Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Úroveň "Hifinázory.cz"
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 34, 35, 36, 37  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Iné
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1901

PríspevokZaslal: So január 23, 2021 19:17:16    Predmet: Odpovedať s citátom

Tym by som odporucil ine groundboxy Wink

https://youtu.be/SDpC5ZYcA7M

Rofl

_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2952
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: So január 23, 2021 19:45:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20452

PríspevokZaslal: Ne január 24, 2021 10:03:59    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
Zemné slučky jednoducho, rýchlo ...a draho Laughing
http://www.highendforum.cz/viewtopic.php?p=91565#p91565


"Úroveň" srovnatelná zhruba s touto:

https://www.forbes.com/sites/jimdobson/2019/03/16/flat-earth-supporters-now-plan-an-antarctica-expedition-to-the-edge-of-the-world/?sh=3f10953c5916

Laughing Laughing Laughing

_________________
mám rád hifi, ale víte, jak je to dál .....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
BK
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 december 2016
Príspevky: 723

PríspevokZaslal: Ne január 24, 2021 11:48:43    Predmet: Odpovedať s citátom

Pokial na tej placatej zemi dokazu tyto "vedatori" zarobit tak to chapem.
Kazdy sa musi niecim zivit Smile

Dementov co veria takymto veciam stretavam kazdy den.
Sem tam jedneho takeho stretavam aj v zrkadle ale snazim sa pomocou analyzi a samostudia aby som sa s nim stretaval co najmenej Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Ne január 24, 2021 22:29:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Ohledně highendového zemnění jsem už v klidu, právě jsem se dočetl, že "lachim se tim hluboce zabyval."
_________________
---
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: Po január 25, 2021 05:52:29    Predmet: Odpovedať s citátom

merhaut napísal:
Ohledně highendového zemnění jsem už v klidu, právě jsem se dočetl, že "lachim se tim hluboce zabyval."

Ty si naozaj mimoriadny prípad. Nenapadlo Ťa, že by si sa zamestnal v cirkuse? Mohol by si tam byť hlavnou atrakciou a vystupovať ako "totálny blb". Keď Covid skončí môžeš si slušne zarobiť.

_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5931
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po január 25, 2021 06:59:47    Predmet: Odpovedať s citátom

Keď to hovorí autor takejto hlbokej múdrosti
citácia:
Spýtam sa teda ináč: čím ekologickým by si nahradil leteckú dopravu? Ani konské povozy nie sú ekologické . Už je dávno dokázané, že medzi najväčších znečisťovateľov ovzdušia patria plyny (rozumej prdy) dobytka a aj koní !!! V jednom máš pravdu - kone nelietajú a nerobia stopy na oblohe.

, tak to musí byť pravda.. A HEF je plný takýchto hlbokých poznatkov, ktoré sú dobré akurát ...na prd. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Booker
Hifi obsluha


Založený: 25 október 2007
Príspevky: 23

PríspevokZaslal: Po január 25, 2021 08:45:10    Predmet: Odpovedať s citátom

merhaut napísal:
Ohledně highendového zemnění jsem už v klidu, právě jsem se dočetl, že "lachim se tim hluboce zabyval."

Jestli on neřešil uši uživatele kychtaxe.

_________________
qobuz | roon ROCK (REW DSP) | ifi Stream Zen | RME ADI-2 DAC FS (DAC/PRE-AMP) | NAD 320BEE (MAIN) | Buchardt Audio S400
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BK
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 december 2016
Príspevky: 723

PríspevokZaslal: Po január 25, 2021 08:50:00    Predmet: Odpovedať s citátom

Myslite si ze "kychtax" je vazne tak mimo alebo pise zamerne somariny ako mu kde aky doplnok vylepsil zvuk (aktualne HDMI kabel do monitora) ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
ramones
Hifista - pokročilec


Založený: 18 jún 2009
Príspevky: 267

PríspevokZaslal: Po január 25, 2021 11:20:46    Predmet: Odpovedať s citátom

merhaut napísal:
Ohledně highendového zemnění jsem už v klidu, právě jsem se dočetl, že "lachim se tim hluboce zabyval."


Něco na tom třeba bude, protože, když si vzpomenu na svá mladá léta, tak ulehnutí do postele s nohou opřenou o podlahu pomáhalo od točení hlavy Laughing
Jinak samozřejmě, se nejen tam řeší doslova "cypoviny"
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: Po január 25, 2021 15:07:02    Predmet: Odpovedať s citátom

BK napísal:
Myslite si ze "kychtax" je vazne tak mimo alebo pise zamerne somariny ako mu kde aky doplnok vylepsil zvuk (aktualne HDMI kabel do monitora) ?

Jednoznačne vážne.
On skutočne verí tomu, že keď si napr. na čelné steny reprosústav nelepí hrubší "alobal", tak by mu to prinesie "mierne spevnenie basov, ale aj "prečistenie" stredov a výšok".
Viď príspevok:
aretax napísal:
Myslím, že na zlepšenie, alebo zhoršenia zvuku máme rôzne názory, ale to je OK. Podľa toho, ako Troels popisuje zvuk AudioTechnology, ja osobne očakávam spevnenie basov v nízkych frekvenciách. Okrem toho tomu zodpovedajú aj grafy. Ale - uvidíme. možno máš pravdu Ty. Čo sa týka financií a investícií - moja záľuba je "hrať sa" a reprobedňami. Predtým, ako pristúpim k výmene basákov, idem spevniť predné ozvučnice 8 mm duralovými plátmi. Materiál už mám, idem ho frézovať. Aj to by malo priniesť mierne spevnenie basov, ale aj "prečistenie" stredov a výšok. Myslím tým posluchovo. Zmerať sa to asi nebude dať. To práve tvrdím ja - zmerať sa dajú základné parametre, ale zvuk, ako taky, jeho charakter asi nie. Ale ešte raz Ti ďakujem za Tvoj názor.

Z témy:
https://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=28334

A že nežartoval, tu je dôkaz:
http://www.troelsgravesen.dk/Jenzen-Ill_Juraj.htm
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: Po január 25, 2021 17:59:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Klasika - tunajší "géniovia" neskúšajú, iba mudrujú a púšťajú do sveta "duchaplné" hlášky. Nesklamali ste.
_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: Po január 25, 2021 18:24:35    Predmet: Odpovedať s citátom

MaG napísal:
BK napísal:
Myslite si ze "kychtax" je vazne tak mimo alebo pise zamerne somariny ako mu kde aky doplnok vylepsil zvuk (aktualne HDMI kabel do monitora) ?

Jednoznačne vážne.
On skutočne verí tomu, že keď si napr. na čelné steny reprosústav nelepí hrubší "alobal", tak by mu to prinesie "mierne spevnenie basov, ale aj "prečistenie" stredov a výšok".
Viď príspevok:
aretax napísal:
Myslím, že na zlepšenie, alebo zhoršenia zvuku máme rôzne názory, ale to je OK. Podľa toho, ako Troels popisuje zvuk AudioTechnology, ja osobne očakávam spevnenie basov v nízkych frekvenciách. Okrem toho tomu zodpovedajú aj grafy. Ale - uvidíme. možno máš pravdu Ty. Čo sa týka financií a investícií - moja záľuba je "hrať sa" a reprobedňami. Predtým, ako pristúpim k výmene basákov, idem spevniť predné ozvučnice 8 mm duralovými plátmi. Materiál už mám, idem ho frézovať. Aj to by malo priniesť mierne spevnenie basov, ale aj "prečistenie" stredov a výšok. Myslím tým posluchovo. Zmerať sa to asi nebude dať. To práve tvrdím ja - zmerať sa dajú základné parametre, ale zvuk, ako taky, jeho charakter asi nie. Ale ešte raz Ti ďakujem za Tvoj názor.

Z témy:
https://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=28334

A že nežartoval, tu je dôkaz:
http://www.troelsgravesen.dk/Jenzen-Ill_Juraj.htm

Nie že by ma Tvoj názor zaujímal, ale ja tomu, čo som urobil nemusím veriť, ja to viem, pretože som to urobil a výsledok počujem. Ale človek, ako Ty, ktorý si balí desiatu do 8 mm duralu, lebo si myslí, že je to alobal, tomu nemôže rozumieť. Ale naozaj Tvoj "geniálny" príspevok nemá zmysel komentovať.
P.S. pod stredovým meničom je hrúbka "alobalu" 20 mm - to môžeš použiť na grilovanie.

_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1901

PríspevokZaslal: Po január 25, 2021 18:34:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Komentovat prispevok prispevkom obsahujucim "Nie že by ma Tvoj názor zaujímal..." a "Ale naozaj Tvoj "geniálny" príspevok nemá zmysel komentovať." je trochu absurd, nemyslis? Wink
_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tela
Hifista


Založený: 09 október 2012
Príspevky: 165
Bydlisko: košice

PríspevokZaslal: Po január 25, 2021 18:59:26    Predmet: Odpovedať s citátom

mňa najviac trápi že nielen miestni experti na slovanete ignorujú obrovské skoky vo zvuku po úpravách, ktoré na vedľajšom fóre všetci jednoznačne počujú, ale dokonca už aj samotný troels, sa neunúval odpovedať! nuž aj jeho čaká smrť v nevedomosti. Rotfl
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BK
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 december 2016
Príspevky: 723

PríspevokZaslal: Po január 25, 2021 19:36:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Mas pravdu. Kto chce bude pocut rozdiel vzdy a kto nechce nebude pocut rozdiel nikdy.
Aby sa to takymto ojebavacom trochu stazilo tak sa kedysi davno zaviedla Medzinarodna Sustava Jednotiek - SI.

https://sk.wikipedia.org/wiki/SI

Typicky prejav ojebavacou je ten ze pouzitie tychto jednotiek vytrvalo ignoruju
a pouzivaju namiesto toho vlastne jednotky tkzv. "woodo shit" ktore ovplyvnuje nekonecne mnozstvo faktorov, najviac ale demencia kupujuceho.
Je to smutne ale je to tak, komu niet rady tomu niet pomoci.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1923

PríspevokZaslal: Po január 25, 2021 20:01:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja som asi debil, ale nechápem to. Človek je tvor prirodzene lenivý a chamtivý. To znamená, že nerád utráca za to, za čo nemusí. Na druhej strane sme tu my hifisti. Veriaci v tomto prípade nemajú problém vo svojom voľnom čase hodiny laborovať a sami sa presviedčať o tom, že to, čo tvrdia je pravda a stojí to za tie peniaze. Rád by som videl, koľko vecí nakúpili títo jedinci od šmejdov alebo z Teleshopu. Predpokladám, že taký Teleshop ignorujú vo veľkom, aj keď im Horst Fuchs tvrdí a priamo predvádza, že veci, ktoré predáva sú funkčné.
Tak mi priatelia prezraďte. Aký je rozdiel medzi hifi šamanom a Horstom Fuchsom?

Ak napríklad aretax alebo BlackBerry a ďalší tvrdia, že to počujú a funguje to. To isté tvdí Horst Fuchs a my tvrdíme opak. No je prekvapivé, že napríklad Teleshopu neveria. Prečo?

Zároveň keď už niečo robím a míňam na to svoj drahocenný čas a peniaze, tak by som mal rád v ruke aj niečo trošku viac, ako len blbé tvrdenie, že "ja to počujem". Kľudne aj za cenu toho, že zorganizujem "slepý" test. Veď mi to v konečnom dôsledku ušetrí čas aj peniaze. Tak sa pýtam, kde je pes zakopaný? Prečo si napr. aretax nenechá poradiť a prečo mu nevadí, keď vysolí peniaze a svoj čas za niečo, čo by vôbec nemusel robiť? Ak by som mu povedal, nech mi pošle 100 ečiek na môj účet, lebo sa od toho bude cítiť lepšie, tak to určite neurobí. Ja to proste nechápem...

Ja neviem. Kupujete si napríklad niečo skutočne predražené len preto, že Vám niekto tvrdí, že je to lepšie? Veriaci hifisti to robia a nemajú s tým najmenší problém. Prečo ich nezaujíma čas a cena? Veľa otázok, ale stále je to len o tom istom. Proste platím za niečo, za čo nemusím, ale ja platím. Veď to je na hlavu.

_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BK
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 december 2016
Príspevky: 723

PríspevokZaslal: Po január 25, 2021 20:25:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Finta je v tom ze pokial sa predava beznemu cloveku iluzia ktorej hmatatelnou sucastou je nejaky tovar tak sa zarobi na tom ovela viac ako ked sa predava iba obycajny tovar.

Radsej si date pivo ked vam ho nacapuje pekna mlada usmievava barmanka ako ked vam ho nacapuje stary zafulany krcmar s pristupom 4 cenovej ze "Na tu mas".

Produkt je ten isty a mozno krcmar nacapuje aj lepsie pivo ale barmanka vam predava podvedome aj iluziu "ked mi das tringelt s kazdym pivom tak ma mozes po zaverecnej pretiahnut za barom ".

A toto je ten rozdiel. Cim si viac nadrzany a dementny tym das barmanke vyssi tringelt.
Ale ona ti po zaverecnej neda lebo ti predavala len iluziu a nie realne svoje telo.
V krcme toto "vytriezvenie" pride celkom rychlo.
Pri HIFI komponentoch to trva trochu dlhsie Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BK
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 december 2016
Príspevky: 723

PríspevokZaslal: Po január 25, 2021 20:28:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Inak este lespi priklad su vyherne automaty.
Tam iluzia stoji nekonecny balik penazi.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2952
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Po január 25, 2021 20:45:03    Predmet: Odpovedať s citátom

"Až sa znova narodím" - chcem sa narodiť bez chrbtovej kosti.
Budem zarábať na debiloch namiesto sprostej poctivej práce - ono je ich ojojóóój Very Happy
Síce nepočujú ťažké skreslenie, no počujú vymenenú poistku.
Bol som pred Coronou u takého vypočuť jeho zázraky...
A veď čo - svet je dosť veľký, oni sa naň tiež pomestia...

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: Po január 25, 2021 20:55:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Re: aretax
Nie je "alobal" (v úvodzovkách), ako alobal. Ak si to len nalepí na prednú stenu ozvučnice z MDF, tak výsledok bude (plus-mínus) rovnaký. Pre niekoho "če-če", pre niekoho gýč. Z akustického hľadiska možný zdroj rezonancií.
Preto som použil túto metaforu.

Dokážeš aspoň logicky zdôvodniť, prečo by by to malo "priniesť mierne spevnenie basov, ale aj "prečistenie" stredov a výšok"?
A čo je to "spevnenie basov", a ako sa "prečisťujú" stredy a výšky"?


Naposledy upravil MaG dňa Po január 25, 2021 21:00:32, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1923

PríspevokZaslal: Po január 25, 2021 20:55:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Asi budeme musieť počkať na vyjadrenie nejakého veriaceho, lebo takto len hádame.

Dajme tomu, že máme 2 rôzne signálové káble. Kvalitou sparcovania aj výzorom sú rovnocenné, t. j. vyhovuje mi jeden aj druhý. Takže nech si vyberiem jeden, alebo druhý, bude sa mi spať dobre a nebudem sa budiť s pocitom, že jeden je lepší, ako tem druhý.

Čo ma logicky prinúti k tomu, aby som miesto jedného kábla za 100 ečiek kúpil tem druhý za 1000? Ako to, že obyčajný smrteľník kupuje všetko z Číny, ale nevadí mu dať napríklad o 900 eček viac za jeden z káblov? Akú má pre neho tých 900 pridanú hodnotu? Toto by som ja rád pochopil...
Ak by niekto povedal, že niesom socka a chcem mať doma to, čo nemá každý, tak OK. Ak na to má a chce sa tým odlíšiť, tak prečo nie. Ale toto nikto z nich netvrdí. Radšej klamú sami seba, kábel v pohode preplatia, no iné veci kupujú na Alieexpress. Prečo majú problém s tým, ak preplácajú jednu vec, ale s predraženým káblom nie?

_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4


Naposledy upravil Soaron dňa Po január 25, 2021 21:21:28, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1500

PríspevokZaslal: Po január 25, 2021 21:01:42    Predmet: Odpovedať s citátom

......

Naposledy upravil blesk666 dňa Po január 25, 2021 21:07:33, celkom upravené 3 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BK
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 december 2016
Príspevky: 723

PríspevokZaslal: Po január 25, 2021 21:02:31    Predmet: Odpovedať s citátom

tatko Tom napísal:
... no počujú vymenenú poistku.


"HiFi" poistky su TOP artikel Very Happy

A ti co pocuju rozdiel aj v samotnom otoceni takejto "HiFi" poistky su tiez TOP ... Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2952
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Po január 25, 2021 21:05:36    Predmet: Odpovedať s citátom

"Ja sa nechcem vyjadrovat" - no ja sa vyjadrím.
Každý, kto verí na "bezkyslíkatú meď" u superdrahých káblov (keďže taká je každá elektrotechnická), na prínos napájacej sieťovej šnúry za stovky eur, na prínos reprokáblov drahších voči úplne najlacnejším (so zhodným prierezom) a podobné pizdoviny - je u mňa tupý chuj (bez ohľadu na jeho vzdelanie) ...

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BK
Hifista - zaslúžilec


Založený: 16 december 2016
Príspevky: 723

PríspevokZaslal: Po január 25, 2021 21:12:24    Predmet: Odpovedať s citátom

blesk666 napísal:
Spec RS 901EX cena 799,- Eur.


Toto ma aspon vyhodu ze asi naozaj je aj pocut rozdiel vo zvuku i ked je to cenovy ojeb Very Happy

Cena produktu je vzdy extremne polemicka zalezitost a pri takychto "ojeb produktoch" aj asi kriticka si myslim Smile

Das malo - je to lacny smejd, je to blbost
Das vela - to je pre mna moc, na to uz nemam
Das akurat - to bude dobre, za tie peniaze budem mat lepsi zvuk
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: Po január 25, 2021 22:29:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak to je naozaj "čosi" - stačí jeden príspevok a Slovanet ožije !! No čo, keď si vlastnú tému sami neviete nájsť (ozaj, v čom ste vlastne geniálny?), tak vás treba postrčiť...
_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5931
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Po január 25, 2021 22:40:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Postup o "level" podľa aretaxa Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1923

PríspevokZaslal: Po január 25, 2021 23:08:52    Predmet: Odpovedať s citátom

aretax napísal:
Tak to je naozaj "čosi" - stačí jeden príspevok a Slovanet ožije !! No čo, keď si vlastnú tému sami neviete nájsť (ozaj, v čom ste vlastne geniálny?), tak vás treba postrčiť...


Ale teraz naozaj. Ja som na Vás slušný a rád by som doatal odpoveď na moju otázku. Je to jednoduchá úvaha a bez toho, aby som sa tu hocikomu vysmieval, sa Vás pýtam. Čo Vás presvedčí o tom, že miesto kábla za 10 Eur zaplatíte 11? Čísla si doplňte podľa potreby. O to tu nejde. Snobizmus, resp. to, že chcete vytŕčať z davu, to určite nie je. To by ste už dávno napísali a tento dôvod by som aj chápal. Kde teda viazne moja úvaha o dvoch rovnocenných kábloch s rôznou cenovkou?

_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4


Naposledy upravil Soaron dňa Po január 25, 2021 23:21:36, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: Po január 25, 2021 23:11:36    Predmet: Odpovedať s citátom

Arrow


cervik.jpg
 Description:
 Filesize:  37.97 KB
 Viewed:  49 Time(s)

cervik.jpg


Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Iné Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 34, 35, 36, 37  Ďalšia
Strana 35 z 37

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist