Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Loconaq A1

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Poradňa
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Daalarna
Hifi obsluha


Založený: 09 január 2017
Príspevky: 18

PríspevokZaslal: Ne január 17, 2021 20:31:42    Predmet: Loconaq A1 Odpovedať s citátom

Ahoj, nemáte niekto náhodou skúsenosť s týmto zosilňovačom? Pripadne by ste sa mi na neho prosím mohli pozrieť a rozšifrovat dostupné údaje a merania? Objednal som ho z činy na doporucenie známeho ale tiež nie je bohvie aký znalec, zatiaľ však DAC nedorazil. Slúchadla mám dt880 250ohm.. mám v zaujme tuto kombináciu používať na posluch hudby z PC/sporadicky telefónu.. stal má asi 40 EUR no Američania ho predávajú aj za 200 dolárov.. neviem ale či nebudem musieť siahnuť hlbšie do vrecka a zainvestovať napr do audioquest dragonfly red aby to za niečo stalo

https://dealscutter.com/product/loconaq-a1-usb-type-c-headphone-dac-amplifier-digital-audio-dongle-hpa-ak4493-native-dsd512-32bit-768khz-3-5mm-output-80mw-amp/

Ďakujem pekne vopred za vaše nazory
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Poradňa Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist