Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Arcam solo neo

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
hardsequencer
Hifi obsluha


Založený: 18 jún 2020
Príspevky: 4

PríspevokZaslal: Ne júl 12, 2020 11:47:48    Predmet: Arcam solo neo Odpovedať s citátom

Zdravím. Dostal sa mi do ruk pristroj zosik a CD v jednom teda All in one riesenie z 2010 roku. Zostava bude ficať na chate teda viacmenej na samote v miestnosti cca 20 m stvorcovych a tskisto obcas to vytiahnem do pristresku/verandy. Repro stlpove Cabasse Jersey mt 220. Ale hlavna otazka je Aky zosilnovac/koncak cisto stereo k tomuto zariadeniu mam zobrat kedze mam vybornu ponuku na Roksan Kandy K2 a Advance Acoustic MAP 800. Obidva zosiky maju cenu 600 eur teda kazdy zvlast aby som bol presny. Viem ze ten Arcam mozem takymto dalsim zosikom asi degradovat co sa tyka zvuku no skuste mi tak poradit hlavne ti skusenejsi co uz presli nejakymi Vintage zisilnovacmi aj ked toto este vintage nebude. Dakujem za rady.
Zaner: pomaly rock, klasicka hudba, reage, coutry
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: Ne júl 12, 2020 15:59:59    Predmet: Odpovedať s citátom

S koncovým zesilovačem v Arcam Solo Neo je nějaký problém? 2 x 50W by v kombinaci s citlivostí 91dB Cabasse Jersey MT220 mělo na běžnou reprodukci stačit v pohodě.

Roksan Kandy K2 stál před 10 lety cca 1000 EUR. 600 EUR za desetiletý zesilovač mi nepřipadá jako výborná nabídka.

Advance Acoustic MAP 800 byl dražší, takže u něj by se o jakési výhodnosti hovořit dalo. Otázka je, zda hraje výrazně lépe než koncák v Aracamu - to bys musel porovnat na vlastní uši. Výkonnější je - o tom žádná.

P.S.: Ale jako lákadlo pro vykradače chat vyhoví cokoli z uvedeného... Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
hardsequencer
Hifi obsluha


Založený: 18 jún 2020
Príspevky: 4

PríspevokZaslal: Ne júl 12, 2020 17:42:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Dakujem, pekne za odpoved vidim ze sa naozaj vyznas:) ano mas pravdu ze 50 wat na kanal urcite staci. Navyse tento stroj nema v signalnej ceste naozaj nic kedze CD a port USB a stream je vsetko v jednom:)) tak rozum hovori ze by to malo byt dobre a neskrabat si to! A ako pises v case pisania sem obidve kombinacie testujem a nebadam ziadne zhorsenie kvality, teda neviem presne na ake detaily sa zamerat. Paci sa mi aj roksan aj advance. Roksan je britsky a AA je francuz konstruovany v Cine. Na AA sa mi pacia tie merace vykonu. A kedze bedne su francuzke tak som to tiez takto chcel dat dokopy. Obidva zosiky krmim signalom z Pre Out s toho Arcamu. Obidva su bez korekcii takze nic si nemusim domyslat ani nic zafarbovat, len sa neviem rozhodnut. Logicky spratnejsi a menej narocny zosik je Roksan. Ale kedze si mi poodhalil ze aj 600 za roksan je moc tak asi sa misky vah priklanaju k advanced. Aj konstrukcne je to kus zeleza a to prevedenie zozadu u Advance je priam ukazkove:) vsade pozlatene krytky a na tu dobu uz aj XLR
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist