Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

Dual 701

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Analóg
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
ogrgel
Hifi obsluha


Založený: 06 január 2009
Príspevky: 18

PríspevokZaslal: Ut január 06, 2009 13:11:22    Predmet: Dual 701 Odpovedať s citátom

zdravim. som vlastnikom gramca Dual 701. kupil som ho z druhej ruky ale asi bola na neho posta dost drsna. skratka ked som rozbalil gramec tak som nasiel srobik Very Happy ked som uz po miliontom skontrolovani nedosel na to odkial by mohol byt tak som ho samozrejme vyhodil Cool . no a zistil som nakonec ze je to pravdepodobne zo zavazia. proste umele tocitko sa toci ale nema to ziaden vplyv lebo to zavazie v nom je uvonene a len tak tam planda. chcem sa spytat ci nemate niekto skusenosti s takymto problemom. konkretne s tym ze ked tam dam nejaky iny srob (ina hmotnost ako povodna) ci to bude mat nejaky radikalny vplyv na hmotnost posobiacu na platnu. nie som vlastnik vahy ani ziadnych tychto srand hi-end hifi neviem akych. ale ked si zarobim tak budem Smile
dakujem za odpoved.
PS: je velmi zly napad tam dat prenosku ortofon OMB5 ? (opakujem nemozem si dovolit nejake top veci zatial)

_________________
Keď sú páni aj zbojníci musia byť!
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
mako
Nádejný hifista


Založený: 22 január 2007
Príspevky: 76
Bydlisko: Vysoké nad Jizerou

PríspevokZaslal: St január 07, 2009 08:59:20    Predmet: Odpovedať s citátom

Tu přenosku tam klidně dej, já jsem ji zkoušel na 601 a bylo to celkem dobrý.Ne že by to byl nějakej zázrak ale odpovídá to kategorii toho gramce.Váhu pokud na ni nemáš tak si udělej třeba starou jandovu klasiku viz. http://www.mako.webz.cz/vaha.jpg a přepočítej to na sehnatelný mince Já jsem to v minulosti udělal s padesátníkem (váha 0,9g).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Zobraziť autorové WWW stránky
JHradec
Hifista - zaslúžilec


Založený: 29 január 2007
Príspevky: 998

PríspevokZaslal: Št január 08, 2009 17:18:13    Predmet: Odpovedať s citátom

U gramofonů DUAL se nastavuje tlak na hrot pružinou. je tam na to stupnice s dostačující přesností. Takže se přenoska vyváží závažím do rovnováhy- při pružině na 0 a potom se nastaví pružinou přítlak (cca2).
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Analóg Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Môžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Môžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist