Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

karcici

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Členovia
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
karcici
Nádejný hifista


Založený: 09 jún 2016
Príspevky: 86
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: Št jún 09, 2016 09:43:05    Predmet: karcici Odpovedať s citátom

Zdravim všetych priznivcov reprodukcie kvalitnej hudby....po dlhych rokoch som sa rozhodol na vymenu starej sustavy cez ktoru som počuval hudbu a to stlpove jamo 180 a recevier aiwa AV ...ja viem des,ale pred 15 rokmi mi nemal kto poradit a ten vyber ešte nebol taky.

Po prečitani for a recenzii a zhodnoteni mojich finančnych prostriedkov som sa rozhodol pre zostavu JBL studio 270+Harman kardon HK3770 .....ja viem ideal solo zosik plus tuner a pod ,ale chcel som to tak nejak zosuladit komfort jedneho ovladača,prostriedky, atd

.....takže rad by som Vas poprosil o zhovievavost pri mojich sprostych otazkach ohladne hifi, a skusit aj laikovy po lopate podat info aby som stravil.Dakujem Laughing

...tak ešte edit: Ide o predstavenie moje meno je Karol mam 44r. a možte ma kludne oslovovat nickom karcici
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
J
Hifi expert


Založený: 24 september 2007
Príspevky: 1293
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi jún 10, 2016 07:13:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Ahoj. Podla mňa na stereo recievroch nie je nič zlé. Čo som čítal vyjadrenia niektorých ludí čo ich porovnávali s delenou verziou (zos. + tuner), tak nepostrehli žiadny zásadný rozdiel vo zvuku. Pre bežného smrtelníka je stereo reciever dobrá cesta, nehovoriac o ušetrených peniazoch a aj mieste oproti delenej verzii. Jediným úskalím môže byť prechod na digitálne vysielanie - časom až vypnú FMko tak prístroje bez DAB+ tunera budú mať obmedzenú využitelnosť. Pri delenej verzii proste vymeníš tuner za novší model a nemáš starosti.

Čo zbytok zostavy? Zdroj hudby?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
karcici
Nádejný hifista


Založený: 09 jún 2016
Príspevky: 86
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: Pi jún 10, 2016 08:32:53    Predmet: Odpovedať s citátom

....tak ja využivam hlavne internetove radio,kedže byvam v doline a nemam urobenu fm antenu

...zbytok zostavy zatial nemam, mam niekde asi na chalube nejake cd sony ale to bude mat svoje roky ale vyskušat možem
použivam usb a zatial len nejake mp3

zvazujem ten harman kardon hd3700
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mrba
Hifi expert


Založený: 09 máj 2014
Príspevky: 1239
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Pi jún 10, 2016 09:23:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Ak už nemáš veľkú zbierku CD, zváž radšej prechod na FLAC formát namiesto mp3 a bez CD prehravača by si sa zaobišiel, skôr časom lepší DAC, ako je v receivri.
_________________
Qobuz,Tidal,DS918+>PC/Win10+lasso/Roon+HQPlayer(REWfilter+DLP\FF)/>
>NA Sunrise[cw DAC1USB(+ALPS+DO)\Topping E50\SMSL D300>>PRE90&EXT90>BVaudio PA300SSE]>
>DIY RS52+>2xSB-1000Pro+SPL-800R
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
karcici
Nádejný hifista


Založený: 09 jún 2016
Príspevky: 86
Bydlisko: Žilina

PríspevokZaslal: Po jún 13, 2016 13:33:33    Predmet: Odpovedať s citátom

...moc sa nevyznam ,predpokladam zDAC to pojde do zosilovača čo mam a bude zvuk lepši?....ma to vyznam riešit pri tej triede bedni čo mam?

..možem poprosit nejake lepšie DA odkazy ....Dakujem

_________________
Harman Kardon HK 3770
JBL Studio 270
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Členovia Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist