Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Multiroom plus kompatibilita Phonak (nacuvacia technika)

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Multikanál
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
STanGinko_svk
Hifi obsluha


Založený: 10 október 2020
Príspevky: 1
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: So október 10, 2020 23:15:42    Predmet: Multiroom plus kompatibilita Phonak (nacuvacia technika) Odpovedať s citátom

Ahojte,
Idem rekonstruovat stary RD a rad by som rovno vyriesil audio plus specificku poziadavku...
Priatelka ma nasluchacie zariadenie Phonak a rad by som nasiel nieco kompatibilne, nakolko nepocuje🙉 dobre niektore tony.

Hlavna idea je zostava obsahujuca:
- ozvucenie audio pre obyvacku napr 5+1
- ozvucenie kazdej miestnosti dvomi reproduktormi s moznostou regulacie hlasitosti (pracovna, spalna, obyvacka, kuchyna, detska izba, kupelna 1, kupelna 2, pripadne vstupna hala a chodba spolu)
- Moznost parovania s Phonakom a vysielania zo zdroja napriklad s odposluchom pri postielke "chuvickou"
- prehravanie zdroju spotify, youtube a pod.

Prosim o radu ohladom odporucanych receiverov, zosilovacov, regulacia hlasu samostatne, zapojeenie kabelaz a podobne, pripadne osoby ktore vedia pomoct.

V tomto som laik, ale chcem zabezpecit dobre podmienky pre priatelk a zaroven mat moznost vypocut dobru hudbicku..🤗.

Dakujem za kazdu radu,tip😉
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Multikanál Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist