Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

symasym enhanced
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: So apríl 25, 2009 20:45:43    Predmet: Odpovedať s citátom

OPA: Tady se plete Tomášův extra zes a symouš enh. Extrazes pude ven jen jako hotovka co já vim a symouš je free.
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So apríl 25, 2009 20:57:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Aha, já do toho nevidím. Tomáš se tu objevuje zřídkakdy, jestli máš přehled, tak to zájemcům vysvětli, případně sem hoď schéma té uvolněné verze.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: So apríl 25, 2009 21:14:30    Predmet: Odpovedať s citátom

je to tu: http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=53935#53935
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So apríl 25, 2009 21:19:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak děkuju pěkně. Imageshack, kterej přes zapnutý blokování otevře další okna s reklamama a buhvíco nasere do počítače nebudu riskovat. Ale jestli to schéma někdo opravdu potřebuje, ať si poslouží...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Frantrax
Tetřev hlušec


Založený: 28 január 2007
Príspevky: 3010

PríspevokZaslal: So apríl 25, 2009 21:21:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Koukám, že tam stejně nejsou hodnoty...
_________________
Omluvte mé hloupé otázky, jsem jen zvídavý tetřev hlušec.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
onee
Nádejný hifista


Založený: 11 september 2007
Príspevky: 86
Bydlisko: origoš Záhorák

PríspevokZaslal: Po apríl 27, 2009 08:30:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Páni

čo keby ste sa torška umravnili.

Sem na net žiadne schéma ja a ani pistole určite nezavesí. Dôvody sú myslim celkom jasné. Nato aby si nekdo vyrátal cenu za súč a za prácu mu to čo som zavesil stačí. A v postate aj nato aby ten koinec na pôvodných doská rozbehal tiež (s tým že dostane pokec co a jak).

Keď to niekto neni schopný podľa toho spraviť TAK NECH TO NESTAVÁ.
Pre mňa z toho pline nekonečná e-mailová korešpondencia s opakujúcimi sa otázkami a na to ja fakt nemám čas. Keď niekto niečo posere pri osádzaní tak som mu ochotný poskytnút schéma.

toš
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mechanik
Hifista


Založený: 01 august 2007
Príspevky: 185
Bydlisko: Revúca

PríspevokZaslal: Po apríl 27, 2009 11:33:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Robím to nerád ale kedže to sinclair so súcastnou rozpiskou stavat nechce tak sa pítam,nenajde sa tu niekto iný? za prácu samozrejme zaplatím,podmienkou je že chcem predom predfakturu a podla toho sa rozhodnem a objednám dosky.Ešte chcem doplnit že to musí mat znackové súciastky,koncové tranzisotry napríklad z aldaxu a kondenzátory nippon,nichicon a ostatné v tomto štýle.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
rip1
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 marec 2007
Príspevky: 510

PríspevokZaslal: Po apríl 27, 2009 14:35:46    Predmet: Odpovedať s citátom

mechanik:
myslím že toho chceš krapet moc najednou... ten zes je DIY,takže tady halt platí, kdo to neumí musí jít do hotovky...Jeden je naprodej momentálně hotovej od kyselyma,výkonnější 200W verze s MJL, tak nechápu proč to chceš skládat,když je tu jeden prakticky hotovej... pokud si myslíš že tě to vyjde levněji tak se obávám že jsi dost vedle a že nic jsi nikdy nestavěl = když sečteš všechny díly,krabici, a práci = že ti to někdo sestaví a oživí seskládá za pár korun... tak se obávám to taky asi neklapne, páč lidi co to umí většinou buď nemaj na to čas..a když ano tak je drahej... vesměs je to neživí jako hlavní činnost, takže jsou rádi že stíhaj aspoň věci pro sebe nebo svý vlastní rozjetý kšefty. Wink Kup si ho bu´d hotovýho,nebo si od sinclaira nech udělat na míru nějakýho vyššího Aldaxe a na stavbu symouše ENH se raději vyprdni... to není evidentně jak tě čtu zesík určenej pro tebe. Arrow
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
rip1
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 marec 2007
Príspevky: 510

PríspevokZaslal: Po apríl 27, 2009 14:46:49    Predmet: Odpovedať s citátom

mechanik:
myslím že toho chceš krapet moc najednou... ten zes je DIY,takže tady halt platí, kdo to neumí musí jít do hotovky...Jeden je naprodej momentálně hotovej od kyselyma,výkonnější 200W verze s MJL, tak nechápu proč to chceš skládat,když je tu jeden prakticky hotovej... pokud si myslíš že tě to vyjde levněji tak se obávám že jsi dost vedle a že nic jsi nikdy nestavěl = když sečteš všechny díly,krabici, a práci = že ti to někdo sestaví a oživí seskládá za pár korun... tak se obávám to taky asi neklapne, páč lidi co to umí většinou buď nemaj na to čas..a když ano tak je drahej... vesměs je to neživí jako hlavní činnost, takže jsou rádi že stíhaj aspoň věci pro sebe nebo svý vlastní rozjetý kšefty. Wink Kup si ho bu´d hotovýho,nebo si od sinclaira nech udělat na míru nějakýho vyššího Aldaxe a na stavbu symouše ENH se raději vyprdni... to není evidentně jak tě čtu zesík určenej pro tebe. Arrow http://forum.audioweb.cz/viewtopic.php?id=7355
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mechanik
Hifista


Založený: 01 august 2007
Príspevky: 185
Bydlisko: Revúca

PríspevokZaslal: Po apríl 27, 2009 15:11:04    Predmet: Odpovedať s citátom

určite veci si chcem urobit podla svojich vlastných predstáv,ako hádam každý...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
onee
Nádejný hifista


Založený: 11 september 2007
Príspevky: 86
Bydlisko: origoš Záhorák

PríspevokZaslal: Po apríl 27, 2009 15:37:05    Predmet: Odpovedať s citátom

To ano ja mám rád tiež veci po svojom, ale keď sa nedá tak sa nedá. Na symu toho po svojom aj tak moc nevymyslíš maximálne predný a zadný panel. Všetko ostatné už vymyslel pistole.

Ten kus čo má kyselym je veľmi dobrá voľba ak chceš sym. Nech počítam ako počítam lacnejšie to nebude. Jedine ak si to postavíš sám.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mechanik
Hifista


Založený: 01 august 2007
Príspevky: 185
Bydlisko: Revúca

PríspevokZaslal: Po apríl 27, 2009 17:08:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som sa už rozhodol a ked niekoho schopného najdem dám mu to urobit ak nie tak pôjdem inou cestou...Viem že to myslíte dobre ale nemusíte ma prehovárat,do termínu napíšem ci dosky beriem alebo nie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
roberto
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 2632
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Po apríl 27, 2009 18:21:19    Predmet: Odpovedať s citátom

osadit desky je v pohodě, ale co mechanika? Bral bys hotovou bednu z Modu? Pokud ne co bys tam chtěl? Výkon trafa, kapacita kondenzátorů ? Hlavně toto a pracnost mechaniky určuje cenu...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
kyselym
Hifista


Založený: 11 február 2007
Príspevky: 133
Bydlisko: Plzen

PríspevokZaslal: Po apríl 27, 2009 18:56:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Mechaniku jestli chces aby ti nekdo udelal zesilovac obednej si u pistoleho CFB a nachystej si celkem slusnej ranec penez Wink pac ten symasym pokud si ho nepostavis sam te bude stat to samy ne-li vic.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mechanik
Hifista


Založený: 01 august 2007
Príspevky: 185
Bydlisko: Revúca

PríspevokZaslal: Po apríl 27, 2009 19:05:01    Predmet: Odpovedať s citátom

asi som to zle napísal,ospravedlnujem sa,mechaniku si urobím sám,na vzhlade sa už pracuje,ja potrebujem iba do plošákov dat súciastky a oživit! ostatné ohladom elektroniky tiež urobím sám
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
pistole
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 679
Bydlisko: severní čechy

PríspevokZaslal: Ut apríl 28, 2009 08:18:02    Predmet: Odpovedať s citátom

kdyby sinclair chtěl, může mi napsat mail - jemu to schéma klidně pošlu...
jinak k tem deskám schéma samozřejmě by mělo být - aby si dotyčný mohl kontrolovat zes při oživování , bez toho se to moc dělat nedá. na net to ale věšet nebudu w.t.z.

a už mě symysymem nevyrušujte..... je to uzavřená záležitost , proto jsem to taky nechal volně - nezajímá mne to , a ani z toho nic nemám.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
sinclair
Hifista


Založený: 03 december 2007
Príspevky: 185
Bydlisko: 76326 Luhačovice, Mlýnská 494

PríspevokZaslal: Ut apríl 28, 2009 12:29:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Netvrdím, že schéma musí viset na netu, ale jestliže schéma nebude přílohou k prodávaným deskám, tak s tím běžte laskavě do prdele.

A ty onee, jestli se v tom chceš angažovat, tak se umravni především ty a udělej to přesně tak, jako to dělal Pavel Dudek, to znamená že ke každé prodané desce bude přiložena kompletní dokumentace.
Jestli chcete prodávat nějaký polotovary, tak opakuju - jděte s tím do řiti.
Já dokážu ten zesilovač i bez schématu postavit a oživit, ale kvanta dalších lidí ne, nehledě k faktu, že pokud si tam vinou absence schématu něco přehodí, způsobí to dotyčnému nemalé materiální škody.

A pokud se bojíte toho, že to schéma bude za 14 dní viset nejméně na pěti serverech, tak to radši prodávejte hotové a oživené, jako já prodávám SPM250.

A ještě jednu věc. Stanovte cenu desek tak, aby vám to pokrylo náklady na přiloženou dokumentaci a autorský práva pro jedno použití - pakliže si myslíte, že jste primární a vlastnosti určující topologii toho zesilovače vymysleli vy.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
rip1
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 marec 2007
Príspevky: 510

PríspevokZaslal: Ut apríl 28, 2009 14:14:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Sinclair:
Leoši já si myslim že je to uplně o něčem jiným... onee,kyselym,já i pistole tím myslel to, že ten zesík pokud se dodrží osazovačka tak tam není co zmrvit... zapojení vychází z původního symasymu a je vylepšeno o pár fičurek v topologii plus doplněno plnejma ochranama (DC-Zkrat-zpožděný připojení repro) Onee jasně napsal že je to pro osobní potřebu a kdo bude mít nějakej problém schéma mu pošle mailem ...duševní vlastnictví jelikož předlohou byl původní symasym na DIYaudiu,kterej je free, a jemuž byl předlohou Electrocompaniet z 80. let což taky není žádný tajemství ale s modernějšími součástkami není důvod ho tajit,ale Tomáš na tom strávil dost času a dovedl to zapojení do finální podoby včetně PCB... a distribuci se rozhodl že udělá takhle , podklady na DPS předal Onee-mu tak nechápu o co ti jde ...

To že se to dělá právě tímto způsobem já chápu jako filtr právě před blbama typu mechanik.... kteří když do problematiky vůbec neviděj nemaj se do toho vůbec srát a opruzovat x lidí dokola se stupidníma dotazama ... To že oslovil tebe a tys ho poslal doprdele je věc čistě mezi váma dvěma ..a společnýho to s distribucí DPS a dokumentace nemá naprosto nic. Je zajímavý že těch symů je postaveno X a ostatní žáden problém nemaj Very Happy Uplně zbytečnej výpad... kdo je tady blbej a nepochopil jak se věci maj (nápad objednat si stavbu symasymu u Aldaxu) je mechanik Very Happy ... proč to asi víme všichni a nemá cenu to tady pitvat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sinclair
Hifista


Založený: 03 december 2007
Príspevky: 185
Bydlisko: 76326 Luhačovice, Mlýnská 494

PríspevokZaslal: Ut apríl 28, 2009 14:56:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Davide, já mám naprosto jiné zkušenosti, který konkrétně Ty ani nemůžeš docenit, protože jsi neprodal stovky a stovky stavebnic.
Konkrétně ultrajednoduchá SPV100 se jako stavebnice dodává s pokládačkou i schématem a divil by ses, kolik lidí na tom dokázalo něco zkurvit.
Co se týče nákladů na tzv. vývoj: I já jsem na tom strávil spoustu času a stálo to dost peněz, ale je to prostě zakomponováno a rozpuštěno v ceně stavebnice a jinak to ani nejde - jestli něco podobného někdo nechce akceptovat, tak se na veřejnou distribuci radši vyserte, protože takových lidí, jako je mechanik /mimochodem je mu kolem patnácti let/ je spousta.
Snažím se Vám vysvětlit svůj pohled na věc - nelze při veřejné distribuci nedodat schéma a prostě idiotsky a alibisticky napsat "když na to nemáte zkušenosti, tak to nestavte" - jak by se asi podobný nápis vyjímal třeba na stránkách Aldaxu?
Absence schématu jako filtr na méně zkušené je to naprostá kokotina a časem to pochopíte.
Mechanik si chtěl objednat stavbu dvou modulů ne u Aldaxu, ale u mě soukromě a požadoval alespoň přibližný rozpočet. To donedávna ale nebylo vůbec možné, protože nebylo k dispozici ani schéma, ani osazovák, ani rozpiska a já ani netušil, jakými polovodiči je tahle verze osazena a kolik to přibližně může zabrat času.
Proto jsem ho s tím poslal do řiti.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut apríl 28, 2009 16:51:40    Predmet: Odpovedať s citátom

sinclair napísal:

Snažím se Vám vysvětlit svůj pohled na věc - nelze při veřejné distribuci nedodat schéma a prostě idiotsky a alibisticky napsat "když na to nemáte zkušenosti, tak to nestavte" - jak by se asi podobný nápis vyjímal třeba na stránkách Aldaxu?
Absence schématu jako filtr na méně zkušené je to naprostá kokotina a časem to pochopíte.


Naprosto souhlasím a vůbec nechápu, že je zapotřebí to někomu vysvětlovat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mechanik
Hifista


Založený: 01 august 2007
Príspevky: 185
Bydlisko: Revúca

PríspevokZaslal: Ut apríl 28, 2009 19:11:50    Predmet: Odpovedať s citátom

teraz ma máte sice za neschopného mladého debila ale záujem o 2 DPS trvá,sinclair neni moja jediná možnost...okrem toho ten rok neni prsný pripocítajte si + cca 1 rok.
Ako takú zaujímavost napíšem že repráky z madisound 2 som bral ked som mal 13! preca len už sa tu chvílu pohybujem Laughing


Naposledy upravil mechanik dňa St apríl 29, 2009 08:12:46, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
JC
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1174
Bydlisko: Úpätie Malých Karpát

PríspevokZaslal: Ut apríl 28, 2009 20:00:40    Predmet: Odpovedať s citátom

mechanik napísal:
teraz ma máte sice za neschopného mladého debila ale záujem o 2 DPS trvá,sinclair neni moja jediná možnost...okrem toho ten rok neni prsný pripocítajte si + cca 1 rok.
Ako takú zaujímavost napíšem že repráky v madisound 2 som bral ked som mal 13! preca len už sa tu chvílu pohybujem Laughing

Nestresuj sa, Sinclair to s tým vekom nemyslel zle a roky si nemusíš pridávať, šetri si ich , príde čas, keď by si ich radšej odpočítaval Laughing A hlavne sa nedaj odradiť, ono sa to dáko vykryštalizuje...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mechanik
Hifista


Založený: 01 august 2007
Príspevky: 185
Bydlisko: Revúca

PríspevokZaslal: Ut apríl 28, 2009 20:02:53    Predmet: Odpovedať s citátom

ale ja fakt nepridávam Smile a dakujem za podporu
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
rip1
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 marec 2007
Príspevky: 510

PríspevokZaslal: Ut apríl 28, 2009 20:09:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Sinclair:
Leoši, to co ty umíš, nikde přeci nikdo nesnižuje.. tvůj pohled na věc je jinej už jen z důvodu že tě tohle živí... ale rozumně... nejde přeci srovnávat open projekt určenej pro lidi kteří si sami umí sami něco postavit když vědí co chtějí a co hledají s komerčně nabízeným zbožím pokrývající širokou škálu zákazníků...od stavebek až po finál...(ALDAX,DPA,Kraus a spol.) na symouše z principu nikdy nelze pohlížet jako komerční produkt už díky jeho původu a vzniku ... je prostě vypuštěn mezi lidi tak jak je Enhanced verze je dílo Tomovo a ten ho dal ven za těchdle podmínek takže je to postavený na jednoduchým principu: "ber nebo nech bejt" mě to příjde naprosto fér, prostě lidi jako třeba já, co jsou schopní (neříkám že ochotni) si to postavit sami pro sebe máme prostě halt více možností jít si vybrat co stavět či nestavět a za danejch podmínek se svobodně rozhodnout jdu do toho nejdu do toho ,a prostě lidi jako mechanik už z principu těch možností maj a budou mít vždy míň ....proč by to každej měl automaticky mít na zlatým podnose? Jednoduchý jak facka... vyhovuje ok, nevyhovuje? tak nech bejt .... nelze tu uplatňovat reklamace není na koho Very Happy Pistole to dotáh do fáze že to hraje a dobře a šel dál a proto to dal to i ven tak že Onee jako jedinnej má předlohy a jen vypomáhá tím že hromadně nechá vyrobit DPS podle tý Tomovy předlohy plus napočítá svý náklady s tím to žže je příloha jen jedna (aby si toho nikdo třetí nedělal bezpracnej byznys) je vcelku pochopitelný nakonec pro všechny myslim a co se tejče šématu Onee jasně napsal že když si od něj veme někdo desky a bude mít problém pošle mu šéma ... já tu nevidim ani jeden jedinnej zádrhel... kdybych to stavěl já tak si koupim DPS seženu si součástky a pokud bych si nebyl jist oneeho poprosim do mailu o normálně slušně o schéma ....Nakonec základní symasym je k dispozici naprosto veřejně všem na stránkách Michaela Bittnera nebo PMA a a možnosti jak ho vylepšit, maj tím pádem přeci všichni naprosto stejný ... komu je to málo,tak mu nezbyde než prostě a jednoduše hledat halt něco jinýho a jinde... Smile To je zase můj pohled možná blbej ale uplně a naprosto nezaujatej... u symouše jsem se angažoval jen z důvodu že se mi jako zesilovač prostě líbí.... nemam zájem nikomu dělat reklamu a ani kazišuka jen prostě píšu svůj názor na věc.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pistole
Hifista - zaslúžilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 679
Bydlisko: severní čechy

PríspevokZaslal: St apríl 29, 2009 09:24:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Principiálně je to takto - kdo chce plně dokumentovanou stavebnici s podporou a a návodem atd atd.. ať si postaví Dépéáčko od Pavla Dudka nebo SPM nebo SPV od aldaxu. Tohle nemá za cíl lovit ve stejných vodách. Je to zajímavá hračka která příjemně hraje.
Pokud toto čte onee tak bych doporučoval ať to schéma k desce dodá taky. nechtěl jsem aby to viselo na netu a to nechci dál ale není problém to dostat k deskám.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
onee
Nádejný hifista


Založený: 11 september 2007
Príspevky: 86
Bydlisko: origoš Záhorák

PríspevokZaslal: St apríl 29, 2009 09:35:50    Predmet: Odpovedať s citátom

OK kto sí kúpi dosku dostane schéma. Chcel som len predísť možným problémom.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
sinclair
Hifista


Založený: 03 december 2007
Príspevky: 185
Bydlisko: 76326 Luhačovice, Mlýnská 494

PríspevokZaslal: St apríl 29, 2009 11:55:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Chlapi, dokud bude existovat internet, tak to riziko zneužití celé práce tady bude vždycky. Stačí vzpomenout na dobu, kdy FOX Audio prodávalo dépéáčka, internet neexistoval a přesto se pajcovalo jak na běžícím pásu. Dneska je to jednodušší o dokonalé skenery a internet ve spojení s militantními warezmany dokoná dílo zkázy. V podstatě proti tomu není obrany.
To, že někdo pověsí na net schéma bych nepokládal za bůhvíjakou tragédii, ostatně samotné schéma dotyčnému k ničemu nebude bez dokonalé znalosti původní topologie desky, zvlášť u takto rychlých zesilovačů.
A věřte tomu, že existují debilové, kteří jsou ochotni věnovat spoustu hodin práce pečlivému opajcování desky, aby to pak mohli na ten net pověsit.
Dělají to ze dvou důvodů-aby vás nasrali a aby si dokázali, že to dokážou.
Mám prokazatelně potvrzeno několik případů, kdy si pár určitých lidí ode mě koupilo za nemalé peníze nepříliš běžné servisní dokumentace k nějakým přístrojům, vzápětí těch padesát stran pracně oskenovali, převedli do pdf a v amoku dobročinnosti je pověsili na net. Poznal jsem původ podle napětí a poznámek, vepsaných ve schématech mojí rukou..takové lidi pokládám za nebetyčné blby.
Na několika východoslovenských serverech visí už nějakou dobu schémata jednodušších Aldaxů i s pracně obkreslenými deskami. Řekl bych ale, že je to úplně k ničemu, protože lidi jsou tak neuvěřitelně zlenivělí, že se nikdo nebude srát s kreslením desky a její výrobou, stavebnice jsou pro většinu lidí, co vysloveně nejsou kostelní myši, docela levné a tak si je každý raději koupí a kompletní.
A že lidi opravdu zlenivěli je fakt poznat - dřív jsme prodávali maximálně pár transformátorů do měsíce, dneska jsou to X-násobky, protože lidi jsou líní zvednout telefon a objednat si transformátor sami u nějaké firmy. Pravděpodobně začneme prodávat i chladiče a propojovací vodiče, protože požadavky na to či ono ke kompletaci zesilovače neustále narůstají.


Naposledy upravil sinclair dňa Št apríl 30, 2009 18:01:33, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
onee
Nádejný hifista


Založený: 11 september 2007
Príspevky: 86
Bydlisko: origoš Záhorák

PríspevokZaslal: Št apríl 30, 2009 10:10:16    Predmet: Odpovedať s citátom

POZOR


Na základe zopár žiadostí posúvam termín na 20.05.09.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
onee
Nádejný hifista


Založený: 11 september 2007
Príspevky: 86
Bydlisko: origoš Záhorák

PríspevokZaslal: Po máj 25, 2009 15:02:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Pekný deň všetkým

Dnes bola odoslaná objednávka do výroby. cca do 3 týždňov máte dosky doma.

Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Duwenbleidd
Hifista


Založený: 16 jún 2009
Príspevky: 189

PríspevokZaslal: Po jún 22, 2009 06:22:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Zdar, tak jak to vypadá s deskami? Question
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Zosilňovače Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Strana 4 z 5

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist