Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

ake sluchadla do usi?

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
oksamot
Hifi obsluha


Založený: 09 apríl 2008
Príspevky: 6
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: So november 15, 2008 22:30:42    Predmet: ake sluchadla do usi? Odpovedať s citátom

zdravim,

rad by som priatelke a otcovi kupil pod strom sluchadla. no mam problem vybrat, ake...

ja osobne vlastnim senny HD595 a px100 a takisto kossy porta pro. priatelka mi najcastejsie kradne px100, ibaze ma podobny problem ako otec - nevyhovuje jej, ze su pomerne velke. ovela radsej by nosili so sebou iba spunty do usi, avsak nie take, ktore sa musia do usi narvat (take co tlmia okolity hluk).

s takymi sluchadlami ja vobec nemam skusenosti, preto je kazda rada vitana. pre otca by to mali byt nejake do max. 2500 skk a pre priatelku tak do cca 1500...

prosim, poradte... vdaka.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Vidium
Anonymný





PríspevokZaslal: Ne november 16, 2008 22:05:43    Predmet: Odpovedať s citátom

S prenosnými slúchadlami je to vždy problém. Ak nechcú štuple do uši, tak to z ucha vypadáva (pri chôdzi, behu a väčšinou na to stačí len otočiť hlavu).Mňa zo štuplov bolia uši, kvôli tomu tlaku gumovej čašti naň. Ja som skončil pri KPP, a neľutujem.
Návrat hore
oksamot
Hifi obsluha


Založený: 09 apríl 2008
Príspevky: 6
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: Ne november 16, 2008 23:01:32    Predmet: Odpovedať s citátom

ved to je to, ze stuple do usi tlacia aj ich, preto chcu len take co sa nestrkaju uplne dnu... a nechcu ani nic cez hlavu. skratka cosi ako senny radu mx... len neviem, ktore take sluchadla su dobre. nevie nik?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
dokken
Hifista - pokročilec


Založený: 24 máj 2007
Príspevky: 325
Bydlisko: Louny

PríspevokZaslal: Ne november 16, 2008 23:03:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Sennheiser CX300
http://www.sluchatka.net/7-sennheiser-cx-300/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
palinoch
Hifista


Založený: 29 december 2007
Príspevky: 109

PríspevokZaslal: Po november 17, 2008 19:30:28    Predmet: Odpovedať s citátom

tak ty nechces spunty, ale pecky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pHp
Hifi obsluha


Založený: 12 marec 2007
Príspevky: 37

PríspevokZaslal: Ut november 18, 2008 14:10:28    Predmet: Odpovedať s citátom

Se slušným rozpočtem pecky, pak prakticky jen YUIN.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
fojo
Hifista - zaslúžilec


Založený: 08 november 2006
Príspevky: 582
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut november 18, 2008 16:44:06    Predmet: Odpovedať s citátom

neni o com, shure SE 110 za 2500 CZK http://www.sluchatka.net/40-shure-se110/
_________________
počúvam, teda som (Dynaudio, Ultrasone, Grado)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
knopi
Hifista - pokročilec


Založený: 29 január 2008
Príspevky: 283
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut november 18, 2008 18:08:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Yuin PK2, mají velmi dobré ohlasy, podle tvých požadavků stejně nic jiného zřejmě nenajdeš.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Vidium
Anonymný





PríspevokZaslal: St november 19, 2008 11:42:33    Predmet: Odpovedať s citátom

CX300vky sú úplne otrasné. Vydržal som ich počúvať pol hodinu.Nechcel by som ich ani zadara.
Návrat hore
krusty
Hifista


Založený: 19 február 2008
Príspevky: 176
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi november 28, 2008 09:36:59    Predmet: Odpovedať s citátom

cx 300 som pocul, nehra to ktovieako, ale ani neurazi, samozrejme v tej cene a napr. pre pouzitie s nejakym mp3prehravacom na cestu autobusom ...super izoluju od okolia, myslim ze az nebezpecne, ale co je smutne je ze akykolvek oter o kablik, dokonca vlasy, vietor sa prenasaju ako dost hlasny a neprijemny zvuk do usi. taktiez vdaka zastuplovanym usiam pucujes vlastne preglganie, dychanie a ine nemile zvuky tela, takze ja by som ich neriesil.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
oksamot
Hifi obsluha


Založený: 09 apríl 2008
Príspevky: 6
Bydlisko: BA

PríspevokZaslal: Pi november 28, 2008 14:04:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Vdaka za odpovede, uz som sa asi rozhodol. Dam si k znamemu do USA poslat tie Yuiny, su za dobru cenu a na nete som k nim nasiel same dobre ohlasy. U nas som ich ale nenasiel, jedine na headphones.sk a aj tam ich iba dovazaju z USA, takze snad to stihne k tomu znamemu do vianoc dojst...

Velka vdaka za pomoc!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
vcucnutie
Hifi obsluha


Založený: 23 máj 2007
Príspevky: 34

PríspevokZaslal: Ut december 02, 2008 04:23:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Gratulujem k tym Yuinom, zrejme z nich budu uneseni. Este starsie Sony MDR-EX888LP zneli udajne neuveritelne pri tom, ze su to pecky.
Len to je trocha otazne s tymi spuntami... Ludia si zvyknu pecky tlacit hlbsie do ucha, aby im nevypadavali.

Apropo, Shure SE-110 je katastrofa. Nie pre zvuk ale pre cenu.
Jedny z najhorsich dynamickych peciek v tej cenovej kategorii.
Ked Shure, tak "balanced armature" menice (mikromenice).
Shure zrejme prax s dynamickymi menicmi u sluchadiel do usi nema
(rozhodne nie taky, ako s vlastnymi drahsimi monitormi do usi s mikromenicmi alebo ako napr. Future Sonics s dynamickymi).
Basy su v poriadku, mozno ich je trocha privela. Stredy nie su dost linearne, pocut mierne zafarbenie. Vysky su celkom poddimenzovane.
Vychadzam z toho, ze SE-110 su E2C s mierne zmenenym dizajnom.
Pisalo sa to na headroome (headphone.com). Teraz uz SE-110 ani nevedu.
E2c som pocul, E4c stale mam. Rovnako ER-4S od Etymotic.

Ked uz Shure, tak vyssie modely...

Okolo 1000-1500 by som odporucal Sony MDR-EX85, pripadne model ktory pridavaju k novym Sony mp3 prehravacom vyssej rady: MDR-EX082.
....EX85 a EX082 su identicke az na logo.
Cez ebay by som ich ale radsej nekupoval. Kupil som ich pred vyse rokom, za 45++ dolarov, boli vyborne.
Porovnal som ich k tym modelom (kamarat pozical...), co pridavaju k mp3 walkmanom a nevidel a ani nepocul som rozdiel.
Ukradli mi prehravac so sluchadlami - pred asi 9 mesiacmi.
Vtedy som skusil znova lacnejsie spunty a pre zmenu lacnejsi prehravac (iRiver diskmen). Znova som si pohladal EX082 a pre zmenu slo o jasny fake.
Stali nieco cez 20 dolarov. Kupodivu, zvuk sa od originalu prilis nelisil (rozdiel asi nestal za tych 20 USD navyse). Podaroval som ich kamaratovi a ten chvalil, ako dobre zneju.
Neporovnaval som ich s CX300 ale pri tom, co som cital, nedivil by som sa keby aj fake EX082 zneli stale lepsie ako CX300.
Fake = napodobenina. Treba s tym u sluchadiel do usi ratat, dokonca i u ceskych / slovenskych predajcov.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist