Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Zkušenost s nákupem repro SEAS v ČR

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Značky, výrobcovia, hudobné projekty
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Ut október 20, 2009 13:51:42    Predmet: Zkušenost s nákupem repro SEAS v ČR Odpovedať s citátom

Dovolím si popsat svou zkušenost s nákupem měničů SEAS v ČR. Poptal jsem místního distributora, který je uveden na stránkách výrobce - odpověď nepřišla žádná. Potom jsem poptal dalšího českého prodejce, na jehož stránky jsem narazil na internetu. Odpověď přišla po cca 5 dnech s tím, že byl mimo a musí zjistit info. Jelikož rád řeším věci rychle, poptal jsem mezitím (než přišla odpověď od českého prodejce) headquarters v Norsku. Odpověď přišla z Norska za 2 hodiny, ještě týž den jsem objednal v Norsku, a převedl peníze. Za 2 pracovní dny měli v Norsku potvrzení o převodu peněz o odeslali zboží DHL. Cena, včetně dopravy DHL, je nižší, než cena z ceníku ze stránek českého prodejce - jde o 2 kusy repro.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
godz
Hifi expert


Založený: 05 máj 2007
Príspevky: 1077
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Ut október 20, 2009 13:58:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Vďaka za sprostredkovanú skúsenosť. Ukazuje sa, že väčšina samozvaných obchodníkov v tejto oblasti nedokáže ani to základné - obstarať tovar k ďalšiemu predaju. Keby sa toho chytil niekdo trochu schopný ...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
xreef
Hifi obsluha


Založený: 01 marec 2009
Príspevky: 33

PríspevokZaslal: Ut október 20, 2009 17:26:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Možná by se hodila adresa to norského shopu...
(nacpal jsem to do googlu, ale něják mi to nevyhodilo ten správný odkaz)
Děkuji
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Ut október 20, 2009 17:42:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Nešlo o žádný "shop", napsal jsem zcela jasně, kam jsem se obrátil. Přeloženo do češtiny, na sídlo firmy do Norska, včetně popisu situace.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5843
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Ut október 20, 2009 18:32:23    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napsal přímo do "hlavního stanu" Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11176
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut október 20, 2009 19:49:15    Predmet: Odpovedať s citátom

SEAS drive units may be purchased through our world-wide network of product distributors. These distributors carry the most popular models and have the technical know how to assist you in finding the right SEAS products for you. If you are a hobbyist or a small scale manufacturer, please contact your nearest SEAS distributor.

PMA:
Obávám se, že šlo o jednorázový projev dobré vůle a omluvu za nespolehlivého distributora. Když tam napíše druhý z ČR, třeba mu ještě něco pošlou. Třetímu se slušně omluví a počtvrté se nechytneš už ani Ty.

Pochlub se, co jsi koupil? Že bys po zkušenostech z Trutnova konečně zakoupil basáky ? Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Ut október 20, 2009 20:41:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Netvrdím, že šlo o standardní postup, chtěl jsem se podělit o zkušenost se zdejším distributorem. Pokud zůstaneme vždy zticha, tak se nikdy nic nezmění. BTW, v Norsku jednali velmi vstřícně, rychle a hlavně normálně.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Ut október 20, 2009 20:52:17    Predmet: Odpovedať s citátom

opa napísal:
Že bys po zkušenostech z Trutnova konečně zakoupil basáky ? Wink


Nejzajímavější "zkušenost" z poslechu v posledních několika letech je pro mě z MB, nikoliv z Trutnova Smile , btw v té tělocvičně je to dost problematické. Nicméně nic z toho nemá souvislost se Seasem.

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
xreef
Hifi obsluha


Založený: 01 marec 2009
Príspevky: 33

PríspevokZaslal: Ut október 20, 2009 21:54:56    Predmet: Odpovedať s citátom

jsem natvtdlej omlouvám se něják mi to nedocvaklo.. Confused
j
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
negramot
Hifista


Založený: 02 február 2008
Príspevky: 133
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut október 20, 2009 22:51:46    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
... zkušenost se zdejším distributorem... .


Dovolím si zkonstatovat, že tohle se dá aplikovat úplně obecně na celou českou obchodní scénu. Ty hovada český obchodnický, když vůbec jsou schopný něco nabídnout, tak neví co by si za to řekli.(čest výjimkám, ale to je spíš přírodní úkaz) Pokud se vyplatí nechat poslat výrobek z evropy do US aby ho tam "přebalili" a poslali zpátky(+clo,dph...) než koupit u nás, tak je něco špatně. Zrovna nedávno jsem něco sháněl (ne hifi) a i v tom Německu mi nabídli o 30% Exclamation lepší cenu než mi udělali tady "speciálně pro mě". Tak jako kde to jsme...a o přístupu k zákazníkovi a komunikaci ani nemluvě. Zkrátka poučení pro mě...co můžu, kupuju v zahraničí a doporučuji to všem. Z Ameriky to do týdne přijde, tady Vám za týden pomalu ani neodpoví, sr*t na ně!!!

Tímto se všem omlouvám za trochu emotivní Off topic ! , ale už mě to opravdu štve Puke
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
godz
Hifi expert


Založený: 05 máj 2007
Príspevky: 1077
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: St október 21, 2009 08:06:14    Predmet: Odpovedať s citátom

Nuž 20 rokov po revolúcii to nie je bohvieaká vizitka (myslím tým ČR a SR). Tá boľševická devastácia je omnoho rozsiahlejšia ako som si naivne v 89 myslel. Vtedy som mal pocit, že do 5 rokov bude všetko o.k.. Dnes biznis a politiku takmer bez výnimky ovládajú boľševici, prípadne ich podarení potomkovia. A tí ostatní čo sú v biznise sa ich svinským manierom radi prispôsobili. Prepáčte mi off topic.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: St október 21, 2009 11:09:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Doručeno z Norska by DHL za 20 hod. čistého času.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
jozy
Nádejný hifista


Založený: 17 september 2008
Príspevky: 53
Bydlisko: Humenne

PríspevokZaslal: St október 21, 2009 18:05:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale to je norsko. JA som tam bol minule leto na brigadu. Pre nasinca uzasna zem a ludia, ale to som silne OT.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: St október 21, 2009 18:15:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Není to OT, vlákno je v podstatě "volné téma".
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Značky, výrobcovia, hudobné projekty Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist