Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Topping D50
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 23, 24, 25  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> DAC
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: Št jún 28, 2018 14:19:43    Predmet: Odpovedať s citátom

A ano, zpátky k tématu:

věřím, chápu a respektuju, že s tvým zesilovačem, bednama a místností neslyšíš rozdíl mezi DACy.

Nejen já, ale i další lidé, mnohdy s mnohem většími znalostmi a zkušenostmi a o řády kvalitnějším řetězcem (do kterého patří i místnost) to mají jinak. S tím můžeš udělat jediné: respektovat to. Nic víc nezmůžeš.


Mimochodem, jakou máš odezvu (frekvenčku, dozvuk) své poslechovky v místě poslechu?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Michal_jbl 250ti jubilee
Hifista - pokročilec


Založený: 16 február 2018
Príspevky: 335
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Št jún 28, 2018 14:21:03    Predmet: MiniDSP SHD Odpovedať s citátom

Ale stejně půjdu do něčeho jiného... tohle si nechám do kanceláře na aktivy...

MiniDSP chystá nový krám: MiniDSP SHD

https://www.minidsp.com/products/streaming-hd-series/shd-series

Prvotřídní převodníky AKM AK4490EQ (podobné co jsou v customworks)... streemovaní, výhybka, filtry, room kompenzace... prostě vše pěkné od MiniDSP v jednom balíčku… no a mě čtyři výstupy digitální a čtyři analogové stačí... mám dvoupásma. Parádní krabička all-inclusive pro kvalitní dvoupásmové aktivy Smile))
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11501
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Št jún 28, 2018 14:24:21    Predmet: Odpovedať s citátom

ja som voci tomuto cinskemu DACu dost skepticky, hoc maju nejake merania na webe, ale pravdepodobne ukazali len to co sa im hodilo.

Na porovnanie ako vyzeraju ine DACy z vnutra:
- ProJect Box S2 digital - https://www.stereophile.com/content/pro-ject-pre-box-s2-digital-dac
- CA DACmagic plus - https://klappav.com.au/products/dacmagic-plus

Ked uz nic ine, tak len rozdiel medzi napajacou castou je priepastny.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Michal_jbl 250ti jubilee
Hifista - pokročilec


Založený: 16 február 2018
Príspevky: 335
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Št jún 28, 2018 14:32:42    Predmet: Odpovedať s citátom

PítrsPraha napísal:
A ano, zpátky k tématu:

věřím, chápu a respektuju, že s tvým zesilovačem, bednama a místností neslyšíš rozdíl mezi DACy.

Nejen já, ale i další lidé, mnohdy s mnohem většími znalostmi a zkušenostmi a o řády kvalitnějším řetězcem (do kterého patří i místnost) to mají jinak. S tím můžeš udělat jediné: respektovat to. Nic víc nezmůžeš.


Mimochodem, jakou máš odezvu (frekvenčku, dozvuk) své poslechovky v místě poslechu?


Smile a je tu boj! Tak jen si shrňme fakta:

O mých zkušenostech nevíte skoro nic. Hifi se zabývám 30 let.

O mých znalostech rovněž ne. Elektronice moc nerozumím, ale jsem inženýr a doktor teorie obvodů a na tyhle výpočty to bohatě stačí.

Kvalitnější řetězec? Který to má být? A jaké bedny jsou na jeho konci???

A ano, já to plně respektuji... mě to dokonce velmi těší Smile A vůbec nic s tím nechci dělat. Já tuhle diskusi tímto směrem nevedl. Já pouze sdělil svůj nález... a každý ať se zařídí podle sebe...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Michal_jbl 250ti jubilee
Hifista - pokročilec


Založený: 16 február 2018
Príspevky: 335
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Št jún 28, 2018 14:35:25    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
ja som voci tomuto cinskemu DACu dost skepticky, hoc maju nejake merania na webe, ale pravdepodobne ukazali len to co sa im hodilo.

Na porovnanie ako vyzeraju ine DACy z vnutra:
- ProJect Box S2 digital - https://www.stereophile.com/content/pro-ject-pre-box-s2-digital-dac
- CA DACmagic plus - https://klappav.com.au/products/dacmagic-plus

Ked uz nic ine, tak len rozdiel medzi napajacou castou je priepastny.


Já byl taky skeptický... ano, i to napájení jsem řešil Teď to napájím z nabíječky IQOS a světe div se, je to fuk Smile

Btw: ta měření jsou k dispozici i nezávislá: https://audiosciencereview.com/forum/index.php?threads/review-and-measurements-of-topping-d50-dac.2403/

Přijďte si to poslechnout, doneste libovolný jiný DAC a srovnáme, je to jednoduché Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20455

PríspevokZaslal: Št jún 28, 2018 14:38:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Michal_jbl 250ti jubilee napísal:


O mých zkušenostech nevíte skoro nic. Hifi se zabývám 30 let.



To je sice chvályhodné, ale nezdá se mi, že šermování věkem, desítkami let v hifi a "zásluhami" by nějak tady zabíralo nebo bylo relevantní. Tedy pokud nezáleží čistě na tom, "kdo" takovou argumentaci použije.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....


Naposledy upravil PMA dňa Št jún 28, 2018 14:41:41, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: Št jún 28, 2018 14:38:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Proč myslíš na boj Smile? Třeba svým pokusem zesměšňovat praktické reálné zkušenosti ostatních? Tvé zkušenosti a znalosti odhaduji z toho, co a jak píšeš. Věk a délka "zabývání se" hrají marginální roli.

Řetězcem jsem myslel prostě kvalitnější zesilovač (zvukově i technicky) než tvůj Vincent a taky pochopitelně místnost...

Mimochodem, jakou máš odezvu (frekvenčku, dozvuk) své poslechovky v místě poslechu?


Naposledy upravil PítrsPraha dňa Št jún 28, 2018 14:39:53, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jiri
Hifista - pokročilec


Založený: 01 apríl 2007
Príspevky: 291

PríspevokZaslal: Št jún 28, 2018 14:39:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Eletrotechnické vzdělání a x-letá praxe je fajn ale na druhou stranu by to chtělo i relevantní poslechové zkušenosti....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12759

PríspevokZaslal: Št jún 28, 2018 15:35:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
roberto
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 2632
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Št jún 28, 2018 17:14:22    Predmet: Odpovedať s citátom

PítrsPraha napísal:
A ano, zpátky k tématu:

věřím, chápu a respektuju, že s tvým zesilovačem, bednama a místností neslyšíš rozdíl mezi DACy.

Nejen já, ale i další lidé, mnohdy s mnohem většími znalostmi a zkušenostmi a o řády kvalitnějším řetězcem (do kterého patří i místnost) to mají jinak. S tím můžeš udělat jediné: respektovat to. Nic víc nezmůžeš.




A ušima Smile Naprostý souhlas..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20455

PríspevokZaslal: Št jún 28, 2018 17:32:46    Predmet: Odpovedať s citátom

To, jestli opravdu rozeznáte změnu zvuku při výměně DACu nebo zesilovače ale skutečně můžete potvrdit jen ABX protokolem za dodržení technických požadavků, jako je srovnaná hlasitost <0,1dB atd. Jinak se spoléháte jen na své dojmy a pocity. Nic proti tomu, ty mají pro každého individuální váhu, ale žádné potvrzení, že poznáte rozdíl, to není. Přitom právě pro DACy a zesilovače je to technicky řešitelná úloha (ABX test), pro repro je to bez složitého mechanického zařízení pro výměnu beden nemožné.

Jen si vzpomeňte, jak propastné zásahy na datových souborech nikdo v ABX nepoznal. A při testech na datech nelze nikomu podsouvat, že nemá dost rozlišující aparát. Můžete použít ten svůj, co rozlišuje dostatečně Wink .

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Michal_jbl 250ti jubilee
Hifista - pokročilec


Založený: 16 február 2018
Príspevky: 335
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Št jún 28, 2018 17:46:08    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Michal_jbl 250ti jubilee napísal:


O mých zkušenostech nevíte skoro nic. Hifi se zabývám 30 let.



To je sice chvályhodné, ale nezdá se mi, že šermování věkem, desítkami let v hifi a "zásluhami" by nějak tady zabíralo nebo bylo relevantní. Tedy pokud nezáleží čistě na tom, "kdo" takovou argumentaci použije.


V tom případě nechápu, proč mě tím někdo chtěl shodit... tedy buď zabírá nebo ne... Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Michal_jbl 250ti jubilee
Hifista - pokročilec


Založený: 16 február 2018
Príspevky: 335
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Št jún 28, 2018 18:05:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Zbytek nestojí panu Dawkinsovi za reakci. Snad jen, že:

Imaginární textilie, pochopte: kosmické hypervektorově topologickopolitické kvazikvantové multipotenciální mega interkonektory a terazesilovače ve spolupráci s pentapředzesilovači a exaparaexponenciálnimi yottapřevodníky zajistí jistě svrchovaně vynikající a ve všech ohledech o galaxii lepší zvuk, čemuž hned tak někdo nezasvěcený a nevzdělaný Dawkins nemůže pranic rozumět! Amen Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tantito
Hifista - pokročilec


Založený: 24 február 2013
Príspevky: 335
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: Št jún 28, 2018 18:24:33    Predmet: ESS Odpovedať s citátom

tiez ma celkom zaujal ten Topping a na stranke ESS je ten DAC ES9038Q2M pouzivany do neakych smarthphonov. Teda nieje to neaka zmensena verzia? ES9038PRO je spominany ako aj pouzivany do audio zariadeni.

http://www.esstech.com/index.php/en/news/newsroom/es9038q2m-debuts-vivos-new-xplay-6-flagship-smartphone/

_________________
Technics SL1200GR/Project Tube Box DS2/Topping D90/Denafrips Athena/Hypex Nilai 500/Mabat Little Sandhorn
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Pi jún 29, 2018 07:22:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Michal_jbl 250ti jubilee napísal:
Á propos, Vincent půjde z domu... moc topí a je to zbytečné. Nahradí ho dva konce BVA SSE. Pokud má někdo zájem, bude k mání... je jako nový se dvěma ovladači Smile Na ceně se určitě domluvíme.



Michal_jbl 250ti jubilee
Nádejný hifista


Založený: 16 február 2018
Príspevky: 78
Bydlisko: Brno
PríspevokZaslal: Št jún 28, 2018 14:21:03 Predmet: MiniDSP SHD Odpovedať s citátom
Ale stejně půjdu do něčeho jiného... tohle si nechám do kanceláře na aktivy...

MiniDSP chystá nový krám: MiniDSP SHD

https://www.minidsp.com/products/streaming-hd-series/shd-series

Prvotřídní převodníky AKM AK4490EQ (podobné co jsou v customworks)... streemovaní, výhybka, filtry, room kompenzace... prostě vše pěkné od MiniDSP v jednom balíčku… no a mě čtyři výstupy digitální a čtyři analogové stačí... mám dvoupásma. Parádní krabička all-inclusive pro kvalitní dvoupásmové aktivy Smile))

.............

Takže aj tak nakoniec ten najlepší DAC - Topping D50 nahradí MiniDSP SHD a Vincent zosik nahradia až 2 koncáky PA300SSE.

Cool
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jiri
Hifista - pokročilec


Založený: 01 apríl 2007
Príspevky: 291

PríspevokZaslal: Pi jún 29, 2018 07:32:15    Predmet: Odpovedať s citátom

U těch zesilovačů je to logický krok, prostě BVa budou hrát taky stejně jako Vincent 238 ale ten BVa bude míň topit. Smile

Naposledy upravil Jiri dňa Pi jún 29, 2018 07:37:38, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20455

PríspevokZaslal: Pi jún 29, 2018 07:35:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Parametrický EQ pro korekci místnosti - no nemyslím si, že je to nejlepší nápad.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
MaBat
Hifi inventar


Založený: 21 november 2007
Príspevky: 12759

PríspevokZaslal: Pi jún 29, 2018 07:48:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak jistě, musíš především vědět, co děláš a proč. Pak to může pomoc dost.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Pi jún 29, 2018 12:38:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Ten DAC jsem vcera slysel, je to absolutni spicka - to je muj subjektivni poslechovy nazor.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Jiri
Hifista - pokročilec


Založený: 01 apríl 2007
Príspevky: 291

PríspevokZaslal: Pi jún 29, 2018 13:54:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Aha, takže si měl možnost slyšet Topping D-50 na Vincentovi 238 a "1518" a je to absolutní špička.
Super, že už se konečně rýsuje dostupná TOP referenční sestava. Líbí se mi, že je nejen imunní na výměnu kabeláže a jiných blbin atd. ale hlavně i výměna DACu nebo zesilovače nemá vliv na změnu špičkového zvuku.
Gratuluji do Brna 2 thumbs up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Pi jún 29, 2018 18:57:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Jiri napísal:
U těch zesilovačů je to logický krok, prostě BVa budou hrát taky stejně jako Vincent 238 ale ten BVa bude míň topit. Smile


Michal kupuje DSP vyhybku + 4 kanaly BV audio, tak proto je ten Vincent mimo hru Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Michal_jbl 250ti jubilee
Hifista - pokročilec


Založený: 16 február 2018
Príspevky: 335
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Po júl 09, 2018 09:06:16    Predmet: Odpovedať s citátom

BlackBerry napísal:
Michal_jbl 250ti jubilee napísal:
Á propos, Vincent půjde z domu... moc topí a je to zbytečné. Nahradí ho dva konce BVA SSE. Pokud má někdo zájem, bude k mání... je jako nový se dvěma ovladači Smile Na ceně se určitě domluvíme.



Michal_jbl 250ti jubilee
Nádejný hifista


Založený: 16 február 2018
Príspevky: 78
Bydlisko: Brno
PríspevokZaslal: Št jún 28, 2018 14:21:03 Predmet: MiniDSP SHD Odpovedať s citátom
Ale stejně půjdu do něčeho jiného... tohle si nechám do kanceláře na aktivy...

MiniDSP chystá nový krám: MiniDSP SHD

https://www.minidsp.com/products/streaming-hd-series/shd-series

Prvotřídní převodníky AKM AK4490EQ (podobné co jsou v customworks)... streemovaní, výhybka, filtry, room kompenzace... prostě vše pěkné od MiniDSP v jednom balíčku… no a mě čtyři výstupy digitální a čtyři analogové stačí... mám dvoupásma. Parádní krabička all-inclusive pro kvalitní dvoupásmové aktivy Smile))

.............

Takže aj tak nakoniec ten najlepší DAC - Topping D50 nahradí MiniDSP SHD a Vincent zosik nahradia až 2 koncáky PA300SSE.

Cool


Asi ano... ale to není z důvodu kvality zvuku Smile Zkrátka potřebuju dva zesilovače... čtyři konce... a asi využiju jednu krabičku... ta nová krabička miniDSP má i digi výstupy... kdyby to náhodou nebylo 100 %.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Michal_jbl 250ti jubilee
Hifista - pokročilec


Založený: 16 február 2018
Príspevky: 335
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Po júl 09, 2018 09:12:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Jiri napísal:
Aha, takže si měl možnost slyšet Topping D-50 na Vincentovi 238 a "1518" a je to absolutní špička.
Super, že už se konečně rýsuje dostupná TOP referenční sestava. Líbí se mi, že je nejen imunní na výměnu kabeláže a jiných blbin atd. ale hlavně i výměna DACu nebo zesilovače nemá vliv na změnu špičkového zvuku.
Gratuluji do Brna 2 thumbs up


Rozdíly mezi dobře udělanými zesilovači jsou marginální...někdy se projeví šum, někdy limitace u slabších kousků... jinak je to prakticky jedno... zkreslení v řádu setin až desetin % není naprosto důležité. Větší problém už dělá třeba vrčení trafa velkých zesilovačů. U DACu je to marginální ještě o několik řádů více.

Nejen kabely, ale i laborování se zesilovači a DACy je jen taková hra. Ale o čem by bylo HiFi… kdyby si kluci nemohli hrát? Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Michal_jbl 250ti jubilee
Hifista - pokročilec


Založený: 16 február 2018
Príspevky: 335
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Po júl 09, 2018 09:17:34    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Michal_jbl 250ti jubilee napísal:


Ale pane Smile To vše je přece funkcí hlasitosti... a víme jak to funguje... ale je to jedno, i kdyby to byly desetiny až jednotky, tak pořád jsme o tři až čtyři řády jinde Smile))))))))))))))))

A to se nebavíme o poklesu akustického výkonu o jednotky až nižší desítky dB, který je u běžných kalot zcela přirozený!!!!!!!!

Doufám, že vám neuniká absurdita tohoto konání Wink


A kde je řečeno, že o rozdílu zvuku zesilovačů rozhoduje harmonické zkreslení? To je na jednom z posledních míst důležitosti.


Ale já nepsal o harmonickém zkreslení... ale o zkreslení.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11501
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po júl 09, 2018 09:57:37    Predmet: Odpovedať s citátom

takze disharmonicke skreslenie? :-)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: Ut júl 10, 2018 14:26:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Miero snaz se taky nekdy napsat neco konstruktivniho. Ja se napriklad snazil pred casem protlacit bartoliho konstantu pro nizkozkreslujici zesilovace. Po zkusenostech s lacinym D class crown jsem jeste radikalneji presvedceny ze na zesilovaci zalezi prachmalo. Je to proste nevyznamny faktor, v tomto smyslu je mereni harmonickeho zkresleni v radech 0,0nic % irelevantni pro zvukovy vysledek.

Zato verim ze dulezity faktor pri vyberu zesilovace je vykon = odolnost zesilovace proti limitaci + dnes bych kladl vetsi duraz i na nizky sum zesilovace, protoze kupodivu to sumi jako svine i drahym kramum za statisice a miliony - coz jen zase vrha ostre svetlo na ten nalesteny high end sragora business.

PS: verim ze se pozadavky na nizkozkreslujici zesilovac (tedy hodnoty ktere uz dale nema cenu zlepsovat) daji rozumne sestavit, je tristni ze to zde narazi na odpor PMA a Kazzatele, pritom se kolem toho businessu motaji desetileti a PMA na tohle tema napsal stovky prispevku kdy tohle mezi radky naznacuje. Bohuzel PMA problematiku spise zamlzuje (to jsou ty vety ala snizeni THD+N o tisicinu % uz neni podstatne, aby se to v druhe vete relativizovalo a podobne).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11501
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut júl 10, 2018 14:53:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Nemam to spolahlivo overene, ale podla mna ani dostatocny vykon a ani nizky sum nestaci. Aspon ak NEslepo prehadzujem ClassD zosilnovace co doma mam.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Bartoli
Hifi inventar


Založený: 24 jún 2008
Príspevky: 4089

PríspevokZaslal: St júl 11, 2018 16:03:58    Predmet: Odpovedať s citátom

miero napísal:
Nemam to spolahlivo overene, ale podla mna ani dostatocny vykon a ani nizky sum nestaci. Aspon ak NEslepo prehadzujem ClassD zosilnovace co doma mam.


No kdyz te to takhle bavi tak to je mi lito.

Ale tak aspon jsi napsal jasne ze te zvuk nezajima a ze chces na HIFI hlavne koukat okem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11501
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St júl 11, 2018 16:17:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Z praktickych dovodov tam mam standardne pripojeny ten maly "horsi" integrovany zosilnovac. Obcas sa hecnem a pripojim tam tych par kil elektroniky namiesto toho a ten zvuk mi pride subjektivne lepsi. Potom to zas slavnostne odpojim a prehodim na ten maly kram.

Sorry, ze som ti pre tvoje potesenie doteraz nevypracoval detailny a dokonaly slepy test. Az sa raz budes nudit, dojdi s rodinou do Prahy, zeny a deti posleme bavit sa von a my mozeme par hodin testovat elektroniku...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1924

PríspevokZaslal: St júl 11, 2018 23:24:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Dostanú aj Vaše kreditky? Lebo inak sa vonku dlho baviť nebudú. Very Happy
_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> DAC Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 23, 24, 25  Ďalšia
Strana 4 z 25

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist