Obsah fóra hifi.slovanet.sk hifi.slovanet.sk

Bolo zavedene manualne potvrdzovanie registracii !!!
 
 FAQFAQ   HľadaťHľadať   Zoznam užívateľovZoznam užívateľov   Užívateľské skupinyUžívateľské skupiny   RegistráciaRegistrácia 
 NastaveniaNastavenia   Súkromné správySúkromné správy   PrihláseniePrihlásenie 
https://www.tnt-audio.com/gif/smallstereo_white.gif

slúchadlá Beyerdynamic DTX 50 WS - štuple (in ear)

 
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor Správa
KrtArt
Hifi obsluha


Založený: 04 apríl 2008
Príspevky: 1

PríspevokZaslal: So máj 10, 2008 00:15:39    Predmet: slúchadlá Beyerdynamic DTX 50 WS - štuple (in ear) Odpovedať s citátom

Pre tých, ktorí si chcete kúpiť tieto slúchadlá, alebo nad nimi len uvažujete, či ste len laici a potrebujete radu o nejakých kvalitnejších štuploch do uší, píšem malú recenziu: Tieto slúchadlá som si kúpil pred týždňom v profi audio predajni G-tec v BA za 2190SK. Jedná sa o radu tých najlacnejších Beyerdynamic sluchadiel, aké sa dajú dostať (made v China, ostatne BYDNM Nemecko), viď na priloženom linku (bez uvodzoviek): "http://www.g-tec.sk/?mid=12&sid=40&vid=2&what=art&id=1352&do=info". Hrajú veľmi čisto a prirodzene, basy sú úžasne živé a realistické, žiadne prebasované hlboké a zahmlené tóny! ..ale to je individuálna záležitosť, a záleží aj na prehrávači, na akom počúvate muziku. Ja mám Apple Nano, ktorý sám o sebe hrá pomerne slušne, väčšinou nepoužívam EQ, lebo to zvuk len zmrší, jedinou výnimkou je ROCK EQ, pre počúvanie rockovej a metalovej hudby, ktorá hra cez tieto slúchadlá až nepekne, zahmlene, umelo. Musím ale podotknúť prekrásne zvládnuté basy pri hip-hopovej a rôznej tanečnej hudbe. Basy sú skutočne veľmi živé, slastné, a komu by nestačili, pridá si booster. Jazzova hudba znie cez tieto slúchadlá tiež velmi pekne, no najviac zo všetkých štýlov sa mi zdajú prevažne na elektronickú muziku. No za tú cenu som veľmi spokojný s výkonom, zatiaľ. Môžem len doporučiť! A v G-Tecu som ich skúšal asi hodinu v kresle v klídku, veľmi dobrý prístup predávajúcich musím pochváliť.
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
vincent
Hifista


Založený: 10 september 2008
Príspevky: 162

PríspevokZaslal: Ne jún 14, 2009 20:32:38    Predmet: bd Odpovedať s citátom

ja som kupoval tieto spunty v KohutAudio (pretože som potreboval nieco dokupit aby som mal dopravu gratys) na odporucanie S&V. Sudruhom v čechach vsak popri brilantnom zvuku unikol pri testovaní v štúdiu fakt, že len slabé poťukanie na ich káble sposobuje detonacie Exclamation v ušiach, čo ich paradoxne VYLUCUJE na vonkajsie pouzitie! Shocked
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Zobraziť príspevky z predchádzajúcich:   
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra hifi.slovanet.sk -> Sluchátka Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Prejdi na:  
Nemôžete pridávať nové témy do tohto fóra.
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre.
Nemôžete hlasovať v tomto fóre.
Nemôžete pripojiť súbory do tohto fóra.
Nemôžete sťahovať súbory z tohto fóra.


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Slovenský preklad phpBB Slovak - www.pcforum.sk
TOPlist