Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Úroveň "Hifinázory.cz"
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... , 35, 36, 37  Ďalšia
 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Iné
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: Ut január 26, 2021 06:47:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Soaron napísal:
aretax napísal:
Tak to je naozaj "čosi" - stačí jeden príspevok a Slovanet ožije !! No čo, keď si vlastnú tému sami neviete nájsť (ozaj, v čom ste vlastne geniálny?), tak vás treba postrčiť...


Ale teraz naozaj. Ja som na Vás slušný a rád by som doatal odpoveď na moju otázku. Je to jednoduchá úvaha a bez toho, aby som sa tu hocikomu vysmieval, sa Vás pýtam. Čo Vás presvedčí o tom, že miesto kábla za 10 Eur zaplatíte 11? Čísla si doplňte podľa potreby. O to tu nejde. Snobizmus, resp. to, že chcete vytŕčať z davu, to určite nie je. To by ste už dávno napísali a tento dôvod by som aj chápal. Kde teda viazne moja úvaha o dvoch rovnocenných kábloch s rôznou cenovkou?

Ja sa zas slušne pýtam, prečo sem motáte káble? O nich tento príspevok nie je a ja sa na tomto fóre odmietam o kábloch baviť. Keď však chcete odpoveď, tak tá je: o ničom nechcem ani Vás, ani nikoho (nielen na tomto fóre) presviedčať. Taktiež sa však nenechám nikým presviedčať. Ako som tu už viac ráz písal, aparatúru si staviam jedine pre seba a nezaujímajú ma názory od ľudí, čo odmietajú počuť, vyskúšať a dedukujú výlučne z teoretických údajov. Pre mňa je rozhodujúce iba to, čo počujem ja a na základe toho sa rozhodujem. Do toho, za čo a koľko miniem peňazí naozaj nikoho nič nie je. Snobizmus v tom naozaj nehľadajte, pretože ku mne chodia iba vybraní známy s podobnými záujmami. Jasným príkladom vašej odbornosti (nemyslím Vás osobne) je fakt, že keď som si pýtal radu na upgrade mojich bední, tak okrem BV nikto nič neporadil. Po zrealizovaní sa však nájde kopec totálnych blbov, ktorí nepočuli, ale vedia...
BV: to bolo naozaj milé...

_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kuko61
Hifi obsluha


Založený: 23 január 2010
Príspevky: 45
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut január 26, 2021 07:02:17    Predmet: Odpovedať s citátom

BK napísal:
Mas pravdu. Kto chce bude pocut rozdiel vzdy a kto nechce nebude pocut rozdiel nikdy.

To nie je pravda, ja by som napriklad rozdiel pocut chcel, ale nepocujem ho Cool

Vacsinu kablov na sluchadla si robim sam, mam ich robene z mikrofonovych kablov Van Damm, Gotham, Viablue a nejake rozdiely medzi originalnymi, robenymi a drahsimi pozicanymi na porovnanie som nezaregistroval.

Pri repro som som vystredal trojo kablov, Kimber kable (neviem presne typ) kupovane pred cca 25 rokmi v Ketose, potom som chcel skusit biamp, takl som kupil Cordial 2x2,5+2x4 a teraz som potreboval kable zakoncene bananikmi, a ked som si predstavil, koko by ma vyslo 16 konektorov + robota, kupil som radsej hotove dve sady kablov AQ 646-2SG 2 m - za 64€ bez DPH sa to oplatilo.
Pri tej prilezitosti som vyskusal vsetky tieto tri kable co mam a ziadny pocutelny zazrak sa nekonal. Takze snaha bola, ale skoncila neuspechom. Aspon usetrim...

Este som rozmyslal pozicat si zavazie z cinky a polozit ho na zosik (aj tak su teraz posilky zavrete a nepotrebuju ich), vraj by malo zavazie na pristroji priniest vyznamne zvukove vylepsenie... len trafit spravnu vahu...


_________________
Infinity Kappa 8.2i
iPod 5.5G iMod, Fiio E17 -> IEM LZ-A2, LZ-A4
Pioneer U-05 -> Burson Soloist SL -> Elemental Watson -> Audeze LCD3, Meze 99Classic, AKG K545, DT990Pro, Senn HD530/II, HD540/II, HD560/II, HD565
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Po marec 29, 2021 17:32:54    Predmet: Odpovedať s citátom

Musím uznat, že Pohnán, aka PitrsPraha, má výjimečný dar: udělat ze sebe kokota na jakékoliv téma. Naposledy jsem se málem smíchy udusil, když se s tupostí a vervou sobě vlastní pustil do biampingu. To se fakt nedá:-)

https://www.hifiroom.cz/potrebuji-poradit/bi-wiring-t15478-90.html

_________________
---
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Po marec 29, 2021 17:52:05    Predmet: Odpovedať s citátom

Laughing Laughing Laughing
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Ut jún 01, 2021 16:50:27    Predmet: Odpovedať s citátom

Když slovutný konstruktér popře v zájmu kšeftu sám sebe: "Proto má kvalitní filtr větší přínos než výměna kteréhokoli jiného komponentu."
_________________
---
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Tony
Hifista


Založený: 17 október 2008
Príspevky: 117
Bydlisko: Bratislava

PríspevokZaslal: Ut jún 01, 2021 18:12:30    Predmet: Odpovedať s citátom

merhaut napísal:
Když slovutný konstruktér popře v zájmu kšeftu sám sebe: "Proto má kvalitní filtr větší přínos než výměna kteréhokoli jiného komponentu."

Veľmi trefné - a - smutné…
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut júl 27, 2021 17:32:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Páni na HEF sa nadchýňajú z retro zosilňovača s koncami LM3886 , s hodnotením
citácia:
Vylepšená verze 404 Reference je asi nejdokonalejším zesilovačem ve svém cenové kategorii.
Model 404 je výsledkem tříletého výzkumu, jehož cílem je dosáhnout neuvěřitelného výkonu bez ohledu na cenové rozpětí.

len za nejakých 5000USD..
http://www.highendforum.cz/viewtopic.php?f=4&t=7433&sid=a4b981f9cba57aa3e5a08761f0aec48f
citácia:
The output stage of the amplifier is not discrete and is not formed by two bipolar transistors," Polychronidis said toward the start of an internet-based chat. "It's actually an integrated circuit based on an LM3886 chip that was originally designed by National Semiconductors and is currently produced by Texas Instruments.

https://www.stereophile.com/content/moonriver-404-reference-integrated-amplifier
Znalci sa nezaprú.. Smile
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Ut júl 27, 2021 19:19:25    Predmet: Odpovedať s citátom

A lamy chrochtají jak to hraje. Čím víc zkreslení a šumu, tím u nich víc "adidas".
_________________
---
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
blesk666
Hifi expert


Založený: 18 jún 2012
Príspevky: 1499

PríspevokZaslal: Ut júl 27, 2021 19:27:54    Predmet: Odpovedať s citátom

JA z toho zda sa az taky nadseny nebol:

“The Moonriver 404 Reference's measured performance had some good points: the low level of power-supply spuriae and the distortion signature, which is primarily the subjectively benign second harmonic without this being accompanied by excessive levels of intermodulation distortion. However, the amplifier does not meet its specified powers. I was also bothered by the high level of ultrasonic noise from the preamplifier outputs.”

Za 5tis USD, tam aspon nemuseli dat tie najlacnejaie cinche, ktore mne osobne vadia tym, ze ked sa zapajaju a odpajaju mam pocit, ze nieco odlomim alebo odtrhnem zadny panel.

Ale zas ultralacne Behringer B2031 tiez pouzivaju tieto integrovane zosilnovace (LM3886) a sluzia mi uspokojivo uz skoro 20 rokov a posledne roky ako kulisovy posluch na chalupe alebo ked si pri grilovani a popijani nieco chceme vypocut. Az na to ze to je budka za fakt par Eur


Naposledy upravil blesk666 dňa St júl 28, 2021 06:11:29, celkom upravené 2 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Ut júl 27, 2021 20:00:15    Predmet: Odpovedať s citátom

Kto vie, ako by dopadol reálny posluch - porovnanie napríklad s niečim takýmto...

https://pl.aliexpress.com/item/32359560761.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.457a4c4dbD05kP

Dcére som to kúpil a až na šum v okolí stredných hlasitostí (ktorý obchádza hlasitosťou takmer naplno a reguláciou vstupného signálu) to vôbec nie je zlé...teda až na cenu Very Happy

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut júl 27, 2021 20:06:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Tak aj LM3886 sa dajú použiť " lepšie" ako v katalógovom 20 rokov starom zapojení..
http://hififorum.sk/phpBB3/viewtopic.php?p=10501#p10501
Sranda je, keď nad tým híkajú "zlatoušci" čo počujú trávu rášť.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut júl 27, 2021 20:42:50    Predmet: Odpovedať s citátom

BV, nejaky specialny trik na toto?
citácia:
šum na výstupe cca 11uV RMS, BW 20Hz-20kHz


vs. 23 uV RMS(A), resp. 28.5 uV RMS u tohto?
https://neurochrome.com/products/modulus-186

Alebo len lepsi odstup na 50Hz?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ut júl 27, 2021 21:34:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Je to v tom vlákne na hififorum.sk..O 6dB menší zisk (vstupná citlivosť 2 V RMS), malé impedancie v obvode NFB, použitý lepší OZ (OPA1611) s menším šumom, v Modulus 186 vidím LM49720..
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Pi júl 30, 2021 11:55:19    Predmet: Odpovedať s citátom

roberto sa im tam snaží otvoriť oči( a uši..) , ale je to márne..Však oni predsa počujú.. Čo ma "dostalo" , je vyššia verzia " Reference" s úplne rovnakými parametrami, len v zdroji má dvojnásobné kapacity.. Výsledok?
citácia:
Tento enormní přírůstek filtrace rozšiřuje schopnosti reprodukce: zvyšuje dynamický rozsah, vykresluje více detailů, více informací v basové oblasti, hlubší a jasnější zvukové prostředí, prostor mezi nástroji je obrovský, zatímco basy mají větší autoritu a jsou sebevědomější než kdykoli předtím.
Textura každého jednotlivého nástroje je exponenciálně zvýšena ve srovnání se standardní verzí.

Za príplatok len 30000Kč.. Ilúzie sú drahé.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: Pi júl 30, 2021 12:23:56    Predmet: Odpovedať s citátom

Keď na to niekto má a je sprostý - nech platí...
_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Tomáš
Hifista


Založený: 15 december 2006
Príspevky: 128
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So júl 31, 2021 12:35:07    Predmet: Odpovedať s citátom

citácia:
BV píše:
roberto sa im tam snaží otvoriť oči( a uši..) , ale je to márne..Však oni predsa počujú.. Čo ma "dostalo" , je vyššia verzia " Reference" s úplne rovnakými parametrami, len v zdroji má dvojnásobné kapacity.. Výsledok?


Jsem zvědavý,jak dlouho tam Roberto vydrží,než dostane BAN Shocked
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: Ne august 01, 2021 06:30:57    Predmet: Odpovedať s citátom

Tá partia "audiošamanov" tam exceluje... Nedokážu pochopiť, že ten obvod je jediná aktívna súčiastka (a ešte blbo aplikovaná..) v ceste signálu, je to vlastne celý zosilňovač a jeho vlastnosti a možnosti sú dané (čo povrdilo jednoznačne meranie v Stereophile), bez ohľadu na krabicu.
Merania im nič nehovoria (asi ani Ohmov zákon), počúvajú očami a zvuk hodnotia podľa "objektívnych" testov a ód predajcov, podľa toho aj "počujú". Nevadí že to šumí, skresľuje, je tam prienik rušení zo zdroja a má malý výkon (napriek tvrdeniu výrobcu..), je to "adorované" v "nezávislej tlači" , tak to je dobré a hotovo..
Krásna ukážka predsudkov, hluchoty a hlúposti.. Rolling Eyes A dnes o pár hodín neskôr aj ukážka nestrannosti admina.. Všetko okrem pochvál presunuté do smetiska.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: Ne august 01, 2021 17:39:53    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:

Merania im nič nehovoria (asi ani Ohmov zákon),


Máš pravdu - Ohmov zákon pri počúvaní hudby nám nič nehovorí, ale veľai nám hovorí Murphyho zákon (ktorý to asi bude?)

_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Ne august 01, 2021 17:55:17    Predmet: Odpovedať s citátom

Že by: "Víc zkreslení, víc Adidas"?
_________________
---
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Ut august 17, 2021 23:24:34    Predmet: Odpovedať s citátom

Pohnán (PitrsPraha), ano ten, co hledá pod 30Hz harmonické, že jich tam prý v hudbě je, se s vervou a tupostí sobě vlastní pustil do zvuku – coby komplexní dynamické veličiny. Podtřicetiherzové harmonické, třeste se, veliký čtvrtmozek přichází!!!
_________________
---
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: So august 28, 2021 13:34:19    Predmet: Odpovedať s citátom

Mozkový trus(t) ve fóru na konečné se s vervou a neznalostí sobě vlastní pustil do propojení LAN/wifi pro streamované audio. Jeden switch, dva switche, tři switche za sebou, externí hodiny, ... a přitom by stačilo pochopit, jak funguje vstupní buffer streameru. To jsou konce. S takovými "průkopníky" se opravdu nemůžeme divit, že hi-fi je většině hudebních fanoušků už jen pro smích.
_________________
---
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
BV
Hifi inventar


Založený: 06 október 2006
Príspevky: 5908
Bydlisko: Trnava

PríspevokZaslal: So október 09, 2021 15:09:22    Predmet: Odpovedať s citátom

Aretaxovi na HEF je ľúto, že už nestoja ani za pozornosť.. Tak ho teda poteším, že " originálne" chápe ( resp.nechápe..) pojem DIY..
citácia:
je veľa DIY výrobkov, ktoré po vyskúšaní veľa členov uznáva a dokonca si ich aj kupuje

Smile Aretax, však" urob(te) si sám(i)" , nikto vám nebráni. Len urobiť SPX A40 (ktorý na HEF rozpútal toľko " vášní") je "trochu" zložitejšie, ako narezať špalky pod káble, alebo vyleštiť medeného psa, aby mal " teplý" zvuk.. A to vás na HEF štve Very Happy
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: So október 09, 2021 18:49:05    Predmet: Odpovedať s citátom

BV napísal:
Aretaxovi na HEF je ľúto, že už nestoja ani za pozornosť.. Tak ho teda poteším, že " originálne" chápe ( resp.nechápe..) pojem DIY..
citácia:
je veľa DIY výrobkov, ktoré po vyskúšaní veľa členov uznáva a dokonca si ich aj kupuje

Smile Aretax, však" urob(te) si sám(i)" , nikto vám nebráni. Len urobiť SPX A40 (ktorý na HEF rozpútal toľko " vášní") je "trochu" zložitejšie, ako narezať špalky pod káble, alebo vyleštiť medeného psa, aby mal " teplý" zvuk.. A to vás na HEF štve Very Happy


Ale, nepreceňuj sa, až taký dôležitý nie si, nikoho nič neštve. Iba sa bavíme. Na rozdiel od tohoto fóra však nie na vašej obmedzenosti, ale snažíme sa čo - to vylepšiť. Jednoducho nás baví hifi a nie rýpanie do toho, čo ktp povedal. Sám si podal najlepší dôkaz "odbornosti" tohoto fóra. Máte tu mesiace mŕtvo a fórum ožíva, až keď si nájdete niekoho, do koho sa budete triafať. Teraz si to oživil Ty.

_________________
112233
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
tatko Tom
Hifi expert


Založený: 21 február 2016
Príspevky: 2918
Bydlisko: Prievidza

PríspevokZaslal: So október 09, 2021 19:07:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Aretax - neslop, než čosi napíšeš - jednak nebudeš za vola - a možno aj pochopíš, čo sa počuť dá - a čo nie.
"V audio - repro" si dokázal HOVNO - no všade iba drístaš...

_________________
AKAI AM-69, AKAI CD-62, Thorens TD 115, Philips 70fs363, Topping D10s, UMM380 "TLU"
______
Rozdiely vo zvuku, ktoré nepočujem, mám - áno, presne tam...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
miero
Hifi inventar


Založený: 08 september 2010
Príspevky: 11428
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: So október 09, 2021 20:56:25    Predmet: Odpovedať s citátom

Na HEF uz davnejsie pisal PavelDosko, ze chysta nove bedny z kamena & duralu:
- http://highendforum.cz/viewtopic.php?p=91456#p91456
- http://highendforum.cz/viewtopic.php?p=90359#p90359

Spisal uz k nim nejake vlakno, ako sa chystal?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: Št október 14, 2021 05:25:46    Predmet: Odpovedať s citátom

Arrow
_________________
112233


Naposledy upravil aretax dňa Št október 14, 2021 19:03:18, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: Št október 14, 2021 05:26:08    Predmet: Odpovedať s citátom

Razz

Naposledy upravil aretax dňa Št október 14, 2021 19:02:52, celkom upravené 1 krát.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
aretax
Hifista - pokročilec


Založený: 18 máj 2010
Príspevky: 429
Bydlisko: slovakia

PríspevokZaslal: Št október 14, 2021 05:26:39    Predmet: Odpovedať s citátom

tatko Tom napísal:
Aretax - neslop, než čosi napíšeš - jednak nebudeš za vola - a možno aj pochopíš, čo sa počuť dá - a čo nie.
"V audio - repro" si dokázal HOVNO - no všade iba drístaš...

Tvoj prejav je mimoriadne inteligentný, k tomu sa naozaj nedá nič dodať...Dúfam, že Ťa nikdy nepochopím a nespadnem na Tvoju úroveň.
P.S. Neviem, čo je audio - repro. Ty si tam niečo dokázal?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
moses
Hifi expert


Založený: 17 november 2012
Príspevky: 1898

PríspevokZaslal: Št október 14, 2021 09:33:11    Predmet: Odpovedať s citátom

Treba to tu spamovat az 3x? Nestacia ti cinski boti, co su tu uz teraz? Very Happy
_________________
SET01: PC + CA DacMagic Plus + KRK Rokit 4 G3 SET02: NTB + Echo Indigo IOx + Beyerdynamic DT 831 SET03: HTPC + ASUS Xonar STX + Bryston BP4 + Behringer TRUTH B3030A SET04: MP + AudioQuest Dragonfly Black + Sennheiser HD 25-C II
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
uiovbged332
Ready2Die
Ready2Die


Založený: 02 jún 2022
Príspevky: 74
Bydlisko: FJFJFC

PríspevokZaslal: Po jún 06, 2022 09:37:59    Predmet: Odpovedať s citátom

Nike Shoes
Wholesale Shoes
Air Jordan
Nike Clearance Outlet
Nike Air Max
Adidas Shoes Canada
Pandora Jewelry
Nike SB
Air Jordan 17
Nike Zoom Pulse
Cheap Jordans
Nike Air Max 270
Fjallraven Kanken Official Site
Air Jordan 33
Jordan 29
Adidas Outlet
Nike Sneakers
Air Jordan 13
Christian Louboutin Shoes
Jordan 2s
Jordans 20
Nike Running Shoes For Women
Adidas Outlet
Cheap Nike Shoes
Jordans 6
Adidas Shoes
Air Max 2019
Pandora Jewelry Official Site
Nike Air Force 1
Nike Outlet
Baby Jordans
Pandora Rings
Jordan 13s
AJ 1
Air Force Ones
Nike Jordan
Pandora Jewelry 70% off Clearance
Air Force Ones
Nikes
Nikes
MLB Shop
Custom Jerseys Canada
Huarache Shoes
Wholesale Clothing
Cheap Jordan Shoes
Cheap Jordans
Nike Shoes For Men
Jordan 22
Jordan 28
Nike Zoom
Nike Sneakers
NHL Jerseys
Air Max 720
Cheap MLB Jerseys
Cheap Nikes
Adidas Yeezy
Jordan 34
Pandora Jewelry
Nike Wholesale
Huarache
Retro 12
Michael Jordan Shoes
Nike Running Shoes For Women
Nike Blazers
Jordan 24
Cheap Jordans
Nike Metcon
Jordan 14
Nike Off White
Nike Jordan 1 Low
Women's Nike Shoes
Air Force 1
Jordan 27
Nike Huarache Women
Air Jordan 32
Nike Air Force 1
NMD
Nike Wholesale China
Wholesale Nike Shoes
Christian Louboutin Shoes
Jordan 16
Nike Outlet Online
Wholesale Nike Clothing
Cheap Nike Shoes From China
Nike Acg Shoes
Jordan 11 Low
Nike Air Force 1
Jordans 18
Red Bottoms Louboutin
NFL Gear
Nike Outlet
Air Jordan Shoes
Nike
Jordan 31
Adidas Yeezy 700
Lebron Shoes
Nike Outlet Store
Jordan 33
Jordan 11
New Nikes Shoes
Nike Lunarlon
Nike Shox Women
Adidas Wholesale
Nike Free Run
Jordan 35
Cheap Nike Shoes From China
Pandora Charms
Air Jordan 19
Nike Air Max 720
MLB Jerseys
Wholesale Jordans
Wholesale Adidas
Jordan 4
Jordan 30
Nike Shoes
Nike Foamposite
Nike Sandals
Ice Jersey
Wholesale Jerseys China
Pandora Charms
Jordan 26
Jordans 12
Nike Running Shoes For Women
Jordan Retro 11
Nike Epic React
Nike Outlet Store
Nike Shoes Cyber Monday Sales
Roshe
Air Jordan Retro
Yeezy Boost 350
Nike Wholesale
Jordan 15
Air Jordan 5 What The
Nike
Nike Factory Outlet
Jordan 25
Nike Factory Outlet Store Online
Jordan Shoes From China
Nike Shoes For Men
Jordans 2021
Air Jordan Retro 12
Air Jordan 21
Air Jordan 1 Retro
Jordan 23
Nike Air Max 270
Pandora
Nike Outlet
Air Jordan 33
Wholesale Jordans
Kids Jordans
Nike Outlet
Jordan 11 Concord
Pandora Bracelet Charms
Pandora Rings
Dior Jordans

_________________
uiovbged332
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky AOL Instant Messenger Yahoo Messenger MSN Messenger
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Iné Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Choď na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3 ... , 35, 36, 37  Ďalšia
Strana 36 z 37

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist