Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Reproduktor do sluchadiek

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
jozotom
Nádejný hifista


Založený: 26 február 2007
Príspevky: 58

PríspevokZaslal: Ne september 06, 2009 19:43:48    Predmet: Reproduktor do sluchadiek Odpovedať s citátom

Daju sa v CR alebo SR kupiť reproduktori do sluchadiek, može byt rozna značka.Dakujem.

Naposledy upravil jozotom dňa Po september 07, 2009 07:39:06, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Ne september 06, 2009 21:24:23    Predmet: Ako to myslis? Odpovedať s citátom

Ako to myslis s tym reproduktorom? Sluchátka (klasické) majú magnet, membránu a cievku. Ak sa ti v sluchátkach niećo také pokazilo, "ľahká" výmena nedopadne dobre. Treba dať opraviť do seriózneho servisku. Veľmi kvalitné sluchátka majú veľmi precízne navrhnuté tieto súčasti a preto "výmena" podľa mňa nie je tak jednoduchá aby šlo nahradiť niečo do niečoho. Takže tak.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
jozotom
Nádejný hifista


Založený: 26 február 2007
Príspevky: 58

PríspevokZaslal: Po september 07, 2009 07:28:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslel som,nahradiť uplne obyčajne lacne sluchadla lepšimi reproduktormi. Ja si myslim ,že nemal by byť problem vymeniť a nahradiť ich lepšimi nosičmi,len kde ich zohnať?Potrebujem to len ku el.pianu.

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
agustini
Hifista - pokročilec


Založený: 08 apríl 2007
Príspevky: 382
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po september 07, 2009 12:12:44    Predmet: Odpovedať s citátom

myslim, ze tadialto cesta nevedie.. konkretne menice su ladene v sluchatkach na pracu uz v konkretnej ozvucnici..taktiez rozmery vyliskov ozvucnic su pripravene na konkretny typ menica atd. Teoreticky by nemal byt problem zohnat menice do sluchatok ako nahradny diel. Treba oslovit importera alebo servisne stredisko konkretnej znacky. Pri dnesnej krize a prepade cien sluchatok si myslim ze by cenovo vysla lepsie skor kupa novych sluchatok.. a na ten ucel (k elektrickemu pianu) by urcite vyhovovalo vela modelov. Hlavne pri tom co si pouzival doteraz(bez urazky) ak dobre vidim na tu fotku..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
godz
Hifi expert


Založený: 05 máj 2007
Príspevky: 1077
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Po september 07, 2009 12:56:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Nuž neviem. Ja som sa pokúšal pred časom zohnať náhradný menič do svojich sluchátiek (Technics) a nedopadlo to príliš dobre. V autorizovanom servise na mňa vyklopili cenu za jeden meničík blížiacu sa k 1/2 ceny nových sluchátiek. Pritom sa jedná o jednoduchučký výrobok, ktorého výrobná cena sa pohybuje hlboko pod 1 eurom. Preto som si z Monacoru objednal dva sluchátkové meniče a vymenil ich. Hoci nie sú originál hrajú v pohode, ba dokonca na dolnom konci pásma sú lepšie.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
jozotom
Nádejný hifista


Založený: 26 február 2007
Príspevky: 58

PríspevokZaslal: Po september 07, 2009 15:51:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Ktore si to objednal z Monacoru? Je tam len jeden. Dakujem.

http://www.monacor.cz/catalogue-product.phtml?id=33&Comp=m&Hier=6&MainKtg=62&SubKtg=575
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
godz
Hifi expert


Založený: 05 máj 2007
Príspevky: 1077
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Po september 07, 2009 17:03:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Odpovedal si si sám.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kutil
Hifi obsluha


Založený: 17 január 2010
Príspevky: 2

PríspevokZaslal: Ne január 17, 2010 02:54:13    Predmet: studiovy brehringer Odpovedať s citátom

Dakujem dobry ludia. Ja som sa nahladal tichto vloziek. Kedisi davno ked som bol este mlady a blby, kupil so si take studiove sluchadla HPS3000. S velkou radostou tie "studiove" menice smarim do odpadu a nacinujem tam ten Monacor.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zyx66
Nádejný hifista


Založený: 13 marec 2009
Príspevky: 78
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Po marec 01, 2010 15:14:17    Predmet: ako rozobrat Odpovedať s citátom

Caute borci. Napadlo ma skusit rozobrat AKG K512. Su to uzavrete sluchatka a chcem vyskusat vytlmit ich vnutro nejakym izolacnym materialom, lebo na stredoch to ma taky necisty zvuk a mozno by sa to zlepsilo, keby som tam dnu do nalepil trochu filcu, co si myslite?

No ale hlavna otazka je, ze ako ich mam otvorit, lebo sa mi to vobec nedari. Dikes

zyx66
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
creat
Hifista


Založený: 22 november 2009
Príspevky: 105

PríspevokZaslal: Po marec 01, 2010 21:15:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Som pozeral a tiež nevidím spôsob ako ich rozobrať.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
focal nicko
Banned


Založený: 31 január 2010
Príspevky: 409

PríspevokZaslal: Pi marec 05, 2010 21:39:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Zahoranský - Ako to myslis s tym reproduktorom? Sluchátka (klasické) majú magnet, membránu a cievku. Ak sa ti v sluchátkach niećo také pokazilo... Každé slúchadká majú svoju konštrukciu v ktorej je umiestnený reproduktor.. -to,že z čoho sa skladá nám je všetkým jasné ty kokot,čávo sa pýtal,či mu to stojí zato jebať sa z výmenou.Ja si myslím,že v žiadnom prípade!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
nema.dj
Hifista


Založený: 24 máj 2009
Príspevky: 192

PríspevokZaslal: Pi marec 05, 2010 22:23:04    Predmet: Odpovedať s citátom

jozotom napísal:
Myslel som,nahradiť uplne obyčajne lacne sluchadla lepšimi reproduktormi. Ja si myslim ,že nemal by byť problem vymeniť a nahradiť ich lepšimi nosičmi,len kde ich zohnať?Potrebujem to len ku el.pianu.



Asi trosku neskoro, ale ten menic je podla foto rovnaky ako sa pouzival v sluchatkach k walkmanom zaciatkom '90

to fockal nicko>ty sa s tym ne.e.es Very Happy

_________________
ked čítam niektorých príspevky, tak som len obycajny poslucháč ..... či?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
focal nicko
Banned


Založený: 31 január 2010
Príspevky: 409

PríspevokZaslal: So marec 06, 2010 21:19:35    Predmet: Odpovedať s citátom

september 2009?do piči? ten kokotko ma tak vytočil,že som ani neregistroval,že ten príspevok je starý a prijebaný jak zahoranského humor basky. A ten menič vyzerá jak zo zelovocu za 5Kč!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JonnY
Hifi obsluha


Založený: 21 júl 2009
Príspevky: 48

PríspevokZaslal: So marec 06, 2010 23:17:24    Predmet: Odpovedať s citátom

focal nicko napísal:
september 2009?do piči? ten kokotko ma tak vytočil,že som ani neregistroval,že ten príspevok je starý a prijebaný jak zahoranského humor basky. A ten menič vyzerá jak zo zelovocu za 5Kč!
prosimta kontroluj svoj slovnik. naozaj na to nikto nieje zvedavy.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
godz
Hifi expert


Založený: 05 máj 2007
Príspevky: 1077
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ne marec 07, 2010 13:47:32    Predmet: Odpovedať s citátom

focal nikto - všetci poznáme vybrané slová po p a po k. Svoju dospelosť si nemusíš potvrdzovať tým že ich publikuješ na tomto fóre. Možno ti to niekde budú žrať, ale tu to nie je zvykom.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Slimak
Hifi expert


Založený: 16 február 2007
Príspevky: 2249

PríspevokZaslal: Ne marec 07, 2010 14:18:42    Predmet: Odpovedať s citátom

Len doplním Godz-a, že úroveň usera tohto fóra je v priamej úmere s úrovňou jeho príspevkov.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
focal nicko
Banned


Založený: 31 január 2010
Príspevky: 409

PríspevokZaslal: Ne marec 07, 2010 16:31:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Oki OKi - len ma už nezbite more.... čítal som si fúru príspevkov a zahoranský zvačša figuroval ako lieder a vševed. Tak ale toto ma dorazilo,ten panák nevie ani ho... myslím,že mu ide akurát písanie esejí a vnucovanie seba samého.... Zahoranský - si šmejd takže tak a chasmro geňou
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Ne marec 07, 2010 21:26:31    Predmet: odpo Odpovedať s citátom

focal nicko – na tvoje voloviny nemá zmysel ani reagovať. Obsah ukazuje sám na deficit inteligencie, takže nemám čo k veci povedať. Ja píšem k veci, svoje podnetné názory, myšlienky, u teba som videl iba hlúpe urážky alebo blbé slová. Takže tak.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
godz
Hifi expert


Založený: 05 máj 2007
Príspevky: 1077
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Po marec 08, 2010 18:10:10    Predmet: Odpovedať s citátom

focal nikto - myslíš si, že tu nik nevie po cigánsky? A keď píšeš vulgárnosti po cigánsky, že to nie je vulgárne?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
focal nicko
Banned


Založený: 31 január 2010
Príspevky: 409

PríspevokZaslal: Po marec 08, 2010 18:37:16    Predmet: Odpovedať s citátom

nerieš už vole dosť! Pee
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ivanb_cko
Hifista


Založený: 08 júl 2010
Príspevky: 119

PríspevokZaslal: St júl 21, 2010 21:35:46    Predmet: Odpovedať s citátom

tak ale zpet - zna tedy nekdo misto kde se daji sehnat sluchatkove menice? Krom Monacoru, ktery uz mam doma na opravu sluchatek. Ale dalsi moznosti by se mi libili, pac si chci sluchatka postavit sam - alespon to zkusit...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist