Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

profi sluchatkovy zosilovac

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
fojo
Hifista - zaslúžilec


Založený: 08 november 2006
Príspevky: 582
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut august 17, 2010 14:48:36    Predmet: profi sluchatkovy zosilovac Odpovedať s citátom

Zdravim,

co si myslite o profesionalnych sluchatkovych zosilovacoch, urcenych prevazne na distribuciu signalu pre viacej sluchatok sucasne?
Teda mate niekto posluchove skusenosti s takymito zariadeniami?
napriklad http://kytary.cz/samson-s-amp/HN095055/
alebo nieco z vyssej kategorie http://eshop.prodance.cz/DetailPage.asp?DPG=89371 pripadne ako by vypadalo porovnanie s tu casto spominanymi BVHeadamp, Casea alebo Dispre?

_________________
počúvam, teda som (Dynaudio, Ultrasone, Grado)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
zahoransky
Hifista - zaslúžilec


Založený: 28 december 2008
Príspevky: 803
Bydlisko: zmenená adresa

PríspevokZaslal: Ut august 17, 2010 15:40:00    Predmet: info Odpovedať s citátom

Čo chceš počuť. Sú kvalitné (high endovky) a proste konzumné „sračky“. Záleží od teba koľko do toho chceš dať a čo od toho očakávaš. Je veľa zariadení ktoré sú robené tak, že sú súbežne s profi zvukovkou, DSP, s efektami, s podporou pre gitary ... a pod. Viem ti povedať hračky od 100 eur ale poviem ti modely čo stoja aj 2,000 eur a viac.
_________________
Mgr. Vladimir Zahoransky
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
fojo
Hifista - zaslúžilec


Založený: 08 november 2006
Príspevky: 582
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ut august 17, 2010 15:47:14    Predmet: Odpovedať s citátom

no jasne, majster sveta, ja co som sa stretol s RANE pristrojmi, vsetky boli skvele zvukovo, no sluchatkac od nich som este nepocul a verim tomu ze prehra vseliake pochybne, mozno aj drahsie ,,HiFi,, sluchatkace..
Navyse ta moznost mat viacej sluchatok naraz zapojenych je tiez lakava..

_________________
počúvam, teda som (Dynaudio, Ultrasone, Grado)
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail Zobraziť autorové WWW stránky
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist