Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Sony MDR-XB950N1

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
MajkYto
Hifi obsluha


Založený: 01 marec 2018
Príspevky: 1
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Št marec 01, 2018 23:30:22    Predmet: Sony MDR-XB950N1 Odpovedať s citátom

Čaute,

bol som spokojný so slúchadlami Philips shp 895 rovno do PC/mobil zapojené.
Rozbili sa mi, tak som si chcel kúpiť niečo lepšie a časom k tomu aj Hi-Res prehávač.

Kúpil som si Sony MDR-XB950N1 za 162€ čo mi prišiel ako dobrý deal
- uprednostnil som bluetooth comfort (v práci môžem počúvať a riešiť telefonáty zároveň, žiadný kábel príde mi to pohodlne)

Ale čo ma zarazilo.. majú brutálny šum keď nehrá hudba. A úplná haluz, je že keď zvypnem Noise Cancelation off, tak je menši šum a s ON väčší.

A totálne ma prekvapilo keď som si dal na uši staré sluchátka - nulový šum !
oboje som skúšal na PC aj na mobile a výsledok je rovnaký.. tie Sony sú šušťaťká a Phillipsi totálne ticho. Ten šum ma za ten krátky čas tak irituje, že ho pocitovo vnímam aj pri počúvaní hudby.


Nechápem prečo tomu tak je. Pomôže tomu napr. tento player ?
https://www.alza.sk/sony-hi-res-walkman-nw-a35-cierny-d4839068.htm

Čo sa týka zvukového prednesu, tak tie Philipsi sa mi zdajú, hmm ako to povedať.
Že keď si predstavím kapelu v miestnosti tak ako keby som bol bližšie pri nich a lepšie tie tóny boli replikované, kdežto pri Sony mám pocit ako keby som bol od tej miestnosti vzdialenejší a tie tóny možno menej čisté (mám takmer nulové skúsenosti s rôznymi slúchadlami tak neviem, možno to čo hra zo Sony je lepšie).

Ď. za pomoc.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist