Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Slibují klon DPA 386SE

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Štúdiá , e-shopy, časopisy
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11188
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne október 10, 2010 10:13:54    Predmet: Slibují klon DPA 386SE Odpovedať s citátom

Tak tohle pánové z AR už patrně přepískli. Svůj kontroverzní seriál DPA po 17 letech zakončili příslibem, že chystají pokračování, cituji:
"...rozměrově minimalizovaný FETový zesilovač...obvodově založený na DPA 386SE..."
Přestože dokumentace byla jeden čas na internetu a šikulové z audiowebu nedávno rozlouskli problém s chybou na plošňáku, nebyla (pokud vím) DPA 386SE nikdy oficielně uvolněna k volnému, natožpak komerčnímu použití.
Tady už nejde o využití informací z nějakého článku v časopisu, ale o výrobek soukromé firmy, který přece nemůže být jen tak zveřejněn bez souhlasu konstruktéra ?
Dále je tam informace, že na www.aradio.cz budou ke stažení další verze zesilovačů, které se již nevešly do tištěné podoby časopisu.
O úrovni autorů seriálu vypovídají např. takovéto perly:
"Parametry popsaných zesilovačů jsou převzaty z původního článku Pavla Dudka. Při testování jsme měřili pouze výkon a podle kvalitního osciloskopu vizuálně zkreslení.
To, že parametry jsou velmi závislé na návrhu plošného spoje a celkovém konstrukčním uspořádání, jim asi nic neříká. Koneckonců, na osciloskopu žádné zkreslení není vidět, tak je to asi v pořádku... Headbang

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20488

PríspevokZaslal: Ne október 10, 2010 10:27:40    Predmet: Odpovedať s citátom

Moderní, dynamický přístup s vizí a drajvem Rotfl . Bude to úplně jiná dimenze Laughing
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
menhir
Hifista


Založený: 27 september 2010
Príspevky: 149
Bydlisko: Ostravsko

PríspevokZaslal: Ne október 10, 2010 11:51:38    Predmet: Odpovedať s citátom

Česká společnost se dlouhodobě nemůže vymanit z právního marasmu. Existuje zde bohužel nemálo individuí věřících, že normální je neplatit a vyznávajících Masarykovo heslo "nebát se a nekrást" v jeho dnešní parafrázované verzi "nebát se krást".
_________________
Mám úctu ke všem, kteří slyší co já neslyším
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Ne október 10, 2010 15:54:49    Predmet: Odpovedať s citátom

Někdo odsud jistě toho člověka zná, nehledě k tomu, že to taky jistě tady on sám čte. Protože šéfredaktor Amára mi tvrdil, že toho člověka nezná ( sic ! ), kdopak mi tedy poví jeho jméno a případně i spojení ? Teď se ukažte, hifisti....
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20488

PríspevokZaslal: Ne október 10, 2010 16:22:10    Predmet: Odpovedať s citátom

Redakce ho znát musí, jelikož zadává článek, stejně jako zná inzerenty. Naopak nevím, proč by ho musel nutně znát někdo odsud. Takže vezmi to za opačný konec, vyšlápni si na redakci, že jde o krádež IP, a můžeš jim pohrozit právními kroky. Oni vydávají článek, tudíž nesou zodpovědnost.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
opa
Hifi inventar


Založený: 24 február 2007
Príspevky: 11188
Bydlisko: Praha

PríspevokZaslal: Ne október 10, 2010 19:40:30    Predmet: Odpovedať s citátom

kazzatel napísal:
...Protože šéfredaktor Amára mi tvrdil, že toho člověka nezná ( sic ! ) ...

To si snad dělá srandu, né ? Musí mít smlouvu, musí vědět od koho přišly podklady pro článek, musí vědět komu a kam posílá honorář, musí doklady založit do účetnictví které musí pak kdoví kolik roků schraňovat kvůli financům. Vždyť si měl firmu, tak tohle musíš znát mnohem líp, než já... Confused

_________________
Cui bono ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Ne október 10, 2010 20:09:48    Predmet: Odpovedať s citátom

Je to tak...prostě mi to nechtěl říct...
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
PMA
Pavel Macura


Založený: 18 január 2007
Príspevky: 20488

PríspevokZaslal: Ne október 10, 2010 20:12:30    Predmet: Odpovedať s citátom

Prostě tonoucí se stébla chytá. Nikdo ty časopisy už nečte (což se moc nedivím), chtějí je slučovat (viz odkaz opa), tak jde o zoufalý pokus něco čtivého vydat za každou cenu.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
merhaut
Hifi expert


Založený: 12 október 2006
Príspevky: 2646

PríspevokZaslal: Ne október 10, 2010 20:37:31    Predmet: Odpovedať s citátom

Žádné sraní, poslal jsem Kellnerovi výzvu před podáním trestního oznámení. Když to otisknou, podám je. Tečka.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
kazzatel
Hifi inventar


Založený: 19 január 2007
Príspevky: 6970

PríspevokZaslal: Ne október 10, 2010 21:05:45    Predmet: Odpovedať s citátom

Já už si to s nimi vyříkám, to ale případně nikomu nebrání, aby mi sdělil jméno autora, zná-li ho. Můžete to brát jako test loajality vůči mě...nuže ?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
opamp
Hifista


Založený: 12 február 2010
Príspevky: 204
Bydlisko: Černé /rudé Kladno

PríspevokZaslal: Pi január 07, 2011 15:41:07    Predmet: Odpovedať s citátom

Ví se už něco víc?
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Štúdiá , e-shopy, časopisy Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist