Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Úroveň "Hifinázory.cz"
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 35, 36, 37  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Iné
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
BlackBerry
Hifi inventar


Založený: 14 máj 2012
Príspevky: 3237
Bydlisko: nedaleko od Trenčína

PríspevokZaslal: So júl 18, 2020 09:19:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Ta dostal optický klam Very Happy Cool žiadne vyosenie.

https://sk.wikipedia.org/wiki/Optick%C3%BD_klam

Shocked Rotfl Rotfl


Naposledy upravil BlackBerry dňa So júl 18, 2020 09:21:55, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: So júl 18, 2020 09:21:29    Predmet: Odpovedať s citátom

Asi sa obrázok nahrával na server cez príliš lacný LAN kábel - tak ho skreslilo Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: So júl 18, 2020 09:31:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Mistře kabelů šedoure, zapomněl jsi dodat, že někteří zákazníci byli nuceni nechat kabely kabelguru opravit u Mirka (Pytel), protože jinak jim hrozilo odpálení elektroniky:-)

P.S. A až sám pochopíš elementární základy vf techniky, kterými se vedle oháníš jak kyjem, dojde ti, jakou anténu jste tím plocháčem v kabelguru vyrobili.

_________________
---
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: So júl 18, 2020 09:43:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Vyosení->To asi těžko.Nebo ty myslíž, že jo ?

Pokud s tím máš ty, nebo někdo jinej problém, ať už při zasouvání toho konektoru, nebo čistě z estetickýho hlediska, tak to reklamuj.

Jak jsem už psal, zákazník, kterej má nějakej problém, může žádat např. opravu, výměnu celýho kabelu, nebo vrácení peněz.


Jinak nevidím žádnej rozumnej důvod, proč bys něco takovýho vytahoval.Chybu při výrobě občas udělám, buď si toho všimnu, nebo ne.Pak je na zákazníkovi jak se k tomu postaví.
Někdo chce vyřešit problém, někdo se urazí a přestane komunikovat, někdo chce jen škodit.

Kolem elektriky a elektroniky dělám docela dlouho.Léta jsem prodával v obchodě, dělal jsem v servise.Za dvacet let komunikace s lidma jsem toho zažil fakt hodně.Spoustu spokojenejch zákazníků, spoustu votrávenejch lidí, ale i vyloženě svině, který se přišli pohádat.

Některejm sklaplo, když jsem je nachytal při lži, některejm to bylo jedno a chovali se jako dobytek dál.
Ale vždycky všechno pěkně z vočí do vočí.Ne jako tady anonymě.


Hifi kabely dělám jako koníčka.Neživí mě to.Hrozně mě to baví a bavěj mě i ty věci kolem toho (např hifi výstavy, setkání, pokec).A chápu, že některý lidi už ze svojí povahy maj pocit, že na tom bohatnu.A když bohatnu, jsem pro ně automaticky podvodník.

S tím jejich pocitem nic nenadělám.

Ale mám teď dost času a můžu tady vypisovat tyhle příspěvky.Nic moc, ale aspoň něco trochu jinýho ke čtení, než ty blbiny o koronaviru.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
tela
Hifista


Založený: 09 október 2012
Príspevky: 165
Bydlisko: košice

PríspevokZaslal: So júl 18, 2020 09:46:31    Predmet: Odpovedať s citátom

šeďour napísal:
Hodně lidí to vyzkoušelo a kabel si pak od nás koupili.A pak měli na prodej svůj původní reprokabel v cenách desítek tisíc.
Jsou snad pitomci ?...řekni jim to do očí.


možno sa našlo pár ktorý pochopili že keď nepočujú rozdiel, tak im je kabel v cenách desítek tisíc, k hovnu. a zbytok (väčšinu) tvoria jedinci ktorí počujú aj keď zakrúžiš okolo bední kúzelnou paličkou. prípadne (ešte lepšie) podložia káble hranolmi.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: So júl 18, 2020 10:00:28    Predmet: Odpovedať s citátom

merhaute-> ničím se neoháním, to je jen tvůj pocit.
O tom, že kabel má relativně vysokou kapacitu vím, dokonce vím přesně jakou má hodnotu (statickou i dynamickou), hned na začátku nám to měřil PMA.Byl tenkrát zvědavej co to je.
Princip vysvětloval na fóru.

Fakt si myslíš, že jakejkoliv jinej repro kabel není anténa ?

A to, co předělával Pytel, nebyly výrobky Kabelguru.To seš vedle jako jedle.To byly kabely z druhý ruky, který jsem předělával podle požadavku jejich majitele.

Uznávám, že tenkrát jsem s takovým druhem kabelů neměl žádný zkušenosti a požadavky na předělání byl pro mě hodně komplikovaný.

Například značkový síťový konektory byly zvolený na typ kabelu dost nešťastně, chybělo řádný upevnění kabelu do konektoru.Majitel s nima pak silně kroutil, kabely byly hodně krátký a tuhý a došlo k předvídatelnýmu poškození.

Nechci se nijak vymlouvat, nebo se zbavovat odpvědnostni za provedení, ale vážně nemáš dost informací, abys to mohl posuzovat.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: So júl 18, 2020 10:02:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Šedoure, oháníš, můžu ti to ocitovat. A teď ještě tu o mimořádnejch výhodách plochýho reprokabelu:-) Zametání pod koberec vynech, podle kabelguru v něm zrychlí a ztopoří basy. Fakt?

P.S. Můj reprokabel je stíněnej, takže anténa se nekoná. A obyčejná repro dvoulinka toho nachytá míň než plocháč s xy paralelními drátky. Víš kupříkladu, jaké napěťové úrovně lezou někomu na konci drátů v důsledku umísťování LTE vysílačů pár desítek metrů od oken?

_________________
---


Naposledy upravil merhaut dňa So júl 18, 2020 10:29:02, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: So júl 18, 2020 10:07:46    Predmet: Odpovedať s citátom

tela napísal:
šeďour napísal:
Hodně lidí to vyzkoušelo a kabel si pak od nás koupili.A pak měli na prodej svůj původní reprokabel v cenách desítek tisíc.
Jsou snad pitomci ?...řekni jim to do očí.


možno sa našlo pár ktorý pochopili že keď nepočujú rozdiel, tak im je kabel v cenách desítek tisíc, k hovnu. a zbytok (väčšinu) tvoria jedinci ktorí počujú aj keď zakrúžiš okolo bední kúzelnou paličkou. prípadne (ešte lepšie) podložia káble hranolmi.


Hele to nevím.Kouzelnou paličku (hůlku ?) nemám, ale asi by mi nevadilo jí mít.Pak bych si, ale asi rovnou přičaroval eura, nebo hezký holky.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: So júl 18, 2020 10:15:04    Predmet: Odpovedať s citátom

merhaute, začínáš bejt trochu trapnej.

Ale to neni ve tvým případě žádný překvapení.Děláš to tak často, že tě na jinech fórech zabanovali, páč už se to nedalo vydržet.

Ty se toho plochýho kabelu opravdu zoufale držíš, asi tě to hodně zajímá.Tak si to vyrob a vyzkoušej.Návod je modrym amáru, který má na obálce dvoupásmový repro od B.Sýkory.
Opravdu to není nic novýho ani převratnýho.Dokonce PMA říkal, že v době Lopuchu to taky zkoušeli.

P.S. když máš stíněnej reprokabel, víš jakou má kapacitu ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: So júl 18, 2020 10:50:13    Predmet: Odpovedať s citátom

šeďoure, trapný jsou především kabelguru kydy o rychlých a pevných basech u antény.

Tady máš impedanční průběh mého reprokabelu OCOS



Vystav graf k plocháči.

_________________
---
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: So júl 18, 2020 14:17:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Mám někde na gůglu vyhrabávat graf k použitý metráži, nebo k hotovýmu výrobku ?
A mám hledat měření v NF, nebo VF jako je na tý tvý nečitelný tabulce ?

Nebo mi chceš namluvit, že tohle si měřil ty osobně ?

Trapáku !
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: So júl 18, 2020 14:51:27    Predmet: Odpovedať s citátom

šeďoure, za prvé - tys začal s tím, jestli vím co a jak má můj kabel, já odpověděl a zeptal se tě na totéž:-)

A za druhé, já nejsem výrobce, ty ano, tak jaképak googlování? Snad víš co vyrábíš, ne? Básničku o tvrdých a rychlých basech jsi složil pěknou, tak teď trochu faktů. To dáš, ne? Přeci nechceš být za trapáka, nedejbože mluffčáčka:-)

_________________
---
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: So júl 18, 2020 15:49:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Když už jsem to nakousl: napěťové úrovně LTE signálu mohou sahat až k 100 dBuV (osobně naměřeno), což je nakmitaných 0,1V! Když si uvědomíme, že dílčí kanály OFDM jsou od sebe vzdáleny 15kHz, tak si snadno umím představit intermodulační průnik LTE až do akustického pásma v míře, která může slyšitelně ovlivnit některé audio hračky. A bude hůř, LTE 5G bude vyžadovat hustší síť vysílačů, a je jen otázkou času, kdy se někomu takový vykrývač objeví na sloupu před oknem.
_________________
---
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Po júl 20, 2020 11:50:02    Predmet: Odpovedať s citátom

merhaute, je hezký, že sem dáváš informace o síle LTE signálu.Určitě to bude pro spoustu lidí užitečná a zajímavá informace.

A víš proč jsem se ptal na tu tvojí tabulku ? Protože nechápu souvislost parametrů plochýho reprokabelu (jehož paramatry znám, to už jsem psal vejš) a koaxiálu, kterej ty používáš jako reprokabel.
Chceš porovnávat dva kabely s nesrovnatelnou konstrukcí ?
Proč ?

Aby sis něco dokázal ?
To se nezlob, ale z toho mě vynech.
Nezpochybňuju tvoje schopnosti a přístrojový vybavení měřit signály LTE.Ale netuším, jak by to mě, nebo našemu potenciálnímu zákazníkovi, mohlo bejt užitečný při výběru audiokabelů.

Nebo chceš naznačit, že si má nejdřív objednat tebe, ty mu všechno předem proměříš a pak doporučíš vhodnou kabeláž ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Po júl 20, 2020 12:34:17    Predmet: Odpovedať s citátom

A hraje niekomu plochy kabel nieco do repro, ak nie je na druhom konci pripojeny do zosilnovaca? Podla toho co tu pise merhaut by som skoro cakal, ze nieco hrat bude :-)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Po júl 20, 2020 13:42:21    Predmet: Odpovedať s citátom

šeďoure, prozradím ti malé tajemství: LTE v úrovni 100 dBuV jde na některých av/tv strojcích slyšet:-)

P.S. Jo, a toho svého "nechápu souvislost" se drž, to jediné od tebe totiž zní věrohodně.

_________________
---
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Po júl 20, 2020 17:17:51    Predmet: Odpovedať s citátom

Jéžiši...to je zase vobjev !

Jako kdyby už před léty nebyly problémy se silnejma středovlnejma vysílačema, pak mobilama, který cvrlikali do kde čeho, atd.

Vážně pochybuju, že kabel s relativně vysokou kapacitou tak kvalitně přenese VF signál do zařízení.Pokud bude struktura zesilovače nestabilní, je úplně jedno, co na výstupu připojíš.

Např. jedno z DPAček mi přijímalo AM stanice tak silně, že jsem je slyšel za dvoumetrový vzdálenosti.A to nemělo s kvalitou, nebo dýlkou reprokabelu vůbec nic společnýho.Bylo vestavěný v aktivním subwooferu.

Ty souvislosti, který se mi tady snažíš předkládat ty merhaute, opravdu nechápu.
Ale jestli vono to spíš nebude tím, že tobě nejde o nějakou osvětu veřejnosti, ale jen o to, aby si ukázal rádoby vtipnou formou svůj úžasnej rozhled.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Po júl 20, 2020 18:24:12    Predmet: Odpovedať s citátom

Ale hlupáčku... Použil jsem zdrobnělinu, aby se tě to tolik nedotklo. Poznáváš, ne? Ty rádoby:-)
_________________
---
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: St júl 22, 2020 10:46:26    Predmet: Odpovedať s citátom

Vůbec mě to neuráží...naopak...je to od tebe moc milý.

Na druhou stranu, napadlo mě, že ve školce jsme o použitý nadávce říkali...to jsem řekl já, ty si vymysli něco jinýho !

Je to asi pětačtyřicet let, ale pamatuju si to, jako by to bylo včera.Ne nadarmo se říká, že se vzrůstajícím věkem se člověk vrací do dětství...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St júl 22, 2020 11:49:23    Predmet: Odpovedať s citátom

Niektorí sa nemusia nikam vrátiť, majú to jednoduché... Zostali rovnako infantilní ako boli v škôlke. Rolling Eyes
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: St júl 22, 2020 12:19:57    Predmet: Odpovedať s citátom

šeďoure, já ti nenadával, já ti citací tvých kydů jen nastavil zrcadlo:-)
_________________
---
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Kozousch
Hifi inventar


Založený: 09 máj 2009
Príspevky: 4168

PríspevokZaslal: St júl 22, 2020 13:24:58    Predmet: Odpovedať s citátom

Marian Kechlibar - První klávesnicová divize, aneb nezakládejte fórum:

https://kechlibar.net/2020/07/18/prvni-klavesnicova-divize-aneb-nezakladejte-forum/

"...většinu toho obsahu vygeneruje relativně malé procento lidí, kteří ten čas a energii mají, což to fórum zákonitě vede někam. Ne nutně úplně tam, kam slunce nezasvítí, ale kamsi poblíž určitě. Typickým průvodním jevem jsou nekonečné, táhnoucí se diskuse mezi dvěma či třemi entitami, které se navzájem nemají rády, ale nedokáží se ignorovat a neustále se k sobě vracejí. Myslím, že Němci tomu říkají Hassliebe. Jenže tento druh Hassliebe, hlavně když se k němu sklouzává často, zase z fóra poněkud odpuzuje střízlivější komentátory."

"Na to, že internetová fóra budou svojí estetikou připomínat převrácený kontejner s odpadky, si asi musíme zvyknout."

"Pokud se s nějakými idioty hádáte dvě hodiny, začne vám téma debaty připadat mnohem důležitější, než kdybyste nad ním strávili pět minut."

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: St júl 22, 2020 17:17:12    Predmet: Odpovedať s citátom

merhaute, jestli je citace mejch kydů slovo "hlupáčku", tak to ses moc nepředved.
Ale co už.

Bunta, tobě jdou ty urážky furt stejně,Tak vítej ty školko...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: St júl 22, 2020 19:35:38    Predmet: Odpovedať s citátom

šeďour napísal:

..Kouzelnou paličku (hůlku ?) nemám, ale asi by mi nevadilo jí mít.Pak bych si, ale asi rovnou přičaroval eura, nebo hezký holky.

Ukazuje to tvoj systém hodnôt, ale oveľa viac potrebuješ slušnosť a iné vlastnosti, ktoré ale tebe zrejme nič nehovoria..Lenže tie si nekúpiš ani nepričaruješ. No
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: St júl 22, 2020 20:45:41    Predmet: Odpovedať s citátom

šeďoure, první dvě věty jsou citace tvejch kydů, nejenom hlupáček. Ty opravdu nebudeš nejvostřejčí pastelka v penálu, když ani nevíš, cos kde před pár dny vytrousíl:-)

Tady to máš celý, trubičko: https://www.hifiroom.cz/post218544.html#p218544

_________________
---
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Pi júl 24, 2020 09:10:58    Predmet: Odpovedať s citátom

merhaute, vopakuješ se.Nudím se.


Chudáčku Bunto, ty máš se mnou pořád problém napříč fóry.Ale můj systém hodnot neznáš a ani nemáš šanci ho posoudit takhle na dálku.
Tak už si s tím přestaň lámat hlavu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Pi júl 24, 2020 12:42:15    Predmet: Odpovedať s citátom

šeďoure, tvůj systém hodnot sice neznáme, ale výsledky jsou tristní, počínaje pokurvenýma kabelama a konče pohnánovskou nechápavostí.
_________________
---
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Pi júl 24, 2020 16:16:03    Predmet: Odpovedať s citátom

merhaute, pořád jen kecáš.

Vrať se ve svojí mysli do šedesátejch let, když si byl mladej a plnej síly.Možná tě to uklidní.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
50MHz
Hifista


Založený: 02 apríl 2012
Príspevky: 162

PríspevokZaslal: Ne júl 26, 2020 14:56:24    Predmet: Odpovedať s citátom

......to je úroveň, Sad
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
šeďour
Hifista - zaslúžilec


Založený: 14 marec 2011
Príspevky: 869
Bydlisko: Říčany

PríspevokZaslal: Št august 13, 2020 13:29:39    Predmet: Odpovedať s citátom

merhaut napísal:
Šedoure, oháníš, můžu ti to ocitovat. A teď ještě tu o mimořádnejch výhodách plochýho reprokabelu:-) Zametání pod koberec vynech, podle kabelguru v něm zrychlí a ztopoří basy. Fakt?

P.S. Můj reprokabel je stíněnej, takže anténa se nekoná. A obyčejná repro dvoulinka toho nachytá míň než plocháč s xy paralelními drátky. Víš kupříkladu, jaké napěťové úrovně lezou někomu na konci drátů v důsledku umísťování LTE vysílačů pár desítek metrů od oken?


Nahoru
BVa
Příspěvky: 2381
Registrován: 11 srp 2008 11:50
Kontaktovat uživatele: Kontaktovat uživatele BVa
Re: Myty predrazenych kablov?
Příspěvek od BVa » včera, 13:39

Oplet na koaxiálnom reprokábli nemá funkciu tienenia, je to jeden z "pracovných" vodičov , tečie ním celý výkon. Reprokoaxiál je vlastne príncíp krížovej štvorky (identické geometrické stredy vodičov, nulová plocha "závitu" pre indukciu rušení) dotiahnutý k "dokonalosti".


Merhaute, ty tvrdíš, že tvůj koaxiální reprokabel je stíněnej.Bunta tvrdí, že ne.

Tak jak to teda je ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Iné Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... 31, 32, 33 ... 35, 36, 37  Ďalšia
Strana 32 z 37

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist