Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Úroveň "Hifinázory.cz"
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 35, 36, 37  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Iné
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1920

PríspevokZaslal: So máj 30, 2020 23:54:02    Predmet: Odpovedať s citátom

Dobre vyzerajúca vecička s prepínačom na dvojfarebnú LED za 17000 Kč. To je dobrý kauf. Ak by náhodou s klasickým zdrojom prístroje nerezonovali dostatočne v súlade, tak sa dá prikúpiť ešte lineárny zdroj. Ten zvládne až 6 takých zariadení a samozrejme, čím vac ich máme, tým lepšie to znie.

Od pána Březinu už máme aj recenziu, tak čítajte všetci. Také žvásty.
https://www.hifi-voice.com/testy-a-recenze/prislusenstvi-a-doplnky/2555-nordost-qpoint

Mimochodom, čítali ste už niekedy recenziu typu: "Toto vôbec nehrá.", alebo "Hraje to úplne rovnako ako predošlý model."? Ja si myslím, že nie.

Fakt som zvedavý, kam sa dá ešte Hi-Fi posunúť. Rok čo rok sa vydávajú nové modely zosilňovačov a samozrejme každý hraje o triedu lepšie, ako predchodca. Signálový kábel je ďalší skok o triedu. Reproduktorový ďalší. Potom poistky a podložky ďalší. No a nakoniec toto čudo.

Koľko je vlastne tried... Do kedy je náš "super dokonalý" sluch ešte schopný rozpoznávať ďalšie a ďalšie skoky v kvalite, ak ich nerozpozná ani merací mikrofón...
O tom, že rok čo rok aj pán Březina starne, ako my všetci, a určite sa mu zhoršuje aj sluch, no rozdiel stále jasne počuje, ani nehovorím. Medzi hifistami sú aj nadprirodzené bytosti.

_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4


Naposledy upravil Soaron dňa Ne máj 31, 2020 10:11:40, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ne máj 31, 2020 05:40:16    Predmet: Odpovedať s citátom

To je v <->
Very Happy

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1499

PríspevokZaslal: Ne máj 31, 2020 07:42:08    Predmet: Odpovedať s citátom

sikovni marketeri v tom Nordost. Pri kupe tejto srandy si treba kupit aj nozicky aby sa pristroj pridvihol. Dost signifikantne je ze tato vecicka generuje elekromegnaticke pole. Na jednej strane sa vplyv elektro smogu snazime obmedzit a filtrovat a tu si supneme pod komponent rovno jeho generator. Ale vsak dobre, kazdy mame to svoje ako to v zivote mame.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
bubuxin
Hifi expert


Založený: 01 marec 2007
Príspevky: 2885
Bydlisko: Žiar nad Hronom

PríspevokZaslal: Ne máj 31, 2020 09:36:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Pochopili správne čo trh požaduje. Ako povedal klasik "To je blbý, to se bude líbit".
Oni toho kto zakričí že kráľ je nahý zabanujú.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
MaG
Hifi expert


Založený: 11 január 2014
Príspevky: 1474

PríspevokZaslal: Ne máj 31, 2020 10:07:33    Predmet: Odpovedať s citátom

To chce najskôr poriadne otestovať.
Ideálna skladba na testovanie:
https://www.youtube.com/watch?v=F8ZmIRox-T0
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
roberto
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 2632
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Ne máj 31, 2020 10:49:44    Predmet: Odpovedať s citátom

jj evidentně je nějaký moderátor zainteresovaný na prodeji těch nesmyslů
_________________
LutaDAC, SPX2010, DPA330 modif.Danhard, Shan E520
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Soaron
Hifi expert


Založený: 27 december 2015
Príspevky: 1920

PríspevokZaslal: Ne máj 31, 2020 11:06:01    Predmet: Odpovedať s citátom

Evidentne sa už jeden, na recenziu, chytil.

Daniel Březina, šéfredaktor napísal:

Michal Mikláš napísal:
Zdravim Vas, recenze mne navnadila na to, abych o necem takovem uvazoval. Mam rad prijemny zvuk s co nejvice detaily a cistotou. Myslite, ze by neco takoveho melo smysl pod zesilovac Perreaux nebo treba i po Lumin T2 ci CD v kombinaci s XAVIAN Prometheo? Vaham mezi relativne dostupnym nakupem tohoto nebo prisetrim a poridil bych k Luminu Genesis One (to jsem testoval - velmi detailni, ale malinko ostrejsi zvuk). Ono asi dojde nakonec k obojimu, ale zajimalo by mne, zda by te Qpoint z Vaseho pohledu mohl zvuk slysitelne pekne vylepsit v dane konfiguraci, byt by byl treba jen jeden. Zda se mi to precijen malinko alchymie, ale recenze zni pozitivne. Moc dekuji za nazor.

Dobrý den,

QPoint není čistokrevné "vylepšení" - nevím jak to ideálně zjednodušit, ale je je to jako "zoom" ke zvuku. Je toho víc, je to otevřenější, ale tonalita, charakter se nezmění. Pořád to bude ten zvuk, který máte teď, jen výraznější, větší. Genesis One Vám zajistí čisté napájení a rozhodně přínos (respektive uslyšíte komponent tak, jak hraje). QPoint je "zvýrazňovač", což někdy není jednoznačně příjemné.

Naštěstí je QPoint k vyzkoušení mimořádně snadný. Dáte pod komponent (ve Vašem případě pod zesilovače), poslechnete kousek skladby, zapnete QPoint a poslechnete znovu. Za 5 minut máte jasno. Já mám doma 2 a šetřím na další 2 Smile.


Ak teda chcete "zoom", lupu na nahrávku, tak kupujte. Vraj relatívne dostupný nákup, ale nakoniec aj tak kúpi aj toto čudo a aj Luminu Genesis One. Čo na tom, že sa mu to zdá "málinko alchymie"..? Čo viac dodať..?

_________________
PC - DIY silver USB - Denafrips Pontus II - DIY silver XLR - BVa PA300SSE - DIY silver XLR - BVa PRE 1 - Atohm Zef Max - STH12
PC - Drop SDAC balanced - Drop THX AAA™ 789 - HE-560
Sony WH-1000XM4
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
roberto
Hifi expert


Založený: 03 marec 2007
Príspevky: 2632
Bydlisko: Brno

PríspevokZaslal: Ne máj 31, 2020 11:27:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Neuchopitelná černá magie Smile
_________________
LutaDAC, SPX2010, DPA330 modif.Danhard, Shan E520
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ne máj 31, 2020 11:34:44    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:

Nordost slibuje u QPoint kumulativní efekt a při jejich použití mluví o lepší koherenci, dynamice, prostorovosti i detailnosti, jakkoliv nijak neupřesňuje, jakým konkrétním trikem, kouzlem nebo fyzikálním principem k této záležitosti dochází.

https://www.hifi-voice.com/testy-a-recenze/prislusenstvi-a-doplnky/2555-nordost-qpoint
Presne v duchu hesla "nikto nedokáźe urobiť to, čo my dokážeme sľúbiť.." Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Ne máj 31, 2020 16:19:09    Predmet: Odpovedať s citátom

Podvodníci z Nordostu si nedají a nedají pokoj.
_________________
---
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ne máj 31, 2020 16:53:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Platia dane zo zisku?
Odvádzajú čo majú za zamestnancov?
AK je zákazník vymletý pako - naletí...

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne máj 31, 2020 18:34:41    Predmet: Odpovedať s citátom

Brezina pise "Do redakčních sestav zatím přibyly oba testovací vzorky a další dva až tři výhledově přibudou"...

Skoda, ze netestuju aj nieco praktickejsie, napriklad taketo Maneki-neko[1], stastie prinasajuce mavajuce macky/kocky:
- https://www.banggood.com/cs/6-Chinese-Lucky-Waving-Hand-Maneki-Neko-Gold-Fortune-Feng-Shui-Cat-Moving-Arm-Doll-p-1632858.html
- https://www.banggood.com/Solar-Powered-Maneki-Neko-Waving-Paw-Lucky-Waving-Beckoning-Fortune-Cat-Decorations-p-1633879.html

[1] https://en.wikipedia.org/wiki/Maneki-neko
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ne máj 31, 2020 18:43:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Najprv to musí niekto vyrobiť aspoň za 7000 USD Very Happy

Mne štastie prinášajú štyri živé mačky Smile

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: So jún 13, 2020 06:50:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Dá sa vám pozrieť na hifiroom? Zdá sa, že si urobili blacklist nevhodných "entít" a názorov cez antiboot overovanie obrázkov. Nedá sa cez to preklikať, stále iba naskakujú nové obrázky. Wink
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: So jún 13, 2020 06:55:53    Predmet: Odpovedať s citátom

Pozrieť áno - registrovať sa tam naozaj nemienim.
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sartel
Hifi obsluha


Založený: 27 júl 2014
Príspevky: 21

PríspevokZaslal: So jún 13, 2020 08:35:37    Predmet: Odpovedať s citátom

Už od doby, kdy se přešlo z hifinazory->hifiroom = jakžtakžfreeforum->těžká komerce je to pofiderní forum pro hifiwoodoofloutky Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: So jún 13, 2020 08:40:56    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
Dá sa vám pozrieť na hifiroom? Zdá sa, že si urobili blacklist nevhodných "entít" a názorov cez antiboot overovanie obrázkov. Nedá sa cez to preklikať, stále iba naskakujú nové obrázky. Wink


A kdo za tebe na Hifiroom psal prispevek dnes v 8:11 Very Happy ? Aneb dalsi Buntova paranoicka halucinacia a od zakladu vylhana konspiracna teoria. Stejne jako treba tady. IQ 143 v praxi Smile .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: So jún 13, 2020 09:06:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Pítrs, do boudy!
_________________
---
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: So jún 13, 2020 10:46:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Počúvaj, Hujer, pozri si čas, kedy som to písal.. Podarilo sa mi "preraziť" o 20minút neskôr z tabletu, s desktopu (odkaľ píšem aj teraz) to nešlo. Tak nekvákaj...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: So jún 13, 2020 11:55:14    Predmet: Odpovedať s citátom

No prave Very Happy !
V 7 vznika paranoicka fantasmagorie o blacklistu uzivatelu, aby se za hodinu ukazalo, ze je to jen dalsi hloupy vymysl a objektivna halucinacia...

Stejne jako vcera a pred tim a pred tim....

Uz jen to, ze nekdo o vikendu pred 7 rano ma potrebu 20 minut se vlamovat do diskusniho fora, jen aby mohl svetu sdelit dalsi svou smyslenou paranoiu, svedci o skutecnem IQ 143... Wink .
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
sartel
Hifi obsluha


Založený: 27 júl 2014
Príspevky: 21

PríspevokZaslal: So jún 13, 2020 12:10:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Pohnane, ty sem stale pises jako by to nekoho zajimalo Very Happy Jeste sis nevsiml ze tu nemas zadne pritakavace?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: So jún 13, 2020 12:26:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Kokotovi Pitrsovi evidentně nedá Buntovo vysoké IQ spát. Ukázkový příklad komplexu méněcennosti:-)
_________________
---
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: So jún 13, 2020 13:14:03    Predmet: Odpovedať s citátom

Dalo by sa to napísať aj slušnejšie, no čo je pravda - nie je klam Very Happy
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: So jún 13, 2020 13:38:18    Predmet: Odpovedať s citátom

Hujer, evidentne máš problém. Skús s tými komplexami niečo robiť, vo vlastnom záujme. Ja viem, čo som ráno videl na obrazovke a čo o 20 minút neskôr zmizlo. A určite som nebol sám, čo musel klikať na semafory, autobusy a prechody pre chodcov. Ak by sa to nestalo, tak to sem nepíšem. Asi tak.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: So jún 13, 2020 13:42:50    Predmet: Odpovedať s citátom

Ono tie otravné overovacie klikačky sa zjavujú aj inde občas, to nemuselo byť zámerné od prevádzkovateľa toho serveru.
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: So jún 13, 2020 13:57:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Preto som sa spýtal..A tam sa mi to stalo prvýkrát, preto sa mi to nezdalo ako náhoda.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
stano30
Hifista


Založený: 10 november 2013
Príspevky: 239

PríspevokZaslal: So jún 13, 2020 14:51:55    Predmet: Odpovedať s citátom

Ja si myslím, že je to tam lepšie, ako keď to tam ovládli lachim, foto laik a pytel - to bola čistá katastrofa. Mám dojem, že súčasný admin do diskusií nezasahuje, je tam komerčná časť, kto chce tak to číta, kto nechce nemusí. Ale nejaký zaujatý moderátor tam bude.
Vždy je to lepšie ako na highende, tam sa už moderátori ani nesnažia tváriť sa nestranne.
Pitrs-ovi sa stav pohoršil po návšteve Lachima a Kychtaxa, poskúšali káble podložky a všetko to počuli, to sa už zaradil do highend kategórie netopierov, a odtiaľ niet cesty späť. Budme radi, že si sem tam spomenie a poklesne aj na úroveň Slovanetu, poučí neveriacich a vráti sa na Olymp highendu.
Škoda, niekedy pôsobil, že len nevie a nerozumie akustike a technike, ale nie, on je fakt skutočný, nefalšovaný, highendový kok.t, v tomto zmysle, si myslím, že sa niet kam posunúť - dosiahol tam, kam málokto, akurát na to treba byť riadny kus kok..a


Naposledy upravil stano30 dňa So jún 13, 2020 16:38:06, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: So jún 13, 2020 15:05:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: So jún 13, 2020 18:12:36    Predmet: Odpovedať s citátom

stano30 napísal:
Ja si myslím, že je to tam lepšie, ako keď to tam ovládli lachim, foto laik a pytel - to bola čistá katastrofa. Mám dojem, že súčasný admin do diskusií nezasahuje, je tam komerčná časť, kto chce tak to číta, kto nechce nemusí. Ale nejaký zaujatý moderátor tam bude.
Vždy je to lepšie ako na highende, tam sa už moderátori ani nesnažia tváriť sa nestranne.
Pitrs-ovi sa stav pohoršil po návšteve Lachima a Kychtaxa, poskúšali káble podložky a všetko to počuli, to sa už zaradil do highend kategórie netopierov, a odtiaľ niet cesty späť. Budme radi, že si sem tam spomenie a poklesne aj na úroveň Slovanetu, poučí neveriacich a vráti sa na Olymp highendu.
Škoda, niekedy pôsobil, že len nevie a nerozumie akustike a technike, ale nie, on je fakt skutočný, nefalšovaný, highendový kok.t, v tomto zmysle, si myslím, že sa niet kam posunúť - dosiahol tam, kam málokto, akurát na to treba byť riadny kus kok..a


stano30 hlavne že Ty si "inteligent".

Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PítrsPraha
Hifista - zaslúžilec


Založený: 20 august 2014
Príspevky: 930

PríspevokZaslal: So jún 13, 2020 18:56:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Mozna mate panove pravdu, jen mi prosim napiste, z ceho ze to mam mit ty vami smyslene mindraky a pocit menecennosti?

Z toho, ze stary ujko trpi chorobnou potrebou se neustale do nekoho navazet a jako "argument" pouziva svuj holy vymysl, jako napr. tady?

Z toho, ze ani 40 let mu nestacilo k pochopeni uplnych zakladu akustiky (jeho firemni pitevna) ci jineho zakladniho faktu, ze merenim nelze popsat zvuk?

Z toho, ze se o vikendu pred sedmou rano 20 minut zoufale dobyva do internetove diskuse jen proto, aby to zas nekomu "natrel" svymi vymysly? A kdyz se mu to nedari, prijde hned s fantasmagorickou paranoickou halucinaci, ze se proti nemu spikli, ze ktere sam sebe za hodinku usvedci.

Mimochodem, i po mne chtel hifiroom tenhle tyden overeni tim jednoduchym obrazkovym kvizem. Stacilo behem 5 vterin SPRAVNE zakliknout obrazky a bylo hotovo. Zde byl asi problem s tim SPRAVNE Very Happy .

Klavesnice a monitor snesou vse a vase sekta zaslepene viry v poslech dat na monitoru vam samozrejme veli bezbreze verit tomu, co sviti na monitoru.
Ja dam spis na realny poslech a na posuzovani lidi podle toho, jak se realne projevuji. Ne podle toho, co o sobe sami vybasni. A ty vyse popsane projevy odpovidaji IQ tak 70 max.

Ale ano, plusem pro stareho ujka je, ze existuji lide, kteri jsou na tom jeste hur a vzmuzou se jen na sproste urazky. Stari prinasi celou skalu osobnostnich chorob.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Iné Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 35, 36, 37  Ďalšia
Strana 29 z 37

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist