Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Offtopic debata na temu Aragorn
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Po máj 25, 2009 12:00:25    Predmet: Odpovedať s citátom

To merhaut

Neskenuju jako Ty všechno co se na fórech šustne, ale přesto mi neuniklo, že jeden a ten samý člověk projevuje naprosto protichůdné tendence, jak se mu to hodí. Jednou se mu nelíbí prezentace 100tisícových beden prostřednictvím povedeného 50tisícový koncáku a žádá si 200tisícové monobloky a v druhém případě mu nevadí použití dvacet let starého komerčního japonského intergáče v ceně 15- 20tisíc k bednám stejné třídy. Jeho zhodnocení si následně nezadá s písemnými výtvory F. Krauta.

Neberte to nikdo jako apriori nesouhlas s možným povedeným zvukem oněch beden(nemohu osobně posoudit, neslyšel jsem), ale jen jako pohled na vystupování PMA.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Po máj 25, 2009 12:07:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Máš dojem, že prostor kina + cca 50-100 návštěvníků a prezentace doma v prostoru pár m2 s 1 posluchačem klade na zesilovače podobné nároky? Smile

BTW, VB má nový zesilovač, cca 1/2 roku.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po máj 25, 2009 12:41:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Aragorny jsem slyšel v onom domácím prostředí a neměl jsem pocit, že by použitý zesilovač nějak omezoval předvedení jejich kvalit. Také bydlím v paneláku, takže jsem zvyklý, že hlasitost je omezena ohledem k sousedům, nikoliv výkonem zesilovače.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Po máj 25, 2009 16:08:43    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
Máš dojem, že prostor kina + cca 50-100 návštěvníků a prezentace doma v prostoru pár m2 s 1 posluchačem klade na zesilovače podobné nároky? Smile

BTW, VB má nový zesilovač, cca 1/2 roku.


To teda nemam. Jsi vedle, píšu o naprosto jiné prezentaci než se zjevně domníváš.
Bylo to také v malinkém pokojíku. (Letošní výstava)
Před výstavou jsi "pohrdal" avizovaným Parasoundem HALO A21, psal jsi, že bys tam chtěl mít pořádné zesilovače- vrcholné monobloky HALO JC1.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Po máj 25, 2009 17:51:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Moc okatě do všeho pleteš kšeft, Pavle.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Ut máj 26, 2009 13:20:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Kšeft jo, díky za přátelské upozornění.
Teda manipulace Ti jde výborně.

Na to, že stále píšeš, že je hrozný žrout času věnovat se int. fórům, tak glosuješ kde co. Divím se Ti, že se tedy neomezíš jen na řešení problémů ohledně svých výtvorů-polotovarů, které se táhnou už tak dlouho.

Až uděláš opravdově vychytaný plnohodnotný po všech stránkách dotažený produkt schopný konkurovat i výbavou a designem, pak se můžeme bavit o tom jak je to s kšeftem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
simon
Hifista


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 222
Bydlisko: Dolni Kounice

PríspevokZaslal: Ut máj 26, 2009 14:49:38    Predmet: Odpovedať s citátom

N.A. napísal:
Kšeft jo, díky za přátelské upozornění.
Teda manipulace Ti jde výborně.

Na to, že stále píšeš, že je hrozný žrout času věnovat se int. fórům, tak glosuješ kde co. Divím se Ti, že se tedy neomezíš jen na řešení problémů ohledně svých výtvorů-polotovarů, které se táhnou už tak dlouho.

Až uděláš opravdově vychytaný plnohodnotný po všech stránkách dotažený produkt schopný konkurovat i výbavou a designem, pak se můžeme bavit o tom jak je to s kšeftem.


jako nezavisly pozorovatel musim rict, ze sice nevim proc to delas ... ale skodis tim hlavne sam sobe
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Coques
Hifista - zaslúžilec


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 762
Bydlisko: CZ

PríspevokZaslal: Ut máj 26, 2009 15:25:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Pozerám, že NA si dal frťánka Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut máj 26, 2009 15:30:57    Predmet: Odpovedať s citátom

N.A. napísal:
Divím se Ti, že se tedy neomezíš jen na řešení problémů ohledně svých výtvorů-polotovarů, které se táhnou už tak dlouho.

Až uděláš opravdově vychytaný plnohodnotný po všech stránkách dotažený produkt schopný konkurovat i výbavou a designem, pak se můžeme bavit o tom jak je to s kšeftem.


100% suhlas Thumbs up
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Ut máj 26, 2009 16:47:36    Predmet: Odpovedať s citátom

... až se našli
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
dokken
Hifista - pokročilec


Založený: 24 máj 2007
Príspevky: 325
Bydlisko: Louny

PríspevokZaslal: Ut máj 26, 2009 17:06:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Nechcete se jít dohadovat jinam? člověk se těší co se dozví novýho o bednách a zase balast a v hlavní roli N.A.-neuvěřitelný..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Ut máj 26, 2009 18:38:44    Predmet: Odpovedať s citátom

N.A. napísal:
Kšeft jo, díky za přátelské upozornění.
Teda manipulace Ti jde výborně.

Na to, že stále píšeš, že je hrozný žrout času věnovat se int. fórům, tak glosuješ kde co. Divím se Ti, že se tedy neomezíš jen na řešení problémů ohledně svých výtvorů-polotovarů, které se táhnou už tak dlouho.

Až uděláš opravdově vychytaný plnohodnotný po všech stránkách dotažený produkt schopný konkurovat i výbavou a designem, pak se můžeme bavit o tom jak je to s kšeftem.


Hehe, dobré. Vtip je v tom, že u mnoha jiných produktů se jen o problémech neví, možnosti diagnózy elektroniky a měřicí vybavení, které mám k dispozici, tu nemá nikdo jiný.

A proč Ty se věnuješ Aragornům, proč se věnuješ mému hodnocení Aragornů? Odpověď je víc než jednoduchá, vidíš to jako potenciální konkurenci Lucidů, a druhý člověk tak nedůtklivý a podezíravý jako ty se tu asi nenajde.

Slyšel jsem obojí, mohu srovnávat. O Lucidech jsem napsal, viz

http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?p=60040#60040

"jde o repro s pohodovým zvukem, a pro řadu hledajících by to mohla být zajímavá možnost, jaké reprosoustavy zahrnout do svých úvah. Hrají neagresivně, bez zjevných problémů v kterémkoliv z pásem, a jsou schopné dobře vykreslit i spodní barvy komorního tělesa."

Kdo umí číst mezi řádky, rozumí. Naproti tomu Aragornům jsem udělil absolutorium pro tuto kategorii a velikost bedny. Takže to podtrhuji.

Jestli někdo glosuje o tom, co kdo kam píše, nejsem to já. Tvých útočných příspěvků jsou tu mraky, takže si svá doporučení strč za klobouk, hošíku.

Ještě jedno - co se týče návrhu beden a znalosti problematiky, nesaháš Sýkorovi ani po kotníky. Jsi nadšený laik, a výsledky tomu odpovídají.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
N.A.
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 1226
Bydlisko: Ústí nad Labem

PríspevokZaslal: Ut máj 26, 2009 22:49:11    Predmet: Odpovedať s citátom

To simon
Nevidíš do toho, nemám Ti to za zlé.

To Coques
Je vidět, že mně neznáš, alkohol není můj přítel ani nepřítel.

To ferenc
Nejsme v tom sami, je mnoho podobných názorů, akorát nejsou skoro vidět, protože se šíří neveřejnými kanály. Jsou i lidi s většími technickými zkušenostmi, nebo prostě jen vlastním názorem. Něco Ti přepošlu, to se pobavíš.

To dokken
Co se chceš dozvědět, když autor převážně mlčí, nebo máš pocit, že ho nepustíme ke slovu

To PMA
Tím Tvým Krautovským hodnocením jsi mně moc pobavil.

Aragorny mně zajímají podobně jako Tvůj výtvor, protože se 20 let zajímám o tuto oblast a výtvory ze zdejších luhů a hájů nemohu vynechat. K reakcím mně přimělo Tvé chování, jak jsem popsal výše, ne samotný produkt či jejich autor, jak mi podstrkuješ.
Tvé myšlenkové pochody o konkurenci jsou mi k smíchu. Já výsledky mám, proběhly konfrontace s patřičnou konkurencí a názor „odborníka“ Tvého ražení na tom nic nezmění. Mimochodem produkce byla již ukončena z důvodu prodeje výrobních podkladů do zahraničí.
U Tvého hodnocení Aragornů nemusí nikdo nutně číst mezi řádky, vše je do očí bijící.

Ty si po fórech už šest let buduješ slušný kult. Bezmezně si věříš, byť jsi od roku 2002 mnohokrát změnil názor na spoustu věcí. To skvělé vybavení co máš k dispozici nezabránilo tomu aby spousta lidí co jsi jim prodal PCB neměli slyšitelné problémy, které jsi zprvu svaloval na jejich technologickou nekázeň, nebo chyby v periferiích. Dělal jsi z těch lidí trouby a to si nezasloužili. Ani po navržených opatřeních jsi nezabezpečil aby to nekmitalo. Tak snad v některé z dalších verzí to bude konečně ok.

VB je bezpochyby vybaven obrovskýma a nedostižnýma zkušenostma v oboru akustiky to je bez debat. Nevšiml jsem si, že bych se s ním v tomto ohledu srovnával. O něm, ani o jeho výtvoru jsem nediskutoval. Psal jsem pouze o Tobě a Tvém chování „korouhvičky“. Ty jsi to opět po svém otočil jinam.
Bye.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Shimi
Hifista


Založený: 10 apríl 2007
Príspevky: 169

PríspevokZaslal: Ut máj 26, 2009 23:30:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak sem po delší době nakouknu abych se dozvěděl, jak od podzimu pokročil projekt Aragorn a ono tohle Sad Nevím, proč ze sebe dělš Pavle blbce, ale jsi úplně mimo mísu. Ten "polotovar" , do kterého se hloupě opíráš dává PMA zdejší i světové komunitě bastlířů Z A D A R M O na rozdíl od polotovaru od známé značky a věhlasného konstruktéra, který jsi si koupil Ty za několik desítek tisíc aby sis jej mohl poté opravit a vytunit.
Škoda, že jsi nepřijel do Brna, mohl jsi ten "polotovar" slyšet v přímém porovnání s kouskem za cca 100k a několika dalšími v těch nejtěžžších podmínkách. A nakonec jsi mohl vzít i svoje bedny a srovnat je s Aragornem, poté by případné invektivy mohly být na místě. Pokud PMA napíše, "...hraje to dobře, mohu to doporučit, jděte si to poslechnout", a nic jiného v tom sdělení nebylo tak nevím, proti čemu se ohrazuješ. Takhle se jen zesměšňuješ. Nicméně, žijem v demokracii, takže máš právo svůj názor veřejně presentovat. Jirka to děla taky tak Smile) Že má Bohouš k celému projektu poněkud "svérázný" přístup, který někteří hůře chápou bude možná tím, že je docent, tudíž řeší hlavně technickou stránku věci a marketingové žvásty nechává stranou.
P.S. cituji: "...byť jsi od roku 2002 mnohokrát změnil názor na spoustu věcí." Všichni jsme od roku 2002 změnili názor na spoustu věcí, ale jenom blbec to nepřizná, neb se s tím neumí vyrovnat.
Omlouvám se za OT a moderátor nechť příspěvek smaže, stejně jako ostatní nevhodné příspěvky výše.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 05:59:15    Predmet: Odpovedať s citátom

ake podmienky treba splnit aby dal Macura dosku Dispre Z A D A R M O ?

podla jeho stranky to totiz zadarmo vobec nie je, cena je podla mnohych privysoka - napr. taky obchodnik sinclair sa v tomto duchu vyjadril na jednom z ceskych hifi for -a ja s nim uplne suhlasim

tie kiksy to cele neskutocne predrazuju, tu nejde iba o dosku ..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 07:31:07    Predmet: Odpovedať s citátom

picnout ference?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
manicka
Hifista - pokročilec


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 322
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 08:11:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Á N.A. zase roze*ral dalsi vlakno a navic drze konkurenci.

Trotone, kdyz uz tu tolerujes sproste osobni urazky nehrubsiho zrna (PD Dzyanovi), mohl bys aspon zamezit takoveto vyrazne OT debate. Chapu, ze tvoje role je tezka, ale bez moznosti tvurce vlakna udrzet si v nem pouze jedno dane tema je toto forum nepouzitelne.

_________________
Audio Alchemy DDS+DTI+DDE+DLC, Thorens145+Dynavector19a+RiAudio, Audio Research D400, B&W Matrix801
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 08:26:06    Predmet: Odpovedať s citátom

N.A. napísal:
... To skvělé vybavení co máš k dispozici nezabránilo tomu aby spousta lidí co jsi jim prodal PCB neměli slyšitelné problémy, které jsi zprvu svaloval na jejich technologickou nekázeň, nebo chyby v periferiích. Dělal jsi z těch lidí trouby a to si nezasloužili. Ani po navržených opatřeních jsi nezabezpečil aby to nekmitalo. Tak snad v některé z dalších verzí to bude konečně ok. ...


Skvělé vybavení umožňuje zjistit, jak se chová obvod, který leží na stole. Ale nedokáže věštit, co to udělá, když se změní parametry součástek. Určitě Ti neuniklo, že občas s PMA polemizuji na ostří nože, ale to, jak se postavil čelem ke zjištěnému problému a udělal všechno potřebné pro řešení, to je projevem vysoké profesionality. Používat to jako argument v debatě o reprosoustavách je napůl podpásovka a napůl nepochopení situace.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 08:29:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Troton by to měl oddělit do bojiska, nemá to ve vlákně o bednách co dělat. Zapracuji na tom.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 08:44:29    Predmet: Odpovedať s citátom

toto je fakt k smiechu
nechcem obhajovat ani jedneho s panov obchodnikov, je to biznis - ved nech si kazdy povie co chce a nech sa biju..

ale aby mal jeden z nich pravo si upravit forum na svoj obraz, mazat prispevky ktore oznaci ako "off topicy" je doslova na grc ..
treba sa zmierit ze s pracou PMA a jeho produktami nie su vsetci na 100% spokojni - dokazom toho su kopy kritickych mailov, sukromnych sprav a prispevkov na dalsich forach - jedine miesto kde sa "akoze neobjavuju" je toto forum - ktovie preco ..

pomaly ale iste mi to zacina pripominat napoleonka a jeho xaviany a nady ..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 09:20:15    Predmet: Offtopic debata na temu Aragorn Odpovedať s citátom

Presunul som sem offtopic debatu a osobne poznamky z Pár aktuálních obrázků - aneb ARAGORN je tady
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 09:48:50    Predmet: Odpovedať s citátom

manicka napísal:
Á N.A. zase roze*ral dalsi vlakno a navic drze konkurenci.

Trotone, kdyz uz tu tolerujes sproste osobni urazky nehrubsiho zrna (PD Dzyanovi), mohl bys aspon zamezit takoveto vyrazne OT debate. Chapu, ze tvoje role je tezka, ale bez moznosti tvurce vlakna udrzet si v nem pouze jedno dane tema je toto forum nepouzitelne.


Myslis PD na temu NAIM ?
Uz sice neviem, co konkretne to bolo, ale najhrubsie asi nie, to by som si pamatal Smile
A myslim, ze aj Dzyan to uz berie teraz inak Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 10:21:35    Predmet: Odpovedať s citátom

ferenc napísal:
toto je fakt k smiechu
nechcem obhajovat ani jedneho s panov obchodnikov, je to biznis - ved nech si kazdy povie co chce a nech sa biju...

Suhlas.
Ked sa na to pozriem nezaujate, neda sa o nikom povedat, ze je uplne "mimo", alebo ze ma na druhu stranu 100% pravdu v tom, co vravi. Ako obvykle, pravda je uprostred. To, ze kazdy zvoli inym sposobom nevhodnu "formu prejavu", ste si uz mohli zvyknut.
ferenc napísal:

ale aby mal jeden z nich pravo si upravit forum na svoj obraz, mazat prispevky ktore oznaci ako "off topicy" je doslova na grc ..

?
ferenc napísal:

treba sa zmierit ze s pracou PMA a jeho produktami nie su vsetci na 100% spokojni - dokazom toho su kopy kritickych mailov, sukromnych sprav a prispevkov na dalsich forach - jedine miesto kde sa "akoze neobjavuju" je toto forum - ktovie preco ..

Vysvetli "akoze neobjavuju", myslis, ze ich niekto maze ??? Zatial sa nikto nestazoval, ze by mu nieco zmizlo.
ferenc napísal:

pomaly ale iste mi to zacina pripominat napoleonka a jeho xaviany a nady ..

Naozaj nemam chut ani cas zase toto rozoberat, kto chce, ten rozdiel vidi.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 15:22:13    Predmet: Odpovedať s citátom

grcaný ferenc
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
dustin
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 4857
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 15:57:26    Predmet: Odpovedať s citátom

ferenc napísal:
pomaly ale iste mi to zacina pripominat napoleonka a jeho xaviany a nady ..


To myslíš vážně?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Roman St
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 1411

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 17:27:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Začíná mi to tu připomínat HiEnd fórum na Lopuchu před cca třemi roky a myslím, že je to naprosto zbytečné si takto vyměňovat názory.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hasňa
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 465

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 17:43:30    Predmet: Odpovedať s citátom

"..pomaly ale iste mi to zacina pripominat napoleonka a jeho xaviany a nady ...."

To je samozrejme podle me naprosta hovadina a porovnavat Napoleonekland a tohle forum je ztrata soudnosti. Troton funguje jako hodinky.

A tyhle debaty me osobne, pokud jsou v oddeleni Bojisko, vubec nevadi. Procisti se vzduch, kdo nechce, nemusi je cist a kdo si je precte, ziska minimalne pomerne dobry obrazek o ucastnicich. Coz taky neni k zahozeni. Je tu hromada kohoutu na jednom dvorku, takze obcasne spory jsou nevyhnutelne a nevim proc by se vsichni meli placat po ramenech, lidickovat, slunickovat a nalhavat si nejake sympatie. Jadrne poslani do hajzlu se mi zda daleko uprimnejsi. IMHO
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 18:07:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Rozhodně si z internetové diskuse nelze o nikom udělat dobrý obrázek. To je blbost.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Hasňa
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 465

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 18:18:47    Predmet: Odpovedať s citátom

No, asi ne komplexni. Ale nejakou informaci to nese.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 18:21:16    Predmet: Odpovedať s citátom

original diskusie z vlakna aragorn:

opa
Díky za vyčerpávající odpověď. Design je pěkný. Cena je přiměřená, kdo na to má, nechť neváhá.

ferenc
ano, oproti konkurencii (aspon podla reportazi z brnenskeho porovnavania s F3) je iba dvojnasobna


a teraz si skuste tipnut ktory prispevok bol kam zaradeny Wink
nepohodlne prispevku ktore sa nehodia do biznis modelu majitela vlakna (len nahodou je to vo vacsine pripadov podnikatel v hifi) su "upratane" do bojiska.. rata sa totiz s tym, ze v bojisku nebude nikto ziadne informacie hladat ..

dalsi priklad ?
vlakno "dospele hifi" - machalik (podnikatel v oblasti hifi) predava drahe haraburdy, do jeho biznis modelu nezapada sa v tomto vlakne bavit o lacnych ale technicky dospelych masinach ..
co myslite, kam boli nepohodlne prispevky upratane ? drahe haraburdy odtial odstranene neboli, lacne skvosty ano .. nahoda ?

dalsi priklad ?
dispre - v bojisku je X prispevkov o dispre - neposkvrneny "original" je bez kritickych prispevkov .. nehodia sa do biznis modelu ..

napoleonek to rovno mazal, tuto sa nepohodlne prispevky davaju do bojiska - je v tom nejaky rozdiel ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia
Strana 2 z 7

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist