Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Zaujimavy studiovy kombajn HHB UDP-89
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Digitál
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
agustini
Hifista - pokročilec


Založený: 08 apríl 2007
Príspevky: 382
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ne február 08, 2009 22:11:31    Predmet: Odpovedať s citátom

HHB UDP89 prve dojmy:

Kedze nebolo casu na ziadne seriozne testovanie tak iba prve postrehy:

Pre:
1. Fantasticky zvuk (dynamika, detajly, priestorovost..). Konecne mam nieco adekvatne k mojim bedniam (BM5A)
2. vyborny aj na sluchatkovy vystup.. pri porovnani so sluchatkovym zosilovacom rozdiel len v nuanciach a je rozoznatelny prakticky iba na napocuvanych nahravkach pri vzajomnom porovnani co ma dost prekvapilo.
3. bezhlucna prevadzka pocas prehravania (vobec ho nieje pocut ak niesom od neho na viac ako cca 20cm)

Zatial som ziadne vazne negativa nenasiel (mozno aj preto ze nebolo casu) ale aby to bolo vyvazene tak aspon 3 x proti:

1. stlacanie tlacitok na prednom palnele posobi dost "zvlastne" (evokuje mi to vzdy zvuk ako keby som zlomil neaky tenky plast)
2. HDMI vystup nieje z vyroby aktivovany, takze to clovek musi najprv prepojit cez alternativny obrazovy vystup, aktivovat HDMI a az potom sledovat obraz cez HDMI (dost stresujuce ak si to clovek prepoji po prvy krat rovno cez HDMI a obraz nikde..este blbsie ak nemam na prvy krat po ruke iny ako HDMI kabel)
3. mohol by hrat o kusok lepsie, ked je hlasitost nastavena na tych najnizsich urovniach

Zatial vse a uz teraz sa tesim na to, ked bude dostatok casu a prilezitosti aby bolo mozno aj na taku kompletnu "malu recenziu" celeho pristroja a jeho komplet funkcionality podla mojich usi a toho ako to vidim ja Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Digitál Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2
Strana 2 z 2

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist