Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Vypálení formátu DVD-Audio
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Digitál
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: So november 29, 2008 15:14:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Kontrola je standard a podla mna je aj licencne pozadovana.
Takze hladal by som medzi nejakymi cinanmi.

EDIT: prekvapuje ma, ze je tam napr. Pioneer a Samsung ...
A dokonca dost nova Yamaha 1500 ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
rip1
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 marec 2007
Príspevky: 510

PríspevokZaslal: Po december 01, 2008 12:59:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Nechápu proč tvrdošíjně trváte chlapi na zrovna na formátu DVD-A...kerej stejně jak SACD zabíjej právě ty nesmyslný omezení... jak jsem psal,polopatě vyextrahované DVD-A (LPCM,MLP) lze převést na wav a pak namasteringovat jako DVD-Video,při přehrávání v tomto modu tam žádná kontrola watermarku není... formát DVD-Video umožňuje rozlišení PCM až 24/96 což myslím plně dostačuje.... softů na to je dost např.... Audio DVD Maker,DVD2one Audio Remaster,DVD Audio Creator ... já taky hraju z PC takže to nepotřebuju,ale pár DVD jsem si takto udělal a vše funguje dokonce i přes digitál SPDIF ven v plným rozlišení bez degradace na 16/48!!! a to snad i na všech playerech co watermarking kontrolujou... takže stačí DAC nebo v případě lepšího řešení i analogově ven ... (co jsem zkoušel pioneery,Denony,Panasonicy,Yamahy) ta kontrola se týká jen Obsahu ve formátu DVD-A (ano to je ta složka AUDIO_TS a soubory ATS.IFO a xxx.AOB) ... když je ten samý obsah udělán a namasterován jako DVD-Video (normální dývýdýčko s černym nebo stojícím obrázkem místo klasickýho MPEG2 obrazu = složka VIDEO_TS soubory VTS.IFO a xx.VOB) tak to normálně jede .. Smile A lze takto tyto záznamy archivovat a přehrávat bez potřeby PC.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kuko61
Hifi obsluha


Založený: 23 január 2010
Príspevky: 45
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: So január 23, 2010 16:09:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Do zoznamu DVD prehravacov, ktore nekontroluju watermark mozete pridat Sigmatek XM-400 Pro (doteraz som ho nenasiel nikde uvedeny). Do dnes som prehraval len originalne DVD-A, ale dnes som skusil dve kopie obsahujuce watermark a prehral som ich bez problemov...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Digitál Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
Strana 2 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist