Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

ENIGMA HIGH RES

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Elektronická
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
ALEX
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 386

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2018 23:27:06    Predmet: ENIGMA HIGH RES Odpovedať s citátom

vážení hifisti... som znovu objavil Enigmu. chcem kupit nejake high res tracky ale Google mi furt ponúka šifrovací stroj z druhej svetovej...nemá niekto linkL? vdaka

Naposledy upravil ALEX dňa Po jún 18, 2018 23:50:40, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ALEX
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 386

PríspevokZaslal: Po jún 18, 2018 23:38:21    Predmet: SVINĚ... Odpovedať s citátom

našel jsem nějaký site, ale špatně vidím, a CAPTCHA test je pro mně nepřekonatelný...:
Sad IT technokrati jsou fakt čuráci. Musím rozeznat na rozmazaných hnusných fotkáchh co je Traffic Sign a co je Storefront.. a pak mi to řekne že moje emailová adresa není přípustná. Zkurvení zmrdi...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ALEX
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 386

PríspevokZaslal: Ut jún 19, 2018 03:30:08    Predmet: Odpovedať s citátom

ted posloucham flac z ulozto...a mam pocit ze to asi u takovyho chilloutu stačí...
vůbec..čím víc poslouchám tím víc mám pocit že klíčové je vyladění psychiky posluchače, kvalita nahrávkay...pak dlouho dlouho nic a pak se počítá zda to je high res. Mám hafo hraček na high res a mám poctit že to hraje dobře pouze na několika desítkách účelových promo nahrávek..celý hd tracks k ničemu. red book stačí...na 99 procent věcí
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
RedBaron
Hifista - pokročilec


Založený: 30 apríl 2015
Príspevky: 298

PríspevokZaslal: Ut jún 19, 2018 08:44:25    Predmet: Odpovedať s citátom

To je naprostá pravda, důležitý je vyrovnaný zvuk nahrávky, její dynamika a jestli je to 16/44 nebo 32/384 je proti tomu nicotný parametr. Je spousta nahrávek, které v MP3 320kbps budou znít lépe než jiné v sebelepším formátu...
_________________
Doma: Synology DS920+ > NUC8i5Beh+Akasa+Foobar2000+REW > SPaudio D1 > P1 > A400 > JBL 250Ti Jubilee
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Elektronická Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist