Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Na čem doma hraješ VB?

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Koutek Velkého Boba
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: So máj 17, 2008 19:16:26    Predmet: Na čem doma hraješ VB? Odpovedať s citátom

Kazzatel mně před časem utřel s odpovědí na podobnou otázku. Zkusím se ale zepat další "zombie" českého hifi. Velký Bobo, na čem doma hraješ? Dík za info.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
velky bobo
Big Audio Druid


Založený: 04 február 2007
Príspevky: 2864
Bydlisko: U mně doma

PríspevokZaslal: So máj 17, 2008 21:36:06    Predmet: Odpovedať s citátom

Akustická kytara dělaná na zakázku od Jana Schneidera a teď opět uvádím do provozu elektrickou kytaru, na které se podíleli asi čtyři lidé. Kromě toho mám ještě středně kvalitní "španělku", dvanáctistrunnou kytaru Sigma a dvě balalajky. Pro reprodukci hudby používám zesilovač Denon PMA 715, CD Denon DCD 715, DVD Denon DVD 3910, notebook Acer Aspire řady 5100 se zvukárnou Echo Indigo, gramo Tesla NC 450 s přenoskou Clearaudio Sigma, phono preamp RíAudio PH1, sluchátka Sennheiser 590, nějaké ty harddisky, pár DVD přehrávačů pro DivX/XviD, bedny Menhir Fasta verze Prosek, kabely co dům dal a někde se mi ještě válí kazeťák Aiwa 950, ale ten už jsem hodně dávno nepoužil.
_________________
Nemám nic proti hifi, vadí mi jen hifisti. Ale technokraty taky zrovna nemiluju.
http://www.kvakeri.cz/
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Kuba4
Hifi inventar


Založený: 08 október 2006
Príspevky: 3917

PríspevokZaslal: Ne máj 18, 2008 13:25:39    Predmet: Odpovedať s citátom

Měl jsem trochu strach, že kovářova kobyla chodí bosa, ale není tomu tak. Menhir Fasta se doufám dočkají kvalitního nástupce.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Koutek Velkého Boba Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist