia, ktoré mi adresuješ ma skôr tešia, ako urážajú. Ale pozor, aby Ťa od zlosti neroztrhlo !!! Dávaj na seba pozor, aby som Ťa nemal na svedomí. Musíš byť nervovo veľmi labilný.

_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ipyks
Hifista - zaslúžilec


Založený: 17 október 2008
Príspevky: 814

PríspevokZaslal: So august 24, 2019 08:35:27    Predmet: Odpovedať s citátom

aretax napísal:
miero napísal:
Nemozu suvisiet tie poistky s nedostatkom sebavedomia?

Určite súvisia - vidíš, zas s niečím súhlasím. Iba doplním je to nedostatok sebavedomia u tých, ktorí mudrujú bez toho, aby vyskúšali. Navzájom si pritakávate aby ste potlačili svoje komplexy a dodali si spomínané sebavedomie.
Ak si si nevšimol vo svojej zaujatosti, ja som na tomto fóre o poistkách nepísal.
Čo sa týka môjho predchádzajúceho príspevku:
"Tatko Tom: Omyl, môžem si za to sám, lebo sa tu bavím s takými volmi, ako ste sa tu zišli. Všetci normálny už odišli, takže máš pravdu."
Nemyslel som úplne všetkých členov, ale iba tých, čo ste reagovali, teda "trafená hus zagágala"
BVa: nemyslíš, že si serieš do vlastnej huby? Na Hifiroome sa chváliš, ako od Teba nakúpili Buntofóny ľudia, čo nemerajú, ale počúvajú, pričom týchto ľudí neustále napádaš a degraduješ. Na druhej strane si "hrdý" na to, že u Teba nakupujú Buntofóny, ktoré sú určené pre meračov a nie na počúvanie...
Čo sa mňa týka, už som sa pobavil, stačilo. Bola to veľmi plodná a odborná debata o hovne. "Odborníci", ako vždy, nič nepriniesli a nedokázali ani odpovedať na pár základných otázok. Napriek vašim urputným útokom ste urobili blbcov sami zo seba. Zas niekedy inokedy pri nejakej inej téme, napr. nožičky, káble, konektory a pod.
_________________



Jj, "počúvajů"... tak to shrnem-na střepech za 8000E, které jsou nejlepší zesáky do 20000E a hrají jako brus? Laughing Samozřejmě s "vysoce highendově odborným komentářem" o prostorovosti, věrnosti , dynamice, barvě zvuku , co měřáci neměří - a to vše jeden z nich slyší na tom "zázraku" výše... O výměně pojistek ani nemluvě - ty taky "slyší"..
Znemožňuj se klidně dál.. Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 22, 23, 24, 25  Ďalšia
Strana 23 z 25

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist