Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Coronavirus (COVID-19) SARS-CoV-2
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 135, 136, 137  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
davidhighend
Hifista - zaslúžilec


Založený: 07 júl 2008
Príspevky: 502

PríspevokZaslal: So december 19, 2020 21:45:34    Predmet: Odpovedať s citátom

S prominutím hlupák je ten, kdo si nechá dobrovolně do sebe narvat tuhle sračku.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: So december 19, 2020 21:54:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Bez "prominutí" - hlupák je každý, kto čokoľvek v rôznych oblastiach života hodnotí "odrazom od miechy" bez vlastného poznania, životných skúseností, analýzy súvislostí v širokom zábere.

Možno ku tomu naozaj treba požiť hodne rokov a získať hodne aj negatívnych skúseností v duchu hesla: "...chcú Vaše dobro - nedajte si ho vziať":

Môže to vyznieť inak, no práve to je o osobnom - súkromnom ničím nenahraditeľnom POZNANÍ Smile

Ono roky som žral koko...špirácie než som si uvedomil, že všetci poburujú a nik neponúka riešenie.

Moja obľúbená téma - témy:
Chemtrails
H.A.A.R.P
Kto (aj) tomu verí, nech počíta s mojou hodne nevyberanou reakciou...popri drístoch o tom, ako niekto riadi svet a ako farmafirmy nechcú liečiť - atd ...

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
stano30
Hifista


Založený: 10 november 2013
Príspevky: 239

PríspevokZaslal: So december 19, 2020 22:59:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Tatko, hneď by som ťa pozval na pivo, ale aj túto slobodu nám zobrali, farma firmy mi nedovolia ožrať sa v krčme a takto likvidujú národné hospodárstvo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ne december 20, 2020 05:35:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Very Happy
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: Ne december 20, 2020 06:41:45    Predmet: Odpovedať s citátom

stano30 napísal:
Tatko, hneď by som ťa pozval na pivo, ale aj túto slobodu nám zobrali, farma firmy mi nedovolia ožrať sa v krčme a takto likvidujú národné hospodárstvo.

Čo to melieš, o akej slobode? To národné hospodárstvo musí byť v riadnych sračkách, keď ho nad vodou držia iba krčmy, ktoré keď sa zatvoria na 2 mesiace, tak hospodárstvo skolabuje. Ak za slobodu považuješ to, že sa ľudia môžu slobodne nakaziť a potom aj slobodne umierať, a to iba preto, že niekoľko "slobodných" ľudí odmieta veriť vo vysoko nákazlivú chorobu, ta mi Ťa je ľúto. Je pravda, že príznaky sú ako pri chrípke, ale vírus je 9x smrteľnejší a nákazlivejší, ako chrípka. Kvôli takým ako si Ty, tzv. hrdinom, umierajú nevinní ľudia a už nie, iba starí. Všetci tí, ktorí chcú žiť akože "slobodne a demokraticky" a nakoniec vďaka tej svojej slobode sa nakazia, prví prídu klopať a prosiť do nemocnice. Neprajem Ti nič zlé, ale pýtam sa Ťa, aj potom budeš volať po slobode ? O tom pochybujem Budeš v tichosti a v strachu čakať, čo príde... Píšeš o likvidácii hospodárstva. 14 rokov sa úspešne likvidovalo. Prečo si myslíš, že mesačný lockdown ho položí? Keď sa nakazí veľká časť populácie, včetci budú na PN-kách, kto bude robiť? Neohrozí vyplácanie PN-iek hospodárstvo?
Čo sa týka krčmárov a reštaurácií - všetci vieme, ako to funguje. Teraz vykrikujú, že kompenzácie sú nedostatočné. Samozrejme, preto, lebo za celý minulý rok odvádzali k zdaneniu minimum, aj zamestnanci mali na papieri iba minimálny plat. Z čoho potom chcú vyššie príspevky? Predsa nikto im nebude a ani nemôže kompenzovať čierne príjmy.

_________________
112233


Naposledy upravil aretax dňa Ne december 20, 2020 06:45:01, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ne december 20, 2020 06:44:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Mozno si len nepochopil vtip Wink
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: Ne december 20, 2020 06:47:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Možno nie, ale už ma niektoré príspevky dosť iritujú. Ak to Stano myslel ako vtip, ospravedlňujem sa mu. Ale mne to ako vtip nepripadalo. Keď sa bavíme o hifi a nezhodneme sa, je to fuk. Nič sa nedeje. Môžeme si vynadať, pourážať sa, ale nikoho tým neohrozujeme. Ale téma okolo vírusu sa mi javí podstatne vážnejšia. Rád by som napísal, že každému prajem, aby si ho prekonal a poučil sa, aby sám zistil, ako je byť nakazený chorobou, ktorá podľa nich neexistuje, ale vskutku to neprajem nikomu. Ja som ho prekonal a nebola to prechádzka "ružovým sadom".
_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2319
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Ne december 20, 2020 09:56:47    Predmet: Odpovedať s citátom

davidhighend napísal:
Více kaskadérů na jednom místě pohromadě jsem v životě neviděl. Hodně štěstí a zdraví přeju všem zúčastněným.

Nepiješ?
Nekouříš?
Žiješ zdravě?
Nejíš uzeniny a podobný sračky?
Nikdy do sebe necpeš chemii?

Zajímavý kolik strachu a odporu dokáže vyvolat vkacína, na kterou celej svět čeká a která jako jediná nás může vrátit do normálního režimu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2319
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Ne december 20, 2020 10:00:08    Predmet: Odpovedať s citátom

davidhighend napísal:
Myslím, že je to přesně naopak. Lidé se zdravým životním stylem, kteří netrpí nemocemi v důsledku Vámi zmiňovaných neřestí, jsou pravé ti, kteří nemají potřebu se nechat vakcinovat, či jinak testovat.

Tuhle hloupost jsi někde vyčetl, nebo jsi na to přišel sám? Rolling Eyes
Bratranec je celoživotní sportovec a málem na to umřel.
2 týdny na JIP s oboustranným zápalem plic. Následky bude mít možná celej zbytek života. On a celá jeho rodina se těší na vakcínu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ne december 20, 2020 10:02:13    Predmet: Odpovedať s citátom

U neho to nie je strach a odpor - ale nevedomosť a zloba ...
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2319
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Ne december 20, 2020 10:19:54    Predmet: Odpovedať s citátom

MaG napísal:
Pre ilustráciu:

Máš tam ještě další podobnou kokotinu?
Jsi opravdu tak hloupej že nechápeš co se děje?
Dezinformační weby z tebe musí mít radost.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
roberto
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 2632
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Ne december 20, 2020 10:25:58    Predmet: Odpovedať s citátom

https://m.youtube.com/watch?v=xAX3rHBdY7M
_________________
LutaDAC, SPX2010, DPA330 modif.Danhard, Shan E520
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2319
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Ne december 20, 2020 10:29:55    Predmet: Odpovedať s citátom

To jste si mysleli, že vakcína nebude mít žádný vedlejší účinky a že po ní nikdo nemůže zkolabovat? Taková neexistuje. Bude to ale v řádu promile, narozdíl od jednotek procent zemřelých bez vakcíny. Přemejšlejte trochu... Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ne december 20, 2020 10:31:09    Predmet: Odpovedať s citátom

roberto - Strč si to video za klobúk - alebo - prečítaj si v originálnom zdroji, k čomu došlo. Smile
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ne december 20, 2020 10:47:55    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
She then recovered and said she often faints when she feels pain so it came as no surprise.
Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2319
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Ne december 20, 2020 11:02:00    Predmet: Odpovedať s citátom

A teď jste zkazil senzaci. Very Happy
Odpírači si budou muset vyhledat další konspirační video, z konspiračního webu...
Důležitý je aby tam bylo napsáno "rychle čtěte (sdílejte), než to smažou!" Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: Ne december 20, 2020 11:10:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Basstl napísal:
Zajímavý kolik strachu a odporu dokáže vyvolat vakcína, na kterou celej svět čeká a která jako JEDINÁ nás může vrátit do normálního režimu.

Túto otázku si polož sám sebe:
Basstl napísal:
Jsi opravdu tak hloupej že nechápeš co se děje?


Z Teba musia mať veľkú radosť agitátori z globalistických médií. Very Happy

Ja Ti tú vakcínu doprajem. Uži si ju, keď sa na ňu tak tešíš. Asi je to pre Teba rovnaký pôžitok, ako pre iného údené klobásy (Nejíš uzeniny a podobný sračky?).

Ale nevnucuj svoj ideologický názor ostatným a neosočuj ľudí, ktorí sú opatrní, logicky uvažujú a nestačí im len propaganda.
Ani ja Ťa nenútim jesť údené klobásy či piť pivo.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: Ne december 20, 2020 11:14:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Basstl napísal:
A teď jste zkazil senzaci. Very Happy
Odpírači si budou muset vyhledat další konspirační video, z konspiračního webu...

Na to som už dopovedal vyššie:
MaG napísal:
tatko Tom napísal:
Nájdi si viac, vrátane jej vlastného vyjadrenia prečo tá sestra "ľahla".

Podstatné je to, že hlavná sestra nevedela vopred o riziku, že "ľahne". A nevedeli o tom ani zástupcovia farmaceutickej spoločnosti, inak by si na propagačnú akciu vybrali niekoho iného.
Tým len dokázali, že o reálnych rizikách vakcíny nevedia nič. Zistia sa až po začkovaní dostatočného množstva "pokusných králikov". A mnohé "vedľajšie" (skryté?) účinky sa môžu prejaviť až po rokoch, či na ďalšej generácii (potomkoch, či nemožnosti mať potomkov). Preto sa aj klasické vakcíny testujú niekoľko rokov.
Toto je však nový experimentálny typ vakcíny.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2319
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Ne december 20, 2020 11:25:03    Predmet: Odpovedať s citátom

MaG napísal:


Z Teba musia mať veľkú radosť agitátori z globalistických médií. Very Happy

Ja Ti tú vakcínu doprajem. Uži si ju, keď sa na ňu tak tešíš. Asi je to pre Teba rovnaký pôžitok, ako pre iného údené klobásy (Nejíš uzeniny a podobný sračky?).

Ale nevnucuj svoj ideologický názor ostatným a neosočuj ľudí, ktorí sú opatrní, logicky uvažujú a nestačí im len propaganda.
Ani ja Ťa nenútim jesť údené klobásy či piť pivo.

Pravděpodobně ti ještě v rodině nikdo nezemřel, ani neměl velmi těžký průběh. Nejspíš ani nemáš nikoho, kdo by pracoval ve zdravotnictví, takže si žiješ ve sladké nevědomosti a hltáš konspirační weby.
Je to ale nejen neskutečně hloupý přístup, ale je taky krajně nezodpovědný a sobecký.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: Ne december 20, 2020 11:46:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Basstl napísal:
Pravděpodobně ti ještě v rodině nikdo nezemřel, ani neměl velmi těžký průběh.

Konšpiruješ zle.
Rodičia mi zomreli na kardiovaskulárne choroby.
Mal som v rodine aj úmrtie na zápal pľúc a na zanedbanú liečbu chrípky.
Kde sú teraz tieto choroby??? Nepripadá Ti zvláštne, že zápal pľúc a chrípka v súčasnosti "zmizli"?
Basstl napísal:
Nejspíš ani nemáš nikoho, kdo by pracoval ve zdravotnictví...

Aj tu sa (ako väčšinou) mýliš. Mám príbuznú zdravotnú sestru, ktorá už má obavy z toho, že ju zamestnávateľ bude nútiť k očkovaniu.
Basstl napísal:
...takže si žiješ ve sladké nevědomosti a hltáš konspirační weby.

Aj tu sa mýliš. Ja, na rozdiel od Teba, sa o situáciu (aj z politického hľadiska) vážne zaujímam a porovnávam informácie z viacerých zdrojov.
Si to práve Ty, kto prijíma len jednostrannú propagandu a iný (nepohodlný) názor označuje za "konšpiráciu".
Basstl napísal:
Je to ale nejen neskutečně hloupý přístup, ale je taky krajně nezodpovědný a sobecký.

Mňa si o svojej "múdrosti" nepresvedčil. Osočovaním ľudí s iným ideologickým názorom dokazuješ pravý opak.
Nútiť niekoho robiť zo seba pokusného králika na testovanie neodskúšanej a experimentálnej vakcíny, to je skutočná nezodpovednosť. Sebecký však nie som, ja Ti tú vakcínu doprajem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2319
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Ne december 20, 2020 11:54:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Nemíním se dál hádat s někým jako ty, protože si vždycky najdeš svojí pravdu a vždycky budeš tvrdit opak.

Napíšu jen to, že se mýlíš a to téměř ve všem co jsi napsal.
vakcína je otestovaná a rozhodně není experimentální.
Podobný typ vakcíny se vyvíjí už mnoho let a na rozdíl od jiných na ní pracoval obrovský tým lidí a měli spoustu dobrovolníků na testování.
Než my se dostaneme na řadu, tak budou proočkovaní minimálně miliony lidí, spíš ale desítky až stovky milionů.
Do očkování tě nikdo nenutí, ale platí zde můj názor na tvůj přístup.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: Ne december 20, 2020 12:32:44    Predmet: Odpovedať s citátom

Basstl napísal:
Podobný typ vakcíny se vyvíjí už mnoho let a na rozdíl od jiných na ní pracoval obrovský tým lidí a měli spoustu dobrovolníků na testování.

To je veľký omyl. Nie je totiž vakcína, ako vakcína. Najskôr si o tom niečo zisti.
Pri aktuálnych vakcínach sa už rozhodne nejedná o tradičné vakcíny s oslabeným vírusom.
Vakcíny proti COCID-19 sú mRNA vakcíny, ktoré obsahujú sekvencie DNA.
Vakcína od Pfitzer je experimentálna vakcína, lebo obsahuje syntetické zložky. Takéto vakcíny nie že neboli dlhodobejšie testované, ale ani sa v súčasnosti nepoužívajú.

Ak si si nevšimol, tak výrobcovia vakcín ani nie sú schopní ručiť za svoje vakcíny a odškodniť prípadné obete. Odškodnenie za následky preberajú štáty, ktoré budú obete "odškodňovať" z daní obetí.

Ale Ty si ver, čomu chceš. Ja som ani nemal úmysel sa niekým hádať. Od začiatku diskutujem vecne a bez toho, aby som nadával niekomu s iným názorom.
Prístupný som však len argumentom a logickým záverom, nie "heslám" z (ideologickej) propagandy.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ne december 20, 2020 12:40:30    Predmet: Odpovedať s citátom

https://tech.sme.sk/c/22538712/je-mrna-vakcina-bioinzinierskym-objavom-desatrocia.html
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Basstl
Hifi expert


Založený: 26 apríl 2008
Príspevky: 2319
Bydlisko: Teplice

PríspevokZaslal: Ne december 20, 2020 13:01:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Dodnes existují lidé co i myslí že země je placatá, nebo že holokaust je vymyšlený...
Naštěstí jich není mnoho.

Já jen doufám že zvládneme proočkovat co nevíc lidí v krátkém čase.
Jestli je za tím i politika nebo není, mě v tuhle chvíli nezajímá.
Co mě zajímá, jsou kolabující zdravotníci, přetížený nemocnice, krachující živnostníci atd. Pokud jim chceme pomoct a brzy tu hnusnou dobu ukončit, tak je jediná cesta a tou je vakcína. Jiná cesta totiž není. Nebo je, ale to by byla cesta do pekel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ne december 20, 2020 13:04:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Tým žijúcim vo vlastnej bubline to nevysvetlíš. Nevidia z nej von, len nejaké útržky, odrazy - ktoré považujú za komplexnú realitu.
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
roberto
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 2632
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Ne december 20, 2020 13:05:31    Predmet: Odpovedať s citátom

https://www.reflex.cz/clanek/divoky-kacer/104558/vakcina-proti-koronaviru-ma-vedlejsi-ucinky-zpusobuje-silne-nutkani-kupovat-produkty-od-microsoftu.html
_________________
LutaDAC, SPX2010, DPA330 modif.Danhard, Shan E520
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ne december 20, 2020 13:08:33    Predmet: Odpovedať s citátom

Very Happy Very Happy Very Happy

Ak to niekto berie vážne - dobre mu tak (len čo chudáci, ktorí s mím musia žiť a pracovať)

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sekal
Hifi expert


Založený: 26 január 2007
Príspevky: 1388

PríspevokZaslal: Ne december 20, 2020 13:15:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Jen několik poznámek k tématu:

1/ Vakcína na bázi RNA, která má být použita v ČR, na Slovensku a ve většině dalších zemí nebyla až dosud nikdy použita u lidí. Jde tedy jednoznačně o experimentální léčbu.

2/ Standardní proces klinického vývoje vakcín trvá mnoho let (obecně se udává, že min. 8 ), a to i při dnešních technolog. možnostech. I když byly při výzkumu použity poznatky z onemocnění SARS a MERS, stále se jedná o výrazně zrychlený režim, který nemá v minulosti precedens.

3/ Skutečnost, že farmaceutické firmy vyrábějící tyto vakcíny si v kontraktech striktně vymínily odmítnutí jakékoliv odpovědnosti za případné vedlejší účinky po jejich aplikaci jen potvrzuje výše uvedené.


Sám mám k celé záležitosti spíše indiferentní postoj, ale je třeba vzít výše zmíněné v potaz.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ne december 20, 2020 13:19:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Tiez sa mi neziada umriet vakcinaciou namiesto corony no ptedpokladam, ze vysledky budu..., nie som adept prvej vlny.
Ak nebudu vyraznejsie problemy, skusim ju.
Pripadne nasledky po dedatrociach neriesim vzhladom k svojmu veku.

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Ne december 20, 2020 13:56:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Arrow


19.12.2020, 08:03 AKTUALIZOVANÉ DŇA 19.12.2020 O 21:54
Mutácia koronavírusu v Británii: Johnson "uzavrel" viac ako 20 miliónov ľudí, Wales zavádza okamžitý lockdown

Autor: ČTK

Podľa hlavného vedeckého poradcu britskej vlády Patricka Vallancea sa mutácia stáva dominantnou. Predpokladá, že sa vyskytuje už aj v ďalších krajinách.

Mutácia koronavírusu v Británii: Johnson "uzavrel" viac ako 20 miliónov ľudí, Wales zavádza okamžitý lockdown
Zdroj: Reuters
Vo Veľkej Británii sa šíri nový kmeň koronavírusu, ktorý je podľa prvých zistení o 70 percent nákazlivejší ako pôvodný variant choroby. Na tlačovej konferencii o mutácii informoval britský ministerský predseda Boris Johnson, ktorý v zasiahnutých oblastiach oznámil štvrtú úroveň opatrení. Doteraz boli v Británii len tri.

"Na základe informácií, ktoré máme, musíme konať, lebo vírus sa teraz šíri veľmi rýchlo," vyjadril sa Johnson. Doteraz najvyšší tretí stupeň opatrení by podľa neho nestačil na to, aby spomalil šírenie zmutovanej formy vírusu.



Drastická zmena plánov vlády

Od zajtra budú platiť sprísnené opatrenia v Londýne, na juhovýchode a východe Anglicka. Ide o oblasť, kde žije asi tretina obyvateľov vyše 66-miliónového Spojeného kráľovstva.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 135, 136, 137  Ďalšia
Strana 37 z 137

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist