Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Setkani clenu fora s tematickym zamerenim
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
mrazik
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2006
Príspevky: 394
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Ne február 04, 2007 20:25:35    Predmet: Asie versus tradice Odpovedať s citátom

Mel bych namet na jednu akcicku. Jiz nekolikrat byl zazehnut plamen svaru na tema Cinske hifi. Rad byh navrhl takovou sranda akci. Pojdme usporadat poslech hracich strojku z Ciny a jejich porovnani se stroji s tradicnich destinaci. Misto by se jeste upresnilo, ale chtel bych vyzvat potencialni zajemce o ucast a zapujcitele techniky. Jak se o me vi, mam temer kompletni aparat Advance Acoustic ( MAP 303DAII, MAP103, MCD203 ). Jiz brzy pribude i jeden velmi prestizni zesilovac, ktery je k mani rovnez. Dale mam k dispozici dva pary repro beden Monitor Audio ( regal Studio S6 a sloup Gold GR60 ), rovnez tak poskytnu i prehravac Sony XA5ES. Kabelaz bych moc nehrotil. Tudiz Vas vyzyvam, kdo by mel zajem se ucastnit, popr podilet zapujcenim masiny. Obzvlaste jsou vitani vlastnici NADu, Rotelu, Arcamu, Cyruse, T+A, ... A to v kategoriich do 100k. Vic asi nema cenu zkouset.
Jsem ochoten celou akci zastitit organizacne. Mista konani jsou mozna tato - JC - Pisek, SC - Horovice, ZP - Plzen ( az od Kvetna ), SM Frydek Mistek. Na vyse uvedenych mistech jsem schopen zajistit ne dokonalou, ale volnou poslechovku, ktera pojme vice techniky a ucastniku. V JC mam moznost i ubytovani s vecernim posezenim u grilovanych pochoutek.
Prosim piste sve reakce zde ci na muj mail. Budu behem Unora zkoumat, zda bude zajem a popr. v Breznu bych to zacal zarizovat, Predbezny termin Duben/Kveten.
Muze to byt i setkani lidi stejnych zajmu s tematickym zamerenim. Treba prvni rocnik setkani clenu hifi.slovanetu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Ne február 04, 2007 20:52:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Óóó ... no to je velice pěkný nápad,uspořádat nějaké takovéhle setkání. Pro tuto příležitost jsem si vybavil jedno místo, které by se k tomuto výborně hodilo. Když jsme jeli ve čtvrťáku na exkurzi do Temelína, přespali jsme tady - http://www.frankuvdvur.cz/. Docela izolované místo, všude kolem lesy, sice už to je nějaký rok zpátky, ale tehdá to vypadalo docela nově a luxusně. Nevím jak se pohybují ceny, ale vzhledem k tomu že to paltila VŠ nepředpokládám že by to bylo nějak extra drahé. A možná i nějaká ta poslechovka by se tam našla ...
Já jsem každopádně pedběžně pro, sic žádného číňánka nemám.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: Ne február 04, 2007 21:01:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Tož já bych volil FM je to co by kamenem dohodil pro mě Laughing
_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
fojo
Hifista - zaslúžilec


Založený: 08 november 2006
Príspevky: 582
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne február 04, 2007 21:15:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Very Happy rad sa zucastnim, aj by som vybavu poskytol (dynaudio aries, hitachi hma7500 hca6500, dpa380, ale bohuzial este nemam autko Sad byvam v breclavi a je mi jedno kde to bude, moznost ubytka by som uvital
_________________
počúvam, teda som (Dynaudio, Ultrasone, Grado)


Naposledy upravil fojo dňa Ne február 04, 2007 21:41:33, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
mrazik
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2006
Príspevky: 394
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Ne február 04, 2007 21:18:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Kamarad ma u Pisku predelany statek na penzion. Je tam moznost posedet u krbu, pozvatlat a z mastale by mohla byt zajimava poslechovka. Ceny by byly spise symbolicke a ubytovaci kapacita cca pro 15 az 20 lidi.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
lachim
Hifi obsluha


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 29

PríspevokZaslal: Ne február 04, 2007 22:09:24    Predmet: Odpovedať s citátom

to all
tak to je skvělý nápad. pokud bude platit tento nápad i pro nováčky...
velice rád bych poznal spoluposluchače se zdravými názory.
jen abych pak nemusel měnit své stereo... pravda bolí a stojí dosti kč.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ferenc
Hifi expert


Založený: 29 október 2006
Príspevky: 1909
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ne február 04, 2007 22:21:09    Predmet: Odpovedať s citátom

ked plati pozvanie aj pre slovakov bolo by lepsie to urobit niekde na pol ceste - morava ...
napr. taka ostrava - a navyse mozeme ist omrknut napoleonkov setup za dvacku co hra jak za stovku, urcite nas rad prijme Smile Smile Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Hlava
Hifi expert


Založený: 30 október 2006
Príspevky: 1134
Bydlisko: 1978-1996 Přerov / 1996-2002 Ostrava / 2002-2011 Brno / 2011-2018 Praha / 2018-? Rakousko

PríspevokZaslal: Ne február 04, 2007 22:22:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Jenom za stovku? Za statisíce!!!!!!! Hammer
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Ne február 04, 2007 22:29:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Ze zkušeností z akcí lopušáků vím, že společenská rovina takovýchto setkání převyšuje tu "testovací" .... prostě setkání lidí, co mají stejného koníčka, to je to podstatné ... poslechovka by pak měla tvořit prostor pro relaxační poslech muziky ... testování a porovnávání aparátů bych ponechal jako doplňkový programový bod pro zvídavé Smile

V okolí Písku jsem nikdy nebyl, bylo by to jistě skvělé ... já jsem všemi deseti pro !

Navrhoval bych samostatné vlákno v sekci akce - jarní, letní setkání 2007
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
danek15
Hifista - pokročilec


Založený: 27 január 2007
Príspevky: 341
Bydlisko: Okolí OV

PríspevokZaslal: Ne február 04, 2007 22:31:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Písek......ta dálka a ta hloubka, sakra proč zrovna u Klapoucha.....tak zase kulový Sad
_________________
Dýchám tedy jsem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mrazik
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2006
Príspevky: 394
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Po február 05, 2007 08:25:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Pisek neni rozhodne podminkou. Pokud ma kdokoliv typ, sem s nim. Ja muzu poskytnout fabriku u Frydlantu nad Ostravici. Ubytovani by se taky vymyslelo. Kolem je mraky hotelu. Nejsem kovan v oblasti akustiky, ale jak by se tato tloukla s poslechem v tovarnich halach? Dle meho selskeho rozumu v takto velkych prostorach ( 90mx20mx8m ) by se to melo dat vydrzet.Tech hal mam celkem 5. Jsou sice vybavene strojnim vybavenim, ale o vikendu jsem schopen to uvolnit. Navic by z toho mohla byt super fotoreportaz. Repro v provedeni klavirni lak s pozadim ohranovaciho lisu Haco. Uz to vidim Very Happy Popr. Muzu zkusit oslovit nektery penzion z okoli.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Krecek
Hifi školka


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 833
Bydlisko: ČB

PríspevokZaslal: Po február 05, 2007 08:30:30    Predmet: Odpovedať s citátom

mrazik
Krásný nápad. Thumb up
Pokud bude konečnou destinací Písek, rád zapůjčím a přivezu cokoliv ze své výbavy (Cambridge Audio, QLN, Edgar, Sennheiser). Zbude-li volné místo, rád se i osobně zúčastním. Mám auto s velkým kufrem (Peugeot Partner), pokud by někdo z Jižních Čech chtěl zapůjčit další hardware, není problém odvést i jeho výbavu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mrazik
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2006
Príspevky: 394
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Po február 05, 2007 09:15:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Misto konani zda se trosku problem. Moc prosim pripadne zajemce, aby mi zaslali mail ci soukr. zpravu, kde by potvrdili zajem o ucast a rovnez tak mi uvedli dle jejich mineni nejvhodnejsi misto konani. Dekuji
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
efičák
Hifista


Založený: 24 január 2007
Príspevky: 239
Bydlisko: Ostrava

PríspevokZaslal: Ut február 06, 2007 22:03:53    Predmet: Akce Odpovedať s citátom

Setkání v hale beru. FM mám 10 minut.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: St február 07, 2007 09:25:00    Predmet: Odpovedať s citátom

F-M je dobrý nápad.Bydlím tam. Very Happy Very Happy Very Happy Ale jestli bude čas to nevím.Ale rád bych šel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Krecek
Hifi školka


Založený: 30 november 2006
Príspevky: 833
Bydlisko: ČB

PríspevokZaslal: St február 07, 2007 09:31:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Ať už bude toto setkání konané kdekoliv, nestálo by za to, rozšířit ho o trochu odborného vzdělává? Myslím tím poprosit o účast někoho ze všeobecně uznávaných odborníků (p. Bunta, p.Dudek, p. Grigorescu, p.Macura, p.Sýkora - úmyslně uvádím v abecedním pořadí a omlouvám se těm, na které jsem zapomněl).

Předtím by se (např. formou ankety-hlasování) vybralo téma, které zajímá nejvíc lidí a uvedení guruové by k tomu udělali krátkou přednášku (samozřejmě pokud se jim bude chtít Question ).

Jak to vidí lid?
Jak to vidí Mistři?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Jirik
Hifista - pokročilec


Založený: 12 december 2006
Príspevky: 258
Bydlisko: Ostrava

PríspevokZaslal: St február 07, 2007 11:49:35    Predmet: Odpovedať s citátom

Pokud by byl vstup možný i bez china hifi, tak bych rád zašel.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mrazik
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2006
Príspevky: 394
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Št február 08, 2007 13:12:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak zatim asi vede lokalita Frydek Pistek. Stale se mi jevi jako zajimava idea usporadat poslechovou akci ve fabrice. Mame tu i jednu mistnost cca 200mctv plne zatlumenou, protoze to fungovalo jako pocitacovy sal.
Jen mne trochu rmouti dosavadni Vas nezajem. Zatim se mi ozvalo par clenu. Myslim, ze je to skoda. Nechtel bych tuto akci koncipovat jako propagaci Asijskeho zbozi, ale jako setkani stejne postizenych lidi. Pokud budem moct pozvatlat, poznat se a pri tom si i neco poslechnout, mohlo by to byt prima. Mam jeste jeden sileny napad, ale ten si zatim necham pro sebe. Twisted Evil
Znovu Vas vsechny zadam, dejte vedet kdo by mel zajem se ucastnit at uz s technikou ci bez. Pokud nekdo bude ochotny poskytnout hracky, fajn. Poslete mi seznam toho co jste ochotni privezt a ja vypracuji seznam. Nekdy koncem mesice bych si s Trotonovou pomoci dovolil rozeslat Vam pozvanku a navrh programu.
Tak kluci hlaste se!!!!!!

Samozrejme by mi bylo vrcholnou cti, pokud by o toto neformalni setkani projevil zajem i nekterych z Uctivanych. Tim by program celeho setkani mohl dostat zcela jine grady.

Dekuju za reakce
Pavel
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Pasul
Hifi expert


Založený: 20 november 2006
Príspevky: 1273

PríspevokZaslal: Št február 08, 2007 14:32:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Na 100% nikdo z Pražáků nepřijede do F-M.Na to jsou moc chcíplí.Takže s guru bych nepočítal.Oni nejdou ani do Brna natož mezi Ostraváky....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Št február 08, 2007 14:34:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Já za sebe a věřím, že i za pár Zlíňáků - baťovská klika na setkání dorazí! Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mrazik
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2006
Príspevky: 394
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Št február 08, 2007 14:52:24    Predmet: Odpovedať s citátom

merhaut napísal:
Já za sebe a věřím, že i za pár Zlíňáků - baťovská klika na setkání dorazí! Smile



Ani jsem nepremyslel o tom, ze by od Vas nikdo nedorazil. Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
mrazik
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2006
Príspevky: 394
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Št február 08, 2007 15:33:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Pasul napísal:
Na 100% nikdo z Pražáků nepřijede do F-M.Na to jsou moc chcíplí.Takže s guru bych nepočítal.Oni nejdou ani do Brna natož mezi Ostraváky....



Otazkou je, zda by Guruove prijeli z Parhy i do Prahy. Uvidime, videli bychom je radi, ale nasilim je tam dostavat nebudem.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
suK
Hifista - pokročilec


Založený: 16 október 2006
Príspevky: 259
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Št február 08, 2007 16:33:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Jsa z Plzně, mám to do FM dost daleko, nabídnout toho také mnoho co nemám, zůčastnil bych se rád. Dost bude záležet na termínu. Někdy nevím, co roupama, jindy zas, kde mi hlava stojí.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
mrazik
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2006
Príspevky: 394
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Št február 08, 2007 16:40:49    Predmet: Odpovedať s citátom

suK napísal:
Jsa z Plzně, mám to do FM dost daleko, nabídnout toho také mnoho co nemám, zůčastnil bych se rád. Dost bude záležet na termínu. Někdy nevím, co roupama, jindy zas, kde mi hlava stojí.


Behem dvou mesicu se k Tobe pripojim. Cestovat muzem spolu. Staci nabidnout Tvou pritomnost. Termin bude ohlasen s predstihem, predbezne to bude v Maji.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: Pi február 09, 2007 03:43:42    Predmet: Odpovedať s citátom

FM jakož i cokoliv jiného beru za předpokladu, že mne tam a zpět někdo dopraví a že případné ubytování bude přijatelné (vlastní pokoj s vlastním soc. příslušenstvím). Časově nejsem takřka vůbec omezen, přednášet a plkat jsem schopen o čemkoliv, jsem ochoten i provést prezentaci keltské hudby v libovolném časovém rozsahu.
_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mrazik
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2006
Príspevky: 394
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: Pi február 09, 2007 07:23:18    Predmet: Odpovedať s citátom

velky bobo napísal:
FM jakož i cokoliv jiného beru za předpokladu, že mne tam a zpět někdo dopraví a že případné ubytování bude přijatelné (vlastní pokoj s vlastním soc. příslušenstvím). Časově nejsem takřka vůbec omezen, přednášet a plkat jsem schopen o čemkoliv, jsem ochoten i provést prezentaci keltské hudby v libovolném časovém rozsahu.


Doprava nebude problem, ubytovani take ne a jeho uroven je v miste velmi slusna, ceny mirne.
Bude nam nesmirnym potesenim.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20458

PríspevokZaslal: Pi február 09, 2007 08:10:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Účast by záležela na programu a termínu, s časem a vytížením jsem na tom opačně, než Velký Bobo, například od listopadu do teď jsem neměl jediný volný víkend, a to díky práci na došlých termínovaných zakázkách.

To, co napsal Pasul, je poněkud mimo, např. do Brna jsem nejezdil z toho důvodu, že mě program akce nezajímal, a musím si dost pečlivě vybírat, než mohu jet někam na 2 dny. Na druhou stranu jsem se loni velmi rád zúčastnil na 2 denní akci sdružení czechaudio na Sázavě. Vzdálenost s tím nemá nic společného, dojet po ČR kamkoliv autem není problém. Pokud bych jel, tak VB vezmu, ale účast v tuto chvíli neumím přislíbit.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
billy
Hifi obsluha


Založený: 16 január 2007
Príspevky: 30
Bydlisko: Slezsko

PríspevokZaslal: Pi február 09, 2007 12:03:02    Predmet: Odpovedať s citátom

2 Merhaut

a kdyby jsi přibalil do kufru nějaké ty "japončiky", mnozí z nás by zatlačili slzu v oku vzpomínkou na časy, kdy jsme prolézali burzy. Já bych i korunu utratil.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mrazik
Hifista - pokročilec


Založený: 09 október 2006
Príspevky: 394
Bydlisko: Plzeň

PríspevokZaslal: St február 21, 2007 18:58:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Pratele mam ted trosku napilno, to ale neznamena, ze nemuzete dal hlasit svou ucast na zminovane akci. Stale mam v umyslu setkani realizovat. Potesi mne a verim, ze nejen mne pokud se budete hojne hlasit. Lokalita jiz dostava ostrejsi kontury a bude to na 90% Frydlant nad Ostravici.
Takze kdo bude dalsi panove???
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
cough
Hifi obsluha


Založený: 16 december 2006
Príspevky: 1221

PríspevokZaslal: St február 21, 2007 22:52:09    Predmet: Odpovedať s citátom

jedu. ve frydlante je hezky. a na lyse hore maji famozni zelnacku Cool
_________________
No matter what measurements tell us, a loudspeaker isn't good until it sounds good. Dr. Floyd Toole
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Akcie Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
Strana 1 z 3

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist