Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Kde shanite reference o oblibene hudbe?

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Iné
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
gabik
Hifista - pokročilec


Založený: 26 november 2007
Príspevky: 369
Bydlisko: Usti nad Labem/Praha

PríspevokZaslal: Po júl 21, 2008 11:06:32    Predmet: Kde shanite reference o oblibene hudbe? Odpovedať s citátom

Zdravim,

jednoduchy dotaz: kde shanite reference o oblibene hudbe/stylu hudby?

Ptam se, protoze muziky je strasne moc a je tezky se v tom nejak zorienotvat, anichz bych netravil nekolik hodin shanenim referenci a poslouchanim ukazek na netu. Nic jinyho me nenapada. Nerad kupuju neco, co se mi pak nelibi. Takze napr. reference ze Sparku nestaci, pred koupi CD preferuji alespon ukazky na amazonu (a podobnych servrech). Dalsi reference jsou zde a na vedlejsich forech. Akorat tezko se dopracovavam k tomu, co me zajima/co by se mi libilo. Casto se mi stava, ze se mi libi od jedny kapely/interpreta libi pouze 1 az nekolik CD, ne cela diskografie. Proto je potreba vybirat. Tak se ptam na nejaky namety/finty, jak sehnat reference. Treba se dozvim nejakou dalsi jednoduchou fintu. Pokud nekdo chce kontkretne, tak rock and roll, rock, hard rock, folk, country, sem tam klasiku, sem tam metal, typicky pop asi spis ne (pro skarohlidy - i kdyz treba REM, Peter Gabriel apod. se daji povazovat za pop, pop rock i rock). V mem okoli tezko od nekoho sezenu neco zajimavyho a kdyz uz by se nekdo nasel, tak prirozene neni cas byt u nej doma navezenej celej vikend, apod.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Po júl 21, 2008 11:39:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Pokud posloucháš převážně přes PC nebo mobilní přehrávač, zkus službu Last.fm a máš po problému. Automaticky ti systém nabídne dle tvého vkusu, který automaticky vyhodnotí, podobné posluchače, interprety a skladby.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
gabik
Hifista - pokročilec


Založený: 26 november 2007
Príspevky: 369
Bydlisko: Usti nad Labem/Praha

PríspevokZaslal: Po júl 21, 2008 13:42:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Kuba4

Sluchatka pres PC max. v praci; jinak doma klasicky na hifi Smile. Na Lasft.fm se tedy mrknu. Zakoupit CD pak muzu vzdy.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
jussi
Nádejný hifista


Založený: 13 august 2008
Príspevky: 73

PríspevokZaslal: Ut september 23, 2008 07:50:44    Predmet: Odpovedať s citátom

The Wire
adventures in modern music

http://www.thewire.co.uk/

da sa predplatit bud digitalna verzia, alebo papierova. preferujem tu druhu, priemerne jedno vyberove cd za kvartal s vecami, ktore by som inak nemal sancu pocut


co s atyka online veci, tak last.fm, rozne blogy a podobne

_________________
j.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Iné Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist