Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Offtopic debata na temu Aragorn
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 18:32:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Ferenc.

Chápu,že jsi měl problém s výrobkem od PMA.Může se to stát.Pokud vím,bylo vše dáno do pořádku.

Tak nevím,co se o tom pořád točíš a vždy nezapomeneš dodat.O tom zadarmo,myslím,že každýmu bylo jasný,že se jednalo o toto slovo ve smyslu "téměř zadarmo vzhledem ke kvalitě a jiným nabízeným".

A stále jsi proti v opozici a snažíš se to stále rozesírat.

Ale pokud se tvoje "pod čarou" zkrátí,je to OK.

Sorry ale melu nesmysly. A ty plynou evidentně z nezkušenosti
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 18:45:38    Predmet: Odpovedať s citátom

boxer napísal:
Ferenc.

Chápu,že jsi měl problém s výrobkem od PMA.Může se to stát.Pokud vím,bylo vše dáno do pořádku.


vysvetli prosim co bolo a kym dane do poriadku

boxer napísal:
Tak nevím,co se o tom pořád točíš a vždy nezapomeneš dodat.O tom zadarmo,myslím,že každýmu bylo jasný,že se jednalo o toto slovo ve smyslu "téměř zadarmo vzhledem ke kvalitě a jiným nabízeným".


pozri sa prosim do tohoto vlakna kto prvy napisal ze dispre je zadarmo. bol som to ja ?

boxer napísal:
A stále jsi proti v opozici a snažíš se to stále rozesírat.


Ak opacny nazor je rozosieranie tak mas vazny problem

boxer napísal:

Ale pokud se tvoje "pod čarou" zkrátí,je to OK.

Sorry ale melu nesmysly. A ty plynou evidentně z nezkušenosti


tento vyron netreba komentovat
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 19:01:16    Predmet: Odpovedať s citátom

a mele a mele a mele a mele
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 19:17:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Úžasný vlákno :) Lacné skvosty - to je něco jako levný luxus? Chudák Ferenc.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 19:24:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Machalik napísal:
Úžasný vlákno Smile Lacné skvosty - to je něco jako levný luxus? Chudák Ferenc.


nie nie, pokial viem v tom vlakne sa ziaden luxus neprezentoval - boli to drahe braky

nie vsetko co je drahe je luxus ..

btw. preco je pre teba take dolezite iny nazor z toho vlakna odstranit ? ja tvoj nazor respektujem, ani vo sne by ma nenapadlo ziadat admina aby ho mazal - ved to je chore ..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 19:33:04    Predmet: Odpovedať s citátom

Tady je toho chorého víc.
Stejně jako z vlákna o závodních autech patří smazat kecy o zahradních sekačkách, tak z vlákna o dospělém hifi patří smazat kecy o lacných skvostech. Je to strašně jednoduché a jasné. Snad jedině majitelům/fandům zahradních sekaček ne, ale vy jste psychouši, vás by bylo bezvadný mít možnost detekovat už na vstupu a nepustit na internet :)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zapa
Hifista - pokročilec


Založený: 13 február 2007
Príspevky: 344
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 19:40:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Machalík, kedy je HIFI dospelé? Čo je treba na to, aby HIFI dospelo? Veľkosť, cena, značka, pôvod, vek? Vysvetli mi to prosím. Ja mám 52 rokov a stále to neviem. Ďakujem! Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 19:42:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Machalik napísal:
Tady je toho chorého víc.
Stejně jako z vlákna o závodních autech patří smazat kecy o zahradních sekačkách, tak z vlákna o dospělém hifi patří smazat kecy o lacných skvostech. Je to strašně jednoduché a jasné. Snad jedině majitelům/fandům zahradních sekaček ne, ale vy jste psychouši, vás by bylo bezvadný mít možnost detekovat už na vstupu a nepustit na internet Smile


Ako hovoris, tady je toho chorého víc.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 19:52:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Machalík
Závodné autá staré 20 rokov sú veteráni. Postavíš ich na štart so súčasnými? Platí to aj pre reproboxy a elektroniku.. Povedal by som , že sú niekedy už aj trochu "senilné", to už nie je dospelosť.
Inak prístup na Internet obmedzujú snáď už len v Iráne a KLDR. Intolerania k inému názoru a "vlastníctvo pravdy" nie je dobrá vec to už sme tu 40 rokov mali, len si to nepamätáš...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 20:02:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Není to až tak dobrá analogie, podobně lze konstatovat, že určitá řemesla a schopnosti vymírají, a bohužel mezi ně patří třeba i návrh analogových obvodů a studiová práce/mastering. Nízké náklady a trh (konzum) jsou určující, občas na toto téma píše Scott Wurcer, když jej JC provokuje výzvou k návrhu IC vhodného pro audio, kdy mu Wurcer odvětí nutností miliónových či desetimiliónových sérií na čip, které audio speciál IC samozřejmě nedocílí. (Scott Wurcer je "Analog Devices Fellow, the highest level of achievement that a technical contributor can achieve, on a par with Vice President").
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....


Naposledy upravil PMA dňa St máj 27, 2009 20:10:13, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 20:04:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Dospělé hifi je už několikrát jasně popsané.

Jsou to komponenty,které (i třeba staršího data) jsou (byly) ve výrobním programu na TOP vrcholu výroby,tudíž jsou (byly) velké,silné,špičkové(nebo měly by být )v parametrech a drahé.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zapa
Hifista - pokročilec


Založený: 13 február 2007
Príspevky: 344
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 20:17:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Tomu fakt veríš? Lebo ja nie. To čo je drahé nemusí byť po zvukovej stránke kvalitné ( napr. pass). Možno zaujme vzhľadom, ale ostatné asi nie je ok. Sad Nebude v Tvojich slovách niekde chyba? Myslím, že aj zariadenie za "pár" korún môže splniť kvalitu zariadenia, ktoré uspokojí viac ako spomínaný pass. Vzhľad je určite na "druhom" mieste pri HIFI, podstatné je či je fagot fagotom, kontrabass kontrabassom,.... A to tvoje zadelenie asi nie je tak ok.

Naposledy upravil Zapa dňa St máj 27, 2009 20:26:08, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 20:22:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Konkrétně v reproduktorech - měničích žádný super pokrok není, naopak, celá řada výrobních řad zmizela z trhu (ryze komerční důvody) a adekvátní náhrada neexistuje. V lecčem souhlasím s BK.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 20:30:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Nemuzu uverit, ze vam porad tolika lezi v zaludku, ze nekdo na ty vase lacne skvosty proste neni zvedavy, protoze ho jednoduse zajima jina trida komponentu. Proc jsi to vlastne, Ferenci, vytahl, kdyz vlakno o dospelem hifi je uz davno mrtve? Vzdyt plku o lacnych skvostech je vsude dost, vlastne si o nich muzes pokecat uplne doslova v kazdem bozim vlakne na tomto i sousednim foru. To ti to furt jeste strasi v palici? Uz se na to vyser.
Nas par senilu, co je jeste velke hifi zajima, se na to taky vysralo. Schazime se v hospode a na vystavach, tam se do nas nikdo nemontuje. Jeste se nestalo, aby si ke stolu prisedlo dvacet sasku a zacalo z kabeli vytahovat svoje Harmany Kardony a Missiony a vsechny ty dalsi skvosty. To se deje jenom tady.

BV: Pane Bunta, tohle nemate zapotrebi. Pri vsi ucte k vybornemu zvuku vasi sestavy loni na Podzimu (po vyrazeni dvou lacnych skvostu z retezce), az udelate bednu, ktera bude moci konkurovat senilnim B&W Matrix 800 nebo Quadralum Titan Mk V, tak povidejte neco o veteranech. A (pochopitelne) uplne kazde 20 (i 30) let stare zavodni auto ujede jakekoli dnesni standardni oktavce nebo Opelu nebo jinemu typickemu autu (= lacnemu skvostu), jakym vsichni jezdi.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zapa
Hifista - pokročilec


Založený: 13 február 2007
Príspevky: 344
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 20:41:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Machalík a budeš ochotný zaplatiť bedňu, ktorá je konkurencie schopná. Koľko takých bední si ochotný zakúpiť? Nenakupuješ tie veci náhodou použité, teda lacnejšie? Kúpil si nejakú kvalitnú bedňu, zosilovač,... novú-ý? Čo mi môžeš doporučiť na kúpu?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 20:57:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale o tom to přece není. Existuje škála komponentů, do astronomických cen, a perfektní to za pár šupů být nemůže. Nechápu, proč se vždy zdvihne vlna obhajovatelů systémů za 10k - 20k jako výborného řešení, témeř konečné, jen proto, že to má pár parametreů slušných. Anebo to chápu, je to komplex méněcennosti, nic nad tím, na co dosáhnu, nemůže být dobré, je to podvod atd. To je argument "bojovníků".
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 21:00:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Zapo, me vubec nezajima, co si kdo muze dovolit nebo nedovolit zaplatit, o budget hifi jsou uplne vsechna ostatni vlakna na celem ceskoslovenskem internetu, a ja chtel mit jedno vlakno, ktere o nem neni, abych se tam mohl potkat s dalsima sedmi lidma odsud, co je to taky nezajima. Nepovedu s tebou zadnou filosofickou debatu o hodnote penez. Ja chci mit co nejlepsi zvuk, na jakej dosahnu. Kdybych mel rozpocet deset mega, poridim vrchol od MBL. Nemam, tak se tomu snazim aspon priblizit a musim proto kupovat deset, patnact let stare ojetiny, ktere tehdy staly pul, trictvrte milionu a dnes stoji stopadesat, dveste tisic. Vysledek je pak sice jen tak napul cesty k tem MBL, ale aspon neco. Rozhodne me vsak totalne nezajimaji lacne Ferencovy skvosty, tema se nikam nedostanu. Ostatne jsem je mel doma - jako snad kazdy - nekdy pred osmi az sesti lety. Uz se jima znova prohrabovat proste nepotrebuju.

Naposledy upravil Machalik dňa St máj 27, 2009 21:08:03, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 21:06:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Zapa..Jsi trochu mimo(ň).

Machalík kupuje raději TOP starší a tím i relativně levný,protože ho považuje (vzhledem k tomu,že jsou to především bedny /s odkazem na repliku PMA 21:22:01 ) furt za lepší než,stejně drahý nový průměr.

Tady snad je to jasný.

Jinak kdyby měl prašule,jistě by se nebránil koupit si třeba nové Focaly Grande Utopia GM.

M. mě předběhl,ale vlastně dtto.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zapa
Hifista - pokročilec


Založený: 13 február 2007
Príspevky: 344
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 21:10:32    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA nerozumiem, jako argument na moju otázku to neberiem. Ak chcem od Machalíka doporučenie na nový výrobok, tak to nie je preto, lebo som vlastníkom doma robených bední a NAD304, Dispre2 a prevodník od TomasaT, ale preto že si chcem konečne kúpiť niečo na úrovni. Tie Vaše reči o "bojovníkoch" asi nie vždy budú to správne. Staré použité bedne ma nelákajú z dôvodu možného kolapsu závesou membrány, použité zosilovače kôli možnému "tuningu", .... Neviem čo je na mojej otázke nepochopiteľné, som "holoprdelník", ale to neznamená, že si kúpim zosilovač pass, alebo iné snobské zariadenie. Keď mám investovať tak do zariadenia, ktoré mi "chvíľu" vydrží. Nebudem každý polrok kupovať iné zariadenie. A tých obchodov tu nie je toľko, kde sa to dá bežne vypočuť.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 21:15:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale i drahe CDcko se najde, SCD-1 nebyla zadna lace, stejne jako konce, treba Audio Research D400 nebylo levne, pripadne jsem posledne vyhral v aukci konce McIntosh MC1201 a kdyby prodejce nebyl podvodnik, tak je mam davno doma, ale priznavam, ze bedny jsou nejzajimavejsi, protoze jsou krasne a velke a dominuji obyvaku jako nic jineho, a jeste kazde hraji uplne jinak. Navic v oblasti beden se da jeste badat a zkouset; oblast (pred)zesilovaci je v zasade vyresena a jde jen o to vydelat na ni.

Naposledy upravil Machalik dňa St máj 27, 2009 21:19:38, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
boxer
Hifi expert


Založený: 15 apríl 2008
Príspevky: 1167

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 21:16:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Staré použité bedne ma nelákajú z dôvodu možného kolapsu závesou membrány, použité zosilovače kôli možnému "tuningu"

Jak to souvisí s Machalíkovým náhledem na toto vlákno?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 21:22:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Machalík
To fakt nemám "zapotrebí" .. A k tým skvostom,
napr. http://forum.audioweb.cz/viewtopic.php?pid=133812#p133812
.
Takých názorov je viac, len menej píšu , ale o to viac kupujú Smile .
Alebo Ťa prekvapilo, že súčasný CD player za 200k je lepší ako komercia za 10k? Mal si tam dať 20ročný prehrávač, ktorý stál 100-200k, by si sa divil...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zapa
Hifista - pokročilec


Založený: 13 február 2007
Príspevky: 344
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 21:26:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Machalík, rozumiem a viem, že je to vždy nejaký kompromis, počul som napr. cd od meridianu, skvelé, ale ja by som si ho nekúpil, lebo je to mimo moje možnosti, som preto "chudák" ak som si kúpil lynx l22 a ku tomu prevodník TomasaT? Chcem si kúpiť bedne a zosilovače od BV, je moje rozhodnutie zlé? Alebo radšej Aragorny? Použité bedne nechcem. Dudek nereagoval na moju otázku, či je ochotný dodať DPA222, ako hotový výrobok. Čo by si mi doporučil, bez zaujatia, v mojom veku už asi ťažko zarobím peniaze na milionové zariadenia. Je to realita nie "skovávanie" sa za vlastnú neschopnosť. Keď si totiž "zháňam" prácu tak prvé čo sa ma spýtajú je, koľko mám rokov a som v prdeli keď poviem 52. Nesťažujem sa len to konštatujem. Neviem ako dlho budem vôbec zamestnaný.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zapa
Hifista - pokročilec


Založený: 13 február 2007
Príspevky: 344
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 21:28:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Boxer neviem čo riešiš, prečítaj si to tu ešte raz možno pochopíš. Ak nie tak Ti to nebudem vysvetlovať. Myslím, že som to napísal zrozumiteľne.

Naposledy upravil Zapa dňa St máj 27, 2009 21:31:16, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Hasňa
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 465

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 21:30:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Zapa: Fakt to nechapes. Pletes tady pojmy pekne, zvukove kvalitni a dospele. Pises: "Myslím, že aj zariadenie za "pár" korún môže splniť kvalitu.." Coz je samozrejme prani otcem myslenky. A s prominutim, nemyslim to zle, staletimi overena nepravda. Ne vsechno drahe je kvalitni, ale levne a kvalitni neni vubec. Vzdy je treba zaplatit penezma, nebo praci, nebo casem stravenym s pajkou a pred tim studiem.

Vsichni, kdo se na tomhle foru pohybuji dyl, nez tyden, presne vi, co je dospele HiFI. Probiralo se to tisickrat. A musim souhlasit s Machalikem, ze stare, rekneme, ze ne starsi, nez treba 25 let, neznamena horsi, nez dnesni produkce. Casto tomu tak je, ale ne vzdy. Zejmena u beden. Navic v pripade predmetu zajmu BK neni tehdejsi stredni trida, ale tehdejsi nejvyssi. Na druhou stranu, starsi CD prehravac, i kdyby v dobe vzniku stal 80k, ktery by hral aspon priblizne tak dobre, jako dnes veci za desitku, jsem jeste neslysel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 21:41:05    Predmet: Odpovedať s citátom

BV: Vy si timto velice zjednodusujete zivot. Je to skoda, protoze jinak byste mohl vyrazne vylepsit svoji radu komponentu. Ten odkazovany nazor je pekny; na sousednim foru je zase clovek, kteremu jeho Wilson Watt Puppy ve velikosti zvuku prekonaji MBL 101 Extreme. To se tak proste nekdy stane. Pravda je, ze kupredu se posunete predevsim kdyz budete naslouchat kritice nez se uklidnovat nazory fanousku. Ten rozdil byl drtivy. Mel jste si to jit sam poslechnout.
Neprekvapuje me prehrani Harmanu Audionetem. Pouze me nezajima Harman. Proc by mel, kdyz hraje na hovno? Mnoho lidi vsak zajima - je to typicky priklad levneho skvostu, ktery navic od vas obdrzel pozitivni reference a v tu chvili se pulka ceskoslovenska zblaznila a koupila ho. Pritom vsak hraje fakt blbe, coz jsme slyseli. Proc by nemohlo existovat jedno forum, kde podobne zazraky nemaji misto? At ho pro me za me vsichni maji doma. Akorat ja ho doma (ani ve vlakne o dospelem hifi) nechci.

Zapo, tak si kup bedny s gumovymi zavesy, ne s PU zavesy, kdyz te zrovna tohle tak trapi. A davej si na to pozor i dnes: neverim, ze uz je nikdo nepouziva.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zapa
Hifista - pokročilec


Založený: 13 február 2007
Príspevky: 344
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 21:42:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Hasňa, pár korún som dal do uvodzoviek schválne lebo si myslím, že zosilovač od BV je učite lepší a kvalitnejší, ako pass (ano viem, ten tu nikto nepreferuje ide o tú cenu). Zariadenia od BV som počul a viem si predstaviť ako u mňa hrajú hudbu, ktorú mám rád. A na rozdiel od Teba si myslím, že výkonový zosilovač od BV je kvalitný za tie peniaze až dosť. Zosilovače od PD som nepočul tak sa nebudem vyjadrovať cena-kvalita, ale tiež si myslím, že za tú cenu je to tiež kvalitné dosť a dosť.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Hasňa
Hifista - pokročilec


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 465

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 21:45:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Na rozdil od mne? Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zapa
Hifista - pokročilec


Založený: 13 február 2007
Príspevky: 344
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 21:59:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Reagoval som na toto:
Hasňa napísal:
Zapa: Fakt to nechapes. Pletes tady pojmy pekne, zvukove kvalitni a dospele. Pises: "Myslím, že aj zariadenie za "pár" korún môže splniť kvalitu.." Coz je samozrejme prani otcem myslenky.
Ak som to pochopil zle tak je to v poriadku. Mal som pocit, že čo je "lacné" nie je vôbec dobré, ak si to nevsugerujem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Machalik
Hifi expert


Založený: 15 január 2007
Príspevky: 1624

PríspevokZaslal: St máj 27, 2009 22:07:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Zapa: Ja netusim, co ti poradit. V dnesni spotrebni tride se nevyznam, nemam srovnani. Tvoji situaci chapu a nezavidim, to myslim bez ironie. Vek nad 40 jako diskvalifikacni kriterium je neco hrozneho, to je jasne i kazdemu kindermanagerovi jako ja. Me to ceka za 25 let. Ale s hifi to na druhou stranu nema nic spolecneho. Proste nevim. BV ma skvely pomer cena/vykon. Ja bych koupil od nej. Jedine, co mu skodi, je ta zbytecna aspirace na svetovou spicku, o kterou kdyz se nepostara sam, tak to zvladne jeho kordon fanatickych uctivacu. Tato strategie, byt i neumyslna a nechtena, vsak nepomohla ani Pavlovi Dudkovi a nepomuze ani jemu. Kazdy vyrobek ma sve misto na skale mezi nulou a absolutnem a zazraky se proste nedeji. To je realita a jejim prijetim si clovek ulevi. Lacne skvosty neexistuji.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia
Strana 3 z 7

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist