Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

CDP Harman Kardon HD970 pomoc

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Digitál
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Skipy
stepná kengura


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 1290
Bydlisko: Zsolna

PríspevokZaslal: Št február 01, 2007 17:55:02    Predmet: CDP Harman Kardon HD970 pomoc Odpovedať s citátom

cd player mi príležitostne neprehráva CD. Reading prebehne OK, po stlačení PLAY sa opakovane prehráva sekvencia napr. v trvaní 0.5-1s, vo vnútri cvaká niečo ako nejaké relé, event. sa enormne roztočí disk. Po opakovanom zapnutí sa situácia niekedy opakuje, inokedy všetko hrá ako má byť. Je to pri origináloch ako aj pálenke a robí to odkedy ho mám ako nový. Nakoľko mi onedlho vyprší záruka - napadlo ma spýtať sa na názor - event. podobnú nepriaznivú skúsenosť - zahrávam sa s myšlienkou použiť čistiace CD - na druhej strane logiku mi to nedáva. Čo Vy na to???
Dík za názory!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
stephunk
Hifi expert


Založený: 23 december 2006
Príspevky: 1133
Bydlisko: Pobrežie Slotoviny

PríspevokZaslal: Št február 01, 2007 18:13:26    Predmet: Odpovedať s citátom

No neviem ale cvaká možno optika,keď sa pretáča závit ktorý ňou hýbe.Na vine teda môže byť dorazový spínač-mechanika si myslí že optika nie je ešte na začiatku a stále sa točí motor, ktorý cez prevod točí tým závitom.Ak chceš mohol by som ti to omrknúť.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Skipy
stepná kengura


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 1290
Bydlisko: Zsolna

PríspevokZaslal: Št február 01, 2007 18:58:41    Predmet: Odpovedať s citátom

stephunk

raz mi to spravilo aj počas Tvojej návštevy ak si spomínaš bolo to HDCD Andy Summers. Omrknúť? Skôr to asi pošlem do servisu ak je to vážne - je to ešte v záruke...
EDIT: akurát mám obavu, že v servise bude všetko OK.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Št február 01, 2007 20:09:32    Predmet: Odpovedať s citátom

Je to sice trochu mimo, ale mám potíže s mechanikou na HK DVD25. Posílal jsem to na Slovensko (je tam servis, u nás není) aby mi vyměnili mechaniku a napsali mi skoro po dvou měsících, že mechanika není, že na ni čekají už od léta a Harman na to kálí. 3 roky starý model a už nejsou náhradní díly. To je pro mě nemilé překvapení Sad Tak snad na tom budeš lépe.
_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
stephunk
Hifi expert


Založený: 23 december 2006
Príspevky: 1133
Bydlisko: Pobrežie Slotoviny

PríspevokZaslal: Št február 01, 2007 20:14:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Skipy pamätám si-no keď je v záruke na ćo ešte čakáš.Keď padne záruka tak si v opravovni vypýtajú 500sk za začatú hodinu+materiál...
ALIEN-to je teda smola Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
AlienCZ
N/A


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 928
Bydlisko: Brno - venkov

PríspevokZaslal: Št február 01, 2007 20:23:56    Predmet: Odpovedať s citátom

No, největší prča ale byla, když mi kluci slovenský napsali, že oprava je hotová, že budu platit 800,- ale kdyby se potíže opakovaly, tak je nutná výměna mechaniky (kvůli tomu jsem to tam posílal) ..... vyčištění čočky (funkční půl hodiny při šťastném výběru disku) za 800Sk, tomu říkám ceník Smile když jsem se ohradil, hned couvli, že to teda mám grátis a platím jen poštovný Smile prostě jsem poslal Harmana na dovolenou na Slovensko a bude mě to stát PPL tam a zpět, ten se má, kluk jeden černej Smile Jinak je efekt NULA.
_________________
Lyngdorf, Lyngdorf, Lyngdorf ... a pak už nic, hraje to.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Skipy
stepná kengura


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 1290
Bydlisko: Zsolna

PríspevokZaslal: Št február 01, 2007 20:57:12    Predmet: Odpovedať s citátom

AlienCZ

to je nič - jA som mal v servise Technics zosik celý 1 (slovom jeden) rok (!)
bral som ho spať poškriabaný a na vlastnú žiadosť (plný kalerábov o nedostupných súčiastkách a pod) sorry za OT
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
stephunk
Hifi expert


Založený: 23 december 2006
Príspevky: 1133
Bydlisko: Pobrežie Slotoviny

PríspevokZaslal: Št február 01, 2007 21:11:44    Predmet: Odpovedať s citátom

takéto servisy sú zrelé na vypálenie!čo tam niekedy robia za kokoti to fakt mraky brzdí Headbang
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Skipy
stepná kengura


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 1290
Bydlisko: Zsolna

PríspevokZaslal: Št február 01, 2007 21:13:28    Predmet: Odpovedať s citátom

obvykle sa volajú AUTORIZOVANÉ
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Roman114
Hifista


Založený: 05 december 2006
Príspevky: 144
Bydlisko: Jihlava

PríspevokZaslal: Št február 01, 2007 22:24:44    Predmet: Re: CDP Harman Kardon HD970 pomoc Odpovedať s citátom

Skipy napísal:
cd player mi príležitostne neprehráva CD. Reading prebehne OK, po stlačení PLAY sa opakovane prehráva sekvencia napr. v trvaní 0.5-1s, vo vnútri cvaká niečo ako nejaké relé, event. sa enormne roztočí disk. Po opakovanom zapnutí sa situácia niekedy opakuje, inokedy všetko hrá ako má byť. Je to pri origináloch ako aj pálenke a robí to odkedy ho mám ako nový. Nakoľko mi onedlho vyprší záruka - napadlo ma spýtať sa na názor - event. podobnú nepriaznivú skúsenosť - zahrávam sa s myšlienkou použiť čistiace CD - na druhej strane logiku mi to nedáva. Čo Vy na to???
Dík za názory!


Me tohle nekdy udela muj NAD C542, ale jenom kdyz ho zrovna zapnu (jinak ho mam stale ON) ... jako kdyby mu delalo potize nacitani disku za studena Surprised) .... s tim rozdilem, ze u me ani reading neprobehne a mechanika se silene roztoci .... ale jak rikam, kdyz je zapnuty delsi dobu (tim myslim i 15 minut) tak je vsechno OK
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Skipy
stepná kengura


Založený: 24 október 2006
Príspevky: 1290
Bydlisko: Zsolna

PríspevokZaslal: So december 22, 2007 10:34:59    Predmet: Odpovedať s citátom

nakoniec mi praskli nervy a dojednal som servis CDP -
via e-mail vyplnený servisný list, firma následne poslala kuriéra a za cca 4 dni je HD970 opravený doma (výmena mechaniky + nový SW) - Shocked
s niečim takým som sa na Slovensku doteraz nestretol...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
nishaknapp02
Ready2Die
Ready2Die


Založený: 18 máj 2022
Príspevky: 103

PríspevokZaslal: Št máj 19, 2022 01:09:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Why not settling on games that is fun and at the same time your earning. Well it'll make suspense because of the game as well but dude just try it and it gave me hope while pandemic is real rn. Which Baccarat Site Is Right For You?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Digitál Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist