Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

DŮLEŽITÁ NOVINKA NA TÉMA ARAGORN

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Koutek Velkého Boba
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: So január 31, 2009 09:41:19    Predmet: DŮLEŽITÁ NOVINKA NA TÉMA ARAGORN Odpovedať s citátom

Včera, tj. 30. ledna 2009, ve večerních hodinách, po menší přestavbě bytu a opravě elektrického rozvodu, jsem zahájil zkušební provoz reproduktorových soustav ARAGORN, verze 1.101 (tj. varianta Prosek, lišící se od definitivního provedení pouze menšími odchylkami v proporcích - kvůli sladění s proporcemi bytu a bytového zařízení).

Současně všem vážným zájemcům sděluji, že jsou k expedici připraveny první stavebnice. Pro jistotu jsem však rozhodl, že do světa budou puštěny až po cca čtrnácti dnech zkušebního provozu, tj. počínaje 16. 2. 2009. Do té doby je možné individuálně si sjednat předpremiérový zkušební poslech v mém obydlí v Praze na Proseku - zájemci nechť se ohlásí do pošty. Poslech je obecně možný v pracovní dny době od 13 do 17 hodin kromě středy, naopak v úterý je možné poslouchat až do 19 hod. Je možná současná účast nejvýše dvou osob.

Pokud by někdo chtěl návštěvu spojit s konzultací na jakékoli jiné téma, může tak učinit, platí však podmínky, za nichž poskytuji placené konzultace. Ti, kdož mi poslali zálohu, jsou samozřejmě veškerých úhrad zproštěni.

Pro poslech je k dispozici moje diskotéka. Zájemce si však může přinést jakýkoli vlastní nosič přiměřené kvality, tj. LP, CD, SACD, DVDA, Audio DVD, záznam na přenosném HDD s USB nebo FW připojením, datový disk CDR nebo DVDR (BlueRay zatím nemám k dispozici).

Techno a Metal jakéhokoli druhu se připouští pouze v rozsahu 3 minuty v jedné hodině. Nosiče s obsahem typu Eva, Vašek apod. budou při objevení dezinfikovány a poté zničeny. Naopak vojenská dechová hudba a cokoli z repertoáru Alexandrovova souboru rudého praporu jsou vítány.

Z technických důvodů není možné měnit výkonový zesilovač, bedny hrají přes DENON PMA-1500, k přehrávání je k dispozici DENON DCD-715, DENON DVD-3910 a SONY DVP-NS708H, případně počítačový agregát zakončený kartou LYNX 22. Při přehrávání dat z počítače je možné i experimentovat se zvukovými úpravami - ekvalizér, kompresor apod. - realizovanými v prostředí Adobe Audition 3.01. Je možné přinést si vlastní zdroj signálu, tj. CD přehrávač, notebook apod.

K pití se podává čaj (různé druhy), minerálka, Kofola, káva, odůvodněných případech a s rozumnými omezeními irská whiskey. Po předchozí dohodě mohu opatřit též nějakou tu Colu a irské pivo Kilkenny nebo Guiness. Žraní v době poslechu má povoleno pouze pan domácí, který je v tomto ohledu dostatečně zásoben, takže potraviny s sebou nenoste (s výjimkou kapalných).

V poslechové místnosti a všech přilehlých prostorech je ABSOLUTNÍ ZÁKAZ KOUŘENÍ. Jakýkoli pokus tento zákaz obejít se trestá ublížením na nejcitlivějších částech těla (k dispozici je mimo jiné příklepová vrtačka, sekáček na maso a sada diamantových pilníků), případně nuceným trestným poslechem eskymáckých lidových písní. Pokud by někdo byl nikotinovou abstinencí ohrožen na životě, může jít kouřit na ulici do vzdálenosti minimálně 100 m od domu.

Těším se na shledání!

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dokken
Hifista - pokročilec


Založený: 24 máj 2007
Príspevky: 325
Bydlisko: Louny

PríspevokZaslal: So január 31, 2009 18:05:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Very Happy Thumbs up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20456

PríspevokZaslal: So január 31, 2009 18:58:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Dejte si všichni raději pozor, ti Eskymáci prokazatelně zanechávají následky ... Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
vivi
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1054

PríspevokZaslal: So január 31, 2009 19:07:48    Predmet: Re: DŮLEŽITÁ NOVINKA NA TÉMA ARAGORN Odpovedať s citátom

velky bobo napísal:

Techno a Metal jakéhokoli druhu se připouští pouze v rozsahu 3 minuty v jedné hodině. Nosiče s obsahem typu Eva, Vašek apod. budou při objevení dezinfikovány a poté zničeny.


lol Rotfl
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu MSN Messenger
Roman St
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 1411

PríspevokZaslal: So január 31, 2009 19:20:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Eskymáclý songy, to je síla http://www.emusic.com/album/Various-Artists-Eskimo-Songs-from-Alaska-MP3-Download/11031471.html

Možná po slivovici by na to šlo i tancovat Laughing .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Donuts
Hifista


Založený: 21 december 2006
Príspevky: 228

PríspevokZaslal: So január 31, 2009 19:33:25    Predmet: Odpovedať s citátom

A je nekde k videni foto te finalni, pripadne Prosek, verze?
_________________
Můžu z toho udělat článeček na titulku?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: So január 31, 2009 19:57:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Donuts napísal:
A je nekde k videni foto te finalni, pripadne Prosek, verze?


Dobrá připomínka, nějak to zařídím.

_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
pecan
Hifi obsluha


Založený: 03 december 2007
Príspevky: 46
Bydlisko: šumava

PríspevokZaslal: So január 31, 2009 21:45:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Stavebnice budou v provedení s pasivní výhybkou, aktivní výhybkou, nebo obojí provedení?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Ne február 01, 2009 05:15:52    Predmet: Odpovedať s citátom

Zatím jsou k dispozici pasivní výhybky, ale aktivní budou také. Marketingově to zřejmě provedeme tak, že zákazník prozatím dostane pasivní výhybku použitelnou pro biwiring/biamping, upravenou tak, aby s ní mohl trochu laborovat. Až bude k dispozici aktivní verze, bude možná výměna, nevylučuji, že s nějakým nevelkým doplatkem. Detaily bychom asi řešili individuálně.
_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Koutek Velkého Boba Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist