Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Spravodajstvo z *.FFFfff___.cz ...
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Pridať novú tému   Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Št december 03, 2009 22:06:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Bavit se s paranoikem o jeho nemoci je poněkud nesmyslné, dovede znamenitě zatloukat a přetvařovat se...nicméně prozradí ho jiné vnější projevy jeho konání, mimo jiné častý dialog sám se sebou, chorobná vztahovačnost, pocit ublížení, stihoman, pocit nedocenění atd...
Vše se v hojný míře vyskytuje na tvých stránkách, jež jsou ale slabým odvarem Cimrmannových...kdo se tedy učil od koho ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sendy
Hifi expert


Založený: 29 november 2008
Príspevky: 1540
Bydlisko: Severný Moravistan

PríspevokZaslal: Št december 03, 2009 22:18:47    Predmet: Odpovedať s citátom

2 BV - to není trafo z Rubínu, to céčko a hlavně armatura vypadá na tvorbu někde před Uralem.

2 Šelnavandr - kdybys věděl, jak je nám všem tvoje identita vcelku ukradená... ať je září nebo leden, Tatrmann je pouze jeden *) a ty ses stal jeho prorokem Laughing

Esmeralda Villalobos: A jak ty se jmenuješ?
Butch Coolidge: Butch.
Esmeralda Villalobos: Butch? Co to znamená?
Butch Coolidge: Jsme Američani. Naše jména hovno znamenaj.


----------------------------------------------
Samozřejmě tímto nevylučuji vícejedinnost samotného Toho, jehož jméno se nevyslovuje v2. Při vzpomínce na veselé historky z jiných webů Wink


Naposledy upravil Sendy dňa Št december 03, 2009 22:22:12, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
dwander
Banned


Založený: 09 november 2009
Príspevky: 18

PríspevokZaslal: Št december 03, 2009 22:20:20    Predmet: Odpovedať s citátom

http://www.forum.FFFfff___.cz/viewtopic.php?f=42&t=123
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Sendy
Hifi expert


Založený: 29 november 2008
Príspevky: 1540
Bydlisko: Severný Moravistan

PríspevokZaslal: Št december 03, 2009 22:49:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Víš, šelnavandr, já třeba, když se projdu po parku, vlezu na trávník a kochám se nebem nad hlavou, a posléze zjistím, že na podrážce mé boty uvázlo něco, co nevoní... je mi úplně jedno, jestli jsem šlápnul do lejna, které tam zanechal nemocný chrt s průjmem, nebo horlivé štěně pudlíka... nezajímá mne to, pro mne je to nadbytečná informace.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
JC
Hifi expert


Založený: 02 február 2007
Príspevky: 1174
Bydlisko: Úpätie Malých Karpát

PríspevokZaslal: Št december 03, 2009 23:06:15    Predmet: Odpovedať s citátom

PMA napísal:
BV napísal:
Čiastočne osadená DPS, ale "prisoplené" konce a namontové na "chladiči" bez izolácie. Trafo zo starého TVP Rubín, .

Nejen že pod tranzistory, které už jsou přišroubované, nejsou podložky, ale PCB leží přímo ve vodivém kontaktu na hliníkové desce, takže pájené plošky na spodní straně PCB jsou tím hliníkem vyzkratované.
Anglicky se tomu říká hoax.

Páni, teda ja som ten obrázok pochopil tak, že "takto dáko to bude vyzerať". Very Happy Ako keď mám čiastočne osadenú dosku a jednotlivé diely si poskladám do krabice aby som sa mohol potešiť "aké to bude pekné". Veď ani to trafo nie je pripojené. Vy skutočne nepotrebujete zaoberať sa takýmito vecami...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Sendy
Hifi expert


Založený: 29 november 2008
Príspevky: 1540
Bydlisko: Severný Moravistan

PríspevokZaslal: Št december 03, 2009 23:07:45    Predmet: Odpovedať s citátom

dwander napísal:
Předmět příspěvku: Zbabělci na HIFI slovanetu čtv 03. pro 2009 23:17:40

kazzatel, PMA, Sendy. Toto jsou pánové (jejich nicky), kteří se tváří jako velcí odborníci. Kritizují a kritizují. Jakožto moderátor tohoto fóra jsem se zaregistroval na slovanet a přihodil pár slov do diskuze o tomto fóru. Tito pánové ač vystupují jako čestní lidé se zkrátka bojí pravdy a tvrdí, že já, DwAnDeR, jsem pan FFFfff___ a trpím paranoiou. Ikdyž jsem jim nabídl nekolikrát a několik možností jak mne kontaktovat, včete telefonu, stále tvrdí svoje "šhamů".

Tito pánové se chovají jako pubertální fracci. O jejich "odbornosti", kterou párkrát i pan FFFfff___ zmiňoval jsem si udělal vlastní názor.



Je vidět, že jsem se nemýlil v příměru o lejnech. Kdepak jsem napsal, milý šelnavandře, že tvrdím, že jseš FFFfff___ ? Mám pocit, že kdosi s nickem "dwander" vykazuje vlastnosti prolhaného šmejdu a vlezdofedrprdelky, čili je úplně jedno, jestli má občanku, ve které má jméno Petr Holeček, nebo Bohumil FFFfff___, nebo moderní dívka Aloe Cucflajšová, či žádnou občanku nemá... máme všichni mnohem důležitější zájmy, než se vrtat klacíkem v tentononc a zjišťovat jeho původ. Činy, milý šelnavandře rozhodují, čím daný jedinec je...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Pi december 04, 2009 10:35:40    Predmet: Odpovedať s citátom

dwander napísal:
http://www.forum.FFFfff___.cz/viewtopic.php?f=42&t=123

Neimenim sa registrovat u F., takze takto:
citácia:
kazzatel, PMA, Sendy. Toto jsou pánové (jejich nicky), kteří se tváří jako velcí odborníci. Kritizují a kritizují. Jakožto moderátor tohoto fóra jsem se zaregistroval na slovanet a přihodil pár slov do diskuze o tomto fóru. Tito pánové ač vystupují jako čestní lidé se zkrátka bojí pravdy a tvrdí, že já, DwAnDeR, jsem pan FFFfff___ a trpím paranoiou. Ikdyž jsem jim nabídl nekolikrát a několik možností jak mne kontaktovat, včete telefonu, stále tvrdí svoje "šhamů".

Tito pánové se chovají jako pubertální fracci. O jejich "odbornosti", kterou párkrát i pan FFFfff___ zmiňoval jsem si udělal vlastní názor.


S tou odbornostou napis konkretne, kedze podla vlastnych slov do toho nevidis a na nejake navrhy si netrufas ! A kludne si to tu mozete po "odbornej" stranke vydebatovat ....
Uz na jeden moj dotaz o obvineni z mazania/cenzury si nereagoval.

Mimochodom jednoznacne priznaky paranoie ma zatial iba F., ale tvoj slovnik ho velmi pripomina, takze sa necuduj, ze ta niektori za neho povazuju.
A v podstate sa im ani necudujem (aku kasu si F. navaril, taku si on a jeho neobjektivni zastancovia teraz jedia), aj ked niektore reakcie by mohli byt menej "expresivne" Smile

ALL: Dwander asi nie je F., aj ked slovnikom ma k nemu blizko, ale tu o to vobec nejde - "se zkrátka bojí pravdy" ????? Hypnotized ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
danhard
Hifi inventar


Založený: 17 február 2007
Príspevky: 5843
Bydlisko: Praha, Jesenice

PríspevokZaslal: Pi december 04, 2009 11:04:02    Predmet: Odpovedať s citátom

dwander napísal:
http://www.forum.FFFfff___.cz/viewtopic.php?f=42&t=123


Je me celkem jedno, kdo je nejakej denavandr a pokud je to Federmannuv odrodilec, tak je to jeste horsi, jelikoz je videt, ze ta F demagogie a vymejvani mozku blbostma funguje a ma tragicke nasledky na jeho chovancich !

Co me neni jedno, aby se tu nejakej pablb pokousel o komunikaci a kdyz se mu to nedari, aby ucastniky pomluvil na jinem portale.

Takze dwander, u sebe a u Federmanna si kecej lzi a nesmysly jaky chces, ale sem uz laskave nelez Exclamation
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Pi december 04, 2009 15:33:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslim, ze vzhladom na http://www.forum.FFFfff___.cz/viewtopic.php?p=335#p335 sa blizi doba, kedy thread zamknem a slovo FFFfff___ pridam medzi nepovolene slova.
Toto uz je fakt moc , uz to prestava byt aj zabavne.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20444

PríspevokZaslal: Pi december 04, 2009 16:48:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Zamkni to, a ještě bych udělal jeden krok, viz ranní SZ.
_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Troton
Site Admin


Založený: 11 august 2006
Príspevky: 2844
Bydlisko: Trenčín

PríspevokZaslal: Pi december 04, 2009 19:20:14    Predmet: Odpovedať s citátom

http://www.forum.FFFfff___.cz/viewtopic.php?p=340#p340
citácia:
Trotonovi vůbec nezávidím, osobní rovina, posměšky a urážky, které se na diyAudio, ale i zde okamžitě mažou a dávají se BANy, se na jiných webech doslova pěstují jako živná půda pro návštěvnost webu, hlavně že jsou zesměšňováni ti druzí. Když však přijde na lámání chleba a fakta, stává se taková diskuse a diskutující rychle nepohodlní.


Pan F., tieto svoje demagogicke a manipulatorske reci si niekam strcte.
Pripomina mi to vase zahmlievanie debaty na diyaudio.com .
Aj svoje pristupy z *.anonymouse.org . Skolske adresy, co maju reverzne DNS nat-rs.roznovskastredni.cz (viacero IP+ine kuriozity:ze pozdravujem spravcu DNS), zatial povolene nechavam, mozno sa vasi studenti obcas dozvedia aj nieco rozumne.
Ja navstevnost na rozdiel od vas nepotrebujem, reklamy tu nemam ....
Mozte chodit z inych IP, cas na to uz minat nebudem.

Aby som nezabudol, Dwander ban za http://www.forum.FFFfff___.cz/viewtopic.php?f=42&t=123 - ak by si tych ludi poznal a sucasne do tych elektro veci aspon trochu videl (sam si napisal opak) a ak by si to napisal sem, este by som to ako tak pochopil. A plus este tie veci predtym v tomto vlakne. Takto je to presne podla vzoru FFFfff___.

Vlakno zamykam, tu uz vsetko bolo povedane a F. forum uz je sebestacne ...
P.S. Nahoda, ze v US/UK maju "F word" ?

Doplnene:
http://www.forum.FFFfff___.cz/viewtopic.php?p=341#p341
Dobre rano Mr.F., to oznacenie "Persona non grata" a uz skoro mesacny ban konta FFFfff___ vam nejako unikol, ze ? Bodaj by nie, ked ste sem chodili pod inym kontom a cez anonymizery. Teraz iba pribudlo naviac par zakazanych IP adries/rozsahov (kvoli ucelovym manipulaciam a s tym suvisiacim kopirovanim obrazkov). A to "umlciavanie pravdy" zacalo niekde inde. Snad by vam nechybalo sledovanie 30-50 rocnej slepej cesty.
Have a nice day, ako sa zvykne v Roznove vraviet ...

A este odkaz pre Dwandera "Jak nečekané, že jsem za tento příspěvek dostal banán Nic jiného se ani čekat nedalo." - ano, co sa dalo cakat, ked si to pisal uz s tym umyslom. Tebe som IP ban nedaval, kludne si to tu precitaj. Rovnako ako Mr.F. zo skolskych rozsahov.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Bojisko / offtopisko Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strana 7 z 7

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist