Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Denafrips Athena
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Predzosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1500

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2021 17:34:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Pani hovori vam nieco postup konstrukterov ked vyzvoria technicky najlepsie mozne riesenie zo sadou najlepsich moznych merani v ranci danej koncepcie a na vystup jedneho dat bipolary a na vystup druheho mosfety, pripadne na vstupe rozdielne typy BJT/JFET? a pustit to medzi ludi ako tsetovacie vzorky a pytat sa ich na zvukove hodnotenie? OPA, BV, PMA? myslim ze ano, len v tomto kontexte co ste sem dali nemam pocit ze sa niecomu uz doberieme
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2021 17:35:26    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
BB
Jasné, blesk666 ešte musí vymeniť poistky a káble, podložiť ten preamp na hroty z unobtainia a navrch žulovú dosku...potom to bude o niekoľko levelov lepšie hrať, nie?


https://james-camerons-avatar.fandom.com/wiki/Unobtanium Very Happy


pre zaujimavosť https://www.fabbaloo.com/blog/2019/12/6/more-on-6k-additives-amazing-metal-powder-process
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2969
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2021 17:44:22    Predmet: Odpovedať s citátom

BlackBerry - napríklad ja (na inom fóre) som uznal, v čom všeličom som sa mýlil.
Neboj sa, Tebe to určite nehrozí - nemáš čím pochopiť totiž.

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2021 17:46:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Arrow Tak toto je naozaj fanatik HIFISTA a jeho dom. Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5941
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2021 18:24:14    Predmet: Odpovedať s citátom

blesk666 napísal:
Pani hovori vam nieco postup konstrukterov..

Niečo podobné som raz urobil..
https://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=15453&postdays=0&postorder=asc&highlight=fet+++bipol%E1r&start=0
A "nemam pocit ze sa niecomu uz doberieme"..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2969
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2021 19:02:08    Predmet: Odpovedať s citátom

BlackBerry - prvý rozumný príspevok po dlhej dobe, možno aj jediný za celú...
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1500

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2021 20:46:25    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
blesk666 napísal:
Pani hovori vam nieco postup konstrukterov..

Niečo podobné som raz urobil..
https://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=15453&postdays=0&postorder=asc&highlight=fet+++bipol%E1r&start=0
A "nemam pocit ze sa niecomu uz doberieme"..


Toto vlakno poznam a myslel som ze nanho upozornite. Ja som sice pri tom teste nebol (kedze som vtedy nesledoval hifi fora) ale zaver z toho mam a myslim ze aj Slimak, Odar, Kocour a Reeb. Teda ze existuju spolahlivo sluchovo rozoznatelne rozdiely aj pri obdobnej sade merani. To ze sa tipovalo viac menej na urovni statistickej odchylky co je aka koncepcia, je irelevantne a to ze nebola tiez zhoda na poradi a opise zvukovych atributov tiez nepovazujem za podstatne (nic to nedokazuje ani nevyvracia). Ma to viac dovodov, vacsina sa tu na roznych miestach spomina a nema zmysel ich opakovat. Len ked sa to “romělnuje” (pardon za Cechizmus ale toto slovo mi pride na to priliehave) tak sa v 14strankovom vlakne stratia pre vacsinu jasne zavery.


Naposledy upravil blesk666 dňa Ne január 31, 2021 21:55:42, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2969
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2021 20:53:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Kludne sa uraz, no pre mna osbne Tvoj pravopis (Tvoja gramatika) vypoveda o Tvojej schopnosti relevantneho vyjadrenia sa k teme...
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5941
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2021 21:55:24    Predmet: Odpovedať s citátom

blesk666
To, že tipovanie na urovni štatistickej chyby a nezhodu ( výrazné rozdiely) pri popise rovnakého zvuku " nepovažujete za podstatné a je to irelevantné" je Váš názor a právo a ja vám ho neberiem. Ale aj ja mám názor na takúto "irelevanciu" faktov a preferenciu čistej "dojmológie" ako argumentu v tejto debate o reálnej schopnosti rozlíšiť zvuk . A ten si s dovolením ponechám. Rolling Eyes To je zase moje právo.


Naposledy upravil BV dňa Ne január 31, 2021 21:58:16, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1500

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2021 21:58:14    Predmet: Odpovedať s citátom

BV: ano samozrejme to som uz na zaciatku uvadzal, ze nebudem vyvracat niekoho “nabozenstvo” (evidujem vsak, ze uvedeni tusim styria testeri urcili 100% spravne, ze predzosilnovac “A” je predzosilnovac “A”, teda dokazali so stopercentou istotou identifikovat rozdiely

Naposledy upravil blesk666 dňa Ne január 31, 2021 22:22:41, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5941
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2021 21:58:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Pozeráte do zrkadla? Smile
Pozrite si, čo som tu , https://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=342056#342056 , napísal a kam to dospelo.. A potom hovorte o "náboženstve" Rolling Eyes ..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1500

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2021 22:15:58    Predmet: Odpovedať s citátom

BV: ak by ste nebol viac jesitny ako technik (cim nemyslim ze nie ste dobry technik), tak sa mozno zaujimate o temu viac ako o to niekomu inemu dokazat ze nema pravdu. JMD si medzitym vypytal podrobnejsie fotky vnutrajsku, aby z toho reverzne nakreslil schemu. Ale to vas nemoze zaujimat, vy uz vsetko viete.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1500

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2021 22:29:20    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
blesk666
Dá sa povedať, že bude reprodukovať sluchom nerozlíšiteľne od iného s podobnou množinou meraní, nie s meraním thd na jednom kmitočte..Čiste vecne bude najmenej meniť signál.
A to " No a zároveň...." je nezmysel. Ide o výstupnú kontrolu, napr. nejaká vadna súčiastka.


Co je na uvedenom “nezmysel”? nie je skor nezmysel ze ak mate pristroj vyrobeny s vybornou sadou objektivnych merani, nie je potrebny preda posluchovy test na to, ci je tam ´napr. vadna nejaka suciastka”, to preda nemusite kontrovat posluchom, ked to mate odmerane a merania nic neodhalili. Ci vy snad nerobite meranie hotoveho kusu, ale kontrolujete to posluchom?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5941
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2021 22:32:21    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som vám úplne na začiatku debaty ( keď ste sa pýtal na názor..) ponúkol aj možnosť zistiť čo to objektívne dokáže, urobiť obvyklú sadu meraní, na to nie je nutné poznať schému, nehodlám to kopírovať... To bola téma, nie potvrdenie vašich pocitov za každú cenu, bez ohľadu na realitu. Takže pokiaľ ide o tú " ješitnosť", tak len znovu opakujem otázku o pohľade do zrkadla..Dobrú noc.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1500

PríspevokZaslal: Ne január 31, 2021 23:05:18    Predmet: Odpovedať s citátom

je to tu diskusne forum o hifi, ktoreho sucastou je zdielanie skusenosti s komponentami. toto je vas dojem: “ Aj preto tu vznikla tato tema a obvykle to tak na podobnych forach ludia pisu. Toto je vsak len vas nicim nepodlozeny dojem: “ To bola téma, nie potvrdenie vašich pocitov za každú cenu, bez ohľadu na realitu”
Samozrejme malokedy niekto napise ze si vybral uplnu hovadinu a ze to je naprd. Ja som vas navrh na meranie privital (uprimne) avsak v sucasnej situacii je zrejme, ze sa to este nejaku dobu nebude dat realizovat, tak zatial nam zostava virtualny priestor. Tiez prajem dobru noc, (ja este pocuvam)


Naposledy upravil blesk666 dňa Po február 01, 2021 14:40:59, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mikipetr
Hifista - pokročilec


Založený: 30 január 2011
Príspevky: 404

PríspevokZaslal: Po február 01, 2021 12:15:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Zdravím všechny zúčastněné -této velmi plodné diskuze.Je zajímavé , že podobných nesmysl -diskuzí se téměř vždy účastní dokonalí čeští a slovenští " světoví" technici , kteří jsou téměř na úrovni NASA Smile a jejichž obchodní úspěch sahá daleko za hranice naší galaxie....
Měření je sice důležitá věc , nicméně měření -hudba nehraje.....A všchichni ti výše uvedení pánové kteří se s takovou vervou zúčastnili této diskuze tu " z oleje " kriticky hodnotí výrobek - který by sami jen stěží dokázali realizovat - to je opravdu velmi vtipné a hlavně sebekritické a něco to napovídá o jejich sebestředném egu....

Omlouvám se všem zůčastněným , ale na tohle jsem musel reagovat. Původně jsem chtěl napsat něco ještě ostřejšího , ale zase tak zlobivý nebudu. Už jen přístup těch lidí k tématu je sám o sobě úsměvný.....

_________________
ACCUPHASE A50V , CLASSE CP 700, KRELL EVO 505, KEF 109 MAIDSTONE, VPI Prime Scout, LYRA DELOS , CANOR TP306 VR+ ,KENWOOD KD990+ MADRIGAL, THORENS TD150+SAECW308N ,MAGNUM DYNALAB ETUDE
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5941
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po február 01, 2021 12:42:13    Predmet: Odpovedať s citátom

Smile , úsmevný je hlavne podpis autora predchádzajúceho príspevku. A "vysvetľuje " nutkanie.. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2969
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Po február 01, 2021 12:45:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale ten nadludsky vykon - nazor namiesto inzeratu.
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mikipetr
Hifista - pokročilec


Založený: 30 január 2011
Príspevky: 404

PríspevokZaslal: Po február 01, 2021 12:47:00    Predmet: Odpovedať s citátom

tatko tom = další spokojený egoista Very Happy
_________________
ACCUPHASE A50V , CLASSE CP 700, KRELL EVO 505, KEF 109 MAIDSTONE, VPI Prime Scout, LYRA DELOS , CANOR TP306 VR+ ,KENWOOD KD990+ MADRIGAL, THORENS TD150+SAECW308N ,MAGNUM DYNALAB ETUDE
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mikipetr
Hifista - pokročilec


Založený: 30 január 2011
Príspevky: 404

PríspevokZaslal: Po február 01, 2021 12:47:42    Predmet: Odpovedať s citátom

a vůbec- co ti je po mých inzerátech ty p,ko
_________________
ACCUPHASE A50V , CLASSE CP 700, KRELL EVO 505, KEF 109 MAIDSTONE, VPI Prime Scout, LYRA DELOS , CANOR TP306 VR+ ,KENWOOD KD990+ MADRIGAL, THORENS TD150+SAECW308N ,MAGNUM DYNALAB ETUDE
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mikipetr
Hifista - pokročilec


Založený: 30 január 2011
Príspevky: 404

PríspevokZaslal: Po február 01, 2021 12:49:33    Predmet: Odpovedať s citátom

BV - známá firma...bez komentáře....chytrej skoro jako ředitl zeměkoule
_________________
ACCUPHASE A50V , CLASSE CP 700, KRELL EVO 505, KEF 109 MAIDSTONE, VPI Prime Scout, LYRA DELOS , CANOR TP306 VR+ ,KENWOOD KD990+ MADRIGAL, THORENS TD150+SAECW308N ,MAGNUM DYNALAB ETUDE
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2969
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Po február 01, 2021 12:50:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Pane - ak ma reprosustava vyrovnane charakteristiky, odovzda zvuk, aky do nej pride.
Elektrotechnicka med je kazda bezkyslikata ... atd.
Paka vidis v zrkadle.
Zvysok su kydy...

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mikipetr
Hifista - pokročilec


Založený: 30 január 2011
Príspevky: 404

PríspevokZaslal: Po február 01, 2021 12:53:26    Predmet: Odpovedať s citátom

stel si tu svoje rozumy...toto fórum je úplně na h...o běžte raděj poslouchat hudbu , při tom natropíte míň guláše v hlavách lidem
_________________
ACCUPHASE A50V , CLASSE CP 700, KRELL EVO 505, KEF 109 MAIDSTONE, VPI Prime Scout, LYRA DELOS , CANOR TP306 VR+ ,KENWOOD KD990+ MADRIGAL, THORENS TD150+SAECW308N ,MAGNUM DYNALAB ETUDE
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5941
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po február 01, 2021 12:53:56    Predmet: Odpovedať s citátom

tatkoTom
Mikipetr už prejavil názor, v debate o vyhorenom DACe (tu na fóre) . Podľa neho sú všetky prístroje triedy II. vadné. Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mikipetr
Hifista - pokročilec


Založený: 30 január 2011
Príspevky: 404

PríspevokZaslal: Po február 01, 2021 12:57:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Pánové místo toho , aby sdíleli radost s někým , kdo se tu pochlubí s nějakým svým novým přírustkem do hifi sestavy - hned kritizují a bezhlavě se vyjadřují k tomu či onomu.....opravdu jste banda nepřejících b..ců...
Měli by jste se všichni nad sebou zamyslet....co jste vůbec za osobnosti....

_________________
ACCUPHASE A50V , CLASSE CP 700, KRELL EVO 505, KEF 109 MAIDSTONE, VPI Prime Scout, LYRA DELOS , CANOR TP306 VR+ ,KENWOOD KD990+ MADRIGAL, THORENS TD150+SAECW308N ,MAGNUM DYNALAB ETUDE
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mikipetr
Hifista - pokročilec


Založený: 30 január 2011
Príspevky: 404

PríspevokZaslal: Po február 01, 2021 12:59:02    Predmet: Odpovedať s citátom

BV si zřejmě plete neustále pojmy a dojmy...a jeho obrana na dané téma je útok hodný mistra - vytahuje věci které s tím vůbec nesouvisí a mj. i předmět tř.II může mít poruchu charakteru úniku proudu - BV ty jsi fakt na přezdržku
_________________
ACCUPHASE A50V , CLASSE CP 700, KRELL EVO 505, KEF 109 MAIDSTONE, VPI Prime Scout, LYRA DELOS , CANOR TP306 VR+ ,KENWOOD KD990+ MADRIGAL, THORENS TD150+SAECW308N ,MAGNUM DYNALAB ETUDE
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ipyks
Hifista - zaslúžilec


Založený: 17 október 2008
Príspevky: 850

PríspevokZaslal: Po február 01, 2021 13:02:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Co to kecáš za manipulativní blbosti ?
Výrobek nikdo nekritizuje, to možná jen ty "imprese" k němu a "závěry" ...
No, byl by to krásný kandidát na regulérní slepák v reálném čase...
Jinak totiž to hodnocení trpí takovým konfirmačním zkreslením, že tomu věnovat nějakou větší pozornost je utrácení času...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5941
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po február 01, 2021 13:07:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Mikipetr, blesk666 sa na názor na ten preamp pýtal, chcel ho poznať. Že to skĺzlo špatným smerom je druhá vec.
A to čo som tu o tebe povedal hovorí o tvojej " odbornosti" , ako vážne treba brať tvoje príspevky, ako napr. aj( takýto znalecký "názor"
http://www.highendforum.cz/viewtopic.php?p=78806#p78806
Laughing .Tak zalez na HEF k podobným znalcom, ty "osobnost"...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Mikipetr
Hifista - pokročilec


Založený: 30 január 2011
Príspevky: 404

PríspevokZaslal: Po február 01, 2021 13:32:38    Predmet: Odpovedať s citátom

BV ty jsi prostě král demagogie , ten příspěvek poukazuje ne na moji - ale na tvoji hloubpost a když k tomu navíc přičtu to tvoje únavné a sebestředné ego a dar - montovat se každému do všeho a stlát svým chabým rozumem nebudu asi daleko od pravdu že tě- nejen tady - musí mít víc lidí plný zuby - určitě v tom nejsem sám Smile

Skutečné porovnání nějakého výrobku - má cenu pouze poslechem , v daném poslechovém prostoru , v daném poslechovém řetězci a ještě stále se dá polemizovat o objektivitě - takže jediný závěr z toho může vyjít -buď se to líbí....nebo nelíbí...ať už měření vycházejí tak či onak.
Demagogické bláboly BV a jemu podobných jsou při poslechu hudby naprosto neakceptovatelné.
Kdyby existoval dokonalý výrobek , v dokonalém zapojení , s dokonalým měřením - není nikde záruka že se bude líbit - navíc v dané sestavě a prostoru....
Diskuze na tyto témata jsou pro lidi - kteří chtějí poslouchat hudbu a ne bláboly rádoby- odborníků kteří se je snaží přesvědčit o tom - že to sice může dobře hrát , ale špatně to měří ....založte si fórum o technice a měření , nějaké konstruktérské a tam si můžete prohlížet navzájem ty grafy a mlaskat u toho TOHLE JE FAKT DOBRÝ FRANTO...ATD...OSTATNÍ SI SEDNOU V KLIDU DO KŘESLA A BUDOU SPOKOJENĚ POSLOUCHAT Smile

A BV - JAKÁ JE TVOJE ODBORNOST PŘI POSLECHU HUDBY ? máš snad konzervatoř ?

_________________
ACCUPHASE A50V , CLASSE CP 700, KRELL EVO 505, KEF 109 MAIDSTONE, VPI Prime Scout, LYRA DELOS , CANOR TP306 VR+ ,KENWOOD KD990+ MADRIGAL, THORENS TD150+SAECW308N ,MAGNUM DYNALAB ETUDE


Naposledy upravil Mikipetr dňa Po február 01, 2021 13:33:58, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1500

PríspevokZaslal: Po február 01, 2021 13:33:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Ked som zakladal tuto temu, mal som tesne po predaji Parasoundu JC2, vratil som zapozicany SPX2010 a vratil som proti uhradenej plnej zalohe Ayre K5XE a zostaval mi doma Acon SCA12R. V ten den som sa vratil sklamany z Platanu, kde mali mat este v dopredaji Ayre K5XE MP ktore som chcel kupit. Ale v Platane to nakoniec bola tiez K5XE (ktoru by som si proti ostatnym nevybral, aj ked mala iste pozitivne atributy zvuku, ale aj negativa...). Denafrips Athena bola teda este cisto len tema do diskusie a nie potvrdenie si ci som dobre kupil. To nasledovalo az potom na zaklade toho co sa mi podarilo o tom prempe dohladat na webe. Evidoval som ho cca od 10/2020, ale to som o nom este realne neuvazoval. Zvazoval som totiz rovnako naslepo aj Benchmark LA4 ktory ma merania dostupne jak na Stereophile, tak aj na ASR a su excelentne. Hodnotenie uzivatelov vsak minimum a aj take ze “klinicky, nezazivny aj ked velmi cisty a detajlny”
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Predzosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
Strana 3 z 6

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist