Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

zosilovac denon plus tuner onkyo rada

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
kamil1
Hifi obsluha


Založený: 13 máj 2016
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: Ut august 24, 2021 20:41:47    Predmet: zosilovac denon plus tuner onkyo rada Odpovedať s citátom

chcem vas poprosit o radu,mamm zaujem kupit tuner onkyo t-4030,mam starsiu vezu panasonic pm19,ma celkom pekny zvuk,samozrejme je mi jasne,ze to nie je onkyo,atd a v tom je to,co mi vrta hlavou,moznost cislo jedna,pouzivat vezu ako zosilnovac,ale paci sa mi napr zvuk napr denon pma800,alebo 1500,otazka je,keby ako by sa spraval ten denon s tunerom onkyo t-4030,alebo ci by v ramci kompoaktibility nebolo vhodnejsie kupit takisto zosilovac onkyo napr 9150,som len obycajny amater a este je tu jedna moznost videl som jednu vezu panasonic pmx92 s dab tunerom,vraj celkom pekny zvuk,ale myslim ze urcite nebude mat kvalitativne na ozajstnu kvalitu,izbu mam beznu obyvacky 5 x 3,5,dakujem za odpoved
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
platon.rado
Hifista


Založený: 03 november 2008
Príspevky: 161
Bydlisko: Banská Bystrica

PríspevokZaslal: Pi august 27, 2021 06:26:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Aké budeš používať repro??? Či z veži ???
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kamil1
Hifi obsluha


Založený: 13 máj 2016
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: Pi august 27, 2021 08:04:10    Predmet: Odpovedať s citátom

ak budem pouzivat ako zosilovac vezu,tak tu budu repraky z tej veze,ak nie a kupi by som zvlast zosilovac,tak mam este stlpove jamostudio,ale to je vraj smejd,skor by som chcel vediet,ze keby som napr kupil napr denon pma 800,paci sa mi zvuk a k tomu tuner onkyo dab+T-4030,ci by to spolu hralo dobre,ci nie je lepsie radsej kupi zosilovac onkyo aby boli obe znacky rovnake
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1902

PríspevokZaslal: Pi august 27, 2021 08:05:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Vsetko zavisi od toho kolko chces do toho investovat a co od toho ocakavas. Moj osobny nazor je, ze ten tuner bude na tu vezu trochu overkill. Vzhladom na to, ze ta veza nema opticky vstup, tak nevyuzijes naplno moznosti toho Onkya - to uz by som radsej isiel do kombinacie s tym Denonom, pripadne si rovno pozriet nejaky DAB receiver a clovek nemusi mat potom tolko krabic.
_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist